שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
רביעי
24/04/2019
עיצוב וחיזוק
9:30 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 2
10:00 | 50 דק'

מדריך: מיכל אשכנזי אברהמי

פילאטיס מכשירים

פלדנקרייז
10:45 | 50 דק'

מדריך: אובי ליפשיץ

סטודיו 2

ריקודי עם
15:45 | 90 דק'

מדריך: תמיר שלו שעובי

סטודיו 1

aqua aerobics
16:00 | 45 דק'

מדריך: עדי רצם

בריכה

ריקודי עם
16:00 | 90 דק'

מדריך: תמיר שלו שעובי

סטודיו 1

aqua aerobics
16:45 | 45 דק'

מדריך: עדי רצם

בריכה

מתיחות
17:30 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

ויניאסה יוגה
18:00 | 60 דק'

מדריך: איריס ויצמן

סטודיו 2

mini class בטן
18:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

קיקבוקס
18:30 | 50 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 2
19:00 | 50 דק'

מדריך: מריה בלבן

פילאטיס מכשירים

Group Cycle
19:15 | 60 דק'

מדריך: קובי הר פז

ספינינג

זומבה
19:30 | 60 דק'

מדריך: עינת פדלון

סטודיו 2

body pump
19:30 | 60 דק'

מדריך: שמוליק קטרי

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 5
20:00 | 50 דק'

מדריך: מריה בלבן

פילאטיס מכשירים

mini class בטן
20:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

mini class בטן
21:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

חמישי
25/04/2019
mini class (יצי
7:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פ.מכשירים רמה 2
7:30 | 50 דק'

מדריך: ברנדה קורב

פילאטיס מכשירים

ויניאסה יוגה
8:30 | 90 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

mini class בטן
8:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

עיצוב
8:30 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 3
8:30 | 50 דק'

מדריך: ברנדה קורב

פילאטיס מכשירים

easy line
9:00 | 15 דק'

מדריך: כל המדריכים

חדר כושר

Group Cycle
9:00 | 60 דק'

מדריך: נטלי רודריגז

ספינינג

פ.מכשירים רמה 3
9:30 | 60 דק'

מדריך: ברנדה קורב

פילאטיס מכשירים

core pilates
9:30 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 2
9:30 | 50 דק'

מדריך: מריה בלבן

פילאטיס מכשירים

corePilatesמתקד
10:30 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

זומבה
10:30 | 50 דק'

מדריך: נטלי רודריגז

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 1
10:30 | 50 דק'

מדריך: מריה בלבן

פילאטיס מכשירים

צפיפות עצם
11:30 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

mini class (גמי
14:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פלדנקרייז
17:15 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

עיצוב ומתיחות
17:15 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

mini class בטן
18:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פיטבול
18:15 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

עיצוב דינמי
19:15 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

Group Cycle
20:00 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

ספינינג

mini class בטן
20:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

mini class בטן
21:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

שישי
26/04/2019
mini class בטן
8:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

aqua aerobics
8:30 | 45 דק'

מדריך: כל המדריכים

בריכה

פילאטיס
8:30 | 50 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 2

עיצוב וחיזוק
8:30 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

Group Cycle
8:30 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

ספינינג

aqua aerobics
9:30 | 45 דק'

מדריך: כל המדריכים

בריכה

זומבה
9:30 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

Group Cycle
9:45 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

ספינינג

אשטנגה יוגה
10:00 | 90 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

body pump
14:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

עיצוב וחיזוק
15:15 | 50 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

Group Cycle
15:15 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

ספינינג

mini class בטן
16:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

mini class (גמי
17:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

שבת
27/04/2019
עיצוב וחיזוק
9:30 | 50 דק'

מדריך: צפורה קאזיס

סטודיו 1

עיצוב פיוז'ן
9:30 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 2

Group Cycle
9:30 | 60 דק'

מדריך: שרון זני

ספינינג

התעמלות בריאותי
10:30 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

mini class בטן
10:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

מדרגה
10:30 | 50 דק'

מדריך: צפורה קאזיס

סטודיו 2

Group Cycle
10:45 | 60 דק'

מדריך: שרון זני

ספינינג

פילאטיס ומתיחות
11:30 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

יוגה ויניאסה
11:30 | 60 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 2

mini class (גמי
11:45 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

mini class (גמי
17:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

ראשון
28/04/2019
mini class גמיש
7:00 | 15 דק'

מדריך: נטלי רודריגז

חדר כושר

פילאטיס
7:30 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

mini class (גמי
8:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פיטבול
8:30 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

Group Cycle
8:30 | 60 דק'

מדריך: דובב סגל

ספינינג

easy line
9:30 | 30 דק'

מדריך:

חדר כושר

זומבה
9:30 | 50 דק'

מדריך: רוסלבה קריז'ו טובון

סטודיו 1

צפיפות עצם
10:30 | 60 דק'

מדריך: הלן מלכי

סטודיו 2

פלדנקרייז
10:30 | 50 דק'

מדריך: סיגלית מנור

סטודיו 1

צפיפות עצם
11:30 | 50 דק'

מדריך: הלן מלכי

סטודיו 2

פלדנקרייז
11:30 | 60 דק'

מדריך: סיגלית מנור

סטודיו 1

פלדנקרייז
12:30 | 50 דק'

מדריך: מיכל חולב

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 2
13:00 | 50 דק'

מדריך: מיכל אשכנזי אברהמי

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
17:00 | 50 דק'

מדריך: איילת שפירא

סטודיו 1

היט
17:30 | 50 דק'

מדריך: קובי הר פז

סטודיו 2

mini class בטן
18:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

התעמלות בריאותי
18:00 | 50 דק'

מדריך: איילת שפירא

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 3
18:00 | 50 דק'

מדריך: שרה אוחיון

פילאטיס מכשירים

surfset
18:20 | 30 דק'

מדריך: נטלי רודריגז

חדר כושר

זומבה
19:00 | 50 דק'

מדריך: נטלי רודריגז

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 3
19:00 | 50 דק'

מדריך: הדר מאור

פילאטיס מכשירים

Group Cycle
19:15 | 60 דק'

מדריך: שרון ולנר

ספינינג

power burn
20:00 | 60 דק'

מדריך: ירדנה גמליאל

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 4
20:00 | 50 דק'

מדריך: שרה אוחיון

פילאטיס מכשירים

ויניאסה יוגה
20:10 | 60 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 2

Group Cycle
20:30 | 60 דק'

מדריך: שרון ולנר

ספינינג

mini class בטן
20:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פ.מכשירים רמה 2
21:00 | 50 דק'

מדריך: הדר מאור

פילאטיס מכשירים

power pilates
21:20 | 50 דק'

מדריך: שחר חומש

סטודיו 1

mini class בטן
21:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

שני
29/04/2019
mini class (גמי
7:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

התעמלות בריאותי
7:30 | 50 דק'

מדריך: דיאנה פיבן

סטודיו 1

aqua aerobics
8:30 | 45 דק'

מדריך: עדי רצם

בריכה

פילאטיס
8:30 | 50 דק'

מדריך: ענבר אפרתי כץ

סטודיו 1

mini class בטן
8:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

Group Cycle
8:30 | 60 דק'

מדריך: רוני אלבז

ספינינג

פ.מכשירים רמה 4
8:30 | 50 דק'

מדריך: מיכל אשכנזי אברהמי

פילאטיס מכשירים

aqua aerobics
9:15 | 45 דק'

מדריך: עדי רצם

בריכה

עיצוב וחיזוק
9:30 | 50 דק'

מדריך: ירדנה גמליאל

סטודיו 1

ריקודים סלוניים
9:30 | 60 דק'

מדריך: ציפי שפר

סטודיו 2

easy line
10:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

אשטנגה יוגה
10:30 | 90 דק'

מדריך: נעמה ויינשטוק

סטודיו 2

התעמלות בריאותי
10:45 | 50 דק'

מדריך: איילת מולכו

סטודיו 1

aqua aerobics
16:15 | 45 דק'

מדריך: דוד מורדוב

בריכה

aqua aerobics
17:00 | 45 דק'

מדריך: דוד מורדוב

בריכה

יוגהלאטיס
17:15 | 50 דק'

מדריך: תיקי מור

סטודיו 1

mini class בטן
18:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פ.מכשירים רמה 4
18:00 | 50 דק'

מדריך: ניצן הראל

פילאטיס מכשירים

זומבה
18:05 | 50 דק'

מדריך: לארה בן ארי

סטודיו 2

התעמלות בריאותי
18:15 | 50 דק'

מדריך: אוה דברת

סטודיו 1

מדרגה
19:10 | 50 דק'

מדריך: מור שניידר

סטודיו 2

עיצוב וחיזוק
19:15 | 50 דק'

מדריך: מיכל ארנפלד

סטודיו 1

Group Cycle
19:30 | 60 דק'

מדריך: דובב סגל

ספינינג

יוגה
20:15 | 60 דק'

מדריך: שגיא סברייגו

סטודיו 2

mini class בטן
20:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

mini class בטן
21:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

שלישי
30/04/2019
mini class (יצי
7:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

Group Cycle
7:15 | 60 דק'

מדריך: קובי הר פז

ספינינג

פ.מכשירים רמה 2
7:30 | 50 דק'

מדריך: ברנדה קורב

פילאטיס מכשירים

האתה יוגה
8:30 | 75 דק'

מדריך: איריס ויצמן

סטודיו 2

mini class בטן
8:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

עיצוב וחיזוק
8:30 | 50 דק'

מדריך: ירדנה גמליאל

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 3
8:30 | 60 דק'

מדריך: ברנדה קורב

פילאטיס מכשירים

פ.מכשירים רמה 3
9:30 | 50 דק'

מדריך: ניצן הראל

פילאטיס מכשירים

האתה יוגה
10:00 | 75 דק'

מדריך: איריסויצמן

סטודיו 2

התעמלות בריאותי
10:00 | 50 דק'

מדריך: איילת מולכו

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 4
10:30 | 50 דק'

מדריך: מיכל אשכנזי אברהמי

פילאטיס מכשירים

התעמלות בריאותי
11:00 | 50 דק'

מדריך: איילת מולכו

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 2
11:30 | 50 דק'

מדריך: מיכל אשכנזי אברהמי

פילאטיס מכשירים

פלדנקרייז
12:00 | 50 דק'

מדריך: רינה

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
13:00 | 50 דק'

מדריך: איילת מולכו

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
16:15 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

פלדנקרייז
17:15 | 50 דק'

מדריך: מיכל חולב

סטודיו 1

התעמלות נשים
17:15 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 2

mini class בטן
18:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פ.מכשירים רמה 2
18:00 | 50 דק'

מדריך: זהר שדה

פילאטיס מכשירים

body pump
18:15 | 50 דק'

מדריך: ניר גולדשטיין

סטודיו 1

שיעור הכרות
19:15 | 50 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 1

Group Cycle
19:30 | 60 דק'

מדריך: שרון זני

ספינינג

פילאטיס
20:15 | 50 דק'

מדריך: תמר ברזילי

סטודיו 1

mini class בטן
20:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

mini class בטן
21:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

עיצוב וחיזוק

24.04.2019

מתיחות

24.04.2019

איילת מולכו מחליפה

ויניאסה יוגה

25.04.2019

לא יתקיים

עיצוב

25.04.2019

לא יתקיים

easy line

25.04.2019

לא יתקיים

core pilates

25.04.2019

עיצוב עם ירדנה

corePilatesמתקד

25.04.2019

לא יתקיים

צפיפות עצם

25.04.2019

לא יתקיים

פלדנקרייז

25.04.2019

לא יתקיים

עיצוב ומתיחות

25.04.2019

לא יתקיים

פיטבול

25.04.2019

לא יתקיים

עיצוב דינמי

25.04.2019

לא יתקיים

Group Cycle

25.04.2019

לא יתקיים

עיצוב וחיזוק

26.04.2019

לא יתקיים

aqua aerobics

26.04.2019

לא יתקיים

Group Cycle

26.04.2019

יתקיים ב09:30 עם דובב

aqua aerobics

26.04.2019

לא יתקיים

זומבה

26.04.2019

יתקיים עם נטלי

Group Cycle

26.04.2019

יתקיים ב10:45 עם דובב

אשטנגה יוגה

26.04.2019

לא יתקיים

body pump

26.04.2019

יתקיים ב10:30 עם שמוליק

Group Cycle

26.04.2019

לא יתקיים

עיצוב וחיזוק

26.04.2019

לא יתקיים

אשטנגה יוגה

13.05.2019

רוית מחליפה את נעמה

צפיפות עצם

19.05.2019

נורית תחליף את הלן

צפיפות עצם

19.05.2019

נורית תחליף את הלן

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"