שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
חמישי
17/10/2019
FITBALLATES
8:30 | 55 דק'

מדריך: ג'ניפר תומר

סטודיו 1

תנועה במים
9:45 | 45 דק'

מדריך: שרונה בר

בריכה

פלדנקרייז
10:30 | 60 דק'

מדריך: נורה גורנברג

סטודיו 1

פילאטיס + TRX
11:30 | 90 דק'

מדריך: אולה חזות

סטודיו 1

trx 11-14
16:15 | 45 דק'

מדריך: יעל בנאי

סטודיו 1

אימונוער 12-14
16:30 | 45 דק'

מדריך: אנה דוידוב

חדר כושר

יוגה כוכב 3-5
16:45 | 45 דק'

מדריך: שוש רינגל

סטודיו תחתון

CORE PILATES
17:00 | 60 דק'

מדריך: סיגל ידיד

סטודיו 1

ספינינג ז'-ט'
17:15 | 45 דק'

מדריך: יעל בנאי

ספינינג

פונק' ד'-ו'
17:15 | 45 דק'

מדריך: אנה דוידוב

סטודיו תחתון

יוגה פרפר א'-ג'
17:30 | 45 דק'

מדריך: שוש רינגל

סטודיו ילדים

BODY PUMP
18:00 | 60 דק'

מדריך: ויטה סון

סטודיו 1

עיצוב ז'-ט'
18:00 | 45 דק'

מדריך: עמית גוטרץ

סטודיו ילדים

דאנס ד'-ו'
18:15 | 45 דק'

מדריך: עמית גוטרץ

סטודיו ילדים

זומבה
19:10 | 50 דק'

מדריך: רבית כהן

סטודיו 1

ספינינג
19:10 | 55 דק'

מדריך: מיכל שרון

ספינינג

א. פונקציונאלי
20:05 | 55 דק'

מדריך: שרון קקון

סטודיו 1

שישי
18/10/2019
nia
8:30 | 55 דק'

מדריך: דלית הראל

סטודיו 1

ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: יעל בנאי

ספינינג

עיצוב דינאמי
9:30 | 55 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

TRX
10:30 | 55 דק'

מדריך: אורית תורגמן

סטודיו 1

פילאטיס
11:30 | 55 דק'

מדריך: גלית לוי צורף

סטודיו 1

BODY PUMP
14:00 | 60 דק'

מדריך: קרן דביר

סטודיו 1

רולר מתקדמים
14:00 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

רולר חדשים
14:45 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

קרב מגע
15:00 | 55 דק'

מדריך: מיקי אסולין

סטודיו תחתון

פונקציונאלי 9-11
15:00 | 45 דק'

מדריך: אמיר חמידולין

מגרש

זומבה
15:10 | 50 דק'

מדריך: אלון דוידובסקי

סטודיו 1

ה.אומנותית 9-11
15:30 | 45 דק'

מדריך: תמר קפלן

סטודיו ילדים

אימונוער 12-14
15:45 | 45 דק'

מדריך: אמיר חמידולין

חדר כושר

יוגה ויניאסה
16:05 | 85 דק'

מדריך: ליאורה צור

סטודיו 1

ה.אומנותית 6-8
16:15 | 45 דק'

מדריך: תמר קפלן

סטודיו ילדים

trx 12-14
16:30 | 45 דק'

מדריך: אמיר חמידולין

סטודיו ילדים

ה.אומנותית 4-5
17:00 | 45 דק'

מדריך: תמר קפלן

סטודיו ילדים

שבת
19/10/2019
עיצוב דינמי
9:00 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך: לי גולדברגר

ספינינג

פילאטיס
10:00 | 60 דק'

מדריך: ג'ניפר תומר

סטודיו 1

ראשון
20/10/2019
קסם האומנות 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: קרן גלסנר

סטודיו ילדים

קטרגל 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: אודי קטן

חדר כושר

אימונוער 12-14
17:15 | 45 דק'

מדריך: אולגה פדוסוב

חדר כושר

קטרגל 9-11
17:15 | 45 דק'

מדריך: אודי קטן

מגרש

מ.מחול 4-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: אנסטסיה קוסובוסקי

סטודיו ילדים

חיות וחוויות 3-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: שרון טסלר

סטודיו ילדים

מ.תיאטרון 9-11
18:00 | 45 דק'

מדריך: נירית קופל

סטודיו ילדים

ג'אז 6-8
18:00 | 45 דק'

מדריך: אנסטסיה קוסובוסקי

סטודיו ילדים

קטרגל
18:00 | 45 דק'

מדריך: אודי קטן

מגרש

היפהופ 9-11
18:45 | 45 דק'

מדריך: אנסטסיה קוסובוסקי

סטודיו ילדים

שני
21/10/2019
חיזוק עם גליל
7:30 | 50 דק'

מדריך: אן זלדין

סטודיו ילדים

פלדנקרייז
8:30 | 55 דק'

מדריך: אולגה לאופר

סטודיו 1

קסם האומנות 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: קרן גלסנר

סטודיו ילדים

אייקדו 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: דימיטרי רוזנבנד

סטודיו ילדים

אימונוער 12-14
16:45 | 45 דק'

מדריך: מלכה חמידולין

חדר כושר

קפוארה 4-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: תהל כרמון

סטודיו תחתון

אייקידו 4-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: דימיטרי רוזנבנד

מגרש

פונקציונאלי 9-1
17:30 | 45 דק'

מדריך: מלכה חמידולין

מגרש

רולר מתחילים
18:00 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

קפוארה 6-8
18:00 | 45 דק'

מדריך: תהל כרמון

סטודיו ילדים

רולר בינוני
18:45 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

TRX 9-11
18:45 | 45 דק'

מדריך: מלכה חמידולין

סטודיו ילדים

רולר בינוני +
19:30 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

שלישי
22/10/2019
תנועה במים
7:20 | 45 דק'

מדריך: יפעת שלם

בריכה

פלדנקרייז
7:30 | 60 דק'

מדריך: עמית ביטון

סטודיו 1

פילאטיס
8:30 | 50 דק'

מדריך: סיגל פלד סיני

סטודיו 1

עיצוב
9:30 | 50 דק'

מדריך: אן זלדין

סטודיו 1

יוגה שיבננדה
10:30 | 90 דק'

מדריך: מירב לייבו

סטודיו תחתון

זומבה
10:30 | 50 דק'

מדריך: קרן גלסנר

סטודיו 1

פלדנקרייז
16:00 | 60 דק'

מדריך: אולגה לאופר

סטודיו 1

TRX 9-11
16:30 | 45 דק'

מדריך: אנה דוידוב

סטודיו ילדים

CORE PILATES
17:00 | 50 דק'

מדריך: סיגל ידיד

סטודיו 1

אימונוער 12-14
17:15 | 45 דק'

מדריך: אולגה פדוסוב

חדר כושר

היפהופ 6-8
17:15 | 45 דק'

מדריך: עמית גוטרץ

סטודיו ילדים

תנועה ויוגה 12-
17:15 | 45 דק'

מדריך: אנה דוידוב

סטודיו ילדים

זומבה
18:00 | 50 דק'

מדריך: אלון דוידובסקי

סטודיו 1

הגנה עצמית 6-8
18:00 | 45 דק'

מדריך: מיקי אסולין

סטודיו ילדים

פלורבול 6-8
18:00 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

פלורבול 9-11
18:45 | 45 דק'

מדריך: בוריס עמרומין

סטודיו ילדים

הגנה עצמית 9-11
18:45 | 45 דק'

מדריך: מיקי אסולין

סטודיו ילדים

א. פונקציונאלי
19:00 | 55 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

קרב מגע
19:30 | 45 דק'

מדריך: מיקי אסולין

סטודיו תחתון

ספינינג
19:30 | 55 דק'

מדריך: יוסי משיטה

ספינינג

HIIT
20:00 | 55 דק'

מדריך: אנה לרנר

סטודיו 1

פילאטיס
21:05 | 50 דק'

מדריך: אן זלדין

סטודיו 1

רביעי
23/10/2019
רצפת אגן
7:30 | 50 דק'

מדריך: דורית מור

סטודיו 1

פלדנקרייז
8:30 | 50 דק'

מדריך: נורה גורנברג

סטודיו 1

זומבה
9:30 | 50 דק'

מדריך: קרן גלסנר

סטודיו 1

תנועה במים
10:00 | 45 דק'

מדריך: אנה לרנר

בריכה

עיצוב
10:30 | 50 דק'

מדריך: אולה חזות

סטודיו 1

מתיחות
11:30 | 50 דק'

מדריך: גלית לוי צורף

סטודיו 1

ג'ודו 4-6
16:30 | 45 דק'

מדריך: אלון שקרלניק

סטודיו ילדים

זומבה 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: אפרת ירחי

סטודיו ילדים

משחקי כדור 4-6
16:45 | 45 דק'

מדריך: מאיר כהן

מגרש

עיצוב
17:00 | 60 דק'

מדריך: אורית תורגמן

סטודיו 1

אימונוער 12-14
17:15 | 45 דק'

מדריך: אמיר חמידולין

חדר כושר

זומבה 9-11
17:15 | 45 דק'

מדריך: אפרת ירחי

סטודיו ילדים

ג'ודו 4-6
17:15 | 45 דק'

מדריך: אלון שקרלניק

סטודיו ילדים

כדורסל 6-8
17:30 | 45 דק'

מדריך: מאיר כהן

מגרש

זומבה mtv
18:00 | 45 דק'

מדריך: אפרת ירחי

סטודיו ילדים

ג'ודו 6-8
18:00 | 45 דק'

מדריך: אלון שקרלניק

סטודיו ילדים

זומבה
18:10 | 45 דק'

מדריך: שלומית רווח

סטודיו 1

כדורסל 9-11
18:15 | 45 דק'

מדריך: מאיר כהן

מגרש

ג'ודו 6-8
18:45 | 45 דק'

מדריך: אלון שקרלניק

סטודיו ילדים

ספינינג
19:00 | 50 דק'

מדריך: יעל בנאי

ספינינג

א.פונקצינלי
19:00 | 55 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

כדורסל 12-14
19:00 | 45 דק'

מדריך: מאיר כהן

מגרש

ג'ודו 9-11
19:30 | 45 דק'

מדריך: אלון שקרלניק

סטודיו ילדים

BODY PUMP
20:00 | 60 דק'

מדריך: יעל בנאי

סטודיו 1

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

רצפת אגן

17.10.2019

לא מתקיים חד...

פלדנקרייז

17.10.2019

הוחלף\ה נו...

פילאטיס

17.10.2019

לא מתקיים חד...

פלדנקרייז

20.10.2019

לא מתקיים- ע...

פילאטיס

20.10.2019

לא מתקיים- ע...

עיצוב דינאמי

20.10.2019

לא מתקיים- ע...

TRX פונקציונלי

20.10.2019

לא מתקיים- ע...

ספינינג

20.10.2019

לא מתקיים- ע...

תנועה במים

20.10.2019

לא מתקיים- ע...

KICKBOX

20.10.2019

לא מתקיים- ע...

א. פונקציונאלי

20.10.2019

לא מתקיים- ע...

עיצוב

21.10.2019

לא מתקיים- ש...

תנועה במים

21.10.2019

לא מתקיים- ש...

זומבה

21.10.2019

לא מתקיים- ש...

טאי צ'י

21.10.2019

לא מתקיים- ש...

יוגה

21.10.2019

לא מתקיים- ש...

עיצוב דינמי

21.10.2019

לא מתקיים- ש...

BODY PUMP

21.10.2019

לא מתקיים- ש...

ספינינג

21.10.2019

לא מתקיים- ש...

זומבה

21.10.2019

לא מתקיים- ש...

TRX

21.10.2019

לא מתקיים- ש...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"