שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE

הרישום נפתח 24 שעות לפני מועד השיעור, אין הגבלה למספר נרשמים

שלישי
09/08/2022
יוגה
17:00 | 90 דק'

מדריך: מירב ליבו

סטודיו 2

להרשמה
TRX
17:30 | 60 דק'

מדריך: שרון קקון

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
17:30 | 60 דק'

מדריך: שרון טנכילביץ

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב דינמי
18:30 | 60 דק'

מדריך: שרון קקון

סטודיו 1

להרשמה
מתיחות
18:30 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:30 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: גיא בזק

ספינינג

להרשמה
בטן ישבן
19:30 | 60 דק'

מדריך: סשה לסקאלו

סטודיו 1

להרשמה
זומבה
19:30 | 60 דק'

מדריך: שירי גולדרינג

סטודיו 2

להרשמה
רביעי
10/08/2022
Body Pump
7:00 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: שרון טנכילביץ

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
8:30 | 60 דק'

מדריך: עינת טאו

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב דינאמי
8:30 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: מיכל שרון

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: שלומית שרייבר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
מתיחות
9:30 | 60 דק'

מדריך: ג'ורג' עסלי

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות בונה עצם
9:30 | 60 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות בונה עצם
10:30 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב
10:30 | 60 דק'

מדריך: עינת טאו

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
זומבה
11:30 | 60 דק'

מדריך: לילך רון

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות במים
11:45 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

בריכה

להרשמה
התעמלות בריאותית
12:30 | 60 דק'

מדריך: שרון הדר

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
16:30 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
17:00 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

ספינינג

להרשמה
בונה עצם
17:20 | 60 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב דינאמי
17:30 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
17:30 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
Body Balance
18:30 | 60 דק'

מדריך: סיגל פלד

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות במים
18:30 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

בריכה

להרשמה
ספינינג
18:30 | 60 דק'

מדריך: מיכל שרון

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:30 | 60 דק'

מדריך: שני שטיין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
BODY PUMP
19:15 | 60 דק'

מדריך: לירז רוזנברג

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
19:30 | 90 דק'

מדריך: יורי רבינוביץ

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:30 | 60 דק'

מדריך: שני שטיין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
זומבה
20:30 | 60 דק'

מדריך: יואב ברנדט

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:30 | 60 דק'

מדריך: שני שטיין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
חמישי
11/08/2022
TRX
7:20 | 60 דק'

מדריך: שרון קקון

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: אור כהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
בונה עצם
8:30 | 60 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

ספינינג

להרשמה
יוגה
8:30 | 85 דק'

מדריך: אירית נחום

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: אור כהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
מתיחות
9:30 | 60 דק'

מדריך: ג'ורג' עסלי

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות בריאותית
10:00 | 60 דק'

מדריך: יוסי שוורץ

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: אור כהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
טאי צי
10:30 | 45 דק'

מדריך: סימה בראודה

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות בריאותית
11:00 | 60 דק'

מדריך: יוסי שוורץ

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
11:15 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 1

להרשמה
פלדנקרייז
12:00 | 60 דק'

מדריך: אולגה לאופר

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות במים
12:00 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

בריכה

להרשמה
פילאטיס מכשירים
12:00 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
TRX
17:00 | 60 דק'

מדריך: שרון קקון

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
17:00 | 90 דק'

מדריך: נועם כביר

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
17:00 | 60 דק'

מדריך: שרון טנכילביץ

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב דינאמי
18:00 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: שרון טנכילביץ

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
18:30 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

סטודיו 2

להרשמה
Bodypump
19:00 | 60 דק'

מדריך: אורית תורג'מן

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:30 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
שישי
12/08/2022
עיצוב דינאמי
8:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:00 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

פילאטיס מכשירים

להרשמה
יוגה
8:15 | 75 דק'

מדריך: מירב ליבו

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב דינאמי
9:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ספינינג
9:15 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

ספינינג

להרשמה
פלדנקרייז
10:00 | 60 דק'

מדריך: אורלי שחר

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

פילאטיס מכשירים

להרשמה
NIA
10:30 | 60 דק'

מדריך: דלית הראל

סטודיו 1

להרשמה
פלדנקרייז
11:00 | 60 דק'

מדריך: אורלי שחר

סטודיו 2

להרשמה
ריקודי בטן
11:30 | 60 דק'

מדריך: אודליה לינט

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
14:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל שרון

ספינינג

להרשמה
בטן ישבן
14:00 | 60 דק'

מדריך: רומן שלימוביץ

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
14:00 | 60 דק'

מדריך: שרון טנכילביץ

פילאטיס מכשירים

להרשמה
קיקבוקס
15:00 | 60 דק'

מדריך: ג'ורג' עסלי

סטודיו 2

להרשמה
BODY PUMP
15:00 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

להרשמה
אשטנגה יוגה
16:00 | 90 דק'

מדריך: ג'ורג' עסלי

סטודיו 2

להרשמה
שבת
13/08/2022
עיצוב דינאמי
9:00 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

להרשמה
Holistic Stretch
9:00 | 60 דק'

מדריך: לילך עידן

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

ספינינג

להרשמה
עיצוב דינאמי
10:00 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
10:15 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
10:15 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

ספינינג

להרשמה
ראשון
14/08/2022
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
7:30 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: אור כהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב דינאמי
8:30 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

סטודיו 1

להרשמה
מתיחות
9:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: אור כהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
זומבה
9:30 | 60 דק'

מדריך: רבית כהן

סטודיו 1

להרשמה
מתיחות
10:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: אור כהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פלדנקרייז
10:30 | 60 דק'

מדריך: פראן סוטניק

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
11:00 | 90 דק'

מדריך: אירית נחום

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: שלומית שרייבר

פילאטיס מכשירים

להרשמה
NIA
11:30 | 60 דק'

מדריך: דלית הראל

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות במים
12:00 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

בריכה

להרשמה
פלדנקרייז
12:30 | 60 דק'

מדריך: נטע רון

סטודיו 2

להרשמה
פלדנקרייז
13:30 | 60 דק'

מדריך: נטע רון

סטודיו 2

להרשמה
התעמלות בונה עצ
16:30 | 60 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

סטודיו 2

להרשמה
פונקציונאלי
17:30 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינאמי
17:30 | 60 דק'

מדריך: אורית תורג'מן

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
17:30 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות במים
17:45 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

בריכה

להרשמה
בייסיק ספינינג
18:00 | 30 דק'

מדריך: איילת כהן

ספינינג

להרשמה
עיצוב דינאמי
18:30 | 60 דק'

מדריך: לי שביט

סטודיו 1

להרשמה
קיקבוקס
18:30 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:30 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
אירובי מדרגה
19:30 | 60 דק'

מדריך: לירז רוזנברג

סטודיו 1

להרשמה
אשטנגה יוגה
19:30 | 90 דק'

מדריך: ג'ורג' עסלי

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:30 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ספינינג
20:00 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

ספינינג

להרשמה
BODY PUMP
20:30 | 60 דק'

מדריך: אורית תורג'מן

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:30 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
שני
15/08/2022
TRX
7:00 | 60 דק'

מדריך: שרון קקון

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינאמי
8:00 | 60 דק'

מדריך: לי שביט

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

ספינינג

להרשמה
עיצוב דינאמי
9:00 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות בונה עצם
9:00 | 60 דק'

מדריך: פנינה מאסטרו

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

פילאטיס מכשירים

להרשמה
מתיחות
10:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות בונה עצ
10:00 | 60 דק'

מדריך: פנינה מאסטרו

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות במים
10:30 | 45 דק'

מדריך: גלית לוי צורף

בריכה

להרשמה
פילאטיס
11:00 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
מחשבת הגוף
12:30 | 60 דק'

מדריך: דבורה הרמלין

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס מכשירים
13:00 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
16:30 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פלדנקרייז
17:00 | 60 דק'

מדריך: מורן זילבר

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב דינאמי
17:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
17:30 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
18:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
18:30 | 90 דק'

מדריך: דפנה לב

סטודיו 2

להרשמה
זומבה
19:00 | 60 דק'

מדריך: רבית כהן

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:30 | 60 דק'

מדריך: שרון טנכילביץ

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ריקודי עם
20:00 | 60 דק'

מדריך: חן שפורן

סטודיו 2

להרשמה
עיצוב פונקציונאלי
20:00 | 60 דק'

מדריך: אורלי נג'ר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:30 | 60 דק'

מדריך: שרון טנכילביץ

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ריקודי עם
21:00 | 120 דק'

מדריך: חן שפורן

סטודיו 2

להרשמה

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

פלדנקרייז

09.08.2022

הוחלף\ה או...

פלדנקרייז

09.08.2022

הוחלף\ה או...

פלדנקרייז

09.08.2022

הוחלף\ה או...

בטן ישבן

09.08.2022

הוחלף\ה סש...

פלדנקרייז

12.08.2022

הוחלף\ה או...

פלדנקרייז

12.08.2022

הוחלף\ה או...

עיצוב דינאמי

13.08.2022

הוחלף\ה שי...

ספינינג

13.08.2022

הוחלף\ה לא...

עיצוב דינאמי

13.08.2022

הוחלף\ה שי...

פילאטיס

13.08.2022

הוחלף\ה בר...

ספינינג

13.08.2022

הוחלף\ה לא...

פילאטיס מכשירים

17.08.2022

הוחלף\ה רו...

פילאטיס מכשירים

17.08.2022

הוחלף\ה רו...

פילאטיס מכשירים

17.08.2022

הוחלף\ה רו...

פילאטיס מכשירים

24.08.2022

הוחלף\ה שר...

פילאטיס מכשירים

24.08.2022

הוחלף\ה שר...

פילאטיס מכשירים

24.08.2022

הוחלף\ה שר...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"