הולמס פלייס הוד השרון - הולמס פלייס - רשת מועדוני כושר ארצית
אייקון יד - חדר כושר הולמס פלייס לחדשות המועדון - לחצו כאן
יש לכם שאלות על המעבר? ריכזנו כאן את כל התשובות. הקליקו >>

100% קיץ 50% מחיר

3 חודשים ראשונים החצי מחיר!

לפרטים
 - חדר כושר הולמס פלייס

להמתח. להשתחרר, להתאהב

פילאטיס מכשירים כל מה שרצית לדעת

לפרטים
תרגילי מתח - חדר כושר הולמס פלייס

שירות לקוחות whatsapp

אנחנו כאן כדי לתת לכם מענה מהיר

לווצאפ
 - חדר כושר הולמס פלייס

מחפש מועדון כושר בהוד השרון?

מועדון הכושר הייחודי הולמס פלייס הוד השרון הוא אחד ממועדוני הפרימיום של קבוצת הולמס פלייס המציע אווירה קצבית ותוססת, מכשור ועיצוב שיגרמו לכם לרצות לבוא יותר וצוות מקצועי מהטובים בארץ.
כמו בכל מועדוני הפירמיום שלנו, גם במועדון הולמס פלייס הוד השרון תוכלו למצוא חדר כושר באיכות גבוהה,
בריכת שחייה חצי אולימפית, 3 אולמות סטודיו ואולם ספינינג.
כמו כן, מתחם פילאטיס מכשירים, מלתחות מפנקות, סאונה יבשה ורטובה, ג’קוזי, בית קפה וחנות לבגדי ואביזרי כושר.
המועדון כולל שירות מגבות והשכרת לוקרים על בסיס יומי לנוחיותכם.

פילאטיס מכשירים - חדר כושר הולמס פלייס

פילאטיס מכשירים

צוות מדריכים בכיר ומקצועי - חדר כושר הולמס פלייס

מגוון שיעורי סטודיו

חדר כושר - חדר כושר הולמס פלייס

חדר כושר

ספינינג - חדר כושר הולמס פלייס

סטודיו ספינינג

בריכת שחייה - חדר כושר הולמס פלייס

בריכת שחייה

ג'קוזי סאונה - חדר כושר הולמס פלייס

סאונות וג'קוזי

הקניית הרגלי תזונה - חדר כושר הולמס פלייס

מסעדת בריאות

בניית תפריט תזונה במטרה לרדת במשקל - חדר כושר הולמס פלייס

יועץ כושר

מערכת שיעורי סטודיו

עיצוב דינאמי
9:00

מדריך: ענבל אמרן

סטודיו 1

להרשמה
פיטבול
9:00

מדריך: יואב אבידר

סטודיו 2

לרשימת המתנה
פילאטיס מכשירים
9:00

מדריך: רחל פרימו

סטודיו מכשירים

לרשימת המתנה
יוגה FIOW
9:00

מדריך: דזירה

סטודיו 3

לרשימת המתנה
אימון פונקציונלי
10:00

מדריך: לירן נסיר

סטודיו 1

לרשימת המתנה
יוגה ויניאסה
10:00

מדריך: דזירה

סטודיו 3

לרשימת המתנה
צפיפות עצם
10:00

מדריך: ליסה טרודלר

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00

מדריך: רחל פרימו

סטודיו מכשירים

להרשמה
פילאטיס
8:15

מדריך: דינה כספי

סטודיו 1

לרשימת המתנה
ספינינג
8:30

מדריך: מיכאל גולדשטיין

ספינינג

פילאטיס CORE
8:30

מדריך: מריה נייברו

סטודיו 2

לרשימת המתנה
פילאטיס מכשירים
8:30

מדריך: סער מדרר

סטודיו מכשירים

לרשימת המתנה
התעמלות כסאות
9:30

מדריך: איריס כספי

סטודיו 2

אימון פונקציונלי
9:30

מדריך: מריה נייברו

סטודיו 1

ספינינג
9:30

מדריך: מיכאל גולדשטיין

ספינינג

פילאטיס מכשירים
9:30

מדריך: סער מדרר

סטודיו מכשירים

לרשימת המתנה
פילאטיס מכשירים
7:00

מדריך: איריס לוי

סטודיו מכשירים

להרשמה
TRX
7:15

מדריך: נטע צנציפר

סטודיו 2

להרשמה
פלדנקרייז
8:00

מדריך: זיוה שילה

סטודיו 3

לרשימת המתנה
פילאטיס מכשירים
8:00

מדריך: איריס לוי

סטודיו מכשירים

להרשמה
פילאטיס
8:15

מדריך: דודו אציל

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב דינמי
8:30

מדריך: מריה נייברו

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:30

מדריך: שי עובדיה

ספינינג

להרשמה
פלדנקרייז
9:00

מדריך: זיוה שילה

סטודיו 3

אימון שחיה
6:05

מדריך: אביב רודיטי

בריכה

אימון מחזורי
7:00

מדריך: לימור ממון

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
7:00

מדריך: דינה כספי

סטודיו מכשירים

לרשימת המתנה
ספינינג
7:00

מדריך: מיכאל גולדשטיין

ספינינג

core pilates
8:00

מדריך: סער מדרר

סטודיו 1

אימון פונקציונאלי
8:00

מדריך: מריה נייברו

סטודיו 2

התעמלות בריאותית
8:00

מדריך: אלי קאליש

סטודיו 3

ספינינג
8:30

מדריך: יהודה שפיר

ספינינג

אינטרוול Core
6:30

מדריך: רועי אברהם

סטודיו 1

ספינינג
7:00

מדריך: שי עובדיה

ספינינג

אימון שחייה
7:00

מדריך: קרייג אריאב

בריכה

פילאטיס מכשירים
7:30

מדריך: איריס לוי

סטודיו מכשירים

להרשמה
CORE מתיחות
7:30

מדריך: רועי אברהם

סטודיו 3

יוגה ויניאסה
8:00

מדריך: ויוי ויליהם

סטודיו 1

שיפור יסודות השחייה
8:00

מדריך: קרייג אריאב

בריכה

ספינינג
8:15

מדריך: שי עובדיה

ספינינג

אימון שחייה
6:30

מדריך: דניאל לייבוביץ

בריכה

אימון פונקציונלי
7:00

מדריך: רונן לב

סטודיו 1

ספינינג
7:00

מדריך: מיכאל גולדשטיין

ספינינג

פלדנקרייז
7:00

מדריך: זיוה שילה

סטודיו 3

פלדנקרייז
8:00

מדריך: זיוה שילה

סטודיו 3

אימון שחייה
8:00

מדריך: דניאל לייבוביץ

בריכה

חיזוק דינאמי
8:30

מדריך: רועי אברהם

סטודיו 1

W.O.D
8:30

מדריך: רונן לב

סטודיו 2

ספינינג
6:30

מדריך: מיכאל גולדשטיין

ספינינג

אימון פונקציונלי
6:30

מדריך: רועי אברהם

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
7:00

מדריך: סיון עופר

סטודיו מכשירים

להרשמה
פילטיס CORE
7:30

מדריך: רועי אברהם

סטודיו 1

פלדנקרייז
8:00

מדריך: אלי קאליש

סטודיו 3

פילאטיס מכשירים
8:00

מדריך: סיון עופר

סטודיו מכשירים

להרשמה
עיצוב דינאמי
8:30

מדריך: רונן לב

סטודיו 1

ספינינג
8:30

מדריך: שי עובדיה

ספינינג

למערכת השיעורים המלאה

חדשות המועדון

שעות פעילות חיצונית בבריכה

08.03.2022

ימי ראשון 7:00-9:00 - ...

שעות פעילות בבריכה - המשך

08.03.2022

ימי חמישי 7:00-8:00 - ...

פרטי המועדון

שעות הפתיחה

  • ימים א'–ה': 6:00-23:00
  • יום ו': 6:00-18:00
  • יום שבת: 7:00-20:00

שם מנהל המועדון: הדס גולוס

מעוניין בפגישת היכרות?

9940*