חדר כושר גבעת שמואל - הולמס פלייס - רשת מועדוני כושר ארצית
אייקון יד - חדר כושר הולמס פלייס להרשמת חוגי הילדים

קיץ במתנה!

מקדימים להיצטרף ומרווחים יותר

להצטרפות
 - חדר כושר הולמס פלייס

להמתח. להשתחרר, להתאהב

פילאטיס מכשירים כל מה שרצית לדעת

לפרטים
פילאטים מכשירים - חדר כושר הולמס פלייס

הרשו לעצמכם להרגע

מגוון רחב של עיסויים
וטיפולי פנים

לפרטים
 - חדר כושר הולמס פלייס

מחפש חדר כושר בגבעת שמואל?

הולמס פלייס פמלי גבעת שמואל, מועדון כושר ובריאות לכל המשפחה, ממוקם על התפר שבין פתח תקוה לגבעת שמואל. המועדון החדיש מיועד לכל המשפחה – חברי המועדון יכולים לשחות בבריכה, להמשיך לשיעור אירובי או להתאמן עם מכשירי הכושר בחדר הכושר המרווח, לעשות הפוגה בקפיטרייה או בסאונה בזמן שהילדים יבלו עם חברים בני גילם בחוגי טניס, ריקוד או במשחק כדורגל

יוגה - חדר כושר הולמס פלייס

צוות מאמנים ומדריכים בכיר ומקצועי

פילאטיס מכשירים - חדר כושר הולמס פלייס

פילאטיס מכשירים

שיעורי סטודיו מתקדמים BodyJam - חדר כושר הולמס פלייס

מגוון רחב של שיעורי סטודיו

סאונה יבשה - חדר כושר הולמס פלייס

ספא

ספינינג - חדר כושר הולמס פלייס

סטודיו ספינינג

בריכת שחייה - חדר כושר הולמס פלייס

בריכת שחייה
חצי אולימפית

אימון כושר קבוצתי - חדר כושר הולמס פלייס

מגוון חוגי ילדים

צוות מדריכים בכיר ומקצועי - חדר כושר הולמס פלייס

אירועים פרטיים במועדון

מערכת שיעורי סטודיו

יוגה ויניאסה
7:00

מדריך: ענת אלטשולר

סטודיו ילדים

להרשמה
התעמלות בונה עצם
8:00

מדריך: דפי אלדובי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00

מדריך: רות דגן בוקר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
זומבה
8:30

מדריך: מריאני עונה

סטודיו ילדים

להרשמה
התעמלות בונה עצם
9:00

מדריך: דפי אלדובי

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות במים
9:00

מדריך: שנטל האוזנר

בריכה

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00

מדריך: רות דגן בוקר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
9:30

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו ילדים

להרשמה
פלדנקרייז
7:30

מדריך: סמדר סיבהי

סטודיו ילדים

זומבה גולד
7:30

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו 1

עיצוב
8:15

מדריך: מיכל שלום

סטודיו 1

התעמלות בונה עצם
8:30

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו ילדים

פילאטיס מכשירים
9:15

מדריך: מיכל שלום

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
9:30

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

התעמלות במים
9:30

מדריך: אורטל פנחסי

בריכה

פילאטיס מכשירים
10:15

מדריך: מיכל שלום

פילאטיס מכשירים

להרשמה
אימון פונקציונלי
8:15

מדריך: ספיר חי

סטודיו 1

ספינינג
8:15

מדריך: גלית אברהם

ספינינג

פילאטיס מכשירים
8:15

מדריך: רלי דיין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
8:30

מדריך: ענת פאר

סטודיו ילדים

התעמלות במים
8:30

מדריך: שרית גולדנר קדרי

בריכה

פילאטיס מכשירים
9:15

מדריך: רלי דיין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
זומבה
9:30

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו 1

פילאטיס
9:30

מדריך: ענת פאר

סטודיו ילדים

פילאטיס
9:15

מדריך: רלי דיין

סטודיו ילדים

זומבה
9:15

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו 1

פילאטיס
10:15

מדריך: רלי דיין

סטודיו 1

ספינינג
10:15

מדריך: איריסי זיונץ

ספינינג

יוגה
10:30

מדריך: נאוה בן שלוש

סטודיו ילדים

BODY PUMP
11:30

מדריך: תומר בר טל

סטודיו 1

ספינינג
20:00

מדריך: איריסי זיונץ

ספינינג

זומבה
20:45

מדריך: פביאן מוסקוביץ

סטודיו 1

התעמלות בריאותית
7:30

מדריך: הדס אחיטוב

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
8:15

מדריך: מיכל שלום

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
8:30

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

יוגה ויניאסה
8:30

מדריך: ענת אלטשולר

סטודיו ילדים

פילאטיס מכשירים
9:15

מדריך: מיכל שלום

פילאטיס מכשירים

להרשמה
בונה עצם
9:30

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו 1

זומבה
9:30

מדריך: גבריאלה לואיס

סטודיו ילדים

מתיחות
10:30

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו 1

פילאטיס
7:00

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

זומבה
7:30

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו ילדים

CORE
8:00

מדריך: שנטל האוזנר

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
8:00

מדריך: נורית שממה

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פלדנקרייז
8:30

מדריך: סמדר סיבהי

סטודיו ילדים

עיצוב
9:00

מדריך: רעות איתן

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:00

מדריך: נורית שממה

פילאטיס מכשירים

להרשמה
יוגה
9:30

מדריך: נאוה בן שלוש

סטודיו ילדים

ספינינג
7:00

מדריך: איריסי זיונץ

ספינינג

זומבה גולד
7:30

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
8:15

מדריך: לבנת עסור

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
8:30

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

CORE
8:30

מדריך: ניצן נאוי

סטודיו ילדים

פילאטיס מכשירים
9:15

מדריך: לבנת עסור

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
9:30

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

התעמלות בריאותית
10:30

מדריך: הדס אחיטוב

סטודיו 1

למערכת השיעורים המלאה

חדשות המועדון

בריכה פנימית

09.05.2021

ביום ראשון הבריכה נפתח...

שעות שחיה נפרדת

19.05.2019

יום ג'
גברים: 6:00-...

פרטי המועדון

שעות הפתיחה

  • א'-ה': 06:00-23:00
  • שישי: 07:00-19:00
  • שבת: 09:00-22:00
  • בימי ראשון הבריכה נפתחת ב09:30

חניה חינם בחניון לחברי המועדון

שם מנהל המועדון: עדי ניסים

מעוניין בפגישת היכרות?

9940*