המועדון העסקי - הולמס פלייס - ימי גיבוש וכיף לחברות וארגונים - HOLMES PLACE
המועדון העסקי - חדר כושר הולמס פלייס

המועדון העסקי

לעובדים שלכם מגיעה הנחה

לפרטים
 - חדר כושר הולמס פלייס

אימונים קבוצתיים לגוף ולנפש

להפחתת המתח והסטרס היומיומיים

לפרטים
ימי גיבוש - חדר כושר הולמס פלייס

ימי גיבוש מפנקים

חווית הכל כלול לעובדים שלכם

לפרטים

בהולמס פלייס משלבים ביזנס עם פלז'ר

מנכ”לים, סמנ”כלים, מנהלי/ות משאבי אנוש ומנהלי/ות רווחה שרוצים לפרגן לעובדים ולמנהלים ביום גיבוש באווירה אחרת – הגעתם למקום הנכון. כן כן, שמעתם נכון. יום כיף במועדון כושר.

אצלנו בהולמס פלייס משלבים בין הנאה, כושר ועסקים, ויוצרים לעובדים שלכם חוויה מושלמת של כיף ואדרנלין במועדונים המפנקים של קבוצת הולמס פלייס ברחבי הארץ. אצלנו במועדוני הולמס פלייס וגו אקטיב תזכו לימי גיבוש לעובדים באווירה שלא הכרתם.

בנוסף, המועדון העסקי שלנו מקנה לכם שפע של הטבות וחבילות מיוחדות, הצעות אטרקטיביות לימי כיף מודרכים או עצמאיים ובונוס שכולו בריאות וכיף לעובדים.

ביום הכיף הבא שלכם, או אפילו ביום גיבוש למנהלים שכולל אווירה יוקרתית יותר, במקום הפעילות הרגילה, תוכלו להזמין את העובדים ליום בריאות מפנק במועדון הכושר והספא, לשחות בבריכה, להמריץ את הדם עם אימון פונקציונאלי (או כל שיעור אחר שמעניין את הצוות והבכירים), ליהנות מארוחה מפנקת ולחוות עיסוי מפנק והכל בחבילות אטרקטיביות ובמחירים מיוחדים.

רוצים שהעובדים יגידו לכם תודה? אנחנו הכתובת, ואפילו בכתובת שלכם

אם מתאים לכם להכניס קצת אורח חיים בריא לארגון או המשרד – יש לנו חדשות נהדרות עבורכם: לארגונים המעוניינים לשדרג את תנאי העבודה עם חדר כושר פרטי, נשמח להציע גם אפשרות להקמה ותפעול מועדון כושר אצלכם, שיאפשר לעובדים לשלב כושר ביום העבודה בלי לצאת מהמשרד.

בואו לשמוע עוד על שיתופי הפעולה שלנו עם חברות, עסקים וארגונים, ודעו איך גם אתם יכולים להכניס קצת כושר, בריאות וחיוך למשרד שלכם.

פילאטיס מכשירים לקבוצות - חדר כושר הולמס פלייס

פילאטיס מכשירים לקבוצות

את זה עוד לא ניסיתם

לפרטים
תוכניות בריאות לעובדים - חדר כושר הולמס פלייס

תוכניות בריאות לעובדים

מתחילים ע-כ-ש-י-ו

לפרטים
הפעלת חדר כושר בארגון - חדר כושר הולמס פלייס

הפעלת חדר כושר בארגון

תנו למקצוענים לעבוד

לפרטים