שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE

הרישום נפתח 24 שעות לפני מועד השיעור, אין הגבלה למספר נרשמים

ראשון
17/10/2021
מתיחות
8:00 | 60 דק'

מדריך: סער מדרר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: הילה דוידוב

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות במים
9:00 | 60 דק'

מדריך: סיוון גרובנר

בריכה

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: הילה דוידוב

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
10:30 | 60 דק'

מדריך: איילת בן דוד

סטודיו 1

להרשמה
פלדנקרייז
11:30 | 60 דק'

מדריך: אלי דיקר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
17:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינמי
18:00 | 60 דק'

מדריך: ורדית צרפתי

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: ליאור אלחדף

ספינינג

להרשמה
זומבה
19:00 | 60 דק'

מדריך: גל שקי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: עדי אוליאל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
יוגה ויניאסה 75 דקות
20:00 | 75 דק'

מדריך: סיון שושני

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:00 | 60 דק'

מדריך: עדי אוליאל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
שני
18/10/2021
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: אסף כהן החלפה

ספינינג

להרשמה
פיטבולאטיס
7:00 | 60 דק'

מדריך: סיוון גרובנר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:15 | 60 דק'

מדריך: רותם בן עוזרי

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:15 | 60 דק'

מדריך: רותם בן עוזרי

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות בונה עצם
9:30 | 60 דק'

מדריך: איריס גלוזמן

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:15 | 60 דק'

מדריך: רותם בן עוזרי

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
10:30 | 60 דק'

מדריך: קובי מצליח

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
11:30 | 60 דק'

מדריך: קובי מצליח

סטודיו 1

להרשמה
כניסה למועדון 16:40ב
16:40 | 80 דק'

מדריך:

Corona Time

להרשמה
עיצוב דינמי
17:30 | 60 דק'

מדריך: ליאור פרידמן

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: עדן גל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
18:30 | 60 דק'

מדריך: ליאור פרידמן

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
18:30 | 60 דק'

מדריך: רועי גרין

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: עדן גל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב 90 דקות
19:45 | 90 דק'

מדריך: רועי גרין

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:00 | 60 דק'

מדריך: עדן גל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
שלישי
19/10/2021
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

להרשמה
עיצוב דינמי
7:00 | 60 דק'

מדריך: קובי מצליח

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: ג'ון בנימין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
8:15 | 60 דק'

מדריך: קובי מצליח

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: ג'ון בנימין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
10:30 | 60 דק'

מדריך: קובי מצליח

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות במים
10:35 | 60 דק'

מדריך: אילנה אור

בריכה

להרשמה
פלדנקרייז
11:30 | 60 דק'

מדריך: אלי דיקר

סטודיו 1

להרשמה
זומבה
18:00 | 60 דק'

מדריך: עדי שינשטיין

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

להרשמה
ספינינג
18:15 | 60 דק'

מדריך: ליאור אלחדף

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
19:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

להרשמה
יוגה וינאסה 75 דקות
20:00 | 75 דק'

מדריך: אוליסיה גינגולד

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

להרשמה
רביעי
20/10/2021
ספינינג
6:30 | 60 דק'

מדריך: אסף כהן החלפה

ספינינג

להרשמה
יוגה ויניאסה 75 דקות
7:30 | 75 דק'

מדריך: עמית לביא

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
7:30 | 60 דק'

מדריך: רותם בן עוזרי

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: רותם בן עוזרי

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות בונה העצם
9:30 | 60 דק'

מדריך: איריס גלוזמן

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: רותם בן עוזרי

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות במים
11:00 | 60 דק'

מדריך: טלי שמאלי

בריכה

להרשמה
פילאטיס
11:30 | 60 דק'

מדריך: איילת בן דוד

סטודיו 1

להרשמה
קיקבוקס
18:00 | 60 דק'

מדריך: מאי שפר

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: אלינה לוינשטיין החלפה

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: עדי אוליאל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: עדי אוליאל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב דינמי 45 דקות
19:15 | 45 דק'

מדריך: ורדית צרפתי

סטודיו 1

להרשמה
מתיחות
20:00 | 60 דק'

מדריך: ליאור פרידמן

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:00 | 60 דק'

מדריך: עדי אוליאל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
חמישי
21/10/2021
פילאטיס
7:00 | 60 דק'

מדריך: קרן בן שושן

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: עידן חברוני

סטודיו 1

להרשמה
יוגה ויניאסה 75 דקות
8:00 | 75 דק'

מדריך: טלי סידלר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך:

פילאטיס מכשירים

להרשמה
התעמלות במים
9:30 | 60 דק'

מדריך: אילנה אור

בריכה

להרשמה
פילאטיס
10:00 | 60 דק'

מדריך: איילת בן דוד

סטודיו 1

להרשמה
פלדנקרייז
11:00 | 60 דק'

מדריך: אובי ליפשיץ

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינמי
17:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
18:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: עדן גל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
זומבה
19:00 | 60 דק'

מדריך: גל שקי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: עדן גל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:00 | 60 דק'

מדריך: עדן גל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
שישי
22/10/2021
פילאטיס
8:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: הדס הראל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
9:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך: ברק גרשון

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: הדס הראל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: הדס הראל

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב דינמי
10:15 | 60 דק'

מדריך: ברק גרשון

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינמי 90 דקות
12:00 | 90 דק'

מדריך: רועי גרין

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
13:45 | 60 דק'

מדריך: רועי גרין

ספינינג

להרשמה
ויניאסה יוגה 90 דקות
14:00 | 90 דק'

מדריך: עמית לביא

סטודיו 1

להרשמה
שבת
23/10/2021
שיבננדה/ויניאסה יוגה
9:30 | 90 דק'

מדריך: טלי סידלר

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
10:00 | 60 דק'

מדריך: רעות בר לב

ספינינג

להרשמה
CORE
11:15 | 60 דק'

מדריך: רעות בר לב

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
13:45 | 60 דק'

מדריך: רועי גרין

ספינינג

להרשמה
עיצוב 90 דקות
15:00 | 90 דק'

מדריך: רועי גרין

סטודיו 1

להרשמה

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

ספינינג

18.10.2021

הוחלף\ה אס...

פילאטיס

19.10.2021

הוחלף\ה קו...

ספינינג

20.10.2021

הוחלף\ה אס...

ספינינג

20.10.2021

הוחלף\ה אל...

עיצוב דינמי 45 דקות

20.10.2021

הוחלף\ה ור...

פילאטיס

21.10.2021

הוחלף\ה קר...

פילאטיס מכשירים

22.10.2021

הוחלף\ה הד...

פילאטיס מכשירים

22.10.2021

הוחלף\ה הד...

פילאטיס מכשירים

22.10.2021

הוחלף\ה הד...

שיבננדה/ויניאסה יוגה

23.10.2021

הוחלף\ה טל...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"