שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
שלישי
10/12/2019
יוגה
8:15 | 90 דק'

מדריך: מאיר אברהם

סטודיו 2

Body Conditioni
8:30 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: מורן גינזברג

פילאטיס מכשירים

עיצוב
9:30 | 60 דק'

מדריך: שרון קקון

סטודיו 2

התעמלות מונעת
10:00 | 60 דק'

מדריך: פנינה מאסטרו

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

פילאטיס מכשירים

aqua
10:15 | 60 דק'

מדריך: גלית עמיר -פלד

בריכה

פלדנקרייז
10:30 | 60 דק'

מדריך: נטע רון

סטודיו 1

התעמלות מונעת
11:00 | 60 דק'

מדריך: פנינה מאסטרו

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: מיה בוקעי

פילאטיס מכשירים

פלדנקרייז
11:30 | 60 דק'

מדריך: נטע רון

סטודיו 1

פלדנקרייז
12:30 | 60 דק'

מדריך: נטע רון

סטודיו 1

יוגה
17:00 | 90 דק'

מדריך: שרה אבנעים

סטודיו 2

אימון רצועות
17:30 | 60 דק'

מדריך: שרון קקון

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
17:30 | 60 דק'

מדריך: אור בן שמואל

פילאטיס מכשירים

ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: הילה מינץ

ספינינג

עיצוב דינמי
18:30 | 60 דק'

מדריך: לי שביט

סטודיו 1

מתיחות וחיזוק
18:30 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
18:30 | 60 דק'

מדריך: ליאת ברגר

פילאטיס מכשירים

bodypump
19:30 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 1

ריקודי עם
19:30 | 60 דק'

מדריך: מיכאל ברזילאי

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
19:30 | 60 דק'

מדריך: ליאת ברגר

פילאטיס מכשירים

ריקודי עם
20:30 | 60 דק'

מדריך: מיכאל ברזילאי

סטודיו 2

עיצוב דינמי
20:30 | 60 דק'

מדריך: אורית תורג'מן

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
20:30 | 60 דק'

מדריך: ליאת ברגר

פילאטיס מכשירים

ריקודי עם
21:30 | 60 דק'

מדריך: מיכאל ברזילאי

סטודיו 2

רביעי
11/12/2019
בנייה וחיזוק
6:15 | 60 דק'

מדריך: ויקטוריה רזילוב

סטודיו 1

פיט בול
7:30 | 60 דק'

מדריך: לודמילה טגילצב

סטודיו 2

טרקינג
8:00 | 60 דק'

מדריך: טל זכריה

חדר כושר

פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

פלדנקרייז
8:30 | 60 דק'

מדריך: פראן סוטניק

סטודיו 2

עיצוב דינמי
8:30 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

ספינינג

פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל ברוק עזר

פילאטיס מכשירים

מתיחות וחיזוק
9:30 | 60 דק'

מדריך: ג'ורג' עאסלי

סטודיו 2

בונה עצם
9:30 | 60 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל ברוק עזר

פילאטיס מכשירים

התעמלות בונה עצ
10:30 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

סטודיו 1

עיצוב CORE
10:30 | 60 דק'

מדריך: עינת טאו

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: אור בן שמואל

פילאטיס מכשירים

zumba
11:30 | 60 דק'

מדריך: רבית כהן

סטודיו 1

basic pilates
11:30 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

סטודיו 2

aqua
11:45 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

בריכה

התעמלות מונעת
12:30 | 60 דק'

מדריך: שרון הדר

סטודיו 2

עיצוב דינמי
17:00 | 60 דק'

מדריך: לי שביט

סטודיו 1

פלדנקרייז
17:30 | 60 דק'

מדריך: עמית ביטון

סטודיו 2

aqua
17:30 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

בריכה

עיצוב דינמי
18:00 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

פילאטיס
18:30 | 60 דק'

מדריך: גיל קהת

סטודיו 2

ספינינג
18:30 | 60 דק'

מדריך: מיכל שרון

ספינינג

cxworx
19:00 | 30 דק'

מדריך: שני פרי

סטודיו 1

ריקודי בטן
19:30 | 60 דק'

מדריך: לינט אגר אודליה

סטודיו 2

Body Balance
19:30 | 60 דק'

מדריך: שני פרי

סטודיו 1

ספינינג
19:30 | 60 דק'

מדריך: מיכל שרון

ספינינג

פילאטיס מכשירים
19:30 | 60 דק'

מדריך: אלינור מזרחי

פילאטיס מכשירים

zumba
20:30 | 60 דק'

מדריך: נטשה

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
20:30 | 60 דק'

מדריך: אלינור מזרחי

פילאטיס מכשירים

חמישי
12/12/2019
core דינמי
7:30 | 60 דק'

מדריך: רויטל פרי

סטודיו 2

אימון רצועות
7:30 | 60 דק'

מדריך: שרון קקון

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
7:45 | 60 דק'

מדריך: ענבל ברוק עזר

פילאטיס מכשירים

בונה עצם
8:30 | 60 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

סטודיו 1

ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

ספינינג

יוגה
8:30 | 85 דק'

מדריך: מאיר אברהם

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
8:45 | 60 דק'

מדריך: ענבל ברוק עזר

פילאטיס מכשירים

קיקבוקסינג
9:30 | 60 דק'

מדריך: ג'ורג' עסלי

סטודיו 1

התעמלות מונעת
10:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

tai chi
10:30 | 60 דק'

מדריך: סימה בראודה

סטודיו 1

התעמלות מונעת
11:00 | 60 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

פילאטיס מכשירים

עיצו גוף
11:15 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 1

פלדנקרייז
12:00 | 60 דק'

מדריך: אולגה לאופר

סטודיו 2

aqua
12:00 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

בריכה

איזון הגוף
13:00 | 60 דק'

מדריך: אולגה לאופר

סטודיו 2

Body Balance
17:00 | 60 דק'

מדריך: אנה לרנר

סטודיו 1

יוגה
18:00 | 90 דק'

מדריך: נועם כביר

סטודיו 2

ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: יוסי משיטה

ספינינג

עיצוב פונקציונל
18:00 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

פילאטיס מכשירים

שישי
13/12/2019
עיצוב דינמי
8:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 1

ספינינג
8:00 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

ספינינג

פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

פילאטיס מכשירים

יוגה
8:15 | 75 דק'

מדריך: כל המדריכים

סטודיו 2

עיצוב דינמי
9:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

פילאטיס מכשירים

ספינינג
9:15 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

ספינינג

פלדנקרייז
10:00 | 60 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

פילאטיס מכשירים

בייסיק ספינינג
10:15 | 30 דק'

מדריך: איילת כהן

ספינינג

NIA
10:30 | 60 דק'

מדריך: דלית הראל

סטודיו 1

פלדנקרייז
11:00 | 60 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 2

ספינינג
14:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל שרון

ספינינג

בטן ישבן
14:00 | 60 דק'

מדריך: רומן שלימוביץ

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
14:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

קיקבוקס
15:00 | 60 דק'

מדריך: ג'ורג' עסלי

סטודיו 2

bodypump
15:15 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

אשטנגה יוגה
16:00 | 90 דק'

מדריך: ג'ורג' עסלי

סטודיו 2

שבת
14/12/2019
עיצוב דינאמי
9:00 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

holistic stretc
9:00 | 60 דק'

מדריך: לילך עידן

סטודיו 2

ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל שרון

ספינינג

עיצוב דינאמי
10:00 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

סטודיו 1

pilates
10:15 | 60 דק'

מדריך: סבב מדריכים

סטודיו 2

ספינינג
10:15 | 60 דק'

מדריך: מיכל שרון

ספינינג

יוגה
16:30 | 90 דק'

מדריך: נועם כביר

סטודיו 2

ראשון
15/12/2019
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: לאון נחום

ספינינג

pilates
7:30 | 60 דק'

מדריך: רויטל פרי

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
7:30 | 60 דק'

מדריך: אור בן שמואל

פילאטיס מכשירים

tai chi
8:00 | 60 דק'

מדריך: סימה בראודה

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

עיצוב דינמי
8:30 | 60 דק'

מדריך: רויטל פרי

סטודיו 1

מתיחות וחיזוק
9:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: אור בן שמואל

פילאטיס מכשירים

zumba
9:30 | 60 דק'

מדריך: אן זלדין

סטודיו 1

מתיחות וחיזוק
10:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: אור בן שמואל

פילאטיס מכשירים

פלדנקרייז
10:30 | 60 דק'

מדריך: פראן סוטניק

סטודיו 2

יוגה
11:00 | 90 דק'

מדריך: נועם כביר

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: מיה בוקעי

פילאטיס מכשירים

aqua
11:15 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

בריכה

nia
11:30 | 60 דק'

מדריך: דלית הראל

סטודיו 2

aqua
12:00 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

בריכה

פלדנקרייז
12:30 | 60 דק'

מדריך: נטע רון

סטודיו 2

פלדנקרייז
12:40 | 60 דק'

מדריך: סנונית בנט

סטודיו 1

פלדנקרייז
13:30 | 60 דק'

מדריך: נטע רון

סטודיו 2

התעמלות בונה עצ
16:30 | 60 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

סטודיו 2

עיצוב דינאמי
17:15 | 60 דק'

מדריך: אורית תורג'מן

סטודיו 1

בייסיק קיקבוקסינג
17:30 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 2

aqua
17:45 | 45 דק'

מדריך: סבטלנה גרינברג

בריכה

עיצוב דינמי
18:30 | 60 דק'

מדריך: ענת טפירו

סטודיו 2

קיקבוקס
18:30 | 60 דק'

מדריך: שירה יערי

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
18:30 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

בייסיק ספינינג
19:00 | 30 דק'

מדריך: איילת כהן

ספינינג

מדרגה
19:30 | 60 דק'

מדריך: לירז/ברנו רוזנברג

סטודיו 1

התעמלות מונעת
19:30 | 60 דק'

מדריך: יוסי שוורץ

סטודיו 2

ספינינג
19:30 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

ספינינג

פילאטיס מכשירים
19:30 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

אשטנגה יוגה
20:30 | 90 דק'

מדריך: יעקב מגן

סטודיו 2

Body pump
20:30 | 60 דק'

מדריך: אורית תורג'מן

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
20:30 | 60 דק'

מדריך: איילת כהן

פילאטיס מכשירים

שני
16/12/2019
עיצוב דינמי
8:00 | 60 דק'

מדריך: קרין ללקי

סטודיו 1

התעמלות בונה עצ
8:00 | 60 דק'

מדריך: פנינה מאסטרו

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: אור בן שמואל

פילאטיס מכשירים

פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל ברוק עזר

פילאטיס מכשירים

ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

ספינינג

bodypump
9:00 | 60 דק'

מדריך: רומן שלימוביץ

סטודיו 1

התעמלות בונה עצ
9:00 | 60 דק'

מדריך: פנינה מאסטרו

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: אור בן שמואל

פילאטיס מכשירים

פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל ברוק עזר

פילאטיס מכשירים

מתיחות וחיזוק
10:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

סטודיו 2

התעמלות בונה עצ
10:00 | 60 דק'

מדריך: פנינה מאסטרו

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל ברוק עזר

פילאטיס מכשירים

פילאטיס
11:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל ברוק עזר

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
11:00 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

aqua
12:00 | 45 דק'

מדריך: גלית לוי צורף

בריכה

מחשבת הגוף
12:15 | 60 דק'

מדריך: דבורה הרמלין

סטודיו 2

פלדנקרייז
16:30 | 60 דק'

מדריך: נטע רון

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
16:30 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

Body Conditioni
17:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
17:30 | 60 דק'

מדריך: ברניס גולובקין

פילאטיס מכשירים

יוגה
18:00 | 90 דק'

מדריך: ג'ורג' עאסלי

סטודיו 2

pilates
18:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
18:30 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

פילאטיס מכשירים

zumba
19:00 | 60 דק'

מדריך: רבית כהן

סטודיו 1

ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: אילנה דנקנר

ספינינג

עיצוב פונקציונל
19:30 | 60 דק'

מדריך: ג'ורג' עאסלי

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
19:30 | 60 דק'

מדריך: ולנטינה אוסטופנקו

פילאטיס מכשירים

ריקודי שורות 1
20:00 | 45 דק'

מדריך: חן שפורן

סטודיו 1

מתיחות וחיזוק
20:30 | 60 דק'

מדריך: ג'ורג' עאסלי

סטודיו 2

ריקודי שורות 2
20:45 | 75 דק'

מדריך: חן שפורן

סטודיו 1

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

ספינינג

10.12.2019

יועבר ע"י שר...

התעמלות מונעת

10.12.2019

הוחלף\ה פנ...

התעמלות מונעת

10.12.2019

הוחלף\ה פנ...

ספינינג

10.12.2019

הוחלף\ה הי...

bodypump

10.12.2019

יועבר ע"י לי...

עיצוב דינמי

11.12.2019

הוחלף\ה לא...

ספינינג

11.12.2019

יועבר ע"י שר...

basic pilates

11.12.2019

הוחלף\ה אי...

התעמלות מונעת

12.12.2019

יועבר ע:י דפ...

פילאטיס מכשירים

12.12.2019

הוחלף\ה בר...

התעמלות מונעת

12.12.2019

יועבר ע"י דפ...

bodypump

12.12.2019

לא יתקיים חד...

יוגה

13.12.2019

יועבר ע"י או...

עיצוב דינאמי

14.12.2019

הוחלף\ה לא...

ספינינג

14.12.2019

הוחלף\ה מי...

עיצוב דינאמי

14.12.2019

הוחלף\ה לא...

ספינינג

14.12.2019

הוחלף\ה מי...

יוגה

14.12.2019

הוחלף\ה נו...

פילאטיס מכשירים

18.12.2019

הוחלף\ה או...

פילאטיס מכשירים

18.12.2019

הוחלף\ה או...

פילאטיס מכשירים

18.12.2019

לא יתקיים חד...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"