שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
חמישי
20/06/2019
מקצועי מורים
12:30 | 60 דק'

מדריך: תמי אונגר

פילאטיס מכשירים

shape
17:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

יוגה אשטנגה
18:00 | 75 דק'

מדריך: מירי שפר

סטודיו 1

פילאטיס
18:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
18:30 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

שישי
21/06/2019
yoga flow
7:00 | 75 דק'

מדריך: הילה שלג

סטודיו 1

מכשירים מתקדם
7:30 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

ספינינג
7:45 | 60 דק'

מדריך: רוני יופה

ספינינג

shape
8:15 | 60 דק'

מדריך: נטע הראל

סטודיו 2

טרקינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: דניאל קרביץ

חדר כושר

פילאטיס mat wor
8:30 | 60 דק'

מדריך: אנה הרטמן

סטודיו 1

בינוני מתקדמים
8:30 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

BODY COMBAT
9:20 | 60 דק'

מדריך: רומי גרינהויז

סטודיו 2

power yoga
9:30 | 90 דק'

מדריך: רוני יופה

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: נוריה באבד

פילאטיס מכשירים

firm & tone
10:30 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: נוריה באבד

פילאטיס מכשירים

פילאטיס mat wor
11:05 | 60 דק'

מדריך: מיטל יהודאי

סטודיו 1

טאי צ'י
12:05 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

יוגה
13:40 | 90 דק'

מדריך: מיכל אולנדר

סטודיו 1

ספינינג
15:30 | 90 דק'

מדריך:

ספינינג

שבת
22/06/2019
יוגה
8:30 | 75 דק'

מדריך:

סטודיו 1

ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

shape
9:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

פילאטיס
10:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

stretching
10:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

ראשון
23/06/2019
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

shape
7:30 | 60 דק'

מדריך: נטע הראל

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: אריאלה הראל

פילאטיס מכשירים

יוגה אינטגרטיבי
8:15 | 75 דק'

מדריך: רותי טמיר

סטודיו 1

aqua ex בבריכה
8:30 | 60 דק'

מדריך: הילה זינגר נאור

בריכה

shape
8:30 | 60 דק'

מדריך: נטע הראל

סטודיו 2

ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: דפנה שחל

ספינינג

פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה פרצמן

פילאטיס מכשירים

עיצוב דינאמי
9:30 | 60 דק'

מדריך: טל קרבי

סטודיו 2

feldenkrais
9:30 | 60 דק'

מדריך: יהודית שמיר

סטודיו 1

פ.מכשירים מתקדם
10:00 | 60 דק'

מדריך: קרן יעקבי

פילאטיס מכשירים

יוגילאטיס
10:30 | 75 דק'

מדריך: דליה אקשטיין

סטודיו 2

התעמלות כסאות
10:30 | 60 דק'

מדריך: אורית אברבנל

סטודיו 1

feldenkrais
11:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

מקצועי
12:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

firm & tone
16:30 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

ashtanga yoga
17:30 | 90 דק'

מדריך: רותי טמיר

סטודיו 1

firm & tone
17:45 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: דגנית סוסקין

פילאטיס מכשירים

זומבה
19:00 | 60 דק'

מדריך: אלישבע איפרגן

סטודיו 2

ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: דודי מהל

ספינינג

פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
20:00 | 60 דק'

מדריך: מור ראובני

סטודיו 1

קבוצה מאורגנת
20:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

שני
24/06/2019
יוגה
7:00 | 85 דק'

מדריך: עודד שויער

סטודיו 1

ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: הדס בוך-וידל

ספינינג

פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: לוסיל טימסיט

פילאטיס מכשירים

pilates
8:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

טרקינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: נופר בן יעקב

חדר כושר

fit-ball
8:30 | 60 דק'

מדריך: אביטל הורושינסקי

סטודיו 2

ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: ירון גרינר

ספינינג

פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: דגנית סוסקין

פילאטיס מכשירים

יוגה
9:30 | 75 דק'

מדריך:

סטודיו 2

מתיחות
9:35 | 55 דק'

מדריך: נופר בן יעקב

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: אריאלה הראל

פילאטיס מכשירים

aqua ex בבריכה
10:15 | 60 דק'

מדריך: גלי אהרונוביץ

בריכה

feldenkrais
10:30 | 60 דק'

מדריך: יהודית שמיר

סטודיו 1

פילאטיס-זומבה
11:00 | 90 דק'

מדריך: איריס איסמליון

סטודיו 2

nia
13:00 | 60 דק'

מדריך: יעל אשמן

סטודיו 2

aqua ex בבריכה
15:00 | 60 דק'

מדריך: עינת מאירי וטנר

בריכה

pilates
16:30 | 60 דק'

מדריך: פזית שני שוורץ

סטודיו 1

שיעור היכרות
17:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

טרקינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: יעל דהן

חדר כושר

פונקציונלי
18:00 | 60 דק'

מדריך: אפרת וין

סטודיו 2

יוגה אשטנגה
18:00 | 75 דק'

מדריך: מירי שפר

סטודיו 1

קבוצה פרטית
18:00 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: נאווה רן

פילאטיס מכשירים

ספינינג
18:30 | 60 דק'

מדריך: קארן צפריר

ספינינג

מכשירים מתקדם
19:00 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

kick- box
20:00 | 60 דק'

מדריך: דודו חנסנסון

סטודיו 1

פילאטסי מכשירים
20:00 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

שלישי
25/06/2019
צ'י יוגה
7:00 | 75 דק'

מדריך: גילי שרון

סטודיו 1

ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: דפנה שחל

ספינינג

פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

shape
8:10 | 60 דק'

מדריך: בטי שפיר

סטודיו 2

ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: מור ציטיאת

ספינינג

aqua ex בבריכה
8:30 | 60 דק'

מדריך: מיטל יהודאי

בריכה

יוגה מאלה
8:30 | 90 דק'

מדריך: ליבי גור

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: תמי אונגר

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
9:30 | 60 דק'

מדריך: אורלי גלמן

סטודיו 2

feldenkrais
10:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

ריקודי בטן
11:00 | 60 דק'

מדריך: חני לנדאו

סטודיו 2

מקצועי מורים
11:00 | 60 דק'

מדריך: תמי אונגר

פילאטיס מכשירים

השתלמות פילאטיס
12:00 | 180 דק'

מדריך: תמי אונגר

פילאטיס מכשירים

firm & tone
16:30 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

feldenkrais
17:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

firm & tone
17:45 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

טאי צ'י
18:00 | 60 דק'

מדריך: שמואל שלם

סטודיו 1

ספינינג
18:30 | 60 דק'

מדריך: רוני יופה

ספינינג

פילאטיס מכשירים
18:30 | 60 דק'

מדריך: דגנית סוסקין

פילאטיס מכשירים

ריקודי בטן
19:00 | 60 דק'

מדריך: חני לנדאו

סטודיו 1

kick& hiit
19:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

קבוצה פרטי
19:00 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

קבוצה מאורגנת
19:30 | 60 דק'

מדריך: דגנית סוסקין

פילאטיס מכשירים

pilates
20:00 | 60 דק'

מדריך: אנה הרטמן

סטודיו 1

רביעי
26/06/2019
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: טל רז

ספינינג

יוגה
7:00 | 75 דק'

מדריך: דפני תלם

סטודיו 1

tabata
7:10 | 60 דק'

מדריך: לילך פאר

סטודיו 2

pilates
8:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

טרקינג למתחילים
8:30 | 60 דק'

מדריך: דניאל קרביץ

חדר כושר

TOTAL BODY
8:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: פזית שני שוורץ

פילאטיס מכשירים

power yoga
9:30 | 90 דק'

מדריך: רוני יופה

סטודיו 1

stretching
9:30 | 60 דק'

מדריך: רינת ברייאר

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

aqua
10:05 | 60 דק'

מדריך: ריס פריבר

בריכה

nia
11:00 | 60 דק'

מדריך: יעל אשמן

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
11:30 | 60 דק'

מדריך: אילנה פרצמן

פילאטיס מכשירים

בונה עצם
17:00 | 60 דק'

מדריך: יוכי לוי

סטודיו 1

פילאטיס
17:45 | 60 דק'

מדריך: אפרת וין

סטודיו 2

feldenkrais
18:00 | 60 דק'

מדריך: סוניה פנברשטיין

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: נאווה רן

פילאטיס מכשירים

טרקינג
18:10 | 60 דק'

מדריך: ירון גרינר

חדר כושר

יוגה
19:00 | 75 דק'

מדריך: מיכל אולנדר

סטודיו 1

עיצוב
19:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: נאווה רן

פילאטיס מכשירים

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

ספינינג

20.06.2019

קארן תחליף את טל

shape

20.06.2019

השיעור יתקיים בשעה 17:00 באופן קבוע

פילאטיס

20.06.2019

השיעור יתקיים בשעה 18:00 באופן קבוע

ספינינג

20.06.2019

סיגל תחליף את דני

ספינינג

21.06.2019

השיעור יועבר על ידי דודי

טאי צ'י

21.06.2019

דנה תחליף את שמואל

ספינינג

21.06.2019

השיעור יועבר על ידי דרור

יוגה

22.06.2019

השיעור יועבר על ידי ליבי

ספינינג

22.06.2019

השיעור יועבר על ידי אסף

shape

22.06.2019

השיעור יועבר על ידי אביטל

פילאטיס

22.06.2019

השיעור יועבר על ידי אביטל

stretching

22.06.2019

השיעור יועבר על ידי נופר

ספינינג

23.06.2019

דפנה תחליף את דני

feldenkrais

23.06.2019

יחיאלה תחליף את יאירה

pilates

24.06.2019

ריס תחליף את נעמי

יוגה

24.06.2019

ענת תחליף את אורית

feldenkrais

25.06.2019

סוניה תחליף את דורית

feldenkrais

25.06.2019

חגית תחליף את סוניה

pilates

26.06.2019

ריס תחליף את נעמי

TOTAL BODY

26.06.2019

מיטל תחליף את נטע

עיצוב

26.06.2019

השיעור יועבר על ידי יעל באופן קבוע

shape

28.06.2019

אביטל תחליף את נטע

ספינינג

28.06.2019

השיעור יועבר על ידי טל

ספינינג

28.06.2019

השיעור יועבר על ידי דני

יוגה

29.06.2019

השיעור יועבר על ידי דפני

ספינינג

29.06.2019

השיעור יועבר על ידי דודי

shape

29.06.2019

השיעור יועבר על ידי אפרת

פילאטיס

29.06.2019

השיעור יועבר על ידי מיטל

stretching

29.06.2019

השיעור יועבר על ידי אפרת

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"