שיעורי זומבה - הולמס פלייס

ריקוד הזומבה הינו אימון אירובי מעורב המוציא המון אנרגיה. מתבצעת בו סינרגיה ממספר ריקודים לטיניים כגון סלסה, צ'ה, צ'ה, צ'ה, פלמנקו, מרנגה וכיוצא בזה. פירוש הביטוי של ריקוד הזומבה הוא לנוע כמה שיותר מהר, תוך כדי הנאה צרופה.

שיעורי הזומבה של הולמס פלייס מתקיימים במספר רחב של מועדונים, ובמהלכם תשרפו קלוריות בקצב גבוה לצד הנאה עצומה בעקבות הריקודים, המוזיקה והאנשים המחייכים מסביבכם.

  • דרגת קושי משתנה
  • משפר את הקואורדינציה
  • עבודה על מגוון שרירים
  • שורף קלוריות בקצב גבוה

שיעורי זומבה - שורפים קלוריות בקצב גבוה עם הנאה אדירה

בואו הצטרפו למועדון הקרוב לביתכם, הכיף וההנאה מובטחים!

שיעורי זומבה

שיעורי זומבה – 5 יתרונות מרכזיים

1. אחד היתרונות הגדולים של ריקוד הזומבה הוא להעניק לכם חוויה של ריקוד ללא כל ניסיון קודם!

2. מדובר באימון אירובי מהפופלריים בעולם אך מעניין פי כמה בגלל המוזיקה, האנשים והקואורדינציה שתלך ותשתפר אצלכם באופן טבעי

3. בדומה לשיעור אירובי, המדריכים מתחילים בחימום השרירים לקראת העלאת הקצב, לאחר מכן פוצחים בריקוד לקול מוזיקה לטינית משכרת וסוף האימון יסתיים עם מתיחות קלות לקראת החזרה הביתה

4. שיעור ריקוד של זומבה מהווה מפגש חברתי – בשיעור זה תמיד תתאמנו עם אנשים נוספים! נכון, מדובר במפגש חברתי מעצים ובמועדונים רבים שלנו נרקמו יחסי חברות אמיצים בין המתאמנים

5. לסיום נאמר שגם אימון התנגדות וגם אימון משקולות עובדים לרוב על קבוצת שרירים אחת בכל זמן נתון. בפעילות אירובי הכוללת צעידה על הליכון, לרוב תעבדו על פלג גוף תחתון שלכם… ולמה לגבי זומבה?  שיעורי זומבה יעניקו לכם אימון כוללני, אשר כמעט כל שריר בגוף יקח בו חלק!

מידע נוסף על זומבה

שיעור זומבה מהווה אימון של הפוגה ואימון של אינטרבלי, הינו אחד האמצעים הטובים ביותר לצורך שריפת קלוריות. בזומבה מתבצעת סינרגיה של העקרונות של אימון אינטרבלי, סינרגיה של קצב סוחף ומהיר לצד קצב איטי, באופן כזה שמגיעים לשריפה רבה יותר של של קלוריות.

שיעור ריקוד זומבה ישרוף לכם בין חמש מאות לבין שמונה מאות קלוריות במהלך שיעור בן שעה אחת. הרבה בני אדם משבחים את שיעור הריקוד של זומבה כשיטה נהדרת עבור עבודה על שרירי הליבה ועל שרירי הבטן שלכם. פשר המצב כי שרירי הבטן שלכם יהפכו ליותר מוצקים וקיים צ’אנס מועט בהרבה ללקות בכאבי גב.

יש בנמצא את הנכלמות אל מעבר הקלעים, אשר לאחר מספר שיעורי ריקוד זומבה פשוט נפתחות לשמע האזנה למוסיקה, למקצב. מדובר במשהו יותר איכותי לעומת טיפול בקרב פסיכולוג. על פי מחקר מדעי נמצא, כי משתחרר אנדרופין שמסב לשינוי במצב הרוח ומותיר את החששות שלכם להתנדף ברוח, כאשר אתם נעים למהלך המוסיקה הערבה ביותר.
על פי מחקרים נמצא, כי אימוני אירובי כמו זומבה ייסיעו לכם לשפר את מערכת הדם, לשפר ולעלות את סיבולת לב הריאה שלכם. בנוסף השיעור יתרום להסרה של רעלים, דבר שישפיע חיובית על שיעור הכולסטרול שלכם.

וכמובן שריקוד זומבה יעצים את קצב שריפת הקלוריות שלכם ויעזור לכם להשיל כמות נכבדה במשקל שלכם.

לסיכום, שיעורי זומבה מעולים זה הולמס פלייס!

עיצוב וחיטוב

להתחטב בכיף בסטודיו שלנו

לפרטים
עיצוב וחיטוב - חדר כושר הולמס פלייס

שיעורי יוגה

החיבור בין הגוף לנפש

לפרטים
אירובי - חדר כושר הולמס פלייס

אימון פונקציונלי

עובדים על כל הגוף

לפרטים
 - חדר כושר הולמס פלייס

למידע נוסף ולהצטרפות השאירו פרטים

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונציג יחזור אליכם בהקדם