יוגה בראשון לציון - הולמס פלייס

ברשת הולמס פלייס תוכלו להירשם לשיעורי יוגה עם מאמנים מעולים ומקצועיים!

  • תורם לחילוף החומרים
  • משפר את הקואורדינציה
  • עבודה על מגוון שרירים
  • משפר סיבולת לב ריאה

יוגה בראשון לציון - גלו את החיבור המושלם בין גוף ונפש קרוב לבית

בואו הצטרפו למועדון ראשון לציון, שדרוג אנרגטי מובטח!

שיעורי יוגה

תנו לנו להציג בפניכם סיטואציה ואתם כבר תבינו לבד לאן אנחנו מכוונים. אז ככה – שלבו רגליים ושבו בישיבה מזרחית. הצמידו את כפות הידיים שלכם לכדי תנועת “נמסטה”, עצמו את העיניים וקחו נשימה עמוקה. מתחילים להבין על מה אנחנו מדברים? אם לא אז טוב שהגעתם! במאמר הקרוב נסביר לכם עוד על אימוני יוגה בכלל ועל אימוני יוגה בראשון לציון בפרט, ונבין למה הספורט הזה יכול לשנות לכם את החיים גם מבחינה פיזית וגם מבחינה נפשית.

יוגה – שם כולל להמון פעילויות גופניות ונפשיות

אימוני יוגה מגיעים אלינו מאיזורי המזרח הרחוקים. היוגה נשענת למעשה על תורות הינדיות, והיא מהווה פילוסופיה רוחנית עבור המאמינים בה. אימוני יוגה קיבלו מספר תפניות עם השנים, והצטרפו אליהם פיתוחים שונים שהפכו אותה מרעיון אחד להמון רעיונות שונים, שכל אחד מהם יוצא מתוך אותה הפילוסופיה, אך דרך הביטוי של כל אחד מהם היא שונה.

אימוני יוגה מטרתם להביא את המתאמן לשלווה נפשית ורוגע, תוך כדי ביצוע מתיחות שונות בדרגות קושי משתנות. האימון מתרכז גם בפיתוח היכולות הגופניות אך גם בחיבור העצמי של גוף האדם לנפש האדם, זאת על ידי מנגינות רקע נעימות, הדרכה בקול חלש ורגוע ושמירה על מרחק סביר בין המתאמנים שמאפשר להם לשמור על המרחב האישי שלהם.

יוגה בראשון לציון

אימוני יוגה בראשון לציון, בדומה לאימוני יוגה בערים אחרות, מתרחשים בתוך חדר סטודיו שבדרך כלל אינו ממוזג. קיימות שעות קבועות לאימוני יוגה שאליהם יכולים להירשם ולהצטרף המתאמנים, וקיימים שיעורים במגוון רמות קושי כך שכל אחד יכול למצוא את עצמו נהנה, גם בתחילת דרכו.

התפתחויות של אימוני יוגה

היוגה מצאה את עצמה מתפתחת עם השנים לתתי אימוני יוגה. כך, לדוגמה, ניתן למצוא אימוני אקרו יוגה שמתקיימים בזוגות, ביקראם יוגה, בריגהו יוגה, ויג’נאנה יוגה, אנוסארה יוגה, שיווננדה יוגה ועוד. לכל אחת מהשיטות עקרונות מנחים, כאשר כולם מתבססים על עקרונות היוגה המסורתית. אם אתם רוצים לחוות חוויה רוחנית חזקה בשילוב עם תזוזה גופנית, אימוני יוגה בראשון לציון הם מושלמים עבורכם. תהנו!

שיעורי היוגה של הולמס פלייס ראשון לציון מתקיימים במועדון כושר פרימיום במתחם G

שנתחיל?

שיעורי זומבה בראשל"צ

זה הזמן להיכנס לקצב ולכושר

לפרטים
זומבה בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

פילאטיס מכשירים בראשל"צ

הדופק עולה גבוה גבוה

לפרטים
פילאטיס מכשירים בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

אימון פונקציונלי בראשל"צ

עובדים על כל הגוף

לפרטים
אימון פונקציונלי בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

למידע נוסף ולהצטרפות השאירו פרטים

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונציג יחזור אליכם בהקדם