שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
שני
20/05/2019
pilates
7:00 | 60 דק'

מדריך: קרן אייזנבאום

סטודיו 1

ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: אסף כהן

ספינינג

HIIT
7:00 | 60 דק'

מדריך: דפנה יצחקי

סטודיו 2

פיטבול&פאמפ
8:00 | 60 דק'

מדריך: קרן אייזנבאום

סטודיו 2

אימון מחזורי
8:00 | 60 דק'

מדריך: סבינה מודל

סטודיו 3

bodypump
8:00 | 60 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו 1

shape
9:00 | 60 דק'

מדריך: מירטה קנטור

סטודיו 1

pilates
10:00 | 60 דק'

מדריך: רינת בריאר

סטודיו 1

firm & tone
18:00 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור אביב

סטודיו 1

ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: נטלי קרסנדי-שטרן

ספינינג

firm & tone
19:15 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור אביב

סטודיו 1

קיקבוקס
19:15 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

שלישי
21/05/2019
shape
7:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל ממן

סטודיו 1

יוגה
7:30 | 75 דק'

מדריך: אורית סלנט

סטודיו 2

bone loading
8:00 | 60 דק'

מדריך: דפי עזר

סטודיו 1

טרקינג
8:00 | 60 דק'

מדריך: ניב יוספי

חדר כושר

boot camp
8:00 | 60 דק'

מדריך: סבינה מודל

סטודיו 3

bone loading
9:00 | 60 דק'

מדריך: דפי עזר

סטודיו 1

ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך: קרן אייזנבאום

ספינינג

זומבה
9:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל ממן

סטודיו 2

pilates
10:00 | 60 דק'

מדריך: קרן אייזנבאום

סטודיו 2

עיצוב דינאמי
10:00 | 60 דק'

מדריך: מירטה קנטור

סטודיו 1

HIIT
17:30 | 60 דק'

מדריך: דפנה יצחקי

סטודיו 2

core pilates
18:30 | 60 דק'

מדריך: דפנה יצחקי

סטודיו 1

אימון שחייה
19:00 | 60 דק'

מדריך: תום קופולוביץ

בריכה

יוגה אשטנגה - ו
19:30 | 90 דק'

מדריך: בל מישייב

סטודיו 1

רביעי
22/05/2019
pilates
7:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל ממן

סטודיו 1

ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: קרן אייזנבאום

ספינינג

HIIT
7:00 | 60 דק'

מדריך: דפנה יצחקי

סטודיו 2

מתיחות
8:00 | 60 דק'

מדריך: קרן אייזנבאום

סטודיו 1

טרקינג
8:00 | 60 דק'

מדריך: ירון גרינר

חדר כושר

shape & burn
9:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל ממן

סטודיו 1

ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך: קרן אייזנבאום

ספינינג

TRX סדנה בתשלום
9:00 | 60 דק'

מדריך: מירטה קנטור

סטודיו 3

core fitness
10:00 | 60 דק'

מדריך: מירטה קנטור

סטודיו 1

pilates
18:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: רועי גרין

ספינינג

אימון מחזורי
18:00 | 60 דק'

מדריך: סבינה מודל

סטודיו 3

עיצוב
19:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

classical yoga
19:15 | 120 דק'

מדריך: איתן ויגודזקי

סטודיו 1

קיקבוקס
20:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

חמישי
23/05/2019
bocy pump
6:50 | 60 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו 2

shape
7:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

סטודיו 1

פלדנקרייז
8:00 | 60 דק'

מדריך: דודו בן זאב

סטודיו 1

טרקינג
8:00 | 60 דק'

מדריך: דניאל קרביץ

חדר כושר

boot camp
8:00 | 60 דק'

מדריך: שרה מנו

סטודיו 3

shape
9:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

סטודיו 1

ספינינג
9:15 | 60 דק'

מדריך: קרן אייזנבאום

ספינינג

pilates
10:00 | 60 דק'

מדריך: איריס איסמלון

סטודיו 1

HIIT
10:15 | 60 דק'

מדריך: קרן אייזנבאום

סטודיו 3

aqua
11:15 | 60 דק'

מדריך: מיכל ממן

בריכה

firm & tone
18:00 | 75 דק'

מדריך: אילן בכור אביב

סטודיו 1

אימון שחייה
18:00 | 60 דק'

מדריך: תום קופולוביץ

בריכה

ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: נטלי קרסנדי-שטרן

ספינינג

bodypump
19:30 | 60 דק'

מדריך: נועה חן

סטודיו 1

שישי
24/05/2019
ספינינג
8:00 | 60 דק'

מדריך: קרן אייזנבאום

ספינינג

pilates
8:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

יוגה ויניאסה
8:45 | 75 דק'

מדריך: תמיר להב

סטודיו 1

shape
9:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

pilates
10:00 | 60 דק'

מדריך: רינת בריאר

סטודיו 1

kick- box
11:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

יוגה
12:15 | 90 דק'

מדריך: בל מישייב

סטודיו 1

ספינינג
12:30 | 60 דק'

מדריך: רועי גרין

ספינינג

shape
13:45 | 90 דק'

מדריך: רועי גרין

סטודיו 1

שבת
25/05/2019
יוגה ויניאסה
9:00 | 85 דק'

מדריך: תמיר להב

סטודיו 1

ספינינג
9:10 | 60 דק'

מדריך: מירי ורביצקי

ספינינג

shape
10:30 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

ספינינג
10:30 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

ספינינג

זומבה/פילאטיס
11:30 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

yoga flow
17:00 | 75 דק'

מדריך: רונית ביגר

סטודיו 1

ראשון
26/05/2019
Shape
7:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל ממן

סטודיו 1

פלדנקרייז
8:00 | 60 דק'

מדריך: דודו בן זאב

סטודיו 1

bone loading
8:00 | 60 דק'

מדריך: דפי עזר

סטודיו 2

טרקינג
8:00 | 60 דק'

מדריך: ירון גרינר

חדר כושר

bone loading
9:00 | 60 דק'

מדריך: דפי עזר

סטודיו 1

זומבה
9:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל ממן

סטודיו 2

TRX סדנה בתשלום
9:00 | 60 דק'

מדריך: מירטה קנטור

סטודיו 3

shape
10:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל ממן

סטודיו 1

aqua
11:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל ממן

בריכה

core&stretch
11:00 | 60 דק'

מדריך: איריס עפרוני

סטודיו 1

ספינינג
11:00 | 60 דק'

מדריך: נטלי קרסנדי-שטרן

ספינינג

ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: קרן אייזנבאום

ספינינג

ashtanga yoga
18:15 | 75 דק'

מדריך: רונית ביגר

סטודיו 1

עיצוב דינאמי
19:00 | 60 דק'

מדריך: קרן אייזנבאום

סטודיו 2

body pump
19:30 | 60 דק'

מדריך: מיכל ממן

סטודיו 1

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

קיקבוקס

20.05.2019

דנה תחליף את נטלי

pilates

22.05.2019

מור תחליף את נטלי

עיצוב

22.05.2019

מור תחליף את נטלי

קיקבוקס

22.05.2019

מור תחליף את נטלי ותעביר שיעור היט

pilates

24.05.2019

דפנה תחליף את נטלי

shape

24.05.2019

דפנה תחליף את נטלי

shape

25.05.2019

השיעור יועבר על ידי מיכל

ספינינג

25.05.2019

השיעור יועבר על ידי קרן

זומבה/פילאטיס

25.05.2019

שיעור פילאטיס יועבר על ידי מיכל

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"