שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE

הרישום נפתח 24 שעות לפני מועד השיעור, אין הגבלה למספר נרשמים

רביעי
06/07/2022
ספינינג
6:15 | 50 דק'

מדריך: איילת בן דוד מנצור

ספינינג

להרשמה
ספינינג
7:15 | 50 דק'

מדריך: איילת בן דוד מנצור

ספינינג

להרשמה
TRX
8:00 | 50 דק'

מדריך: דקל בכר

סטודיו 3

להרשמה
עיצוב
9:00 | 50 דק'

מדריך: ג'ני לויטן

סטודיו 3

להרשמה
מתיחות
10:00 | 50 דק'

מדריך: ג'ני לויטן

סטודיו 3

להרשמה
ריקודי בטן
11:00 | 50 דק'

מדריך: אנבל שלום

סטודיו 3

להרשמה
פילאטיס
17:00 | 50 דק'

מדריך: מיה תדהר

סטודיו 3

להרשמה
עיצוב דינמי
18:00 | 50 דק'

מדריך: מיה תדהר

סטודיו 3

להרשמה
BODY PUMP
19:00 | 50 דק'

מדריך: רוני בן יונה

סטודיו 3

להרשמה
מתיחות
19:00 | 50 דק'

מדריך: מיה תדהר

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות במים
19:00 | 50 דק'

מדריך: טליה שמלי

בריכה

להרשמה
ספינינג
19:00 | 55 דק'

מדריך: שלי מיישרים

ספינינג

להרשמה
יוגה ויניאסה
20:00 | 75 דק'

מדריך: טלי סידלר

סטודיו 2

להרשמה
זומבה
20:10 | 55 דק'

מדריך: עדי שינשטיין

סטודיו 3

להרשמה
ספינינג
20:30 | 50 דק'

מדריך: שרון לוי מלמד

ספינינג

להרשמה
חמישי
07/07/2022
יוגה
7:00 | 50 דק'

מדריך: תמיר להב

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב
8:00 | 50 דק'

מדריך: נטלי פיירברג

סטודיו 3

להרשמה
פילאטיס
9:00 | 50 דק'

מדריך: נטלי פיירברג

סטודיו 3

להרשמה
התעמלות בריאותית
10:00 | 50 דק'

מדריך: ענת אדר

סטודיו 3

להרשמה
רצפת אגן
11:00 | 50 דק'

מדריך: ריקי ביטנר

סטודיו 3

להרשמה
פילאטיס
17:00 | 50 דק'

מדריך: קירה גולד

סטודיו 3

להרשמה
עיצוב
18:00 | 50 דק'

מדריך: קירה גולד

סטודיו 3

להרשמה
HIIT
18:00 | 50 דק'

מדריך: אלונה סילקין

סטודיו 2

להרשמה
קיקבוקס שקים
19:00 | 50 דק'

מדריך: מתן הלוי

סטודיו 3

להרשמה
פילאטיס
19:00 | 50 דק'

מדריך: קירה גולד

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות במים
19:00 | 60 דק'

מדריך: אוולין קנבסקי

בריכה

להרשמה
ספינינג
20:15 | 50 דק'

מדריך: קובי אפלבויים

ספינינג

להרשמה
שישי
08/07/2022
ספינינג
8:00 | 50 דק'

מדריך: שלי מיישרים

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
8:00 | 50 דק'

מדריך: רינת ברייר

סטודיו 3

להרשמה
ספינינג
9:00 | 50 דק'

מדריך: שרון לוי מלמד

ספינינג

להרשמה
עיצוב
9:00 | 50 דק'

מדריך: רוני בן יונה

סטודיו 3

להרשמה
יוגה משולבת
9:00 | 75 דק'

מדריך: לריסה לואי

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות במים
10:00 | 50 דק'

מדריך: רוני בן יונה

סטודיו 3

להרשמה
פיטבול
11:00 | 50 דק'

מדריך: רוני בן יונה

סטודיו 2

להרשמה
פלדנקרייז
11:00 | 50 דק'

מדריך: שולמית שטאובר

סטודיו 3

להרשמה
POWER יוגה
12:00 | 90 דק'

מדריך: נטלי סן חביב

סטודיו 3

להרשמה
יציבה
13:00 | 50 דק'

מדריך: צ'יאו-שמעון

סטודיו 3

להרשמה
טניס שולחן
15:00 | 45 דק'

מדריך: חנוך לרר

במה

להרשמה
עיצוב דינאמי
15:30 | 50 דק'

מדריך: ליאור פרידמן

סטודיו 3

להרשמה
טניס שולחן
15:45 | 45 דק'

מדריך: חנוך לרר

במה

להרשמה
שבת
09/07/2022
פלדנקרייז
8:05 | 50 דק'

מדריך: שולמית שטאובר

סטודיו 3

להרשמה
קיקבוקס שקים
9:00 | 50 דק'

מדריך: מתן הלוי

סטודיו 3

להרשמה
FITBALL
10:00 | 50 דק'

מדריך: ליהיא אורן

סטודיו 3

להרשמה
ספינינג
10:15 | 50 דק'

מדריך: שלי מיישרים

ספינינג

להרשמה
יציבה
11:00 | 50 דק'

מדריך: ליהיא אורן

סטודיו 3

להרשמה
ספינינג
11:15 | 50 דק'

מדריך: שלי מיישרים

ספינינג

להרשמה
יוגה ויניאסה
12:00 | 90 דק'

מדריך: אולסייה גינגולד

סטודיו 3

להרשמה
זומבה
13:30 | 50 דק'

מדריך: לנה אגרנוביץ

סטודיו 3

להרשמה
פילאטיס/CORE
17:00 | 50 דק'

מדריך: שירי שמיר

סטודיו 3

להרשמה
עיצוב
18:00 | 50 דק'

מדריך: ג'ני לויטן

סטודיו 3

להרשמה
ספינינג
18:45 | 50 דק'

מדריך: שרון לוי מלמד

ספינינג

להרשמה
ראשון
10/07/2022
יוגה TRX
7:30 | 50 דק'

מדריך: אולסייה גינגולד

סטודיו 3

להרשמה
עיצוב
8:30 | 50 דק'

מדריך: ג'ני לויטן

סטודיו 3

להרשמה
יציבה
9:30 | 50 דק'

מדריך: צ'יאו-שמעון

סטודיו 3

להרשמה
התעמלות בריאותית
10:30 | 50 דק'

מדריך: ענת אדר

סטודיו 3

להרשמה
זומבה
11:30 | 50 דק'

מדריך: אוולין קנבסקי

סטודיו 3

להרשמה
פילאטיס
17:00 | 50 דק'

מדריך: איילה אברהם

סטודיו 3

להרשמה
עיצוב דינאמי
18:00 | 50 דק'

מדריך: שיראל הלל

סטודיו 3

להרשמה
H.I.I.T
18:00 | 50 דק'

מדריך: אלונה סילקין

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
18:00 | 50 דק'

מדריך: שרון לוי מלמד

ספינינג

להרשמה
אירובוקס
19:00 | 50 דק'

מדריך: אלונה סילקין

סטודיו 3

להרשמה
התעמלות במים
19:00 | 50 דק'

מדריך: שיראל הלל

בריכה

להרשמה
POWER YOGA
19:45 | 90 דק'

מדריך: סיון לוזון

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
19:45 | 55 דק'

מדריך: שלי מיישרים

ספינינג

להרשמה
זומבה
20:10 | 50 דק'

מדריך: עדי שינשטיין

סטודיו 3

להרשמה
שני
11/07/2022
ספינינג
6:15 | 50 דק'

מדריך: איילת בן דוד מנצור

ספינינג

להרשמה
ספינינג
7:15 | 50 דק'

מדריך: איילת בן דוד מנצור

ספינינג

להרשמה
עיצוב דינאמי
8:10 | 50 דק'

מדריך: מיה תדהר

סטודיו 3

להרשמה
מתיחות
9:00 | 50 דק'

מדריך: מיה תדהר

סטודיו 3

להרשמה
פלדנקרייז
10:00 | 50 דק'

מדריך: נילי רקלין

סטודיו 3

להרשמה
רצפת אגן
11:00 | 50 דק'

מדריך: ריקי ביטנר

סטודיו 3

להרשמה
התעמלות במים
11:00 | 50 דק'

מדריך: שיראל הלל

בריכה

להרשמה
פלדנקרייז
17:00 | 50 דק'

מדריך: שולמית שטאובר

סטודיו 3

להרשמה
ריקודי בטן
17:00 | 50 דק'

מדריך: אנבל שלום

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב
18:00 | 50 דק'

מדריך: איילה אברהם

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב
18:00 | 50 דק'

מדריך: נטלי פיירברג

סטודיו 3

להרשמה
ספינינג
19:00 | 50 דק'

מדריך: רוני בן יונה

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
19:00 | 50 דק'

מדריך: נטלי פיירברג

סטודיו 3

להרשמה
טניס שולחן
19:30 | 45 דק'

מדריך: חנוך לרר

במה

להרשמה
BODY PUMP
20:00 | 50 דק'

מדריך: רוני בן יונה

סטודיו 3

להרשמה
זומבה
20:00 | 50 דק'

מדריך: לנה אגרנוביץ

סטודיו 2

להרשמה
טניס שולחן
20:15 | 45 דק'

מדריך: חנוך לרר

במה

להרשמה
שלישי
12/07/2022
פילאטיס
6:35 | 50 דק'

מדריך: איילת בן דוד מנצור

סטודיו 3

להרשמה
TRX
7:30 | 50 דק'

מדריך: רוני בן יונה

סטודיו 3

להרשמה
יוגה משולבת
8:00 | 75 דק'

מדריך: לריסה לואי

סטודיו 2

להרשמה
יציבה
9:30 | 55 דק'

מדריך: צ'יאו-שמעון

סטודיו 3

להרשמה
פלדנקרייז
10:30 | 50 דק'

מדריך: נילי רקלין

סטודיו 3

להרשמה
התעמלות במים
10:40 | 60 דק'

מדריך: אוולין קנבסקי

בריכה

להרשמה
זומבה גולד
11:50 | 50 דק'

מדריך: אוולין קנבסקי

סטודיו 3

להרשמה
CORE מתיחות
17:00 | 50 דק'

מדריך: שיראל הלל

סטודיו 3

להרשמה
עיצוב
18:00 | 50 דק'

מדריך: מיכל בודינגר

סטודיו 3

להרשמה
אירובוקס
18:00 | 50 דק'

מדריך: מתן הלוי

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב דינאמי
19:00 | 50 דק'

מדריך: ג'ני לויטן

סטודיו 3

להרשמה
ספינינג
19:00 | 50 דק'

מדריך: איילת בן דוד מנצור

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
19:00 | 50 דק'

מדריך: רינת ברייר

סטודיו 2

להרשמה
BODY PUMP
20:00 | 60 דק'

מדריך: תכלת שי

סטודיו 3

להרשמה
YOGA FLOW
20:00 | 75 דק'

מדריך: ארז לוטן

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
21:00 | 55 דק'

מדריך: קובי אפלבויים

ספינינג

להרשמה

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

יוגה

07.07.2022

הוחלף\ה תמ...

קיקבוקס שקים

07.07.2022

הוחלף\ה מת...

FITBALL

09.07.2022

הוחלף\ה לי...

יציבה

09.07.2022

הוחלף\ה לי...

יוגה ויניאסה

09.07.2022

הוחלף\ה או...

פילאטיס/CORE

09.07.2022

הוחלף\ה שי...

FITBALL

16.07.2022

הוחלף\ה רי...

יציבה

16.07.2022

הוחלף\ה רי...

יוגה ויניאסה

16.07.2022

הוחלף\ה רי...

פילאטיס/CORE

16.07.2022

הוחלף\ה או...

עיצוב

16.07.2022

הוחלף\ה או...

ספינינג

16.07.2022

הוחלף\ה של...

התעמלות במים

21.07.2022

הוחלף\ה טל...

FITBALL

23.07.2022

הוחלף\ה לי...

יציבה

23.07.2022

הוחלף\ה לי...

יוגה ויניאסה

23.07.2022

הוחלף\ה או...

פילאטיס/CORE

23.07.2022

הוחלף\ה שי...

FITBALL

30.07.2022

הוחלף\ה רי...

יציבה

30.07.2022

הוחלף\ה רי...

יוגה ויניאסה

30.07.2022

הוחלף\ה רי...

פילאטיס/CORE

30.07.2022

הוחלף\ה או...

עיצוב

30.07.2022

הוחלף\ה או...

ספינינג

30.07.2022

הוחלף\ה של...

פילאטיס

31.07.2022

הוחלף\ה מא...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"