שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
חמישי
20/06/2019
mini class (גמי
14:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פלדנקרייז
17:15 | 50 דק'

מדריך: מיכל חולב

סטודיו 1

עיצוב ומתיחות
17:15 | 60 דק'

מדריך: ירדנה גמליאל

סטודיו 2

mini class בטן
18:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פיטבול
18:15 | 50 דק'

מדריך: ירדנה גמליאל

סטודיו 1

עיצוב דינמי
19:15 | 50 דק'

מדריך: ירדנה גמליאל

סטודיו 1

Group Cycle
20:00 | 50 דק'

מדריך: שרון ולנר

ספינינג

mini class בטן
20:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

mini class בטן
21:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

שישי
21/06/2019
פ.מכשירים רמה 4
7:15 | 50 דק'

מדריך: ניצן הראל

פילאטיס מכשירים

mini class בטן
8:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פ.מכשירים רמה 3
8:15 | 60 דק'

מדריך: ניצן הראל

פילאטיס מכשירים

aqua aerobics
8:30 | 45 דק'

מדריך: טלי גרינברג

בריכה

פילאטיס
8:30 | 50 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 1

עיצוב וחיזוק
8:30 | 50 דק'

מדריך: מרטין תשובה

סטודיו 1

Group Cycle
8:30 | 60 דק'

מדריך: קרן רוזנבלט

ספינינג

פ.מכשירים רמה 2
9:15 | 60 דק'

מדריך: ניצן הראל

פילאטיס מכשירים

aqua aerobics
9:30 | 45 דק'

מדריך: טלי גרינברג

בריכה

זומבה
9:30 | 50 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 1

Group Cycle
9:45 | 60 דק'

מדריך: קרן רוזנבלט

ספינינג

ויניאסה יוגה
10:00 | 90 דק'

מדריך: אפרת קציר

סטודיו 2

body pump
14:00 | 60 דק'

מדריך: שמוליק קטרי

סטודיו 1

עיצוב וחיזוק
15:15 | 50 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 1

Group Cycle
15:15 | 60 דק'

מדריך: נטלי רודריגז

ספינינג

mini class בטן
16:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

mini class (גמי
17:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

שבת
22/06/2019
עיצוב וחיזוק
9:30 | 50 דק'

מדריך: צפורה קאזיס

סטודיו 1

עיצוב פיוז'ן
9:30 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 2

Group Cycle
9:30 | 60 דק'

מדריך: שרון זני

ספינינג

התעמלות בריאותי
10:30 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

mini class בטן
10:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

מדרגה
10:30 | 50 דק'

מדריך: צפורה קאזיס

סטודיו 2

Group Cycle
10:45 | 60 דק'

מדריך: שרון זני

ספינינג

פילאטיס ומתיחות
11:30 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

יוגה ויניאסה
11:30 | 60 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 2

mini class (גמי
11:45 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

mini class (גמי
17:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

ראשון
23/06/2019
mini class גמיש
7:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פילאטיס
7:30 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 3
7:30 | 50 דק'

מדריך: שרה אוחיון

פילאטיס מכשירים

פ.מכשירים רמה 4
7:30 | 50 דק'

מדריך: ניצן הראל

פילאטיס מכשירים

mini class (גמי
8:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פיטבול
8:30 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

Group Cycle
8:30 | 60 דק'

מדריך: דובב סגל

ספינינג

easy line
9:30 | 30 דק'

מדריך:

חדר כושר

זומבה
9:30 | 50 דק'

מדריך: רוסלבה קריז'ו טובון

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 2
9:30 | 50 דק'

מדריך: טליה מלול

פילאטיס מכשירים

צפיפות עצם
10:30 | 60 דק'

מדריך: הלן מלכי

סטודיו 1

פלדנקרייז
10:30 | 50 דק'

מדריך: סיגלית מנור

סטודיו 2

צפיפות עצם
11:30 | 50 דק'

מדריך: הלן מלכי

סטודיו 1

פלדנקרייז
11:30 | 60 דק'

מדריך: סיגלית מנור

סטודיו 2

פלדנקרייז
12:30 | 50 דק'

מדריך: מיכל חולב

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 2
13:00 | 50 דק'

מדריך: מיכל אשכנזי אברהמי

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
17:00 | 50 דק'

מדריך: איילת שפירא

סטודיו 1

היט
17:30 | 50 דק'

מדריך: קובי הר פז

סטודיו 2

mini class בטן
18:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

התעמלות בריאותי
18:00 | 50 דק'

מדריך: איילת שפירא

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 3
18:00 | 50 דק'

מדריך: שרה אוחיון

פילאטיס מכשירים

surfset
18:20 | 30 דק'

מדריך: נטלי רודריגז

חדר כושר

זומבה
19:00 | 50 דק'

מדריך: נטלי רודריגז

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 3
19:00 | 50 דק'

מדריך: הדר מאור

פילאטיס מכשירים

Group Cycle
19:15 | 60 דק'

מדריך: שרון ולנר

ספינינג

power burn
20:00 | 60 דק'

מדריך: ירדנה גמליאל

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 4
20:00 | 50 דק'

מדריך: שרה אוחיון

פילאטיס מכשירים

ויניאסה יוגה
20:10 | 60 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 2

Group Cycle
20:30 | 60 דק'

מדריך: שרון ולנר

ספינינג

mini class בטן
20:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פ.מכשירים רמה 2
21:00 | 50 דק'

מדריך: הדר מאור

פילאטיס מכשירים

power pilates
21:20 | 50 דק'

מדריך: שחר חומש

סטודיו 1

mini class בטן
21:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

שני
24/06/2019
mini class (גמי
7:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

התעמלות בריאותי
7:30 | 50 דק'

מדריך: דיאנה פיבן

סטודיו 1

aqua aerobics
8:30 | 45 דק'

מדריך: עדי רצם

בריכה

פילאטיס
8:30 | 50 דק'

מדריך: ענבר אפרתי כץ

סטודיו 1

mini class בטן
8:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

Group Cycle
8:30 | 60 דק'

מדריך: רוני אלבז

ספינינג

פ.מכשירים רמה 4
8:30 | 50 דק'

מדריך: ניצן הראל

פילאטיס מכשירים

aqua aerobics
9:15 | 45 דק'

מדריך: עדי רצם

בריכה

עיצוב וחיזוק
9:30 | 50 דק'

מדריך: ירדנה גמליאל

סטודיו 1

ריקודים סלוניים
9:30 | 60 דק'

מדריך: ציפי שפר

סטודיו 2

אשטנגה יוגה
10:30 | 90 דק'

מדריך: נעמה ויינשטוק

סטודיו 2

פ.מכשירים רמה 3
10:30 | 50 דק'

מדריך: טליה מלול

פילאטיס מכשירים

התעמלות בריאותי
10:45 | 50 דק'

מדריך: איילת מולכו

סטודיו 1

aqua aerobics
16:15 | 45 דק'

מדריך: דוד מורדוב

בריכה

aqua aerobics
17:00 | 45 דק'

מדריך: דוד מורדוב

בריכה

יוגהלאטיס
17:15 | 50 דק'

מדריך: תיקי מור

סטודיו 1

mini class בטן
18:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פ.מכשירים רמה 4
18:00 | 50 דק'

מדריך: מיכל אשכנזי אברהמי

פילאטיס מכשירים

זומבה
18:05 | 50 דק'

מדריך: לארה בן ארי

סטודיו 2

התעמלות בריאותי
18:15 | 50 דק'

מדריך: אוה דברת

סטודיו 1

מדרגה
19:10 | 50 דק'

מדריך: מור שניידר

סטודיו 2

עיצוב וחיזוק
19:15 | 50 דק'

מדריך: מיכל ארנפלד

סטודיו 1

Group Cycle
19:30 | 60 דק'

מדריך: דובב סגל

ספינינג

יוגה
20:15 | 60 דק'

מדריך: שגיא סברייגו

סטודיו 2

mini class בטן
20:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

mini class בטן
21:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

שלישי
25/06/2019
Group Cycle
6:30 | 60 דק'

מדריך: קובי הר פז

ספינינג

mini class (יצי
7:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פ.מכשירים רמה 2
7:30 | 50 דק'

מדריך: ברנדה קורב

פילאטיס מכשירים

האתה יוגה
8:30 | 75 דק'

מדריך: איריס ויצמן

סטודיו 2

mini class בטן
8:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

עיצוב וחיזוק
8:30 | 50 דק'

מדריך: ירדנה גמליאל

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 3
8:30 | 60 דק'

מדריך: ברנדה קורב

פילאטיס מכשירים

פ.מכשירים רמה 3
9:30 | 50 דק'

מדריך: ניצן הראל

פילאטיס מכשירים

האתה יוגה
10:00 | 75 דק'

מדריך: איריסויצמן

סטודיו 2

התעמלות בריאותי
10:00 | 50 דק'

מדריך: איילת מולכו

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 4
10:30 | 50 דק'

מדריך: מיכל אשכנזי אברהמי

פילאטיס מכשירים

התעמלות בריאותי
11:00 | 50 דק'

מדריך: איילת מולכו

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 2
11:30 | 50 דק'

מדריך: מיכל אשכנזי אברהמי

פילאטיס מכשירים

פלדנקרייז
12:00 | 50 דק'

מדריך: רינה

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
13:00 | 50 דק'

מדריך: איילת מולכו

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
16:15 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 1

פלדנקרייז
17:15 | 50 דק'

מדריך: מיכל חולב

סטודיו 1

התעמלות נשים
17:15 | 50 דק'

מדריך: אווה קוסטריצה

סטודיו 2

mini class בטן
18:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

פ.מכשירים רמה 2
18:00 | 50 דק'

מדריך: זהר שדה

פילאטיס מכשירים

body pump
18:15 | 50 דק'

מדריך: ניר גולדשטיין

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 3
19:00 | 50 דק'

מדריך: זהר שדה

פילאטיס מכשירים

שיעור הכרות
19:15 | 50 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 1

Group Cycle
19:30 | 60 דק'

מדריך: שרון זני

ספינינג

פ.מכשירים רמה 4
20:00 | 50 דק'

מדריך: שרה אוחיון

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
20:15 | 50 דק'

מדריך: תמר ברזילי

סטודיו 1

mini class בטן
20:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

mini class בטן
21:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

רביעי
26/06/2019
mini class (גמי
7:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

התעמלות בריאותי
7:15 | 50 דק'

מדריך: גלי טיקטין

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 4
8:00 | 50 דק'

מדריך: טליה מלול

פילאטיס מכשירים

Group Cycle
8:15 | 60 דק'

מדריך: שרון ולנר

ספינינג

פילאטיס
8:30 | 50 דק'

מדריך: תמר ברזילי

סטודיו 1

mini class בטן
8:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

אשטנגה יוגה
9:00 | 90 דק'

מדריך: אובי ליפשיץ

סטודיו 2

פ.מכשירים רמה 1
9:00 | 50 דק'

מדריך: טליה מלול

פילאטיס מכשירים

עיצוב וחיזוק
9:30 | 50 דק'

מדריך: מרטין תשובה

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 2
10:00 | 50 דק'

מדריך: מיכל אשכנזי אברהמי

פילאטיס מכשירים

פלדנקרייז
10:45 | 50 דק'

מדריך: אובי ליפשיץ

סטודיו 2

aqua aerobics
16:00 | 45 דק'

מדריך: עדי רצם

בריכה

ריקודי עם
16:00 | 90 דק'

מדריך: תמיר שלו שעובי

סטודיו 1

aqua aerobics
16:45 | 45 דק'

מדריך: עדי רצם

בריכה

מתיחות
17:30 | 50 דק'

מדריך: איילת שפירא

סטודיו 1

ויניאסה יוגה
18:00 | 60 דק'

מדריך: איריס ויצמן

סטודיו 2

mini class בטן
18:00 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

קיקבוקס
18:30 | 50 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 2
19:00 | 50 דק'

מדריך: חן שטיין

פילאטיס מכשירים

Group Cycle
19:15 | 60 דק'

מדריך: קובי הר פז

ספינינג

זומבה
19:30 | 60 דק'

מדריך: עינת פדלון

סטודיו 2

body pump
19:30 | 60 דק'

מדריך: שמוליק קטרי

סטודיו 1

פ.מכשירים רמה 5
20:00 | 50 דק'

מדריך: חן שטיין

פילאטיס מכשירים

mini class בטן
20:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

mini class בטן
21:40 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

עיצוב ומתיחות

20.06.2019

הוחלף\ה ירדנה גמליאל

פיטבול

20.06.2019

הוחלף\ה ירדנה גמליאל

עיצוב דינמי

20.06.2019

הוחלף\ה ירדנה גמליאל

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"