שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
רביעי
11/12/2019
ג'ודו 4-6
16:30 | 45 דק'

מדריך: אלון שקרלניק

סטודיו ילדים

זומבה 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: אפרת ירחי

סטודיו ילדים

משחקי כדור 4-6
16:45 | 45 דק'

מדריך: מאיר כהן

מגרש

אימונוער 12-14
17:15 | 45 דק'

מדריך: אמיר חמידולין

חדר כושר

זומבה 9-11
17:15 | 45 דק'

מדריך: אפרת ירחי

סטודיו ילדים

ג'ודו 4-6
17:15 | 45 דק'

מדריך: אלון שקרלניק

סטודיו ילדים

כדורסל 6-8
17:30 | 45 דק'

מדריך: מאיר כהן

מגרש

זומבה mtv
18:00 | 45 דק'

מדריך: אפרת ירחי

סטודיו ילדים

ג'ודו 6-8
18:00 | 45 דק'

מדריך: אלון שקרלניק

סטודיו ילדים

זומבה
18:10 | 45 דק'

מדריך: שלומית רווח

סטודיו 1

כדורסל 9-11
18:15 | 45 דק'

מדריך: מאיר כהן

מגרש

ג'ודו 6-8
18:45 | 45 דק'

מדריך: אלון שקרלניק

סטודיו ילדים

ספינינג
19:00 | 50 דק'

מדריך: יעל בנאי

ספינינג

א.פונקצינלי
19:00 | 55 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

כדורסל 12-14
19:00 | 45 דק'

מדריך: מאיר כהן

מגרש

ג'ודו 9-11
19:30 | 45 דק'

מדריך: אלון שקרלניק

סטודיו ילדים

BODY PUMP
20:00 | 60 דק'

מדריך: יעל בנאי

סטודיו 1

חמישי
12/12/2019
FITBALLATES
8:30 | 55 דק'

מדריך: ג'ניפר תומר

סטודיו 1

רצפת אגן
9:30 | 55 דק'

מדריך: דורית מור

סטודיו 1

תנועה במים
9:45 | 45 דק'

מדריך: שרונה בר

בריכה

פלדנקרייז
10:30 | 60 דק'

מדריך: אולגה לאופר

סטודיו 1

פילאטיס + TRX
11:30 | 90 דק'

מדריך: אולה חזות

סטודיו 1

trx 11-14
16:15 | 45 דק'

מדריך: יעל בנאי

סטודיו 1

אימונוער 12-14
16:30 | 45 דק'

מדריך: אנה דוידוב

חדר כושר

יוגה כוכב 3-5
16:45 | 45 דק'

מדריך: שוש רינגל

סטודיו תחתון

CORE PILATES
17:00 | 60 דק'

מדריך: סיגל ידיד

סטודיו 1

ספינינג ז'-ט'
17:15 | 45 דק'

מדריך: יעל בנאי

ספינינג

פונק' ד'-ו'
17:15 | 45 דק'

מדריך: אנה דוידוב

סטודיו תחתון

יוגה פרפר א'-ג'
17:30 | 45 דק'

מדריך: שוש רינגל

סטודיו ילדים

BODY PUMP
18:00 | 60 דק'

מדריך: ויטה סון

סטודיו 1

עיצוב ז'-ט'
18:00 | 45 דק'

מדריך: עמית גוטרץ

סטודיו ילדים

דאנס ד'-ו'
18:15 | 45 דק'

מדריך: עמית גוטרץ

סטודיו ילדים

זומבה
19:10 | 50 דק'

מדריך: רבית כהן

סטודיו 1

ספינינג
19:15 | 60 דק'

מדריך: מיכל שרון

ספינינג

א. פונקציונאלי
20:05 | 55 דק'

מדריך: שרון קקון

סטודיו 1

פילאטיס
21:00 | 50 דק'

מדריך: אן זלדין

סטודיו 1

שישי
13/12/2019
nia
8:30 | 55 דק'

מדריך: דלית הראל

סטודיו 1

ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: יעל בנאי

ספינינג

עיצוב דינאמי
9:30 | 55 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

ריקודי שורות
9:30 | 60 דק'

מדריך: קרן גלסנר

סטודיו תחתון

TRX
10:30 | 55 דק'

מדריך: אורית תורגמן

סטודיו 1

פילאטיס
11:30 | 55 דק'

מדריך: גלית לוי צורף

סטודיו 1

BODY PUMP
14:00 | 60 דק'

מדריך: קרן דביר

סטודיו 1

רולר מתקדמים
14:00 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

פונקציונאלי 9-11
14:15 | 45 דק'

מדריך: אמיר חמידולין

מגרש

רולר חדשים
14:45 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

קרב מגע
15:00 | 55 דק'

מדריך: מיקי אסולין

סטודיו תחתון

אימונוער 9-12
15:00 | 45 דק'

מדריך: אמיר חמידולין

חדר כושר

זומבה
15:10 | 50 דק'

מדריך: אלון דוידובסקי

סטודיו 1

ה.אומנותית 9-11
15:30 | 45 דק'

מדריך: תמר קפלן

סטודיו ילדים

אימונוער 12-14
15:45 | 45 דק'

מדריך: אמיר חמידולין

חדר כושר

יוגה ויניאסה
16:05 | 85 דק'

מדריך: ליאורה צור

סטודיו 1

ה.אומנותית 6-8
16:15 | 45 דק'

מדריך: תמר קפלן

סטודיו ילדים

trx 12-14
16:30 | 45 דק'

מדריך: אמיר חמידולין

סטודיו ילדים

ה.אומנותית 4-5
17:00 | 45 דק'

מדריך: תמר קפלן

סטודיו ילדים

שבת
14/12/2019
ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך: יעל בנאי

ספינינג

סבב שבת
9:00 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

ספינינג
10:00 | 55 דק'

מדריך:

ספינינג

סבב שבת
10:00 | 60 דק'

מדריך: יעל בנאי

סטודיו 1

ראשון
15/12/2019
פלדנקרייז
15:15 | 55 דק'

מדריך: עמית ביטון

סטודיו 1

קסם האומנות 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: קרן גלסנר

סטודיו ילדים

קטרגל 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: אודי קטן

חדר כושר

פילאטיס
17:10 | 55 דק'

מדריך: סיגל פלד

סטודיו 1

אימונוער 12-14
17:15 | 45 דק'

מדריך: אולגה פדוסוב

חדר כושר

קטרגל 9-11
17:15 | 45 דק'

מדריך: אודי קטן

מגרש

מ.מחול 4-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: אנסטסיה קוסובוסקי

סטודיו ילדים

חיות וחוויות 3-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: שרון טסלר

סטודיו ילדים

מ.תיאטרון 9-11
18:00 | 45 דק'

מדריך: נירית קופל

סטודיו ילדים

ג'אז 6-8
18:00 | 45 דק'

מדריך: אנסטסיה קוסובוסקי

סטודיו ילדים

קטרגל
18:00 | 45 דק'

מדריך: אודי קטן

מגרש

עיצוב דינאמי
18:10 | 55 דק'

מדריך: קרן דביר

סטודיו 1

היפהופ 9-11
18:45 | 45 דק'

מדריך: אנסטסיה קוסובוסקי

סטודיו ילדים

TRX פונקציונלי
19:10 | 55 דק'

מדריך: תמיר לוי

סטודיו 1

תנועה במים
20:00 | 45 דק'

מדריך: שרונה בר

בריכה

ספינינג
20:00 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

ספינינג

KICKBOX
20:05 | 55 דק'

מדריך: תמיר לוי

סטודיו 1

א. פונקציונאלי
21:00 | 50 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

שני
16/12/2019
חיזוק עם גליל
7:30 | 50 דק'

מדריך: אן זלדין

סטודיו 1

פלדנקרייז
8:30 | 55 דק'

מדריך: אולגה לאופר

סטודיו 1

עיצוב
9:30 | 50 דק'

מדריך: שרונה בר

סטודיו 1

תנועה במים
10:15 | 45 דק'

מדריך: גלית פלד עמיר

בריכה

זומבה
10:30 | 30 דק'

מדריך: לילך רון

סטודיו 1

טאי צ'י
11:40 | 55 דק'

מדריך: סימה בראודה

סטודיו 1

יוגה
16:30 | 80 דק'

מדריך: שרה אבנעים

סטודיו 1

קסם האומנות 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: קרן גלסנר

סטודיו ילדים

אייקדו 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: דימיטרי רוזנבנד

סטודיו ילדים

אימונוער 12-14
16:45 | 45 דק'

מדריך: מלכה חמידולין

חדר כושר

קפוארה 4-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: תהל כרמון

סטודיו תחתון

אייקידו 4-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: דימיטרי רוזנבנד

מגרש

פונקציונאלי 9-1
17:30 | 45 דק'

מדריך: מלכה חמידולין

מגרש

עיצוב דינמי
18:00 | 55 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

רולר מתחילים
18:00 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

קפוארה 6-8
18:00 | 45 דק'

מדריך: תהל כרמון

סטודיו ילדים

רולר בינוני
18:45 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

TRX 9-11
18:45 | 45 דק'

מדריך: מלכה חמידולין

סטודיו ילדים

BODY PUMP
19:00 | 60 דק'

מדריך: אנה לרנר

סטודיו 1

ספינינג
19:30 | 60 דק'

מדריך: מיכל שרון

ספינינג

רולר בינוני +
19:30 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

זומבה
20:00 | 55 דק'

מדריך: רבית כהן

סטודיו 1

TRX
21:05 | 55 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

שלישי
17/12/2019
תנועה במים
7:20 | 45 דק'

מדריך: יפעת שלם

בריכה

פלדנקרייז
7:30 | 60 דק'

מדריך: עמית ביטון

סטודיו 1

פילאטיס
8:30 | 50 דק'

מדריך: סיגל פלד סיני

סטודיו 1

עיצוב
9:30 | 50 דק'

מדריך: אן זלדין

סטודיו 1

יוגה שיבננדה
10:30 | 90 דק'

מדריך: שרה אבנעים

סטודיו תחתון

ריקודי שורות
10:30 | 50 דק'

מדריך: קרן גלסנר

סטודיו 1

פלדנקרייז
16:00 | 60 דק'

מדריך: אולגה לאופר

סטודיו 1

TRX 9-11
16:30 | 45 דק'

מדריך: אנה דוידוב

סטודיו ילדים

CORE PILATES
17:00 | 50 דק'

מדריך: סיגל ידיד

סטודיו 1

אימונוער 12-14
17:15 | 45 דק'

מדריך: אולגה פדוסוב

חדר כושר

היפהופ 6-8
17:15 | 45 דק'

מדריך: עמית גוטרץ

סטודיו ילדים

תנועה ויוגה 12-
17:15 | 45 דק'

מדריך: אנה דוידוב

סטודיו ילדים

זומבה
18:00 | 50 דק'

מדריך: אלון דוידובסקי

סטודיו 1

הגנה עצמית 6-8
18:00 | 45 דק'

מדריך: מיקי אסולין

סטודיו ילדים

רולר מתחילים
18:00 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

פלורבול 6-11
18:45 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

הגנה עצמית 9-11
18:45 | 45 דק'

מדריך: מיקי אסולין

סטודיו ילדים

א. פונקציונאלי
19:00 | 55 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

קרב מגע
19:30 | 45 דק'

מדריך: מיקי אסולין

סטודיו תחתון

HIIT
20:00 | 55 דק'

מדריך: אנה לרנר

סטודיו 1

ספינינג
20:00 | 60 דק'

מדריך: יוסי משיטה

ספינינג

פילאטיס
21:05 | 50 דק'

מדריך: אן זלדין

סטודיו 1

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

ספינינג

14.12.2019

הוחלף\ה יע...

סבב שבת

14.12.2019

הוחלף\ה שי...

סבב שבת

14.12.2019

הוחלף\ה יע...

תנועה במים

15.12.2019

הוחלף\ה שר...

יוגה

16.12.2019

הוחלף\ה שר...

ספינינג

21.12.2019

הוחלף\ה יו...

סבב שבת

21.12.2019

הוחלף\ה אנ...

סבב שבת

21.12.2019

הוחלף\ה ג'...

יוגה

23.12.2019

הוחלף\ה שר...

פילאטיס

27.12.2019

הוחלף\ה או...

ספינינג

28.12.2019

הוחלף\ה לי...

סבב שבת

28.12.2019

הוחלף\ה אן...

סבב שבת

28.12.2019

הוחלף\ה רב...

יוגה

30.12.2019

הוחלף\ה שר...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"