שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE

הרישום נפתח 24 שעות לפני מועד השיעור, אין הגבלה למספר נרשמים

שני
06/12/2021
זומבה
12:00 | 30 דק'

מדריך: אלה-יה איריס

סטודיו 2

להרשמה
NIA
13:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

להרשמה
פלדנקרייז
17:00 | 60 דק'

מדריך: יאירה פרי

סטודיו 1

להרשמה
פ.מכשירים.מאורגן .
17:00 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

להרשמה
טרקינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: אור קרבלניק

חדר כושר

להרשמה
עיצוב דינאמי
18:00 | 60 דק'

מדריך: אפרת וין

סטודיו 2

להרשמה
יוגה אשטנגה
18:00 | 75 דק'

מדריך: מירי שפר

סטודיו 1

להרשמה
פ.מכשירים.*
18:00 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

להרשמה
הכרות.פ.מכשירים.
18:00 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פיטבול
19:00 | 60 דק'

מדריך: אביטל הורושינסקי

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: קארן צפריר

ספינינג

להרשמה
קיקבוקס
20:00 | 60 דק'

מדריך: אביטל הורושינסקי

סטודיו 1

להרשמה
אימון פונקציונלי
20:00 | 60 דק'

מדריך: רותם מרסיאנו

חדר פונקציונאלי

להרשמה
זומבה
20:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

להרשמה
שלישי
07/12/2021
יוגה
7:00 | 75 דק'

מדריך: מאיה וקסלמן

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: רוני יופה

ספינינג

להרשמה
CORE מתיחות
7:30 | 45 דק'

מדריך: בטי שפיר

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס.מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: פזית שני שוורץ

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
8:15 | 60 דק'

מדריך: בטי שפיר

סטודיו 2

להרשמה
יוגה
8:30 | 75 דק'

מדריך: ענת פודגור

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: מור ציטיאת

ספינינג

להרשמה
פילאטיס.במכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: נאווה רן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
9:30 | 60 דק'

מדריך: אורלי גלמן

סטודיו 2

להרשמה
פלדנקרייז
10:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: רחלי ברזילי

פילאטיס מכשירים

להרשמה
הכרות.פלאטסמכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ריקודי בטן
11:00 | 60 דק'

מדריך: חני לנדאו

סטודיו 2

להרשמה
פ.מכשירים.הכרות
11:00 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס.מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: רחלי ברזילי

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פלדנקרייז
11:15 | 60 דק'

מדריך: ירונה פרידמן

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
14:30 | 75 דק'

מדריך: דנה ברנזון

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיסניור
15:55 | 60 דק'

מדריך: הילה זינגר-נאור

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינאמי
16:30 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

להרשמה
פלדנקרייז
17:00 | 60 דק'

מדריך: סוניה פנברשטיין

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינאמי
17:45 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

להרשמה
טאי צ'י
18:00 | 60 דק'

מדריך: שמואל שלם

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס.מכשירים+
18:30 | 60 דק'

מדריך: דגנית סוסקין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ריקודי בטן
19:00 | 60 דק'

מדריך: חני לנדאו

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: ירון גרינר

ספינינג

להרשמה
יוגה
19:30 | 75 דק'

מדריך: לירון מימון

סטודיו 2

להרשמה
פ.מכשירים.*
19:30 | 60 דק'

מדריך: דגנית סוסקין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
20:00 | 60 דק'

מדריך: רלי דיין

סטודיו 1

להרשמה
רביעי
08/12/2021
FLOW יוגה
7:00 | 75 דק'

מדריך: הילה שלג

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

ספינינג

להרשמה
טבאטה
7:10 | 60 דק'

מדריך: לילך פאר

סטודיו 2

להרשמה
TRX תחנות
7:30 | 60 דק'

מדריך: נופר בן יעקב

חדר פונקציונאלי

להרשמה
פילאטיס
8:30 | 55 דק'

מדריך: נעמי אביר

סטודיו 1

להרשמה
טרקינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: דניאל קרביץ

חדר כושר

להרשמה
פיטבול
8:30 | 60 דק'

מדריך: נטע הראל

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס.מכשירים*
8:30 | 60 דק'

מדריך: פזית שני שוורץ

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: שחר גרסון

ספינינג

להרשמה
מתיחות
9:30 | 60 דק'

מדריך: שרון קרבי

סטודיו 2

להרשמה
פ.מכשירים.הכרות
9:30 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פ.מכשירים.יסודות
9:30 | 60 דק'

מדריך: שרית שוק

פילאטיס מכשירים

להרשמה
POWER יוגה
9:35 | 90 דק'

מדריך: רוני יופה

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות במים
10:00 | 60 דק'

מדריך: אביטל הורושינסקי

בריכה

להרשמה
הכרות.פילטס.מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס.מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: שירלי ליבוביץ

פילאטיס מכשירים

להרשמה
NIA
11:00 | 60 דק'

מדריך: יעל אשמן

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
11:30 | 60 דק'

מדריך: טל קרבי

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות בונה עצם
17:00 | 60 דק'

מדריך: יוכי לוי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
17:45 | 60 דק'

מדריך: אפרת וין

סטודיו 2

להרשמה
פלדנקרייז
18:00 | 60 דק'

מדריך: סוניה פנברשטיין

סטודיו 1

להרשמה
טרקינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: ירון גרינר

חדר כושר

להרשמה
יוגה
19:00 | 75 דק'

מדריך: מיכל אולנדר

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב
19:00 | 60 דק'

מדריך: יעל ליפשיץ

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס.מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: נאווה רן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: דני סקג'יו

ספינינג

להרשמה
פ.מכשירים.הכרות
20:00 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פ.מכשירים.יסודות
20:00 | 60 דק'

מדריך: נאווה רן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
אירובי מדרגה
20:00 | 60 דק'

מדריך: גל זוכאיים

סטודיו 2

להרשמה
פונקציונלי בסטודיו
20:30 | 60 דק'

מדריך: שלומי טווינה

סטודיו 1

להרשמה
חמישי
09/12/2021
יוגה
7:00 | 85 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: טל רז

ספינינג

להרשמה
CORE מתיחות
7:30 | 60 דק'

מדריך: אביטל הורושינסקי

סטודיו 2

להרשמה
טרקינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: דודי מהל

חדר כושר

להרשמה
התעמלות במים
8:30 | 60 דק'

מדריך: הילה זינגר-נאור

בריכה

להרשמה
פלדנקרייז
8:30 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינאמי
8:30 | 60 דק'

מדריך: בטי שפיר

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס.מכשירים*
8:30 | 60 דק'

מדריך: פזית שני שוורץ

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: דפנה שחל

ספינינג

להרשמה
הכרותפילאטיס.מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פיטבול
9:30 | 60 דק'

מדריך: דליה אקשטיין

סטודיו 2

להרשמה
הכרות.פלטיס.מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס.מכשירים*
9:30 | 60 דק'

מדריך: אריאלה הראל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות בונה עצם
9:30 | 60 דק'

מדריך: טל קרבי

סטודיו 1

להרשמה
יוגה יסודות
10:30 | 60 דק'

מדריך: רותי טמיר

סטודיו 1

להרשמה
מתיחות
10:45 | 60 דק'

מדריך: יעל מילוא

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות במים
11:00 | 60 דק'

מדריך: גלי אהרונוביץ

בריכה

להרשמה
פילאטיס.מכשירים.
11:00 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

להרשמה
CORE פילאטיס
17:00 | 60 דק'

מדריך: יעל מילוא

סטודיו 2

להרשמה
יוגה אשטנגה
18:00 | 75 דק'

מדריך: מירי שפר

סטודיו 1

להרשמה
פ.מכשירים.יסודות
18:00 | 60 דק'

מדריך: שרית שוק

פילאטיס מכשירים

להרשמה
הכרות.פילטס.מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: דודי מהל

ספינינג

להרשמה
מדרגה
19:00 | 60 דק'

מדריך: גל זוכאיים

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס.מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
19:30 | 60 דק'

מדריך: רלי דיין

סטודיו 1

להרשמה
אימון פונקציונלי
20:00 | 60 דק'

מדריך: רותם מרסיאנו

חדר פונקציונאלי

להרשמה
שישי
10/12/2021
יוגה
7:00 | 75 דק'

מדריך: רון לוי

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
7:45 | 60 דק'

מדריך: רוני יופה

ספינינג

להרשמה
עיצוב
8:15 | 60 דק'

מדריך: נטע הראל

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
8:30 | 60 דק'

מדריך: אנה הרטמן

סטודיו 1

להרשמה
פ.מכשירים.מנוסים
8:30 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

ספינינג

להרשמה
אירובי מדרגה
9:20 | 60 דק'

מדריך: ריקי מלמד

סטודיו 2

להרשמה
POWER יוגה
9:30 | 90 דק'

מדריך: רוני יופה

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס.מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: שירלי ליבוביץ

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פ.מכשירים.הכרות
10:00 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב דינאמי
10:45 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס.מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
11:05 | 60 דק'

מדריך: מיטל יהודאי

סטודיו 1

להרשמה
טאי צ'י
12:05 | 60 דק'

מדריך: שמואל שלם

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינאמי
12:15 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

להרשמה
יוגה
13:40 | 90 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

להרשמה
שבת
11/12/2021
עיצוב
8:20 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

להרשמה
יוגה
8:30 | 75 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

ספינינג

להרשמה
עיצוב
9:30 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
9:45 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
10:30 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

להרשמה
מתיחות
10:30 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

להרשמה
ראשון
12/12/2021
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: דני סקג'יו

ספינינג

להרשמה
עיצוב
7:30 | 60 דק'

מדריך: אביטל הורושינסקי

סטודיו 2

להרשמה
TRX תחנות
7:30 | 60 דק'

מדריך: נופר בן יעקב

חדר פונקציונאלי

להרשמה
יוגה אינטגרטיבי
8:10 | 75 דק'

מדריך: רותי טמיר

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות במים
8:15 | 60 דק'

מדריך: הילה זינגר-נאור

בריכה

להרשמה
עיצוב
8:30 | 60 דק'

מדריך: נטע הראל

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: דפנה שחל

ספינינג

להרשמה
פילאטיס.מכשירים*
9:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה פרצמן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב דינאמי
9:30 | 60 דק'

מדריך: טל קרבי

סטודיו 2

להרשמה
פלדנקרייז
9:35 | 55 דק'

מדריך: יהודית שמיר

סטודיו 1

להרשמה
פ.מכשירים.בינוני
10:00 | 60 דק'

מדריך: נאווה רן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
10:30 | 75 דק'

מדריך: דליה אקשטיין

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות כסאות
10:30 | 60 דק'

מדריך: אורית אברבנל

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס.מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות במים
11:15 | 60 דק'

מדריך: סיגל מעגן

בריכה

להרשמה
פלדנקרייז
11:30 | 60 דק'

מדריך: יאירה פרי

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
16:00 | 75 דק'

מדריך: רון לוי

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינאמי
16:30 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

להרשמה
יוגה אשטנגה
17:30 | 75 דק'

מדריך: רותי טמיר

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינאמי
17:45 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

להרשמה
פ.מכשירים.*
18:00 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
זומבה
19:00 | 60 דק'

מדריך: אלישבע איפרגן

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: דודי מהל

ספינינג

להרשמה
פילאטס.מכשירים*
19:00 | 60 דק'

מדריך: נאווה רן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
HIIT
19:30 | 60 דק'

מדריך: רוניה ורזגר

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
20:00 | 60 דק'

מדריך: אנה הרטמן

סטודיו 1

להרשמה
פ.מכשירים.הכרות
20:00 | 60 דק'

מדריך: פילאטיס

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס.מכשירים
20:00 | 60 דק'

מדריך: נאווה רן

פילאטיס מכשירים

להרשמה

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

יוגה

06.12.2021

דזירה תחליף ...

ספינינג

06.12.2021

דני יחליף את...

פילאטיס.מכשירים

06.12.2021

הוחלף\ה רח...

התעמלות במים

06.12.2021

השיעור לא ית...

פלדנקרייז

06.12.2021

סיגל תחליף א...

NIA

06.12.2021

השיעור יתקיי...

התעמלות במים

06.12.2021

השיעור לא ית...

זומבה

06.12.2021

קורל תחליף א...

פילאטיס.מכשירים

07.12.2021

הוחלף\ה פז...

התעמלות במים

07.12.2021

השיעור לא ית...

פילאטיס.במכשירים

07.12.2021

הוחלף\ה נא...

פלדנקרייז

07.12.2021

יאירה תחליף ...

התעמלות במים

07.12.2021

השיעור לא ית...

ספינינג

08.12.2021

דודי יחליף א...

יוגה

09.12.2021

מאיה תחליף א...

פלדנקרייז

09.12.2021

סיגל תחליף א...

ספינינג

10.12.2021

השיעור יועבר...

יוגה

10.12.2021

רוי יחליף את...

ספינינג

10.12.2021

השיעור לא ית...

עיצוב

11.12.2021

השיעור יועבר...

יוגה

11.12.2021

השיעור יועבר...

ספינינג

11.12.2021

השיעור יועבר...

עיצוב

11.12.2021

השיעור יועבר...

ספינינג

11.12.2021

השיעור יועבר...

פילאטיס

11.12.2021

השיעור יועבר...

מתיחות

11.12.2021

השיעור יועבר...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"