שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
רביעי
15/07/2020
Vinyasa flow yoga
7:00 | 75 דק'

מדריך: ספיר ברנס

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים מתקד
8:30 | 55 דק'

מדריך: שלומית פרי

פילאטיס מכשירים

עיצוב דינאמי
8:30 | 60 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 1

עיצוב דינמי
8:30 | 55 דק'

מדריך: יונית שלמון

סטודיו 3

ספינינג
8:30 | 55 דק'

מדריך: לימור אורגד

ספינינג

פילאטיס
9:30 | 60 דק'

מדריך: יונית שלמון

סטודיו 1

התעמלות בריאותית
9:30 | 60 דק'

מדריך: רוית לירון

סטודיו 3

פילאטיס מכשירים מתקד
9:30 | 55 דק'

מדריך: גילי גורי

פילאטיס מכשירים

פלדנקרייז
11:00 | 60 דק'

מדריך: מרב כהן

סטודיו 1

יוגה
16:40 | 75 דק'

מדריך: לאה קמרי

סטודיו 3

פילאטיס מכשירים מתחי
18:00 | 55 דק'

מדריך: שלומית פרי

פילאטיס מכשירים

עיצוב
18:00 | 60 דק'

מדריך: יובל איציק

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים מתקד
19:00 | 55 דק'

מדריך: שלומית פרי

פילאטיס מכשירים

קיקבוקס
19:00 | 55 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 3

פילאטיס
19:00 | 55 דק'

מדריך: חלי רובין

סטודיו 1

ספינינג
19:15 | 60 דק'

מדריך: שי ינקוביץ

ספינינג

Power pump
20:00 | 60 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 1

Kickbox
21:00 | 55 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 1

חמישי
16/07/2020
יוגה ויניאסה
7:00 | 75 דק'

מדריך: בקי לוין

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים מתקד
8:30 | 55 דק'

מדריך: שלומית פרי

פילאטיס מכשירים

קיקבוקס
8:30 | 60 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים מתחי
9:30 | 55 דק'

מדריך: שלומית פרי

פילאטיס מכשירים

צפיפות עצם
9:30 | 55 דק'

מדריך: אנג'ליקה בול

סטודיו 1

עיצוב דינמי
9:30 | 60 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 3

פילאטיס רפורמר Basic
9:30 | 55 דק'

מדריך: שלומית פרי

פילאטיס מכשירים

יוגה אשטגה
10:30 | 60 דק'

מדריך: ספיר ברנס

סטודיו 1

התעמלות בריאותית
10:30 | 55 דק'

מדריך: יונית שלמון

סטודיו 3

פילאטיס מכשירים מתקד
17:30 | 55 דק'

מדריך: שלומית פרי

פילאטיס מכשירים

בייסיק יוגה
17:45 | 75 דק'

מדריך: שרון אור

סטודיו 3

Bootcamp
18:00 | 55 דק'

מדריך: תומר סבג

סטודיו 1

ספנינג
18:30 | 55 דק'

מדריך: יהודה שפיר

ספינינג

פילאטיס
19:00 | 60 דק'

מדריך: רויטל אלביליה

סטודיו 3

קיקבוקס
19:00 | 55 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 1

שישי
17/07/2020
Vinyasa flow yoga
7:45 | 75 דק'

מדריך: בקי לוין

סטודיו 1

פילאטיס רפורמר מתקדמ
8:00 | 55 דק'

מדריך: גילי גורי

פילאטיס מכשירים

ספינינג - סבב
8:30 | 60 דק'

מדריך: קרני שלו

סטודיו 3

פילאטיס מכשירים מתקד
9:00 | 55 דק'

מדריך: גילי גורי

פילאטיס מכשירים

עיצוב דינמי
9:00 | 60 דק'

מדריך: רונית וישלבוים

סטודיו 1

פילאטיס
10:00 | 60 דק'

מדריך: חלי רובין

סטודיו 1

Pump Intervals
11:00 | 60 דק'

מדריך: מיה תדהר

סטודיו 1

יוגה אשטנגה
11:30 | 75 דק'

מדריך: לאה קמרי

סטודיו 3

בטן ומתיחות
12:00 | 55 דק'

מדריך: מיה תדהר

סטודיו 1

Zumba
13:30 | 60 דק'

מדריך: דניאלה נובינסקי

סטודיו 1

פילאיס
14:30 | 60 דק'

מדריך: חלי רובין

סטודיו 1

ספינינג
15:15 | 60 דק'

מדריך: שי ינקוביץ

סטודיו 3

שבת
18/07/2020
ספינינג- סבב
8:30 | 55 דק'

מדריך: שי ינקוביץ

סטודיו 3

עיצוב דינאמי- סבב
8:30 | 60 דק'

מדריך: בטי באק

סטודיו 1

H.I.I.T - סבב
9:30 | 60 דק'

מדריך: בטי באק

סטודיו 1

ספינינג
9:35 | 60 דק'

מדריך: שי ינקוביץ

ספינינג

Core Shape - סבב
10:30 | 60 דק'

מדריך: בטי באק

סטודיו 1

Zumba - סבב
11:30 | 60 דק'

מדריך: יפעת הדר

סטודיו 1

ספינינג
18:30 | 60 דק'

מדריך: לימור אורגד

ספינינג

ראשון
19/07/2020
Vinyasa flow yoga
7:30 | 55 דק'

מדריך: ספיר ברנס

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים מתחי
8:30 | 55 דק'

מדריך: רוית לירון

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
8:30 | 55 דק'

מדריך: גילי גורי

סטודיו 3

עיצוב דינאמי
8:30 | 55 דק'

מדריך: רונית וישלבוים

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים מתקד
9:30 | 55 דק'

מדריך: רוית לירון

פילאטיס מכשירים

צפיפות עצם
9:30 | 55 דק'

מדריך: גילי גורי

סטודיו 1

מתיחות
9:30 | 55 דק'

מדריך: יונית שלמון

סטודיו 3

התעמלות בריאותית
10:30 | 55 דק'

מדריך: יונית שלמון

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים מתקד
17:00 | 55 דק'

מדריך: שלומית פרי

פילאטיס מכשירים

יוגילאטיס
17:00 | 55 דק'

מדריך: בקי לוין

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: שלומית פרי

פילאטיס מכשירים

Power Pump
18:00 | 55 דק'

מדריך: איתי מרוחם

סטודיו 1

Vinyasa flow yoga
18:45 | 70 דק'

מדריך: מיכל גל

סטודיו 3

קיקבוקס מתקדמים
19:00 | 55 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 1

קיקבוקס בינוני
20:00 | 55 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 3

זומבה
20:00 | 55 דק'

מדריך: דניאלה נובינסקי

סטודיו 1

Power pump
21:00 | 55 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 1

שני
20/07/2020
עיצוב דינאמי
7:30 | 55 דק'

מדריך: יונית שלמון

סטודיו 1

בטן ישבן ירכיים
8:30 | 55 דק'

מדריך: יונית שלמון

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים מתקד
8:30 | 55 דק'

מדריך: שרון אור

פילאטיס מכשירים

יוגה אשטנגה
9:30 | 75 דק'

מדריך: שרון אור

סטודיו 3

פילאטיס
9:30 | 55 דק'

מדריך: יונית שלמון

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים מתקד
9:30 | 55 דק'

מדריך: מור בן יעקב

פילאטיס מכשירים

פלדנקרייז
11:00 | 55 דק'

מדריך: מרב כהן

סטודיו 1

יוגה ויניאסה דינמית
17:00 | 60 דק'

מדריך: בקי לוין

סטודיו 1

Pump intervals
18:00 | 55 דק'

מדריך: ולדימיר מירנקו

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים מתחי
18:00 | 55 דק'

מדריך: אנג'ליקה בול

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
19:00 | 55 דק'

מדריך: אנג'ליקה בול

סטודיו 1

עיצוב דינמי
20:00 | 55 דק'

מדריך: מעיין

סטודיו 1

Kickbox
21:00 | 55 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 1

שלישי
21/07/2020
יוגה ויניאסה דינמית
7:00 | 75 דק'

מדריך: עינת בינר

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים מתקד
7:30 | 55 דק'

מדריך: רוית לירון

פילאטיס מכשירים

Power Pump
7:30 | 55 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 3

Power Pump
8:30 | 55 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 1

Flystick
8:30 | 55 דק'

מדריך: רוית לירון

סטודיו 3

פילאטיס מכשירים מתקד
8:30 | 55 דק'

מדריך: שלומית פרי

פילאטיס מכשירים

קיקבוקס
9:30 | 55 דק'

מדריך: יניב ליברמן

סטודיו 3

פילאטיס
9:30 | 55 דק'

מדריך: רוית לירון

סטודיו 1

ספינינג
9:30 | 60 דק'

מדריך: לימור אורגד

סטודיו 3

עיצוב דינמי
17:30 | 55 דק'

מדריך: יונית שלמון

סטודיו 1

ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: רויטל פפושדו

סטודיו 3

פילאטיס מכשירים מתקד
18:30 | 55 דק'

מדריך: מור בן יעקב

פילאטיס מכשירים

מדיטציה ומתיחות
18:30 | 50 דק'

מדריך: יונית שלמון

סטודיו 1

ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: רויטל פפושדו

ספינינג

יוגה ויניאסה
19:30 | 75 דק'

מדריך: בקי לוין

סטודיו 3

פילאטיס מכשירים מתחי
19:30 | 55 דק'

מדריך: מור בן יעקב

פילאטיס מכשירים

H.I.I.T
19:30 | 55 דק'

מדריך: הילה ליבוביץ

סטודיו 1

זומבה
20:30 | 60 דק'

מדריך: דניאלה נובינסקי

סטודיו 1

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

ספינינג

15.07.2020

הוחלף\ה לי...

עיצוב דינמי

17.07.2020

הוחלף\ה רו...

עיצוב דינאמי- סבב

18.07.2020

הוחלף\ה בט...

ספינינג- סבב

18.07.2020

הוחלף\ה שי...

H.I.I.T - סבב

18.07.2020

הוחלף\ה בט...

Core Shape - סבב

18.07.2020

הוחלף\ה בט...

Zumba - סבב

18.07.2020

הוחלף\ה יפ...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"