שיעורי קיקבוקס חזקים ב-2024 - קיקבוקסינג רק בהולמס פלייס

ברשת הולמס פלייס תוכלו להירשם לשיעורי קיקבוקס עוצמתיים!

שיעורי קיקבוקסינג של הולמס פלייס מתקיימים במספר רחב של מועדונים, ובמהלכם תשפרו את הביטחון העצמי שלכם, הכוח המתפרץ שלכם וסיבולת לב הריאה שכל כך חשובה לגופנו

אז למה אתם מחכים?! השאירו פרטים בטופס והירשמו לשיעורי קיקבוקס במועדון הקרוב אליכם

  • טורם לחילוף החומרים
  • משפר את הקואורדינציה
  • עבודה על מגוון שרירים
  • משפר סיבולת לב ריאה

שיעורי קיקבוקס - עוצמה מתפרצת וכיף אדיר

בואו הצטרפו למועדון הקרוב לביתכם, הכיף וההנאה מובטחים!

שיעורי קיקבוקס

מזה קיקבוקסינג?

קיקבוקסינג הוא ענף ספורט ואומנות לחימה, אשר בהן עושים שימוש באגרופים ובעיטות, ומוגדר כאחד הטרנדים הכי חמים לאימון אירובי. לפעמים קיקבוקס נלמד כסגנון מיוחד ובהרבה מצבים תחרות של קיקבוקסינג פתוחה עבור אומני לחימה. מעניין לדעת שטכניקה זו פותחה ע”י טומי לי. התחרות ההתחלתית הייתה פתוחה לציבור הרחב ורק במהלך הלילה התחילה להתבצע חלוקה לנתוני משקל. אחר כך נוסדו כל מיני ארגונים ותתי תחומים וסגנונות, הארגון המרכזי של עולם זה נקרא O.K.P.W ובהתאם אליו נקבעים בדרך כלל הטכניקות והנהלים.

כאמור, שיעורי קיקבוקסינג מוגדרים כתרגילים אירוביים נהדרים, הם מתבצעים בעוצמה רבה ועוזרים בשריפת השומנים, אשר ביחד עם תזונה בריאה, יכולים להביא לירידה במשקל הגוף שלכם. שיעור קיקבוקס הוא שיטה מצוינת לא רק לשרוף שומנים, כי אם אלא גם כדי לחטב את הגוף שלכם, דבר שעשוי לחסוך מכם אימון משקולת או חיטוב. זו הסיבה הוא מעניק פתרון כפול, גם עלייה בכושר וגם חיטוב גופכם. אימון קיקבוקס יצריך מכם כח מתפרץ של קבוצת שרירים גדולה כך שכמעט כל גופכם יעבוד

כיצד אימוני קיקבוקס יתרמו לכם?

לא סתם ספורט הקיקבוקסינג כך כך פופולרי היום, הוא משלב בתוכו עוצמה, כח מתפרץ ואימון אירובי מעולה. אבל כדי לפשט לכם את הדברים כתבנו פה מספר נקודות יתרון מרכזיות:

דרך מעולה להרפות לחץ

זהו אימון מושלם בו תוכלו להוציא המון אגרסיות ולחצים. אין כמו להוציא אגרסיות בספורט, ואם אפשר כבר לחבוט בשק אגרוף על הדרך, אז בכלל הדבר מבורך!

תורם לביטחון העצמי שלכם

היכולת לתת אגרוף או בעיטה בצורה נכונה יכול לעזור לכם בשעת צרה מול תוקף פוטנציאלי. אין ספק שאימוני קיק-בוקס ישפרו את הביטחון העצמי שלכם כי זו הפעם הראשונה בחייכם שתלמדו כיצד להגן על עצמכם!

חיזוק העצמות

לאימון קיק-בוקס יש השפעה ניכרת על צפיפות העצם, בשל תנועות רבות שאנו מבצעים תוך כדי. המנעד שלהן והקצב הזריז שלהן תורמות לחיזוק העצמות.

שיפור הקואורדינציה ושיווי המשקל

באימונים תלמדו כיצד לתת אגרופים ובעיטות בסטים מיוחדים שיעזרו מאוד בשיפור הקואורדינציה שלכם. גם שיווי המשקל ישתפר פלאים בשל כך!

שיפור הזריזות

אימוני חבטה ובעיטה מהירים יעזרו לשיפור הזריזות שלכם לאורך זמן. בנוסף לכך, במסגרת האימון אנחנו מבצעים גם התחמקויות מחבטות היריב, דבר שגם כן תורם מאוד לזריזות הגוף וחדות המחשבה.

היכן מתקיימים השיעורים?

השיעורים מתקיימים במועדונים רבים, לדוגמא: במועדון ראשון לציון

לסיכום, שיעורי קיקבוקס עושים רק בהולמס פלייס!

שיעורי זומבה

זה הזמן להיכנס לקצב ולכושר

לפרטים
עיצוב וחיטוב - חדר כושר הולמס פלייס

אירובי

הדופק עולה גבוה גבוה

לפרטים
אירובי - חדר כושר הולמס פלייס

אימון פונקציונלי

עובדים על כל הגוף

לפרטים
 - חדר כושר הולמס פלייס

למידע נוסף ולהצטרפות השאירו פרטים

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונציג יחזור אליכם בהקדם