שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
שלישי
25/02/2020
התעמלות בונה עצ
7:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

פלדנקרייז
7:30 | 60 דק'

מדריך: אבי בינו

סטודיו 1

פלדנקרייז
8:20 | 60 דק'

מדריך: אבי בינו

סטודיו 1

BODYBALNCE CINE
8:30 | 60 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

התעמלות במים
9:20 | 60 דק'

מדריך: שרון חזות

בריכה

פילאטיס
9:30 | 60 דק'

מדריך: אפרת בראון

סטודיו 4

BodyPump CINEMA
9:30 | 60 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY COMBAT CIN
10:30 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

CX
11:30 | 30 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY PUMP CIN
12:05 | 35 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

CX CINEMA
14:00 | 30 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

זומבה קידס
17:15 | 60 דק'

מדריך: אדר בר לוי

סטודיו 4

זומבה
18:20 | 60 דק'

מדריך: אדר בר לוי

סטודיו 4

ספינינג נוער
18:30 | 45 דק'

מדריך: נעמה

סטודיו 3 cycle

BODY PUMP
19:20 | 60 דק'

מדריך: לי גולדברג

סטודיו 4

עיצוב דינאמי
19:20 | 60 דק'

מדריך: נעמה

סטודיו 1

INDOOR CYCLING
19:30 | 60 דק'

מדריך: אהרלה חרובי

אופניים

BODYCOMBAT CIN
19:30 | 60 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

יוגה
20:30 | 60 דק'

מדריך: אפרת בראון

סטודיו 4

CX CINEMA
20:30 | 30 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

תחנות +TRX
20:30 | 60 דק'

מדריך: לי גולדברג

סטודיו 5

BODYPUMP CIN
21:15 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

RPM CINEMA
21:30 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY BALANCE CI
22:15 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

רביעי
26/02/2020
פילאטיס
7:00 | 60 דק'

מדריך: נועם פלג

סטודיו 4

יוגה
8:10 | 70 דק'

מדריך: נועם פלג

סטודיו 4

פלדנקרייז
8:15 | 45 דק'

מדריך: שי שמיר

סטודיו 1

INDOOR CYCLING
8:15 | 55 דק'

מדריך: טל פקין

אופניים

התעמלות בונה עצ
9:10 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 5

RPM CIN
9:15 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 3 cycle

AROBOXING
9:30 | 60 דק'

מדריך: שירן קליין

סטודיו 4

BODY BALANCE CI
10:30 | 50 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY BALANCE CI
11:30 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY COMBAT CIN
12:30 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

CX CINEMA
13:30 | 30 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODYPUMP CINEMA
14:00 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

חדר כושר ילדים
16:00 | 50 דק'

מדריך: נטליה נסטרוב

חדכ

דניס השרדות
16:30 | 45 דק'

מדריך: אורלי הנובר

סטודיו 5

חדר כושר לנוער
17:00 | 60 דק'

מדריך: נטליה נסטרוב

חדכ

חיזוק ןתנועה לילדים
17:15 | 30 דק'

מדריך: אורלי הנובר

סטודיו 5

INDOOR CYCLING
18:00 | 60 דק'

מדריך: טל פקין

אופניים

אירובי דאנס
18:30 | 55 דק'

מדריך: שירן קליין

סטודיו 4

INDOOR CYCLING
19:00 | 55 דק'

מדריך: טל פקין

אופניים

שריפת שומנים
19:30 | 60 דק'

מדריך: שירן קליין

סטודיו 4

BODY PUMP CIN
20:30 | 60 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

RPM CIN
21:15 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 3 cycle

BODY COMBAT CIN
21:30 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

RPM CINEMA
22:15 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 3 cycle

חמישי
27/02/2020
מתיחות
7:00 | 60 דק'

מדריך: אפרת בראון

סטודיו 4

טיפוח יציבה
8:00 | 60 דק'

מדריך: דורית גושן

סטודיו 4

פילאטיס
8:15 | 60 דק'

מדריך: אפרת בראון

סטודיו 1

עיצוב דינמי
9:15 | 60 דק'

מדריך: אפרת יפת

סטודיו 4

התעמלות במים
9:15 | 60 דק'

מדריך: שרון חזות

בריכה

BODY PUMP CIN
9:30 | 60 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY COMBAT CIN
10:30 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY BALANCE CI
11:30 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY BALNCE BEG
12:30 | 30 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

CX CINEMA
13:30 | 30 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODYBALANCE CI
14:30 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

פלנדקרייז
15:30 | 45 דק'

מדריך: שי שמיר

סטודיו 1

פילאטיס
18:00 | 60 דק'

מדריך: נועם פלג

סטודיו 4

יוגה
19:00 | 60 דק'

מדריך: מוטי סקיף

סטודיו 4

RPM CINEMA
21:15 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 3 cycle

RPM CINEMA
22:15 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 3 cycle

שישי
28/02/2020
התעמלות בונה עצ
7:05 | 55 דק'

מדריך:

סטודיו 4

יוגה
7:30 | 90 דק'

מדריך: אפרת בראון

סטודיו 1

INDOOR CYCLING
8:15 | 55 דק'

מדריך: מוטי סקיף

אופניים

AROBOXING
8:20 | 60 דק'

מדריך: שירן קליין

סטודיו 4

BODYBALANE BIG
9:15 | 30 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

AROBOXING שקים
9:15 | 60 דק'

מדריך: שירן קליין

סטודיו 4

BODY PUMP CINEM
10:00 | 55 דק'

מדריך:

סטודיו 1

BODYCOMBAT CINE
11:00 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODYCOMBAT BEGI
12:00 | 60 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

פילאטיס
14:00 | 60 דק'

מדריך: מוטי סקיף

סטודיו 4

INDOORCYCLING
15:00 | 55 דק'

מדריך: טל פקין

אופניים

CX CINEMA
16:00 | 30 דק'

מדריך:

סטודיו 1

BODY PUMP
16:00 | 60 דק'

מדריך: צופית אבנר

סטודיו 4

INDOORCYCLING
16:15 | 55 דק'

מדריך: טל פקין

אופניים

BODYBALANCE CIN
16:45 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODYPUMP CIN
17:45 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

שבת
29/02/2020
BODYBALANCE CIN
8:15 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

INDOOR CYCLING
8:30 | 60 דק'

מדריך: טל פקין

אופניים

BODYPUMP CIN
9:15 | 60 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY PUMP וירטו
9:15 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

יוגה
9:30 | 60 דק'

מדריך: מוטי סקיף

סטודיו 4

INDOOR CYCLING
9:30 | 55 דק'

מדריך: טל פקין

אופניים

BodyPump CIN
10:15 | 60 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

RPM CIN
10:30 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 3 cycle

BODY BALANCE CI
11:15 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

RPM CIN
11:30 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו 3 cycle

CX CIN
12:15 | 30 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY BALANCE CI
13:15 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY PUMP CINEM
15:15 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODYCOMBAT CIN
16:15 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

CX CINEMA
17:15 | 30 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY BALANCE CI
18:00 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

ראשון
01/03/2020
0:00 | 60 דק'

מדריך:

חדכ

מתיחות
7:00 | 60 דק'

מדריך: נועם פלג

סטודיו 4

מתיחות
8:00 | 60 דק'

מדריך: נועם פלג

סטודיו 4

INDOOR CYCLING
8:15 | 55 דק'

מדריך: טל פקין

אופניים

פלנדקרייז
8:15 | 45 דק'

מדריך: שי שמיר

סטודיו 1

עיצוב דינמי
9:10 | 60 דק'

מדריך: שירן קליין

סטודיו 1

התעמלות במים
9:15 | 60 דק'

מדריך: שרון חזות

בריכה

פילאטיס
9:15 | 60 דק'

מדריך: נועם פלג

סטודיו 4

פלדנקרייז
9:15 | 60 דק'

מדריך: שי שמיר

סטודיו 5

SPRINT CIN
9:15 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 3 cycle

BODY COMBAT CIN
10:30 | 45 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODY PUMP CINEM
11:30 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

BODYBALACE CINE
12:30 | 55 דק'

מדריך: וירטואלי

סטודיו 1

חדר כושר ילדים
16:00 | 50 דק'

מדריך: נטליה נסטרוב

סטודיו 4

יוגה ילדים
17:00 | 45 דק'

מדריך: נעמה

סטודיו 5

חדר כושר נוער
17:00 | 60 דק'

מדריך: נטליה נסטרוב

חדכ

פילאטיס
18:15 | 60 דק'

מדריך: נעמה

סטודיו 4

INDOOR CYCLING
19:00 | 60 דק'

מדריך: טל פקין

אופניים

אימון פונקציולי
19:15 | 60 דק'

מדריך: נעמה

סטודיו 4

INDOOR CYCLING
20:15 | 60 דק'

מדריך: טל פקין

אופניים

Yoga
20:30 | 60 דק'

מדריך: מוטי סקיף

סטודיו 4

שני
02/03/2020
פגישת מכירות
0:00 | 60 דק'

מדריך:

חדכ

דניס השרדות
16:30 | 45 דק'

מדריך: אורלי הנובר

סטודיו 5

FAMILFIT
17:15 | 45 דק'

מדריך: אורלי הנובר

סטודיו 5

דניס השרדות נוע
18:00 | 60 דק'

מדריך: אורלי הנובר

סטודיו 5

פילאטיס
18:15 | 60 דק'

מדריך: מוטי סקיף

סטודיו 4

INDOOR CYCLING
18:15 | 55 דק'

מדריך: טל פקין

אופניים

INDOOR CYCLING
19:15 | 55 דק'

מדריך: טל פקין

אופניים

BODY PUMP
19:15 | 60 דק'

מדריך: צופית אבנר

סטודיו 4

עיצוב ומתיחות
20:20 | 60 דק'

מדריך: צופית אבנר

סטודיו 1

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

AROBOXING שקים

25.02.2020

AROBOXING שקים

25.02.2020

AROBOXING שק...

AROBOXING

26.02.2020

הוחלף\ה שי...

AROBOXING

28.02.2020

הוחלף\ה שי...

AROBOXING שקים

28.02.2020

הוחלף\ה שי...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"