שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE

הרישום נפתח 24 שעות לפני מועד השיעור, אין הגבלה למספר נרשמים

ראשון
17/10/2021
עיצוב דינאמי
7:45 | 45 דק'

מדריך: אודליה חובה

סטודיו 1

להרשמה
מתיחות
8:00 | 45 דק'

מדריך: שירילי שלף

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: לוקה לוקטי

ספינינג

להרשמה
עיצוב
8:40 | 45 דק'

מדריך: אודליה חובה

סטודיו 1

להרשמה
ריקודי בטן
9:15 | 60 דק'

מדריך: עדנה אומדי

סטודיו 2

להרשמה
יוגילאטיס
9:35 | 45 דק'

מדריך: אודליה חובה

סטודיו 1

להרשמה
כניסה למועדון 10:00א
10:00 | 80 דק'

מדריך:

Corona Time

להרשמה
התעמלות במים
10:15 | 45 דק'

מדריך: עינב אסף

בריכה

להרשמה
פלדנקרייז
10:30 | 60 דק'

מדריך: יחיאלה

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות קרקע
15:30 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

סטודיו 1

להרשמה
בלט
16:10 | 45 דק'

מדריך: איילת יצחק

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות קרקע
16:20 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

סטודיו 1

להרשמה
משחקי ספורט
16:30 | 45 דק'

מדריך: ליאל משה

אוהל

להרשמה
בלט
17:00 | 45 דק'

מדריך: איילת יצחק

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות קרקע
17:10 | 50 דק'

מדריך: אירית גדות

סטודיו 1

להרשמה
אימון תחנות
17:20 | 45 דק'

מדריך: ליאל משה

אוהל

להרשמה
אירובידנס+עיצוב
17:55 | 45 דק'

מדריך: גל זוכאיים

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
18:00 | 60 דק'

מדריך: עדי קופל גיל

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב על מדרגה
18:50 | 45 דק'

מדריך: גל זוכאיים

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
19:05 | 45 דק'

מדריך: רונית אדמון

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:10 | 60 דק'

מדריך: עדי קופל גיל

ספינינג

להרשמה
ארובי דאנס
19:40 | 45 דק'

מדריך: גל זוכאיים

סטודיו 2

להרשמה
זומבה
19:55 | 60 דק'

מדריך: שרון נגר פנחסי

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
20:45 | 60 דק'

מדריך: יובל גרניט

סטודיו 2

להרשמה
HIIT
21:00 | 45 דק'

מדריך: תמי בן דוד

סטודיו 1

להרשמה
שני
18/10/2021
התעמלות קרקע
16:15 | 45 דק'

מדריך: מרישה אוסטפנקו

סטודיו 1

להרשמה
היפ-הופ
16:20 | 45 דק'

מדריך: עדן ינאי

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג נוער
17:00 | 45 דק'

מדריך: ניב גביזון

ספינינג

להרשמה
היפ-הופ
17:10 | 45 דק'

מדריך: עדן ינאי

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
17:15 | 45 דק'

מדריך: אורית שפר מנחם

סטודיו 1

להרשמה
אימון מחזורי
17:15 | 45 דק'

מדריך: מרישה אוסטפנקו

אוהל

להרשמה
היפ הופ
18:00 | 45 דק'

מדריך: עדן ינאי

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
18:05 | 45 דק'

מדריך: אורית שפר מנחם

סטודיו 1

להרשמה
משחקי ספורט(3-5)
18:05 | 45 דק'

מדריך: מרישה אוסטפנקו

אוהל

להרשמה
ספינינג
18:45 | 60 דק'

מדריך: לוקה לוקטי

ספינינג

להרשמה
עיצוב
19:00 | 45 דק'

מדריך: ניב גביזון

סטודיו 2

להרשמה
BODY PUMP
19:00 | 60 דק'

מדריך: סבין גל

סטודיו 1

להרשמה
אשטנגה יוגה
19:50 | 60 דק'

מדריך: מאיה פסט

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב דינמי
20:10 | 45 דק'

מדריך: ניב גביזון

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
20:15 | 60 דק'

מדריך: סבין גל

ספינינג

להרשמה
יוגילאטיס
21:00 | 45 דק'

מדריך: ניב גביזון

סטודיו 1

להרשמה
שלישי
19/10/2021
התעמלות בונה עצם
7:00 | 45 דק'

מדריך: סיגל שידלו

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
7:50 | 45 דק'

מדריך: סיגל שידלו

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: שמעון חרוש

ספינינג

להרשמה
HIIT
8:15 | 45 דק'

מדריך: תמי בן דוד

סטודיו 2

להרשמה
סדנת ליבה
8:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

להרשמה
פילאטיס
8:35 | 45 דק'

מדריך: סיגל שידלו

סטודיו 1

להרשמה
ריקודי בטן
9:15 | 45 דק'

מדריך: עדנה אומדי

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות בריאותית על
9:20 | 45 דק'

מדריך: סיגל שידלו

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות במים
10:15 | 45 דק'

מדריך: תאיר גבריאלוב

בריכה

להרשמה
התעמלות קרקע
15:30 | 45 דק'

מדריך: מרישה אוסטפנקו

סטודיו 1

להרשמה
קפוארה
15:30 | 45 דק'

מדריך: אלגריה(צוות קוגומלו)

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות קרקע
16:20 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

סטודיו 1

להרשמה
קפוארה
16:25 | 45 דק'

מדריך: אלגריה(צוות קוגומלו)

סטודיו 2

להרשמה
משחקי ספורט(3-5)
16:30 | 45 דק'

מדריך: ליאל משה

אוהל

להרשמה
התעמלות קרקע
17:05 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

סטודיו 1

להרשמה
קפוארה
17:20 | 45 דק'

מדריך: אלגריה(צוות קוגומלו)

סטודיו 2

להרשמה
אימון תחנות
17:20 | 45 דק'

מדריך: ליאל משה

אוהל

להרשמה
יוגה באויר הצח
18:00 | 75 דק'

מדריך: ענת אלטשולר

מרפסת

להרשמה
פילאטיס
18:05 | 60 דק'

מדריך: עדי קופל גיל

סטודיו 1

להרשמה
מחנה אימונים
18:10 | 45 דק'

מדריך: ליאל משה

אוהל

להרשמה
קפוארה
18:15 | 45 דק'

מדריך: אלגריה(צוות קוגומלו)

סטודיו 2

להרשמה
BODY PUMP
19:15 | 60 דק'

מדריך: אודליה חובה

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
20:05 | 60 דק'

מדריך: רמי קיצוני

ספינינג

להרשמה
התעמלות במים
20:15 | 45 דק'

מדריך: עינב אסף

בריכה

להרשמה
עיצוב
20:25 | 45 דק'

מדריך: אודליה חובה

סטודיו 1

להרשמה
רביעי
20/10/2021
ספינינג
6:15 | 60 דק'

מדריך: שמעון חרוש

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
7:10 | 45 דק'

מדריך: אורית שפר מנחם

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות במים
8:00 | 45 דק'

מדריך: גליה אור-ליעוז

בריכה

להרשמה
פילאטיס
8:00 | 45 דק'

מדריך: אורית שפר מנחם

סטודיו 1

להרשמה
סדנת ליבה
8:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

להרשמה
פלדנקרייז
8:50 | 60 דק'

מדריך: יחיאלה

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות במים
9:00 | 60 דק'

מדריך: גליה אור-ליעוז

בריכה

להרשמה
HIIT
9:30 | 45 דק'

מדריך: תמי בן דוד

סטודיו 2

להרשמה
ג'ודו
15:35 | 45 דק'

מדריך: דין גמר

סטודיו 2

להרשמה
כושר ילדים
16:20 | 45 דק'

מדריך: מרישה אוסטפנקו

אוהל

להרשמה
מחול יצרתי
16:20 | 45 דק'

מדריך: איילת יצחק

סטודיו 1

להרשמה
ג'ודו
16:25 | 40 דק'

מדריך: דין גמר

סטודיו 2

להרשמה
מחול יצרתי
17:10 | 45 דק'

מדריך: איילת יצחק

סטודיו 1

להרשמה
ג'ודו
17:10 | 45 דק'

מדריך: דין גמר

סטודיו 2

להרשמה
כושר ילדים
17:10 | 45 דק'

מדריך: מרישה אוסטפנקו

אוהל

להרשמה
ריקודי בטן
18:00 | 60 דק'

מדריך: ליקי מאלי

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
18:00 | 45 דק'

מדריך: אורית שפר מנחם

סטודיו 1

להרשמה
מחנה אימונים
18:15 | 45 דק'

מדריך: ליאל משה

אוהל

להרשמה
פילאטיס
18:50 | 45 דק'

מדריך: אורית שפר מנחם

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב
19:15 | 45 דק'

מדריך: ניצן נאוי

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
19:30 | 60 דק'

מדריך: רונית אדמון

ספינינג

להרשמה
BODY PUMP
19:40 | 60 דק'

מדריך: סבין גל

סטודיו 1

להרשמה
אימון שחייה למתחילים
20:00 | 45 דק'

מדריך: קרייג אריאב

בריכה

להרשמה
HIIT
20:45 | 45 דק'

מדריך: סבין גל

סטודיו 1

להרשמה
אימון שחייה מתק
20:50 | 45 דק'

מדריך: קרייג אריאב

בריכה

להרשמה
חמישי
21/10/2021
התעמלות בריאותית על
7:30 | 45 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: לוקה לוקטי

ספינינג

להרשמה
אשטנגה יוגה
8:15 | 60 דק'

מדריך: יובל גרניט

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות בונה עצם
8:20 | 45 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

להרשמה
סדנת ליבה
8:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

להרשמה
מתיחות
9:10 | 45 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

להרשמה
זומבה גולד
9:30 | 60 דק'

מדריך: טל ברגר

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות במים
10:15 | 45 דק'

מדריך: עינב אסף

בריכה

להרשמה
אימון מחזורי
15:30 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

סטודיו 1

להרשמה
קפוארה
15:30 | 45 דק'

מדריך: אלגריה(צוות קוגומלו)

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות קרקע
16:20 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

סטודיו 1

להרשמה
קפוארה
16:25 | 40 דק'

מדריך: אלגריה(צוות קוגומלו)

סטודיו 2

להרשמה
אימון מחזורי
17:10 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

סטודיו 1

להרשמה
קפוארה
17:20 | 45 דק'

מדריך: אלגריה(צוות קוגומלו)

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות לגיל הרך
17:20 | 45 דק'

מדריך: מרישה אוסטפנקו

אוהל

להרשמה
פילאטיס
18:00 | 45 דק'

מדריך: פאני לייבמן

סטודיו 1

להרשמה
קפוארה
18:15 | 45 דק'

מדריך: אלגריה(צוות קוגומלו)

סטודיו 2

להרשמה
BODY COMBAT
18:50 | 60 דק'

מדריך: נועה פינק

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב
19:55 | 45 דק'

מדריך: ניצן נאוי

סטודיו 1

להרשמה
זומבה
20:30 | 60 דק'

מדריך: ולדי גולוב

סטודיו 2

להרשמה
שישי
22/10/2021
ספינינג
7:10 | 60 דק'

מדריך: שמעון חרוש

ספינינג

להרשמה
כניסה למועדון 07:40ו
7:40 | 80 דק'

מדריך:

Corona Time

להרשמה
יוגה
8:00 | 75 דק'

מדריך: נאווה בן שלוש

סטודיו 2

להרשמה
CORE פילאטיס
8:10 | 45 דק'

מדריך: עדי קופל גיל

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:20 | 60 דק'

מדריך: שמעון חרוש

ספינינג

להרשמה
סדנת ליבה
8:30 | 15 דק'

מדריך:

חדר כושר

להרשמה
BODY PUMP
9:30 | 60 דק'

מדריך: הודיה כהן

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
9:30 | 60 דק'

מדריך: עדי קופל גיל

ספינינג

להרשמה
מתיחות
9:30 | 45 דק'

מדריך: שירילי שלף

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב דינמי
14:00 | 45 דק'

מדריך: ניב גביזון

סטודיו 1

להרשמה
ג'ודו
14:00 | 55 דק'

מדריך: טל קזלוב

אוהל

להרשמה
ג'ודו
14:55 | 105 דק'

מדריך: טל קזלוב

אוהל

להרשמה
יוגילאטיס
15:00 | 45 דק'

מדריך: ניב גביזון

סטודיו 1

להרשמה
שבת
23/10/2021
פילאטיס
8:15 | 45 דק'

מדריך: סיגל שידלו

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: לוקה לוקטי

ספינינג

להרשמה
זומבה
9:00 | 45 דק'

מדריך: קורל קרואני

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
9:05 | 45 דק'

מדריך: סיגל שידלו

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
9:40 | 60 דק'

מדריך: לוקה לוקטי

ספינינג

להרשמה
יוגה
9:55 | 60 דק'

מדריך: מאיה פסט

סטודיו 1

להרשמה

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

עיצוב דינאמי

17.10.2021

הוחלף\ה או...

עיצוב

17.10.2021

הוחלף\ה או...

יוגילאטיס

17.10.2021

הוחלף\ה או...

יוגה 75 דק

19.10.2021

יוגה 75 דק -...

פילאטיס

23.10.2021

הוחלף\ה סי...

ספינינג

23.10.2021

הוחלף\ה לו...

פילאטיס

23.10.2021

הוחלף\ה סי...

ספינינג

23.10.2021

הוחלף\ה לו...

יוגה

23.10.2021

הוחלף\ה מא...

התעמלות בונה עצם

26.10.2021

הוחלף\ה מו...

פילאטיס

26.10.2021

הוחלף\ה מו...

פילאטיס

26.10.2021

הוחלף\ה מו...

התעמלות בריאותית על

26.10.2021

הוחלף\ה מו...

פילאטיס

26.10.2021

הוחלף\ה או...

ספינינג

30.10.2021

הוחלף\ה רמ...

ספינינג

30.10.2021

הוחלף\ה רמ...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"