שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
חמישי
17/10/2019
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

יוגה
7:00 | 85 דק'

מדריך: עודד שויער

סטודיו 1

core&stretch
7:30 | 60 דק'

מדריך: בטי שפיר

סטודיו 2

טרקינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: דודי מהל

חדר כושר

עיצוב דינאמי
8:30 | 60 דק'

מדריך: בטי שפיר

סטודיו 2

ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: דפנה שחל

ספינינג

פילאטיס מכשירים*5
8:30 | 60 דק'

מדריך: תמי אונגר

פילאטיס מכשירים

aqua ex בבריכה
8:45 | 60 דק'

מדריך: הילה זינגר נאור

בריכה

כדור-roll
9:30 | 60 דק'

מדריך: דליה אקשטיין

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: לוסיל טימסיט

פילאטיס מכשירים

יוגה
10:30 | 60 דק'

מדריך: רותי טמיר

סטודיו 1

וול יוניט
10:30 | 60 דק'

מדריך:

חדר כושר

פילאטיס מכשירים
10:30 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

aqua ex בבריכה
11:00 | 60 דק'

מדריך: גלי אהרונוביץ

בריכה

קורס פאוור יוגה
12:00 | 180 דק'

מדריך: רוני יופה

פילאטיס מכשירים

מקצועי מורים
12:30 | 60 דק'

מדריך: תמי אונגר

פילאטיס מכשירים

shape
17:00 | 60 דק'

מדריך: ריס פריבר

סטודיו 2

יוגה אשטנגה
18:00 | 75 דק'

מדריך: מירי שפר

סטודיו 1

פילאטיס
18:00 | 60 דק'

מדריך: ריס פריבר

סטודיו 2

קבוצה מאורגנת
18:30 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

זומבה
20:00 | 60 דק'

מדריך: אלכסיה בדנאני

סטודיו 2

שישי
18/10/2019
yoga flow
7:00 | 75 דק'

מדריך:

סטודיו 1

מכשירים מתקדם *5
7:30 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

ספינינג
7:45 | 60 דק'

מדריך: רוני יופה

ספינינג

shape
8:15 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

טרקינג
8:15 | 60 דק'

מדריך:

חדר כושר

פילאטיס mat wor
8:30 | 60 דק'

מדריך: אנה הרטמן

סטודיו 1

בינוני מתקדמים *5
8:30 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

power yoga
9:30 | 90 דק'

מדריך: רוני יופה

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים *5
10:00 | 60 דק'

מדריך: נוריה באבד

פילאטיס מכשירים

firm & tone
10:30 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים *5
11:00 | 60 דק'

מדריך: נוריה באבד

פילאטיס מכשירים

פילאטיס mat wor
11:05 | 60 דק'

מדריך: מיטל יהודאי

סטודיו 1

טאי צ'י
12:05 | 60 דק'

מדריך: שמואל שלם

סטודיו 1

יוגה
13:40 | 90 דק'

מדריך: מיכל אולנדר

סטודיו 1

שבת
19/10/2019
חדש! פאוור יוגה
0:00 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

חדר כושר

יוגה
8:30 | 75 דק'

מדריך:

סטודיו 1

קבוצה מאורגנת
8:30 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

shape
9:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

פילאטיס
10:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

stretching
10:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

פאוור יוגה יסודות
16:30 | 75 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

ראשון
20/10/2019
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

פ.מכשירים L3
8:00 | 60 דק'

מדריך: אריאלה הראל

פילאטיס מכשירים

יוגה אינטגרטיבי
8:15 | 75 דק'

מדריך: רותי טמיר

סטודיו 1

aqua ex בבריכה
8:30 | 60 דק'

מדריך: הילה זינגר נאור

בריכה

shape
8:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: דפנה שחל

ספינינג

פ.מכשירים L3
9:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה פרצמן

פילאטיס מכשירים

עיצוב דינאמי
9:30 | 60 דק'

מדריך: טל קרבי

סטודיו 2

פ.מכשירים *5
10:00 | 60 דק'

מדריך: קרן יעקבי

פילאטיס מכשירים

feldenkrais
11:30 | 60 דק'

מדריך: יאירה פרי

סטודיו 1

מקצועי
12:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

פ.מכשירים *5
18:00 | 60 דק'

מדריך: דגנית סוסקין

פילאטיס מכשירים

פ.מכשירים L3/4
19:00 | 60 דק'

מדריך: אנה הרטמן

פילאטיס מכשירים

שני
21/10/2019
פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: לוסיל טימסיט

פילאטיס מכשירים

יוגה
8:30 | 85 דק'

מדריך:

סטודיו 1

ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

פילאטיס מכשירים*5
9:00 | 60 דק'

מדריך: דגנית סוסקין

פילאטיס מכשירים

shape
9:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים*3
10:00 | 60 דק'

מדריך: אריאלה הראל

פילאטיס מכשירים

פ.מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

קבוצה פרטית
18:00 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

חוג .פ.מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

פילאטיס מכשירים *5
19:00 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

קבוצה פרטית
20:00 | 60 דק'

מדריך: אילת מור

פילאטיס מכשירים

שלישי
22/10/2019
צ'י יוגה
7:00 | 75 דק'

מדריך: גילי שרון

סטודיו 1

ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: דפנה שחל

ספינינג

BootCamp
7:30 | 60 דק'

מדריך: שגיא וינטרמן

חדר פונקציונאלי

פ.מכשירים L2/3
8:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה פרצמן

פילאטיס מכשירים

shape
8:10 | 60 דק'

מדריך: בטי שפיר

סטודיו 2

ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: מור ציטיאת

ספינינג

aqua ex בבריכה
8:30 | 60 דק'

מדריך: מיטל יהודאי

בריכה

יוגה מאלה
8:30 | 90 דק'

מדריך: ליבי גור

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים*5
9:00 | 60 דק'

מדריך: תמי אונגר

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
9:30 | 60 דק'

מדריך: אורלי גלמן

סטודיו 2

feldenkrais
10:00 | 60 דק'

מדריך: דורית ליבנה

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

ריקודי בטן
11:00 | 60 דק'

מדריך: חני לנדאו

סטודיו 2

מקצועי מורים
11:00 | 60 דק'

מדריך: תמי אונגר

פילאטיס מכשירים

השתלמות מקצועית
12:00 | 60 דק'

מדריך: תמי אונגר

פילאטיס מכשירים

firm & tone
16:30 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

feldenkrais
17:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים L3-4
17:30 | 60 דק'

מדריך: אנה הרטמן

פילאטיס מכשירים

firm & tone
17:45 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור-אביב

סטודיו 2

טאי צ'י
18:00 | 60 דק'

מדריך: שמואל שלם

סטודיו 1

ספינינג
18:30 | 60 דק'

מדריך: רוני יופה

ספינינג

פ.מכשירים מתקדם
18:30 | 60 דק'

מדריך: דגנית סוסקין

פילאטיס מכשירים

ריקודי בטן
19:00 | 60 דק'

מדריך: חני לנדאו

סטודיו 1

hiit
19:00 | 60 דק'

מדריך: עידו קורב

סטודיו 2

פ.מכשירים*5
19:30 | 60 דק'

מדריך: דגנית סוסקין

פילאטיס מכשירים

pilates
20:00 | 60 דק'

מדריך: אנה הרטמן

סטודיו 1

רביעי
23/10/2019
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: טל רז

ספינינג

יוגה
7:00 | 75 דק'

מדריך: דפני תלם

סטודיו 1

tabata
7:10 | 60 דק'

מדריך: לילך פאר

סטודיו 2

pilates
8:30 | 60 דק'

מדריך: נעמי אביר

סטודיו 1

טרקינג למתחילים
8:30 | 60 דק'

מדריך: דניאל קרביץ

חדר כושר

TOTAL BODY
8:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים*5
8:30 | 60 דק'

מדריך: פזית שני שוורץ

פילאטיס מכשירים

power yoga
9:30 | 90 דק'

מדריך: רוני יופה

סטודיו 1

stretching
9:30 | 60 דק'

מדריך: רינת ברייאר

סטודיו 2

aqua
10:00 | 60 דק'

מדריך: ריס פריבר

בריכה

פ.מכשירים רמה 2-3
10:00 | 60 דק'

מדריך: אריאלה הראל

פילאטיס מכשירים

nia
11:00 | 60 דק'

מדריך: יעל אשמן

סטודיו 2

Power Yoga חוג
11:00 | 75 דק'

מדריך: קרן יעקבי

פילאטיס מכשירים

בונה עצם
17:00 | 60 דק'

מדריך: יוכי לוי

סטודיו 1

פילאטיס
17:45 | 60 דק'

מדריך: אפרת וין

סטודיו 2

feldenkrais
18:00 | 60 דק'

מדריך: סוניה פנברשטיין

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים L2-3
18:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

טרקינג
18:10 | 60 דק'

מדריך:

חדר כושר

יוגה
19:00 | 75 דק'

מדריך: מיכל אולנדר

סטודיו 1

ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

עיצוב
19:00 | 60 דק'

מדריך: יעל ליפשיץ

סטודיו 2

פ. מכשירים דינמי
19:00 | 60 דק'

מדריך: אפרת וין

פילאטיס מכשירים

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

ספינינג

17.10.2019

קארן תחליף א...

feldenkrais

17.10.2019

השיעור לא ית...

yoga flow

18.10.2019

ליאור יחליף ...

shape

18.10.2019

אביטל תחליף ...

טרקינג

18.10.2019

ירון יחליף א...

ספינינג

18.10.2019

השיעור יועבר...

ספינינג

18.10.2019

השיעור לא ית...

יוגה

19.10.2019

השיעור יועבר...

ספינינג

19.10.2019

השיעור יועבר...

shape

19.10.2019

השיעור יועבר...

פילאטיס

19.10.2019

השיעור יועבר...

stretching

19.10.2019

השיעור יועבר...

ספינינג

20.10.2019

טל יחליף את דני

shape

20.10.2019

השיעור לא ית...

shape

20.10.2019

אביטל תחליף ...

feldenkrais

20.10.2019

השיעור לא ית...

התעמלות כסאות

20.10.2019

השיעור לא ית...

יוגילאטיס

20.10.2019

השיעור לא ית...

יוגה

21.10.2019

השיעור יועבר...

ספינינג

21.10.2019

השיעור יועבר...

shape

21.10.2019

השיעור יועבר...

feldenkrais

22.10.2019

יאירה תחליף ...

TOTAL BODY

23.10.2019

מיטל תחליף א...

טרקינג

23.10.2019

השיעור יועבר...

ספינינג

23.10.2019

טל יחליף את דני

טרקינג

24.10.2019

השיעור לא ית...

זומבה

24.10.2019

זויה תחליף א...

shape

25.10.2019

אביטל תחליף ...

ספינינג

25.10.2019

השיעור יועבר...

ספינינג

25.10.2019

שיעור ספינינ...

יוגה

26.10.2019

השיעור יועבר...

ספינינג

26.10.2019

השיעור יועבר...

shape

26.10.2019

השיעור יועבר...

פילאטיס

26.10.2019

השיעור יועבר...

stretching

26.10.2019

השיעור יועבר...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"