שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
שני
20/05/2019
RPM CINEMA
7:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

פילאטיס
7:45 | 45 דק'

מדריך: אפרת קליר

סטודיו - L.M

פילאטיס מכשירים
8:00 | 50 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

יוגה
8:30 | 60 דק'

מדריך: מיכל גל

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

body balance
9:30 | 60 דק'

מדריך: בתיה עזריה

סטודיו פעילות

RPM CINEMA
10:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

בונה עצם
10:35 | 45 דק'

מדריך: מירב יעקובי

סטודיו פעילות

פלדנקרייז
11:25 | 50 דק'

מדריך: סמדר פאז

סטודיו פעילות

פונקציונלי ז-ח
16:15 | 45 דק'

מדריך: עפרה בן שבת ילדים

סטודיו - ילדים

פילאטיס מכשירים
17:00 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

פונקציונלי ג-ד
17:00 | 45 דק'

מדריך: עפרה בן שבת ילדים

סטודיו - ילדים

חי באופק
17:30 | 45 דק'

מדריך: אופק אשד

סטודיו - ילדים

פונקציונלי ה-ו
17:45 | 45 דק'

מדריך: עפרה בן שבת ילדים

סטודיו - ילדים

CX WORKS
18:00 | 30 דק'

מדריך: אולגה טגייבה

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
18:30 | 50 דק'

מדריך: טליה

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
18:45 | 50 דק'

מדריך: אולגה טגייבה

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
19:30 | 50 דק'

מדריך: טליה

פילאטיס מכשירים

זומבה
19:35 | 50 דק'

מדריך: קרין דוידי

סטודיו פעילות

INDOOR CYCLING
19:45 | 45 דק'

מדריך: דפנה מדריכה

סטודיו ספינינג

פילאטיס
20:30 | 45 דק'

מדריך: מילנה

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
20:30 | 50 דק'

מדריך: טליה

פילאטיס מכשירים

שלישי
21/05/2019
RPM CINEMA
7:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

פילאטיס
7:45 | 50 דק'

מדריך: דיאנה פיבן

סטודיו פעילות

RPM
8:15 | 45 דק'

מדריך: מאיה שעשוע

סטודיו ספינינג

Pilates
8:30 | 50 דק'

מדריך: אורלי זהר

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
8:30 | 50 דק'

מדריך: טליה

פילאטיס מכשירים

Aqua Dynamic
9:30 | 45 דק'

מדריך: אולגה טגייבה

בריכה

פילאטיס מכשירים
9:30 | 50 דק'

מדריך: טליה

פילאטיס מכשירים

יוגה
9:35 | 60 דק'

מדריך: איילה פינקלשטיין

סטודיו פעילות

RPM CINEMA
10:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

שיעור כסאות
10:40 | 45 דק'

מדריך: אולגה טגייבה

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
16:00 | 60 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

אקטיב קידס 7-10
16:30 | 45 דק'

מדריך: מעין בר יהודה

סטודיו - ילדים

פילאטיס מכשירים
17:00 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

אקטיב קידס 4-6
17:15 | 45 דק'

מדריך: מעין בר יהודה

סטודיו - ילדים

עיצוב דינמי
18:00 | 45 דק'

מדריך: מעין בר יהודה

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
18:00 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

INDOOR CYCLING
18:45 | 60 דק'

מדריך: יהודה שפיר

סטודיו ספינינג

BODY COMBAT
18:50 | 50 דק'

מדריך: מעין בר יהודה

סטודיו פעילות

BODY PUMP
19:40 | 60 דק'

מדריך: ענת מיצנר

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
20:35 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

יוגה
20:45 | 60 דק'

מדריך: שגיא

סטודיו פעילות

רביעי
22/05/2019
פילאטיס מכשירים
7:30 | 50 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
7:45 | 45 דק'

מדריך: הגר שני

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
8:30 | 50 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

עיצוב דינמי
8:35 | 50 דק'

מדריך: סבטה ליאפמן

סטודיו פעילות

בונה עצם
9:30 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
9:30 | 50 דק'

מדריך: מור דיפאני

פילאטיס מכשירים

בונה עצם
10:20 | 45 דק'

מדריך: מירב יעקובי

סטודיו פעילות

פלדנקרייז
11:15 | 50 דק'

מדריך: אהובה שטח

סטודיו פעילות

פונקציונלי ז-ח
16:00 | 45 דק'

מדריך: עפרה בן שבת ילדים

סטודיו - ילדים

פונקציונלי ז-ח
16:45 | 45 דק'

מדריך: עפרה בן שבת ילדים

סטודיו - ילדים

פונקציונלי א-ג
17:30 | 45 דק'

מדריך: עפרה בן שבת ילדים

סטודיו - ילדים

פונקציונלי ד-ו
18:15 | 45 דק'

מדריך: עפרה בן שבת ילדים

סטודיו - ילדים

BODY BALANCE
18:30 | 60 דק'

מדריך: בתיה עזריה

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
18:30 | 50 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

Body Attack
19:30 | 45 דק'

מדריך: עמית לובטון

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
19:30 | 50 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

RPM
20:15 | 45 דק'

מדריך: מאיה שעשוע

סטודיו ספינינג

פילאטיס
20:30 | 45 דק'

מדריך: טס

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
20:30 | 50 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

חמישי
23/05/2019
RPM CINEMA
7:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

Indoor Cycling
8:00 | 60 דק'

מדריך: יהודה שפיר

סטודיו ספינינג

יוגה
8:30 | 60 דק'

מדריך: איילה פינקלשטיין

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
8:30 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

התעמלות במים
9:30 | 45 דק'

מדריך:

בריכה

פילאטיס מכשירים
9:30 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
9:45 | 45 דק'

מדריך: גל קוסטריצה

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
10:30 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

עיצוב ומתיחות
10:45 | 45 דק'

מדריך: גל קוסטריצה

סטודיו פעילות

RPM
11:30 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

RPM וירטואלי
12:30 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

RPM וירטואלי
13:30 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

RPM
14:30 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

RPM
15:30 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

אימון אישי פילא
16:00 | 50 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

פונקציונלי ז-ח
16:15 | 45 דק'

מדריך: עפרה בן שבת ילדים

סטודיו - ילדים

RPM CINEMA
16:30 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

פילאטיס מכשירים
17:00 | 50 דק'

מדריך: רועי ע

פילאטיס מכשירים

פונקציונלי ג-ד
17:00 | 45 דק'

מדריך: איה

סטודיו - ילדים

פונקציונלי ה-ו
17:45 | 45 דק'

מדריך: איה

סטודיו - ילדים

עיצוב דינמי
18:00 | 45 דק'

מדריך: עידית דים

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: רועי ע

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
18:50 | 45 דק'

מדריך: עידית דים

סטודיו פעילות

RPM CINEMA
19:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

פילאטיס מכשירים
19:00 | 50 דק'

מדריך: רועי ע

פילאטיס מכשירים

BODY PUMP
19:40 | 50 דק'

מדריך: מיטל גבאי

סטודיו פעילות

BODY COMBAT
20:30 | 60 דק'

מדריך: מיטל גבאי

סטודיו פעילות

שישי
24/05/2019
RPM CINEMA
7:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

עיצוב דינמי
8:00 | 45 דק'

מדריך: ענת מיצנר

סטודיו פעילות

INDOOR CYCLING
8:00 | 60 דק'

מדריך: דפנה מדריכה

סטודיו ספינינג

פילאטיס מכשירים
8:30 | 50 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

עיצוב דינמי
9:00 | 55 דק'

מדריך: חלי רובין

סטודיו פעילות

Aqua Dynamic
9:30 | 45 דק'

מדריך: אולגה טגייבה

בריכה

RPM וירטואלי
9:30 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

RPM וירטואלי
10:30 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

פילאטיס מכשירים
10:30 | 50 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

יוגה
10:40 | 60 דק'

מדריך: שימרית

סטודיו פעילות

RPM וירטואלי
11:30 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

RPM CINEMA
13:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

Body Attack
14:00 | 60 דק'

מדריך: דניאלה זהר

סטודיו פעילות

פונקציונלי ז-ח
14:00 | 45 דק'

מדריך: איה

סטודיו - ילדים

פונקציונלי ה-ו
14:45 | 45 דק'

מדריך: איה

סטודיו - ילדים

indoor cycling
15:00 | 45 דק'

מדריך: מאיה שעשוע

סטודיו ספינינג

שבת
25/05/2019
עיצוב דינמי
8:15 | 50 דק'

מדריך: גלי סטילקול

סטודיו פעילות

indoor cycling
8:45 | 60 דק'

מדריך: דפנה מדריכה

סטודיו ספינינג

עיצוב דינמי
9:15 | 50 דק'

מדריך: גלי סטילקול

סטודיו פעילות

פילאטיס
10:15 | 45 דק'

מדריך: סימונה סגל

סטודיו פעילות

פילאטיס
11:15 | 45 דק'

מדריך: סימונה סגל

סטודיו פעילות

RPM וירטואלי
12:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

RPM CINEMA
12:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

RPM וירטואלי
12:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

RPM CINEMA
17:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

BODY PUMP
17:45 | 60 דק'

מדריך: ענת מיצנר

סטודיו פעילות

RPM וירטואלי
18:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

RPM CINEMA
18:45 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

זומבה
18:50 | 50 דק'

מדריך: שרית שקדי

סטודיו פעילות

ראשון
26/05/2019
RPM CINEMA
7:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

עיצוב דינמי
8:00 | 30 דק'

מדריך: שני פלדזון אדמוני

סטודיו פעילות

Indoor Cycling
8:15 | 60 דק'

מדריך: יהודה שפיר

סטודיו ספינינג

פילאטיס
8:30 | 45 דק'

מדריך: שני פלדזון אדמוני

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
8:30 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
9:25 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
9:30 | 50 דק'

מדריך: תמר

פילאטיס מכשירים

RPM CINEMA
10:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו ספינינג

בונה עצם
10:15 | 45 דק'

מדריך: מירב יעקובי

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
10:30 | 50 דק'

מדריך: איריס פלס

פילאטיס מכשירים

בונה עצם
11:05 | 45 דק'

מדריך: מירב יעקובי

סטודיו פעילות

פונקציונלי ז-ח
16:00 | 45 דק'

מדריך: עפרה בן שבת ילדים

סטודיו - ילדים

פילאטיס מכשירים
16:30 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

פונקציונלי ז-ח
16:45 | 45 דק'

מדריך: עפרה בן שבת ילדים

סטודיו - ילדים

פילאטיס מכשירים
17:30 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

פונקציונלי א-ג
17:30 | 45 דק'

מדריך: עפרה בן שבת ילדים

סטודיו - ילדים

פונקציונלי ד-ו
18:15 | 45 דק'

מדריך: עפרה בן שבת ילדים

סטודיו - ילדים

BODY BALANCE
18:30 | 60 דק'

מדריך: בתיה עזריה

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
18:30 | 50 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

BODY PUMP
19:30 | 60 דק'

מדריך: שמוליק קטרי

סטודיו פעילות

פילאטיס מכשירים
19:30 | 60 דק'

מדריך: מירב יעקובי

פילאטיס מכשירים

Indoor Cycling
20:15 | 60 דק'

מדריך: יהודה שפיר

סטודיו ספינינג

BODY COMBAT
20:35 | 60 דק'

מדריך: סיוון אוזן

סטודיו פעילות

pilates
21:35 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו פעילות

לפנייה בכל נושא

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"