חדר כושר רחובות - הולמס פלייס - רשת מועדוני כושר ארצית
אייקון יד - חדר כושר הולמס פלייס לחדשות המועדון - לחצו כאן

50% הנחה עד סוף השנה

הטבה ייחודית שאסור לפספס

להצטרפות

מחפש חדר כושר ברחובות?

כשאומרים פרימיום אומרים מועדון הכושר הולמס פלייס רחובות. מרכז הכושר והבריאות של רחובות והבית השני שלכם לשיפור איכות החיים באווירת יוקרה. במועדון הולמס פלייס פרימיום ברחובות תמצאו את עצמכם בלב ליבו של מתחם כושר וספורט ענק הכולל חדר כושר מאובזר ברמה גבוהה, בריכת שחייה ענקית ומסביבה מתחם ספא רחב ידיים המציע את כל השירותים והטיפולים שאתם מכירים וגם כאלה שלא, ובנוסף לכל תמצאו במקום גם סטודיו אימונים מתקדם המפעיל מסביב לשעון אימונים, חוגים ופעילויות מכל הסוגים – בין היתר שיעורי ספינינג, TRX, אירובי ופילאטיס מכשירים

 - חדר כושר הולמס פלייס

יועץ כושר

צוות מדריכים בכיר ומקצועי - חדר כושר הולמס פלייס

סטודיו

חדר כושר - חדר כושר הולמס פלייס

חדר כושר

ספינינג - חדר כושר הולמס פלייס

ספינינג

בריכת שחייה - חדר כושר הולמס פלייס

בריכת שחייה

פילאטיס מכשירים - חדר כושר הולמס פלייס

פילאטיס מכשירים

ג'קוזי סאונה - חדר כושר הולמס פלייס

ג'קוזי וסאונות

ספא - חדר כושר הולמס פלייס

ספא

מערכת שיעורי סטודיו

עיצוב וחיזוק
9:30

מדריך: צפורה קאזיס

סטודיו 1

לרשימת המתנה
עיצוב
9:30

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 2

Group Cycle
9:30

מדריך: שרון זני

ספינינג

להרשמה
התעמלות בריאותי
10:30

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

לרשימת המתנה
מדרגה
10:30

מדריך: צפורה קאזיס

סטודיו 2

לרשימת המתנה
Group Cycle
10:42

מדריך: שרון זני

ספינינג

להרשמה
פילאטיס ומתיחות
11:30

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

לרשימת המתנה
יוגה ויניאסה
11:30

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 2

לרשימת המתנה
פילאטיס
7:30

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

לרשימת המתנה
פ.מכשירים רמה 3
7:30

מדריך: שרה אוחיון

פילאטיס מכשירים

להרשמה
Group Cycle
8:30

מדריך: דובב סגל

ספינינג

פיטבול
8:30

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

לרשימת המתנה
זומבה
9:30

מדריך: רוסלבה קריז'ו טובון

סטודיו 1

לרשימת המתנה
פלדנקרייז
10:30

מדריך: איילת מולכו

סטודיו 2

לרשימת המתנה
צפיפות עצם
10:30

מדריך: איילה אטיאס

סטודיו 1

לרשימת המתנה
צפיפות עצם
11:30

מדריך: מילנה שניאור

סטודיו 1

לרשימת המתנה
התעמלות בריאותי
7:30

מדריך: דיאנה פיבן

סטודיו 1

aqua aerobics
8:30

מדריך: עדי רצם

בריכה

פילאטיס
8:30

מדריך: ענבר אפרתי כץ

סטודיו 1

Group Cycle
8:30

מדריך: רוני אלבז

ספינינג

פ.מכשירים רמה 4
8:30

מדריך: ניצן הראל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
aqua aerobics
9:15

מדריך: עדי רצם

בריכה

עיצוב וחיזוק
9:30

מדריך: ירדנה גמליאל

סטודיו 1

ריקודים סלוניים
9:30

מדריך: ציפי שפר

סטודיו 2

Group Cycle
6:30

מדריך: דובב סגל

ספינינג

פ.מכשירים רמה 2
7:30

מדריך: ניצן הראל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
האתה יוגה
8:30

מדריך: איריס ויצמן

סטודיו 2

עיצוב וחיזוק
8:30

מדריך: ירדנה גמליאל

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 4
8:30

מדריך: ניצן הראל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פ.מכשירים רמה 3
9:30

מדריך: ניצן הראל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
האתה יוגה
10:00

מדריך: איריסויצמן

סטודיו 2

התעמלות בריאותי
10:00

מדריך: איילת מולכו

סטודיו 1

התעמלות בריאותי
7:15

מדריך: גלי טיקטין

סטודיו 1

Group Cycle
8:15

מדריך: שרון ולנר

ספינינג

פילאטיס
8:30

מדריך: תמר ברזילי

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 4
8:30

מדריך: טליה מלול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
אשטנגה יוגה
9:00

מדריך: אובי ליפשיץ

סטודיו 2

עיצוב וחיזוק
9:30

מדריך: מרטין תשובה

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 1
9:30

מדריך: טליה מלול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פ.מכשירים רמה 2
10:00

מדריך: מיכל אשכנזי אברהמי

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פ.מכשירים רמה 2
7:30

מדריך: שרה אוחיון

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ויניאסה יוגה
8:30

מדריך: איריס ויצמן

סטודיו 2

עיצוב TRX לופ
8:30

מדריך: ענבר אפרתי כץ

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 3
8:30

מדריך: שרה אוחיון

פילאטיס מכשירים

להרשמה
Group Cycle
9:00

מדריך: דפנה

ספינינג

core pilates
9:30

מדריך: הלן מלכי

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 3
9:30

מדריך: מיכל אשכנזי אברהמי

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פ.מכשירים רמה 2
9:30

מדריך: שרה אוחיון

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פ.מכשירים רמה 4
7:15

מדריך: רועי בן שמואל עצמון

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פ.מכשירים רמה 3
8:15

מדריך: רועי בן שמואל עצמון

פילאטיס מכשירים

לרשימת המתנה
פילאטיס
8:30

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 1

aqua aerobics
8:30

מדריך: סבב מדריכים

בריכה

עיצוב וחיזוק
8:30

מדריך: מרטין תשובה

סטודיו 2

Group Cycle
8:30

מדריך: קרן רוזנבלט

ספינינג

פ.מכשירים רמה 2
9:15

מדריך: רועי בן שמואל עצמון

פילאטיס מכשירים

להרשמה
aqua aerobics
9:30

מדריך: סבב מדריכים

בריכה

למערכת השיעורים המלאה

פרטי המועדון

שעות הפתיחה

  • א'-ה': 06:00-23:00
  • שישי: 07:00-19:00
  • שבת: 09:00-19:00

מנהל המועדון: מיכאל ג'ריבי

חנייה חינם לחברי המועדון

מעוניין בפגישת היכרות?

9940*

הולמס פלייס ספא

מגוון עיסויים וטיפולי פנים מפנקים במיוחד

לפרטים
ספא - חדר כושר הולמס פלייס

אימונים אישיים

ליווי אישי ומקצועי - המסלול המהיר להצלחה

לפרטים
מאמן אישי - חדר כושר הולמס פלייס

גם לילדים מגיע

Junior Gym - חוג כושר לילדים בגילאים 8-14

לפרטים
 - חדר כושר הולמס פלייס