שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
שלישי
25/02/2020
פילאטיס
7:00 | 60 דק'

מדריך: איילת בן דוד

סטודיו 1

ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: יערית מלכה

ספינינג

אינטרוולים
8:00 | 60 דק'

מדריך: ארז לוי

סטודיו 1

core & stratch
9:00 | 60 דק'

מדריך: ארז לוי

סטודיו 1

בניית עצם
10:00 | 45 דק'

מדריך: נעמה פרידמן

סטודיו 1

בניית עצם
10:45 | 45 דק'

מדריך: נעמה פרידמן

סטודיו 1

עיצוב
11:30 | 50 דק'

מדריך: אפרת אראל

סטודיו 1

CORE
17:00 | 60 דק'

מדריך: אפרת אראל

סטודיו 1

עיצוב דינאמי
18:00 | 50 דק'

מדריך: יוסי שמש

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
18:00 | 50 דק'

מדריך: איב איילין

סטודיו פילאטיס

BODY PUMP
19:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל ויזמן

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
19:00 | 50 דק'

מדריך: איב איילין

סטודיו פילאטיס

ספינינג
19:15 | 60 דק'

מדריך: יוסי שמש

ספינינג

אירובי דאנס
20:00 | 60 דק'

מדריך: רומן מנוחין

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
20:00 | 50 דק'

מדריך: איב איילין

סטודיו פילאטיס

פילאטיס
21:00 | 60 דק'

מדריך: יוסי שמש

סטודיו 1

רביעי
26/02/2020
PILATES STREATCH
7:00 | 60 דק'

מדריך: מורן טנצמן

סטודיו 1

POWER YOGA
8:00 | 75 דק'

מדריך: סאני

סטודיו 1

ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: אפרת אראל

ספינינג

פילאטיס מכשירים
8:45 | 50 דק'

מדריך: איב איילין

סטודיו פילאטיס

פילאטיס
9:30 | 55 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:45 | 50 דק'

מדריך: איב איילין

סטודיו פילאטיס

עיצוב דינאמי
10:30 | 60 דק'

מדריך: אפרת אראל

סטודיו 1

פלדנקרייז
11:30 | 60 דק'

מדריך: אלי דיקר

סטודיו 1

עיצוב
17:00 | 60 דק'

מדריך: ליאור פרידמן

סטודיו 1

פילאטיס
18:00 | 60 דק'

מדריך: יוסי שמש

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
18:00 | 50 דק'

מדריך: הדר ביטון

סטודיו פילאטיס

ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: אסף כהן

ספינינג

פילאטיס מכשירים
19:00 | 50 דק'

מדריך: הדר ביטון

סטודיו פילאטיס

קיקבוקס
19:00 | 55 דק'

מדריך: לאורה נוריאל

סטודיו 1

יוגה מיינד
20:00 | 75 דק'

מדריך: אלינור באומן

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
20:00 | 50 דק'

מדריך: הדר ביטון

סטודיו פילאטיס

חמישי
27/02/2020
CORE PILATES
7:00 | 60 דק'

מדריך: אפרת אראל

סטודיו 1

עיצוב
8:00 | 60 דק'

מדריך: גלי לוי

סטודיו 1

יוגה מתחילים
9:00 | 60 דק'

מדריך: לימור מילוסלבסקי

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:30 | 50 דק'

מדריך: קרן שמואלי

סטודיו פילאטיס

בניית עצם
10:30 | 45 דק'

מדריך: נעמה פרידמן

סטודיו 1

ספינינג
11:15 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

ספינינג

פלדנקרייז
11:15 | 60 דק'

מדריך: אלי דיקר

סטודיו 1

עיצוב
12:15 | 50 דק'

מדריך: נעמה פרידמן

סטודיו 1

אינטרוואלים
17:00 | 60 דק'

מדריך: אפרת אראל

סטודיו 1

ספינינג
17:45 | 60 דק'

מדריך: ברק גרשון

ספינינג

CORE PILATES
18:00 | 60 דק'

מדריך: אפרת אראל

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
18:00 | 50 דק'

מדריך: גון

סטודיו פילאטיס

עיצוב דינאמי
19:00 | 60 דק'

מדריך: ברק גרשון

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
19:00 | 50 דק'

מדריך: גון

סטודיו פילאטיס

ריקודי בטן
20:00 | 60 דק'

מדריך: אנג'לה רובינוב

סטודיו 1

שישי
28/02/2020
פילאטיס
7:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל ויזמן

סטודיו 1

מתיחות
8:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל ויזמן

סטודיו 1

ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: יערית מלכה

ספינינג

פילאטיס מכשירים
8:30 | 50 דק'

מדריך: הדר ביטון

סטודיו פילאטיס

אירובי שייפ
9:15 | 60 דק'

מדריך: שחר אקרפלד

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:30 | 50 דק'

מדריך: הדר ביטון

סטודיו פילאטיס

עיצוב
10:15 | 60 דק'

מדריך: לור גלבוע

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
10:30 | 50 דק'

מדריך: הדר ביטון

סטודיו פילאטיס

אשטנגה יוגה
11:15 | 75 דק'

מדריך: רונית ביגר

סטודיו 1

פילאטיס
12:30 | 60 דק'

מדריך: ליאור פרידמן

סטודיו 1

בודי פאמפ
14:00 | 60 דק'

מדריך: אחי קושניר

סטודיו 1

ספינינג
15:00 | 60 דק'

מדריך: רון שמואל

ספינינג

קיק בוקס
15:15 | 45 דק'

מדריך: אור קרט

סטודיו 1

היט מדנס
16:00 | 60 דק'

מדריך: אור קרט

סטודיו 1

ספינינג
16:00 | 60 דק'

מדריך: רון שמואל

ספינינג

שבת
29/02/2020
עיצוב
8:10 | 50 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

פילאטיס
9:00 | 60 דק'

מדריך: ארז לוי

סטודיו 1

ספינינג
9:30 | 60 דק'

מדריך: ברק גרשון

ספינינג

אינטרוולים
10:00 | 60 דק'

מדריך: ארז לוי

סטודיו 1

ספינינג
11:00 | 60 דק'

מדריך: ברק גרשון

ספינינג

עיצוב
11:00 | 60 דק'

מדריך: לידיה כלפון

סטודיו 1

פילאטיס
12:00 | 60 דק'

מדריך: לידיה כלפון

סטודיו 1

YOGA FLOW
15:00 | 75 דק'

מדריך: רונית ביגר

סטודיו 1

ספינינג
17:15 | 60 דק'

מדריך: אייל אבלריאן

ספינינג

ראשון
01/03/2020
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: יערית מלכה

ספינינג

עיצוב
7:30 | 60 דק'

מדריך: דנה אלפסי

סטודיו 1

פילאטיס
8:30 | 60 דק'

מדריך: ספיר רבינוביץ

סטודיו 1

פלדנקרייז
9:30 | 60 דק'

מדריך: אלי דיקר

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:30 | 50 דק'

מדריך: קרן שמואלי

סטודיו פילאטיס

ויניאסה יוגה
10:30 | 90 דק'

מדריך: אביגיל אריאלי

סטודיו 1

ספינינג
11:00 | 60 דק'

מדריך: אפרת אראל

ספינינג

בניית עצם
12:00 | 45 דק'

מדריך: נגה משה

סטודיו 1

פילאטיס ומתיחות
12:45 | 50 דק'

מדריך: נגה משה

סטודיו 1

body shape
17:00 | 60 דק'

מדריך: ברק גרשון

סטודיו 1

ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: ברק גרשון

ספינינג

power yoga
18:00 | 60 דק'

מדריך: טלי סידלר

סטודיו 1

זומבה
19:00 | 45 דק'

מדריך: עדי שינשטיין

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
19:00 | 50 דק'

מדריך: גון

סטודיו פילאטיס

ספינינג
19:15 | 60 דק'

מדריך: טל טלבי

ספינינג

פילאטיס
19:50 | 45 דק'

מדריך: קלי שפירא

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
20:00 | 50 דק'

מדריך: גון

סטודיו פילאטיס

TRX
20:35 | 45 דק'

מדריך: ליאור פרידמן

סטודיו 1

שני
02/03/2020
פלדנקרייז
8:00 | 60 דק'

מדריך: אלי דיקר

סטודיו 1

ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: ניקי טויטו

ספינינג

פילאטיס מכשירים
8:30 | 50 דק'

מדריך: סער מדרר

סטודיו פילאטיס

עיצוב
9:30 | 60 דק'

מדריך: לור גלבוע

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:30 | 50 דק'

מדריך: סער מדרר

סטודיו פילאטיס

פילאטיס
10:30 | 60 דק'

מדריך: ניקי טויטו

סטודיו 1

CORE+
16:00 | 60 דק'

מדריך: דנה אלפסי

סטודיו 1

היט מדנס
17:00 | 60 דק'

מדריך: אור קרט

סטודיו 1

YOGA FLOW
18:00 | 60 דק'

מדריך: רונית ביגר

סטודיו 1

ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: אסף כהן

ספינינג

פילאטיס מכשירים
18:00 | 50 דק'

מדריך: הדר ביטון

סטודיו פילאטיס

kick- box
19:00 | 60 דק'

מדריך: רוני סיוון

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
19:00 | 50 דק'

מדריך: הדר ביטון

סטודיו פילאטיס

פילאטיס מכשירים
20:00 | 50 דק'

מדריך: הדר ביטון

סטודיו פילאטיס

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

BODY PUMP

25.02.2020

ענבל תחליף ב...

אירובי דאנס

25.02.2020

הוחלף\ה רו...

POWER YOGA

26.02.2020

הוחלף\ה סאני

פילאטיס

26.02.2020

הוחלף\ה יו...

קיקבוקס

26.02.2020

הוחלף\ה לא...

ריקודי בטן

27.02.2020

הוחלף\ה אנ...

פילאטיס

28.02.2020

הוחלף\ה ענ...

מתיחות

28.02.2020

הוחלף\ה ענ...

אירובי שייפ

28.02.2020

הוחלף\ה שח...

אשטנגה יוגה

28.02.2020

הוחלף\ה רו...

פילאטיס

28.02.2020

הוחלף\ה לי...

פילאטיס

29.02.2020

הוחלף\ה אר...

ספינינג

29.02.2020

הוחלף\ה בר...

אינטרוולים

29.02.2020

הוחלף\ה אר...

ספינינג

29.02.2020

הוחלף\ה בר...

עיצוב

29.02.2020

הוחלף\ה לי...

פילאטיס

29.02.2020

הוחלף\ה לי...

ספינינג

01.03.2020

הוחלף\ה טל...

אירובי דאנס

03.03.2020

הוחלף\ה רו...

POWER YOGA

04.03.2020

הוחלף\ה סאני

ספינינג

05.03.2020

הוחלף\ה יו...

עיצוב דינאמי

05.03.2020

הוחלף\ה יו...

אירובי שייפ

06.03.2020

הוחלף\ה גל...

body shape

08.03.2020

הוחלף\ה יו...

ספינינג

08.03.2020

הוחלף\ה יו...

אירובי דאנס

10.03.2020

הוחלף\ה רו...

POWER YOGA

11.03.2020

הוחלף\ה סאני

פילאטיס

13.03.2020

הוחלף\ה ספ...

מתיחות

13.03.2020

הוחלף\ה ספ...

אירובי שייפ

13.03.2020

הוחלף\ה רו...

בניית עצם

17.03.2020

הוחלף\ה אפ...

בניית עצם

17.03.2020

הוחלף\ה אפ...

POWER YOGA

18.03.2020

הוחלף\ה סאני

body shape

22.03.2020

הוחלף\ה יו...

ספינינג

22.03.2020

הוחלף\ה יו...

POWER YOGA

25.03.2020

הוחלף\ה סאני

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"