שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE

הרישום נפתח 24 שעות לפני מועד השיעור, אין הגבלה למספר נרשמים

שבת
16/01/2021
ספינינג
20:00 | 60 דק'

מדריך: נתי כהן אהרון

ספינינג

להרשמה
ראשון
17/01/2021
פלדנקרייז
7:00 | 45 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

להרשמה
פלדנקרייז
7:50 | 45 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: צופית צמח

ספינינג

להרשמה
Body Conditioni
8:40 | 45 דק'

מדריך: אורית חוג'ה

סטודיו 1

להרשמה
Body Conditioni
9:30 | 45 דק'

מדריך: רלי דרור

סטודיו 1

להרשמה
aero aqua
9:45 | 45 דק'

מדריך: שירה לינדנפלד

בריכה

להרשמה
פלדנקרייז
10:20 | 45 דק'

מדריך: יעל קמיל

סטודיו 1

להרשמה
aero aqua
10:45 | 45 דק'

מדריך: שירה לינדנפלד

בריכה

להרשמה
מקצבים לטיניים
11:15 | 60 דק'

מדריך: זיוה בן איון

סטודיו 1

להרשמה
אימון תחנות
16:10 | 45 דק'

מדריך: צופית צמח

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות לגיל הרך
16:30 | 45 דק'

מדריך: אווה ג'יבלי

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות קרקע יסודות
17:20 | 45 דק'

מדריך: אווה ג'יבלי

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
17:30 | 45 דק'

מדריך: רלי דרור

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג נוער
18:00 | 45 דק'

מדריך: גיא כהן

ספינינג

להרשמה
התעמלות קרקע יסודות
18:15 | 45 דק'

מדריך: אווה ג'יבלי

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב גוף
18:20 | 45 דק'

מדריך: רלי דרור

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: רוני אלבז

ספינינג

להרשמה
קרוס טריינינג
19:10 | 45 דק'

מדריך: אלכס מישק

סטודיו 1

להרשמה
ריקודי בטן
19:30 | 60 דק'

מדריך: רחל חזן

סטודיו 2

להרשמה
קרוס טריינינג
20:00 | 45 דק'

מדריך: אלכס מישק

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
20:15 | 60 דק'

מדריך: מוטי רבין

ספינינג

להרשמה
זומבה
21:00 | 60 דק'

מדריך: אורית חוג'ה

סטודיו 1

להרשמה
שני
18/01/2021
בונה עצם דינאמי
7:15 | 45 דק'

מדריך: לבנת שמש

סטודיו 1

להרשמה
בונה עצם דינאמי
8:05 | 45 דק'

מדריך: לבנת שמש

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: מוטי רבין

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
9:00 | 45 דק'

מדריך: אורית חוג'ה

סטודיו 1

להרשמה
core pilatis
9:50 | 45 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
10:40 | 60 דק'

מדריך: ארינה פוליארוב

סטודיו 1

להרשמה
זומבה
11:45 | 60 דק'

מדריך: אנה מנוחין

סטודיו 1

להרשמה
משחקי ספורט
16:30 | 45 דק'

מדריך: תומר דפני

סטודיו 1

להרשמה
תאטרון סיפור
16:45 | 45 דק'

מדריך: נגה שמגר

שמרטפיה

להרשמה
יוגה משולבת
17:30 | 60 דק'

מדריך: שלומית אופק הררי

סטודיו 1

להרשמה
אימון תחנות
17:30 | 45 דק'

מדריך: תומר דפני

סטודיו 2

להרשמה
קסם האומנות
17:35 | 45 דק'

מדריך: נגה שמגר

שמרטפיה

להרשמה
עיצוב נערות
18:20 | 45 דק'

מדריך: תומר דפני

סטודיו 2

להרשמה
זומבה
18:35 | 50 דק'

מדריך: סהר מזרחי

סטודיו 1

להרשמה
קיקבוקס
19:20 | 45 דק'

מדריך: ליאור קרסקס

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
19:30 | 60 דק'

מדריך: שמעון חרוש

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
19:30 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו 1

להרשמה
HIIT
20:20 | 45 דק'

מדריך: ליאור קרסקס

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
20:45 | 60 דק'

מדריך: רמי חורי

ספינינג

להרשמה
קיקבוקס
21:10 | 45 דק'

מדריך: ליאור קרסקס

סטודיו 1

להרשמה
שלישי
19/01/2021
core pilates
8:00 | 45 דק'

מדריך: תומר דפני

סטודיו 1

להרשמה
Body Conditioni
9:00 | 45 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

להרשמה
aero aqua
9:45 | 45 דק'

מדריך: שושי ורד

בריכה

להרשמה
פילאטיס
10:00 | 45 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

להרשמה
aero aqua
10:45 | 45 דק'

מדריך: אלקה לירוי

בריכה

להרשמה
מקצבים לטיניים
11:00 | 60 דק'

מדריך: זיוה בן איון

סטודיו 1

להרשמה
כושר ילדים
16:30 | 45 דק'

מדריך: יאנה עוזרי

סטודיו 1

להרשמה
חיות וחוויות
17:00 | 45 דק'

מדריך:

שמרטפיה

להרשמה
פילאטיס
17:30 | 45 דק'

מדריך: תומר דפני

סטודיו 1

להרשמה
ארודאנס
18:20 | 45 דק'

מדריך: הילה קופיץ

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
18:30 | 60 דק'

מדריך: נטלי רודריגז

ספינינג

להרשמה
עיצוב גוף
19:10 | 45 דק'

מדריך: סהר ביטנר

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:40 | 60 דק'

מדריך: נטלי רודריגז

ספינינג

להרשמה
פילאטיס ומתיחות
20:00 | 45 דק'

מדריך: סהר ביטנר

סטודיו 1

להרשמה
יוגה ashtanga
20:50 | 60 דק'

מדריך: מזל בן זקן

סטודיו 1

להרשמה
רביעי
20/01/2021
פלדנקרייז
7:15 | 45 דק'

מדריך: ענת רוטר

סטודיו 1

להרשמה
פיטבול
8:05 | 45 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: רוני אלבז

ספינינג

להרשמה
פיטבול
9:00 | 45 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

להרשמה
פלדנקרייז
9:50 | 45 דק'

מדריך: ורד זייד

סטודיו 1

להרשמה
פלדנקרייז
10:40 | 45 דק'

מדריך: ורד זייד

סטודיו 1

להרשמה
כושר ילדים
16:00 | 45 דק'

מדריך: גיא כהן

סטודיו 1

להרשמה
משחקי ספורט
16:05 | 45 דק'

מדריך: צופית צמח

סטודיו 2

להרשמה
יוגה
16:45 | 45 דק'

מדריך: נגה שמגר

שמרטפיה

להרשמה
cross training
17:30 | 45 דק'

מדריך: אלכס מישק

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
17:35 | 45 דק'

מדריך: נגה שמגר

שמרטפיה

להרשמה
ספינינג נוער
18:00 | 45 דק'

מדריך: גיא כהן

ספינינג

להרשמה
מתיחות
18:20 | 45 דק'

מדריך: אלכס מישק

סטודיו 1

להרשמה
body power
19:10 | 50 דק'

מדריך: תומר דפני

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:40 | 60 דק'

מדריך: רמי חורי

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
20:10 | 45 דק'

מדריך: לימור חדד

סטודיו 1

להרשמה
אימון שחייה
20:30 | 45 דק'

מדריך: מאוריציו גריסשנר

בריכה

להרשמה
ספינינג
20:45 | 60 דק'

מדריך: רמי חורי

ספינינג

להרשמה
זומבה
21:00 | 60 דק'

מדריך: רומן מנוחין

סטודיו 1

להרשמה
חמישי
21/01/2021
בונה עצם
7:30 | 45 דק'

מדריך: לבנת שמש

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: ארז לוי

ספינינג

להרשמה
בונה עצם
8:20 | 45 דק'

מדריך: לבנת שמש

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
9:10 | 45 דק'

מדריך: לבנת שמש

סטודיו 1

להרשמה
aero aqua
9:45 | 45 דק'

מדריך: אורלי קרומהולץ

בריכה

להרשמה
בונה עצם
10:00 | 45 דק'

מדריך: רלי דרור

סטודיו 1

להרשמה
aero aqua
10:45 | 45 דק'

מדריך: אורלי קרומהולץ

בריכה

להרשמה
זומבה
10:50 | 60 דק'

מדריך: אורית חוג'ה

סטודיו 1

להרשמה
זומבה
16:15 | 45 דק'

מדריך: תומר דפני

סטודיו 2

להרשמה
הורה וילד נעים יחדיו
17:05 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו 1

להרשמה
תנועה ומחול
17:05 | 45 דק'

מדריך: תומר דפני

סטודיו 2

להרשמה
פלדנקרייז
18:00 | 45 דק'

מדריך: יעל קמיל

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
18:50 | 60 דק'

מדריך: ארינה פוליארוב

סטודיו 1

להרשמה
hiit
19:00 | 45 דק'

מדריך: ליאור קרסקס

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
20:00 | 60 דק'

מדריך: שמעון חרוש

ספינינג

להרשמה
hiit trx band
20:00 | 45 דק'

מדריך: ליאור קרסקס

סטודיו 1

להרשמה
kick- box
20:50 | 45 דק'

מדריך: ליאור קרסקס

סטודיו 1

להרשמה
שישי
22/01/2021
עיצוב גוף
7:10 | 45 דק'

מדריך: הילה קופיץ

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
7:20 | 60 דק'

מדריך: שרית קליין

ספינינג

להרשמה
עיצוב גוף
8:00 | 45 דק'

מדריך: הילה קופיץ

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: שרית קליין

ספינינג

להרשמה
אשטנגה יוגה
8:50 | 75 דק'

מדריך: מזל בן זקן

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
9:45 | 60 דק'

מדריך: צופית צמח

ספינינג

להרשמה
פיטבול
10:10 | 45 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

להרשמה
zumba tonning
11:00 | 60 דק'

מדריך: שי אייזנברג

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
15:00 | 60 דק'

מדריך: נתי כהן אהרון

ספינינג

להרשמה
ספינינג
16:00 | 60 דק'

מדריך: נתי כהן אהרון

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
16:15 | 60 דק'

מדריך: אורלי קרומהולץ

סטודיו 1

להרשמה

לפנייה בכל נושא

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"