שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE

הרישום נפתח 24 שעות לפני מועד השיעור, אין הגבלה למספר נרשמים

ראשון
17/10/2021
התעמלות בריאותית
7:30 | 55 דק'

מדריך: הדס אחיטוב

סטודיו 1

להרשמה
אימון פונקציונלי
7:30 | 55 דק'

מדריך: סיגל אלפרין

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: הודיה איזנברג

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
8:30 | 55 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

להרשמה
יוגה ויניאסה
8:30 | 55 דק'

מדריך: ענת אלטשולר

סטודיו ילדים

להרשמה
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: סיגל אלפרין

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: הודיה איזנברג

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות בונה עצם
9:30 | 55 דק'

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו 1

להרשמה
זומבה
9:30 | 55 דק'

מדריך: גבריאלה לואיס

סטודיו ילדים

להרשמה
מתיחות
10:30 | 55 דק'

מדריך: שחר גמר

סטודיו 1

להרשמה
בייבי מיוזיק 0.5-2
16:15 | 30 דק'

מדריך: סמדר סורוקין

סטודיו ילדים

להרשמה
חדר כושר גיל 12-14
16:15 | 45 דק'

מדריך: רון גזית

חדר כושר

להרשמה
בייבי מיוזיק 3-4
16:45 | 30 דק'

מדריך: סמדר סורוקין

סטודיו ילדים

להרשמה
נינג'ה קידס גיל 4-5
17:00 | 45 דק'

מדריך: רון גזית

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג גיל 12-16
17:15 | 45 דק'

מדריך: לימור אורגד

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 55 דק'

מדריך: אילונה אפלמן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ספינינג
18:15 | 60 דק'

מדריך: לימור אורגד

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
18:30 | 55 דק'

מדריך: יעל אבירם

סטודיו 1

להרשמה
יוגה אשטנגה
19:00 | 60 דק'

מדריך: מאיה פסט

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 55 דק'

מדריך: אילונה אפלמן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
19:30 | 55 דק'

מדריך: יעל אבירם

סטודיו 1

להרשמה
אימון פונקציונלי
20:00 | 55 דק'

מדריך: ספיר חי

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:00 | 55 דק'

מדריך: אילונה אפלמן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
זומבה
20:30 | 55 דק'

מדריך: פביאן מוסקוביץ

סטודיו 1

להרשמה
HIIT
21:00 | 55 דק'

מדריך: ספיר חי

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
21:00 | 60 דק'

מדריך: אילונה אפלמן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
שני
18/10/2021
פילאטיס מכשירים
7:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
7:00 | 55 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

להרשמה
זומבה
7:30 | 55 דק'

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו ילדים

להרשמה
CORE
8:00 | 55 דק'

מדריך: שנטל האוזנר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פלדנקרייז
8:30 | 55 דק'

מדריך: סמדר סיבהי

סטודיו ילדים

להרשמה
עיצוב
9:00 | 55 דק'

מדריך: מיטל נאור

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה

פילאטיס מכשירים

להרשמה
יוגה
9:30 | 55 דק'

מדריך: נאוה בן שלוש

סטודיו ילדים

להרשמה
התעמלות במים
10:00 | 45 דק'

מדריך: אוולין קנבסקי

בריכה

להרשמה
התעמלות בריאותית
10:00 | 55 דק'

מדריך: ליאת ברקוביץ

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: נורית שממה

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות במים
10:45 | 45 דק'

מדריך: אוולין קנבסקי

בריכה

להרשמה
חדר כושר גיל 9-11
16:15 | 45 דק'

מדריך: תום ברגפרוינד

חדר כושר

להרשמה
ג'ודו גיל 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: יואב אבהר

סטודיו ילדים

להרשמה
עיצוב
17:00 | 55 דק'

מדריך: סיגל שידלו

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
17:00 | 60 דק'

מדריך: הדר מלול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
חדר כושר 12-14
17:00 | 45 דק'

מדריך: תום ברגפרוינד

חדר כושר

להרשמה
ג'ודו גיל 4-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: יואב אבהר

סטודיו ילדים

להרשמה
התעמלות בונה עצם
18:00 | 55 דק'

מדריך: סיגל שידלו

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: הדר מלול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ג'ודו גיל 9-11
18:00 | 45 דק'

מדריך: יואב אבהר

סטודיו ילדים

להרשמה
ספינינג
18:15 | 60 דק'

מדריך: לימור אורגד

ספינינג

להרשמה
עיצוב
19:00 | 55 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
19:00 | 55 דק'

מדריך: יעל אבירם

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: הדר מלול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
BODY PUMP
20:00 | 60 דק'

מדריך: רון פאר

סטודיו 1

להרשמה
ריקודי בטן
20:00 | 55 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו ילדים

להרשמה
יוגה - מתקדמים
21:00 | 55 דק'

מדריך: נאוה בן שלוש

סטודיו ילדים

להרשמה
קיקבוקס
21:00 | 60 דק'

מדריך: יוגב רווח

סטודיו 1

להרשמה
שלישי
19/10/2021
ספינינג
7:00 | 55 דק'

מדריך: סיגל אלפרין

ספינינג

להרשמה
זומבה גולד
7:30 | 45 דק'

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
8:30 | 55 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

להרשמה
CORE
8:30 | 55 דק'

מדריך: ניצן נאוי

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: הודיה איזנברג

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
9:30 | 55 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:30 | 55 דק'

מדריך: הודיה איזנברג

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות בריאותית
10:30 | 55 דק'

מדריך: הדס אחיטוב

סטודיו 1

להרשמה
פונקציונלי גיל 6-8
16:15 | 45 דק'

מדריך: תאיר פרץ

סטודיו 1

להרשמה
חדר כושר גיל 9-11
16:15 | 45 דק'

מדריך: תום ברגפרוינד

חדר כושר

להרשמה
טניס שולחן גיל 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: אלנתן גד

סטודיו ילדים

להרשמה
פונקציונלי גיל 12-14
17:00 | 45 דק'

מדריך: תאיר פרץ

סטודיו 1

להרשמה
טניס גיל 6-8
17:15 | 45 דק'

מדריך: אריק חורש

מגרש

להרשמה
טניס שולחן גיל 9-11
17:15 | 45 דק'

מדריך: אלנתן גד

סטודיו ילדים

להרשמה
ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: לימור אורגד

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 55 דק'

מדריך: הדר מלול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
טניס גיל 9-11
18:00 | 45 דק'

מדריך: אריק חורש

מגרש

להרשמה
טניס שולחן גיל 12-14
18:00 | 45 דק'

מדריך: אלנתן גד

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס CORE
18:15 | 55 דק'

מדריך: שיר חכם

סטודיו 1

להרשמה
טניס גיל 12-14
18:45 | 45 דק'

מדריך: אריק חורש

מגרש

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: לימור אורגד

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 55 דק'

מדריך: הדר מלול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
BODY PUMP
19:20 | 60 דק'

מדריך: אוריאן בדני

סטודיו 1

להרשמה
זומבה+טונינג
19:30 | 55 דק'

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:00 | 60 דק'

מדריך: הדר מלול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
20:30 | 60 דק'

מדריך: ניצן נאוי

סטודיו 1

להרשמה
יוגה - מתחילים
20:30 | 55 דק'

מדריך: נאוה בן שלוש

סטודיו ילדים

להרשמה
רביעי
20/10/2021
יוגה ויניאסה
7:00 | 55 דק'

מדריך: ענת אלטשולר

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
7:00 | 55 דק'

מדריך: מור קרול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות בונה עצם
8:00 | 55 דק'

מדריך: דפי אלדובי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 55 דק'

מדריך: מור קרול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
זומבה
8:30 | 55 דק'

מדריך: גבריאלה לואיס

סטודיו ילדים

להרשמה
התעמלות בונה עצם
9:00 | 55 דק'

מדריך: דפי אלדובי

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות במים
9:00 | 45 דק'

מדריך: שנטל האוזנר

בריכה

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: מור קרול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
9:30 | 55 דק'

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו ילדים

להרשמה
התעמלות במים
10:00 | 45 דק'

מדריך: צורית מאיר

בריכה

להרשמה
פלדנקרייז
10:00 | 55 דק'

מדריך: מאיה דהן

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות קרקע גיל 6-8
16:15 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

סטודיו ילדים

להרשמה
חדר כושר גיל 9-11
16:15 | 45 דק'

מדריך: תום ברגפרוינד

חדר כושר

להרשמה
ג'ודו גיל 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: יואב אבהר

סטודיו ילדים

להרשמה
כדורגל גיל 9-11
16:30 | 45 דק'

מדריך: ברק חוטה

מגרש

להרשמה
התעמלות קרקע 8-11
17:00 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

סטודיו 1

להרשמה
ג'ודו גיל 4-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: יואב אבהר

סטודיו ילדים

להרשמה
כדורגל גיל 6-8
17:15 | 30 דק'

מדריך: ברק חוטה

מגרש

להרשמה
ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: רויטל פפושדו

ספינינג

להרשמה
יוגה אשטנגה
18:00 | 55 דק'

מדריך: חגית סבג קירשנר

סטודיו 1

להרשמה
ג'ודו גיל 9-11
18:00 | 45 דק'

מדריך: יואב אבהר

סטודיו ילדים

להרשמה
פלדנקרייז
19:00 | 55 דק'

מדריך: מאיה דהן

סטודיו ילדים

להרשמה
זומבה
19:00 | 55 דק'

מדריך: פביאן מוסקוביץ

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: רויטל פפושדו

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
20:00 | 55 דק'

מדריך: יעל אבירם

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:00 | 55 דק'

מדריך: הודיה איזנברג

פילאטיס מכשירים

להרשמה
HIIT
20:00 | 55 דק'

מדריך: אביטל הורשינסקי

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס
21:00 | 55 דק'

מדריך: יעל אבירם

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינאמי
21:00 | 55 דק'

מדריך: אביטל הורשינסקי

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
21:00 | 55 דק'

מדריך: הודיה איזנברג

פילאטיס מכשירים

להרשמה
חמישי
21/10/2021
פלדנקרייז
7:30 | 55 דק'

מדריך: סמדר סיבהי

סטודיו ילדים

להרשמה
זומבה גולד
7:30 | 55 דק'

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות בונה עצם
8:30 | 55 דק'

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו ילדים

להרשמה
עיצוב
8:30 | 55 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: לבנת עסור

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
9:30 | 55 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות במים
9:30 | 45 דק'

מדריך: אורטל פנחסי

בריכה

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: לבנת עסור

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות במים
10:30 | 45 דק'

מדריך: אורטל פנחסי

בריכה

להרשמה
נינג'ה גיל 4-5
16:15 | 45 דק'

מדריך: רון גזית

חדר כושר

להרשמה
חדר כושר גיל 12-14
16:15 | 45 דק'

מדריך: תום ברגפרוינד

חדר כושר

להרשמה
תנועה וריקוד לגיל הר
16:15 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו ילדים

להרשמה
היפ הופ גיל 5-8
17:00 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו ילדים

להרשמה
חד"כ גיל 9-11
17:00 | 45 דק'

מדריך: רון גזית

חדר כושר

להרשמה
היפ הופ גיל 9-11
17:45 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו ילדים

להרשמה
אימון פונקציונלי
18:30 | 55 דק'

מדריך: אדוה פרנקל

סטודיו 1

להרשמה
היפ הופ גיל 12-16
18:30 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס
19:30 | 55 דק'

מדריך: ענת פאר

סטודיו ילדים

להרשמה
BODY PUMP
19:30 | 60 דק'

מדריך: רון פאר

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
20:00 | 60 דק'

מדריך: הדס נויפלד

ספינינג

להרשמה
יוגה - לכל הרמות
20:30 | 55 דק'

מדריך: נאוה בן שלוש

סטודיו ילדים

להרשמה
קיקבוקס
20:45 | 55 דק'

מדריך: יוגב רווח

סטודיו 1

להרשמה
שישי
22/10/2021
פילאטיס מכשירים
8:00 | 55 דק'

מדריך: חגית סבג קירשנר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
אימון פונקציונלי
8:15 | 55 דק'

מדריך: ספיר חי

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: גלית אברהם

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
8:30 | 55 דק'

מדריך: ענת פאר

סטודיו ילדים

להרשמה
התעמלות במים
8:30 | 45 דק'

מדריך: שרית גולדנר קדרי

בריכה

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: חגית סבג קירשנר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
BODY PUMP
9:20 | 55 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
9:30 | 60 דק'

מדריך: ענת פאר

סטודיו ילדים

להרשמה
זומבה
10:30 | 55 דק'

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו 1

להרשמה
יוגה ויניאסה - 75 דק
10:30 | 75 דק'

מדריך: ענת אלטשולר

סטודיו ילדים

להרשמה
BODY PUMP
12:30 | 60 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו 1

להרשמה
היט גיל 11-16
13:45 | 45 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו ילדים

להרשמה
ספינינג
14:00 | 60 דק'

מדריך: רויטל פפושדו

ספינינג

להרשמה
זומבה
14:00 | 55 דק'

מדריך: ענבל חדש אלי

סטודיו 1

להרשמה
קיקבוקס גיל 14-16
14:30 | 45 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו ילדים

להרשמה
שבת
23/10/2021
פילאטיס
9:15 | 55 דק'

מדריך: שרית גולדנר קדרי

סטודיו ילדים

להרשמה
זומבה
9:15 | 55 דק'

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
10:15 | 60 דק'

מדריך: הדס נויפלד

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
10:30 | 55 דק'

מדריך: שרית גולדנר קדרי

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
10:30 | 60 דק'

מדריך: נופר לוי

סטודיו ילדים

להרשמה
זומבה
19:30 | 55 דק'

מדריך: פביאן מוסקוביץ

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב
19:30 | 55 דק'

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו ילדים

להרשמה
ספינינג
19:30 | 60 דק'

מדריך: הדס נויפלד

ספינינג

להרשמה
ספינינג
20:30 | 60 דק'

מדריך: הדס נויפלד

ספינינג

להרשמה

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

ריקודי בטן

18.10.2021

רעיה מחליפה

זומבה

20.10.2021

גבריאלה לוא...

זומבה

23.10.2021

שירלי גולד...

פילאטיס

23.10.2021

שרית גולדנ...

ספינינג

23.10.2021

הדס נויפלד

פילאטיס

23.10.2021

שרית גולדנ...

יוגה

23.10.2021

נופר לוי

ספינינג

23.10.2021

הדס נויפלד...

ספינינג

23.10.2021

הדס נויפלד...

זומבה

30.10.2021

ענבל חדש אלי

פילאטיס

30.10.2021

ליאת ברקוביץ

ספינינג

30.10.2021

לימור אורגד

פילאטיס

30.10.2021

ליאת ברקוביץ

יוגה

30.10.2021

נאוה בן שלוש

ספינינג

30.10.2021

לימור אורג...

ספינינג

30.10.2021

לימור אורג...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"