שיעורי יוגה מעולים ב-2020 - הולמס פלייס

ברשת הולמס פלייס תוכלו להירשם לשיעורי יוגה עם מאמנים צמודים ונפלאים!

שיעורי היוגה של הולמס פלייס מתקיימים במספר רחב של מועדונים, ובמהלכם תשפרו את חילוף החומרים שלכם, את סיבולת לב הריאה ואת ההרגשה הכללית שלכם.

אז למה אתם מחכים?! השאירו פרטים בטופס והירשמו לשיעורי יוגה במועדון הקרוב אליכם >>

 - חדר כושר הולמס פלייס

טורם לחילוף החומרים

 - חדר כושר הולמס פלייס

משפר את הקואורדינציה

תפריט תזונה - חדר כושר הולמס פלייס

עבודה על מגוון שרירים

 - חדר כושר הולמס פלייס

משפר סיבולת לב ריאה

שיעורי יוגה - גלו את החיבור המושלם בין גוף ונפש

בואו הצטרפו למועדון הקרוב לביתכם, הכיף וההנאה מובטחים!

שיעורי יוגה

מידע מעניין על יוגה

שגרת החיים המפרכת והאינטנסיבית שלנו מונעת מאיתנו רגעים אמיתיים של חיבור פנימי והסתכלות פנימה אל הנפש, התחברות אל הנשימות שלנו וניתוק מכל הרעשים שמלווים אותנו בחיי היום יום. מי שמעוניין לעשות סטופ על השגרה המעייפת ולמצוא רגע להתחברות אמיתית, שיעורי יוגה יכולים להיות הפתרון המושלם עבורו. אז מה עושים בהם ולמי זה מומלץ? בואו נבדוק את כל מה שצריך לדעת על שיעורי יוגה.

שיעורי יוגה – המקום להירגע ולנשום

שיעורי יוגה נחשבים כחוג במועדוני הכושר של הולמס פלייס ברחבי הארץ. בשונה משיעורים כמו זומבה, קיקבוקס, ספינינג ועוד, שיעורי יוגה מביאים איתם משהו רגוע יותר, שלו ומלווה בדרך כלל במוזיקה נעימה וחלשה. חלק מהשיעורים אף מתקיימים ללא מוזיקה כלל, על מנת לאפשר חיבור עמוק ואמיתי של המתאמן עם עצמו. במהלך שיעורי יוגה יתורגלו מתיחות שונות בקצב איטי, חיבור לנשימות וישיבה בתנוחות שונות. כל אלו באים במטרה ליצור שקט נפשי אצל כל אחד מהמתאמנים, בליווי צמוד של מדריכי היוגה שמתקנים, מעמיקים ומחזקים את הקשר בין המתאמן לעצמו ולסביבה.

שיעורי יוגה - המקום להירגע ולנשום

שיעורי יוגה – המקום להירגע ולנשום

למי זה מיועד?

שיעורי יוגה מתאפיינים בשקט גדול ובחיבורים נפשיים, ולכן מי שצריך תזוזה מרובה, מתח גבוה ומוזיקה חזקה ומדרבנת לעשייה – לא ימצא את עצמו כאן. שיעורי יוגה מתאפיינים בבגדים נוחים שניתן לבצע איתם פעולות שונות המצריכות גמישות של הגוף ושל הביגוד, וכן רוב השיעורים נעשים כאשר המתאמנים והמדריכים יחפים. באופן כללי, שיעורי יוגה הם מקום להשתחררות ולאנרגיה מסוג אחר, כזו שלאחר שנסגרת הדלת של הסטודיו היא משאירה את העולם החיצון בחוץ, ומכניסה פנימה רק אנרגיות חיוביות של הכאן ועכשיו.

כיצד שיעורי יוגה יתרמו לכם?

מתאמנים אשר נוכחים בשיעורי יוגה בצורה קבועה יכולים להרגיש הטבה באלסטיות השרירים שלהם ובאיזון הנפש שלהם. למעשה, אימוני יוגה מביאים לכדי חיזוק המערכות בגוף שלכם, כולל עלייה במסת השריר וירידה באחוז השומן, כמו גם שיפור בחילוף החומרים בדם. כמובן שעובדות אלה תורמות גם לירידה במשקל הגוף ולמערכת החיסונית של הגוף.

אימון יוגה מבצע סינרגיה של שיטות של נשימה ומדיטציה ומביא לשיפור באיזון ובחוסנו של גופכם. בנוסף, משתפר בצורה ניכרת גם תפקוד המוח, חילוף החומרים וההרגשה הכללית שלכם. אימון יוגה קבוע אשר מלווה בעבודת נשימה נכונה, עשוי להוביל לשיפור בהפרשה של הורמון קורטיזול המוכר בשם הורמון המתח. בשל זאת ובשל גורמים נוספים, שיעור יוגה יביא אתכם לכדי נינוחות ותחושת שלווה כללית. כמו כן, היציבות ברמת הקורטיזול תעזור לגופכם להחלים מהר יותר ממחלות.

מחקרים שנעשו על אימוני יוגה

מעניין לדעת שבמהלך מחקר אשר בוצע בבית ספר לרפואה של אוניברסיטת בוסטון, במהלך שנת 2007 נמצא כי בקרב מאמני יוגה יש כמות רבה של מוליך עצבי מסוג גמה אמינובוטריק אסיד, רמה מועטה של מוליך עצבי זה מיוחסת לתופעת מתח ודיכאון. במחקר זה בחנו שמונה בני אדם, אשר התאמנו ביוגה על בסיס קבוע, אל מול אחד עשרה בני אדם בקבוצת הביקורת אשר לא התאמנו ביוגה. בקרב המתאמנים נבחנה רמה גבוהה בשיעור של 27% לעומת קבוצת הביקורת במהלך שעה מגמר אימון היוגה.

מחקר נוסף שנעשה בשנת 2009 באוניברסיטה באוסטרליה, בו השתתפו כמאה ושלושים בני אדם אשר לוקים בדיכאון, נמצא כי יש השפעה לאימון יוגה על התחושה של חברי הקבוצה. עוד נמצא כי אימון של יוגה במהלך עשר שבועות ייצב את רמת הקורטיזול של המשתתפים במחקר והמעיט בצורה ניכרת את תחושת הדיכאון שלהם.

יוגה

יוגה

באילו מועדונים מתקיימים השיעורים?

השיעורים מתקיימים במועדונים רבים ברחבי הארץ, לדוגמא בסניף ראשון לציון.

לסיכום, שיעורי יוגה לגוף ולנופש עושים רק בהולמס פלייס!

 

שיעורי זומבה

זה הזמן להיכנס לקצב ולכושר

לפרטים
עיצוב וחיטוב - חדר כושר הולמס פלייס

אירובי

הדופק עולה גבוה גבוה

לפרטים
אירובי - חדר כושר הולמס פלייס

אימון פונקציונלי

עובדים על כל הגוף

לפרטים
 - חדר כושר הולמס פלייס

למידע נוסף ולהצטרפות השאירו פרטים

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונציג יחזור אליכם בהקדם