שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE

הרישום נפתח 24 שעות לפני מועד השיעור, אין הגבלה למספר נרשמים

שלישי
25/01/2022
ספינינג
7:00 | 55 דק'

מדריך: ענבל סילקו

ספינינג

להרשמה
זומבה גולד
7:30 | 45 דק'

מדריך: גבריאלה לואיס

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: לבנת עסור

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
8:30 | 55 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

להרשמה
CORE
8:30 | 55 דק'

מדריך: רינה אברמוב

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: לבנת עסור

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
9:30 | 55 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות בריאותית
10:30 | 55 דק'

מדריך: הדס אחיטוב

סטודיו 1

להרשמה
פונקציונלי גיל 6-8
16:15 | 45 דק'

מדריך: תאיר פרץ

סטודיו 1

להרשמה
חדר כושר גיל 9-11
16:15 | 45 דק'

מדריך: תום ברגפרוינד

חדר כושר

להרשמה
טניס שולחן גיל 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: אלנתן גד

סטודיו ילדים

להרשמה
פונקציונלי גיל 12-14
17:00 | 45 דק'

מדריך: תאיר פרץ

סטודיו 1

להרשמה
טניס גיל 6-8
17:15 | 45 דק'

מדריך: אריק חורש

מגרש

להרשמה
טניס שולחן גיל 9-11
17:15 | 45 דק'

מדריך: אלנתן גד

סטודיו ילדים

להרשמה
ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל סילקו

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 55 דק'

מדריך: הדר מלול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
טניס גיל 9-11
18:00 | 45 דק'

מדריך: אריק חורש

מגרש

להרשמה
טניס שולחן גיל 12-14
18:00 | 45 דק'

מדריך: אלנתן גד

סטודיו ילדים

להרשמה
טניס גיל 12-14
18:45 | 45 דק'

מדריך: אריק חורש

מגרש

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל סילקו

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 55 דק'

מדריך: הדר מלול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
BODY PUMP
19:20 | 60 דק'

מדריך: תומר בר טל

סטודיו 1

להרשמה
זומבה+טונינג
19:30 | 55 דק'

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו ילדים

להרשמה
עיצוב
20:30 | 60 דק'

מדריך: ניצן נאוי

סטודיו 1

להרשמה
יוגה - מתחילים
20:30 | 55 דק'

מדריך: נאוה בן שלוש

סטודיו ילדים

להרשמה
רביעי
26/01/2022
יוגה ויניאסה
7:00 | 55 דק'

מדריך: ענת אלטשולר

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
7:00 | 55 דק'

מדריך: רות דגן - בוקר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות בונה עצם
8:00 | 55 דק'

מדריך: דפי אלדובי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 55 דק'

מדריך: רות דגן - בוקר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
זומבה
8:30 | 55 דק'

מדריך: מריאני עונה

סטודיו ילדים

להרשמה
התעמלות בונה עצם
9:00 | 55 דק'

מדריך: דפי אלדובי

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות במים
9:00 | 45 דק'

מדריך: שנטל האוזנר

בריכה

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: רות דגן - בוקר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
9:30 | 55 דק'

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו ילדים

להרשמה
התעמלות במים
10:00 | 45 דק'

מדריך: צורית מאיר

בריכה

להרשמה
פלדנקרייז
10:00 | 55 דק'

מדריך: איתן מנדל

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות קרקע גיל 6-8
16:15 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

סטודיו ילדים

להרשמה
חדר כושר גיל 9-11
16:15 | 45 דק'

מדריך: תום ברגפרוינד

חדר כושר

להרשמה
ג'ודו גיל 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: יואב אבהר

סטודיו ילדים

להרשמה
כדורגל גיל 9-11
16:30 | 45 דק'

מדריך: ברק חוטה

מגרש

להרשמה
התעמלות קרקע 8-11
17:00 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

סטודיו 1

להרשמה
ג'ודו גיל 4-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: יואב אבהר

סטודיו ילדים

להרשמה
כדורגל גיל 6-8
17:15 | 30 דק'

מדריך: ברק חוטה

מגרש

להרשמה
יוגה אשטנגה
18:00 | 55 דק'

מדריך: חגית סבג קירשנר

סטודיו 1

להרשמה
ג'ודו גיל 9-11
18:00 | 45 דק'

מדריך: יואב אבהר

סטודיו ילדים

להרשמה
זומבה
19:00 | 55 דק'

מדריך: פביאן מוסקוביץ

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: חני יוסקוביץ

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
20:00 | 55 דק'

מדריך: יעל אבירם

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:00 | 55 דק'

מדריך: לידר זריהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
HIIT
20:00 | 55 דק'

מדריך: אביטל הורשינסקי

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס
21:00 | 55 דק'

מדריך: יעל אבירם

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינאמי
21:00 | 55 דק'

מדריך: אביטל הורשינסקי

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
21:00 | 55 דק'

מדריך: לידר זריהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
חמישי
27/01/2022
פלדנקרייז
7:30 | 55 דק'

מדריך: סמדר סיבהי

סטודיו ילדים

להרשמה
זומבה גולד
7:30 | 55 דק'

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות בונה עצם
8:30 | 55 דק'

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו ילדים

להרשמה
עיצוב
8:30 | 55 דק'

מדריך: מיכל בודינגר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל שלום

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
9:30 | 55 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות במים
9:30 | 45 דק'

מדריך: אורטל פנחסי

בריכה

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל שלום

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות במים
10:30 | 45 דק'

מדריך: אורטל פנחסי

בריכה

להרשמה
נינג'ה גיל 4-5
16:15 | 45 דק'

מדריך: רון גזית

חדר כושר

להרשמה
חדר כושר גיל 12-14
16:15 | 45 דק'

מדריך: תום ברגפרוינד

חדר כושר

להרשמה
תנועה וריקוד לגיל הר
16:15 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו ילדים

להרשמה
היפ הופ גיל 5-8
17:00 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו ילדים

להרשמה
חד"כ גיל 9-11
17:00 | 45 דק'

מדריך: רון גזית

חדר כושר

להרשמה
היפ הופ גיל 9-11
17:45 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו ילדים

להרשמה
אימון פונקציונלי
18:30 | 55 דק'

מדריך: אדוה פרנקל

סטודיו 1

להרשמה
היפ הופ גיל 12-16
18:30 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס
19:30 | 55 דק'

מדריך: דורית דובקובסקי

סטודיו ילדים

להרשמה
BODY PUMP
19:30 | 60 דק'

מדריך: תומר בר טל

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
20:00 | 60 דק'

מדריך: הדס נויפלד

ספינינג

להרשמה
יוגה - לכל הרמות
20:30 | 55 דק'

מדריך: נאוה בן שלוש

סטודיו ילדים

להרשמה
קיקבוקס
20:45 | 55 דק'

מדריך: יוגב רווח

סטודיו 1

להרשמה
שישי
28/01/2022
פילאטיס מכשירים
8:00 | 55 דק'

מדריך: חגית סבג קירשנר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
אימון פונקציונלי
8:15 | 55 דק'

מדריך: ספיר חי

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: איתן פינזרו

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
8:30 | 55 דק'

מדריך: דורית דובקובסקי

סטודיו ילדים

להרשמה
התעמלות במים
8:30 | 45 דק'

מדריך: שרית גולדנר קדרי

בריכה

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: חגית סבג קירשנר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
זומבה
9:30 | 55 דק'

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
9:30 | 60 דק'

מדריך: דורית דובקובסקי

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: חגית סבג קירשנר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
BODY PUMP
10:30 | 55 דק'

מדריך: מריאני עונה

סטודיו 1

להרשמה
יוגה ויניאסה - 75 דק
10:30 | 75 דק'

מדריך: ענת אלטשולר

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: חגית סבג קירשנר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
היט גיל 11-16
13:45 | 45 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו ילדים

להרשמה
ספינינג
14:00 | 60 דק'

מדריך: רויטל פפושדו

ספינינג

להרשמה
זומבה
14:00 | 55 דק'

מדריך: ענבל חדש אלי

סטודיו 1

להרשמה
קיקבוקס גיל 14-16
14:30 | 45 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו ילדים

להרשמה
שבת
29/01/2022
פילאטיס
9:15 | 55 דק'

מדריך: דורית דובקובסקי

סטודיו ילדים

להרשמה
זומבה
9:15 | 55 דק'

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
10:15 | 60 דק'

מדריך: איריס זיונץ

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
10:30 | 55 דק'

מדריך: דורית דובקובסקי

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
10:30 | 60 דק'

מדריך: נאוה בן שלוש

סטודיו ילדים

להרשמה
ספינינג
18:30 | 60 דק'

מדריך: חני יוסקוביץ

ספינינג

להרשמה
BODY PUMP
18:30 | 60 דק'

מדריך: תומר בר טל

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב
19:30 | 55 דק'

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו ילדים

להרשמה
ספינינג
19:30 | 60 דק'

מדריך: חני יוסקוביץ

ספינינג

להרשמה
זומבה
19:45 | 55 דק'

מדריך: פביאן מוסקוביץ

סטודיו 1

להרשמה
ראשון
30/01/2022
התעמלות בריאותית
7:30 | 55 דק'

מדריך: הדס אחיטוב

סטודיו 1

להרשמה
אימון פונקציונלי
7:30 | 55 דק'

מדריך: סיגל אלפרין

סטודיו ילדים

להרשמה
עיצוב
8:30 | 55 דק'

מדריך: מריאני עונה

סטודיו 1

להרשמה
יוגה ויניאסה
8:30 | 55 דק'

מדריך: ענת אלטשולר

סטודיו ילדים

להרשמה
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: סיגל אלפרין

ספינינג

להרשמה
התעמלות בונה עצם
9:30 | 55 דק'

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו 1

להרשמה
זומבה
9:30 | 55 דק'

מדריך: גבריאלה לואיס

סטודיו ילדים

להרשמה
מתיחות
10:30 | 55 דק'

מדריך: אלכסנדרה מלניצנ'קו

סטודיו 1

להרשמה
חדר כושר גיל 12-14
16:15 | 45 דק'

מדריך: רון גזית

סטודיו ילדים

להרשמה
בייבי מיוזיק 0.5-2
16:30 | 30 דק'

מדריך: סמדר סורוקין

סטודיו 1

להרשמה
נינג'ה קידס גיל 4-5
17:00 | 45 דק'

מדריך: רון גזית

סטודיו ילדים

להרשמה
בייבי מיוזיק 3-4
17:00 | 30 דק'

מדריך: סמדר סורוקין

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג גיל 12-16
17:15 | 45 דק'

מדריך: לימור אורגד

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 55 דק'

מדריך: אילונה אפלמן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ספינינג
18:15 | 60 דק'

מדריך: לימור אורגד

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
18:30 | 55 דק'

מדריך: יעל אבירם

סטודיו 1

להרשמה
יוגה אשטנגה
19:00 | 60 דק'

מדריך: מאיה פסט

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 55 דק'

מדריך: אילונה אפלמן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
19:30 | 55 דק'

מדריך: יעל אבירם

סטודיו 1

להרשמה
אימון פונקציונלי
20:00 | 55 דק'

מדריך: ספיר חי

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:00 | 55 דק'

מדריך: אילונה אפלמן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
זומבה
20:30 | 55 דק'

מדריך: פביאן מוסקוביץ

סטודיו 1

להרשמה
HIIT
21:00 | 55 דק'

מדריך: ספיר חי

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
21:00 | 60 דק'

מדריך: אילונה אפלמן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
שני
31/01/2022
פילאטיס
7:00 | 55 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

להרשמה
זומבה
7:30 | 55 דק'

מדריך: שירלי גולדשלאגר

סטודיו ילדים

להרשמה
CORE
8:00 | 55 דק'

מדריך: שנטל האוזנר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פלדנקרייז
8:30 | 55 דק'

מדריך: סמדר סיבהי

סטודיו ילדים

להרשמה
עיצוב
9:00 | 55 דק'

מדריך: מיטל נאור

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה

פילאטיס מכשירים

להרשמה
יוגה
9:30 | 55 דק'

מדריך: נאוה בן שלוש

סטודיו ילדים

להרשמה
התעמלות במים
10:00 | 45 דק'

מדריך: אוולין קנבסקי

בריכה

להרשמה
התעמלות בריאותית
10:00 | 55 דק'

מדריך: ליאת ברקוביץ

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: נורית שממה

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות במים
10:45 | 45 דק'

מדריך: אוולין קנבסקי

בריכה

להרשמה
חדר כושר גיל 9-11
16:15 | 45 דק'

מדריך: תום ברגפרוינד

חדר כושר

להרשמה
היפ הופ גיל 5-8
16:15 | 45 דק'

מדריך: ליאן לוינשטיין

סטודיו 1

להרשמה
ג'ודו גיל 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: יואב אבהר

סטודיו ילדים

להרשמה
עיצוב
17:00 | 55 דק'

מדריך: סיגל שידלו

סטודיו 1

להרשמה
חדר כושר 12-14
17:00 | 45 דק'

מדריך: תום ברגפרוינד

חדר כושר

להרשמה
ג'ודו גיל 4-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: יואב אבהר

סטודיו ילדים

להרשמה
התעמלות בונה עצם
18:00 | 55 דק'

מדריך: סיגל שידלו

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: הדר מלול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ג'ודו גיל 9-11
18:00 | 45 דק'

מדריך: יואב אבהר

סטודיו ילדים

להרשמה
ספינינג
18:15 | 60 דק'

מדריך: לימור אורגד

ספינינג

להרשמה
עיצוב
19:00 | 55 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
19:00 | 55 דק'

מדריך: יעל אבירם

סטודיו ילדים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: הדר מלול

פילאטיס מכשירים

להרשמה
BODY PUMP
20:00 | 60 דק'

מדריך: רון פאר

סטודיו 1

להרשמה
ריקודי בטן
20:00 | 55 דק'

מדריך: סמדר לבקוביץ

סטודיו ילדים

להרשמה
יוגה - מתקדמים
21:00 | 55 דק'

מדריך: נאוה בן שלוש

סטודיו ילדים

להרשמה
קיקבוקס
21:00 | 60 דק'

מדריך: יוגב רווח

סטודיו 1

להרשמה

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

ספינינג

25.01.2022

ענבל סילקו...

זומבה גולד

25.01.2022

גבריאלה לו...

CORE

25.01.2022

רינה אברמו...

ספינינג

25.01.2022

ענבל סילקו...

פילאטיס CORE

25.01.2022

לא מתקיים

ספינינג

25.01.2022

ענבל סילקו...

BODY PUMP

25.01.2022

תומר בר טל...

BODY PUMP

27.01.2022

תומר בר טל ...

פילאטיס

27.01.2022

דורית דובק...

ספינינג

28.01.2022

איתן פינזר...

פילאטיס

28.01.2022

דורית דובק...

פילאטיס

28.01.2022

דורית דובק...

זומבה

29.01.2022

שירלי גולד...

פילאטיס

29.01.2022

דורית דובק...

ספינינג

29.01.2022

איריס זיונץ

פילאטיס

29.01.2022

דורית דובק...

יוגה

29.01.2022

נאוה בן שלוש

ספינינג

29.01.2022

חני יוסקוביץ

ספינינג

29.01.2022

חני יוסקוביץ

עיצוב

30.01.2022

מריאני עונ...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"