שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE

הרישום נפתח 48 שעות לפני, מספר הנרשמים מוגבל

רביעי
19/01/2022
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: תכלת רחבי

ספין

להרשמה
פילאטיס מכשירים
7:30 | 60 דק'

מדריך: ענבל

פילאטיס

להרשמה
יוגה אשטנגה
7:45 | 75 דק'

מדריך: מחליף

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: ענבל

פילאטיס

להרשמה
BODY PUMP
9:00 | 55 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: ענבל

פילאטיס

להרשמה
התעמלות בריאותי
10:05 | 60 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:30 | 60 דק'

מדריך: ענבל

פילאטיס

להרשמה
פילאטיס מכשירים
11:30 | 60 דק'

מדריך: ענבל

פילאטיס

להרשמה
פילאטיס
17:00 | 60 דק'

מדריך: נטלי שטרן

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
17:00 | 60 דק'

מדריך: ספיר קהל

פילאטיס

להרשמה
יוגה
18:00 | 60 דק'

מדריך: בני סקג'יו

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: ספיר קהל

פילאטיס

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: ספיר קהל

פילאטיס

להרשמה
קיקבוקס
19:00 | 60 דק'

מדריך: רמי נוטריקה

סטודיו

להרשמה
דאנס
20:00 | 60 דק'

מדריך: עידית אורגד

סטודיו

להרשמה
פילאטיס
21:00 | 60 דק'

מדריך: ענבר קלדרון

סטודיו

להרשמה
חמישי
20/01/2022
פילאטיס
7:00 | 60 דק'

מדריך: חגית רוזנברג

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
7:30 | 60 דק'

מדריך: מירי וולנרמן

פילאטיס

להרשמה
ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: מור צ'יטיאת

ספין

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: מירי וולנרמן

פילאטיס

להרשמה
זומבה
8:30 | 60 דק'

מדריך: אסתי רומנו

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: מירי וולנרמן

פילאטיס

להרשמה
עיצוב דינאמי
9:30 | 60 דק'

מדריך: אסתי רומנו

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:30 | 60 דק'

מדריך: מירי וולנרמן

פילאטיס

להרשמה
פילאטיס
10:30 | 60 דק'

מדריך: ענבר קלדרון

סטודיו

להרשמה
התעמלות בריאותית
11:30 | 60 דק'

מדריך: לולי אמירי

סטודיו

להרשמה
פילאטיס
16:50 | 60 דק'

מדריך: אורלי אלימלך

סטודיו

להרשמה
Body Pump
17:50 | 70 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו

להרשמה
ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: ששי פרץ

ספין

להרשמה
יוגה
19:00 | 60 דק'

מדריך: תמיר להב

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:30 | 60 דק'

מדריך: סער מדרר

פילאטיס

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:30 | 60 דק'

מדריך: סער מדרר

פילאטיס

להרשמה
שישי
21/01/2022
HIT & PUMP
7:50 | 60 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו

להרשמה
ספינינג
8:00 | 60 דק'

מדריך: רמי קצוני

ספין

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: סער מדרר

פילאטיס

להרשמה
עיצוב דינאמי
9:00 | 60 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו

להרשמה
ספינינג
9:15 | 60 דק'

מדריך: רמי קצוני

ספין

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: סער מדרר

פילאטיס

להרשמה
פילאטיס
10:00 | 60 דק'

מדריך: ענבר קלדרון

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:30 | 60 דק'

מדריך: סער מדרר

פילאטיס

להרשמה
יוגה אשטנגה
11:00 | 90 דק'

מדריך: רוי הדר

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
11:30 | 60 דק'

מדריך: סער מדרר

פילאטיס

להרשמה
קיקבוקס
12:30 | 60 דק'

מדריך: רמי נוטריקה

סטודיו

להרשמה
מדרגה
13:30 | 60 דק'

מדריך: עידן חברוני

סטודיו

להרשמה
ספינינג
14:00 | 60 דק'

מדריך: מחליף

ספין

להרשמה
עיצוב דינאמי
14:35 | 60 דק'

מדריך: דנה קרסנוב

סטודיו

להרשמה
שבת
22/01/2022
ספינינג
9:00 | 60 דק'

מדריך: רמי קצוני

ספין

להרשמה
עיצוב
9:00 | 60 דק'

מדריך: חגית רוזנברג

סטודיו

להרשמה
עיצוב דינאמי
10:00 | 60 דק'

מדריך: חגית רוזנברג

סטודיו

להרשמה
ספינינג
10:00 | 60 דק'

מדריך: רמי קצוני

ספין

להרשמה
יוגה
11:00 | 60 דק'

מדריך: תמיר להב

סטודיו

להרשמה
ראשון
23/01/2022
ספינינג
7:00 | 60 דק'

מדריך: תכלת רחבי

ספין

להרשמה
פילאטיס מכשירים
7:30 | 55 דק'

מדריך: ענבל

פילאטיס

להרשמה
Body Pump
8:00 | 60 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: ענבל

פילאטיס

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:30 | 55 דק'

מדריך: ענבל

פילאטיס

להרשמה
פילאטיס
9:30 | 45 דק'

מדריך: יעל ליפשיץ

סטודיו

להרשמה
פילאטיס קור
10:30 | 60 דק'

מדריך: עידן חברוני

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:30 | 55 דק'

מדריך: ענבל

פילאטיס

להרשמה
פילאטיס מכשירים
17:00 | 55 דק'

מדריך: אלונה כנף

פילאטיס

להרשמה
פילאטיס
17:00 | 60 דק'

מדריך: ליגל אלבז

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 55 דק'

מדריך: אלונה כנף

פילאטיס

להרשמה
עיצוב דינאמי
18:00 | 60 דק'

מדריך: ליגל אלבז

סטודיו

להרשמה
ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: חגית רוזנברג

ספין

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 55 דק'

מדריך: אלונה כנף

פילאטיס

להרשמה
דאנס
19:00 | 60 דק'

מדריך: עידית אורגד

סטודיו

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: חגית רוזנברג

ספין

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:00 | 60 דק'

מדריך: אלונה כנף

פילאטיס

להרשמה
יוגה
20:00 | 60 דק'

מדריך: מאיה וקסלמן

סטודיו

להרשמה
פילאטיס
21:15 | 55 דק'

מדריך: ענבר קלדרון

סטודיו

להרשמה
שני
24/01/2022
פילאטיס
7:00 | 60 דק'

מדריך: חגית רוזנברג

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: מירי וולנרמן

פילאטיס

להרשמה
יוגה
8:30 | 60 דק'

מדריך: בני סקג'יו

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: מירי וולנרמן

פילאטיס

להרשמה
עיצוב דינאמי
9:30 | 55 דק'

מדריך: שלי מדרר

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:30 | 60 דק'

מדריך: מירי וולנרמן

פילאטיס

להרשמה
התעמלות בריאותי
10:30 | 45 דק'

מדריך: שלי מדרר

סטודיו

להרשמה
מתיחות
11:30 | 55 דק'

מדריך: סער מדרר

סטודיו

להרשמה
פונקציונלי
17:00 | 60 דק'

מדריך: אורי חסיד

סטודיו

להרשמה
עיצוב דינאמי
18:00 | 60 דק'

מדריך: דנה קרסנוב

סטודיו

להרשמה
ספינינג
18:00 | 60 דק'

מדריך: אורי חסיד

ספין

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: תכלת רחבי

ספין

להרשמה
יוגה
19:00 | 60 דק'

מדריך: בני סקג'יו

סטודיו

להרשמה
Body Pump
20:00 | 60 דק'

מדריך: תכלת רחבי

סטודיו

להרשמה
פילאטיס
21:05 | 60 דק'

מדריך: ענבר קלדרון

סטודיו

להרשמה
שלישי
25/01/2022
פילאטיס מכשירים
7:30 | 60 דק'

מדריך: רותם בן עוזרי

פילאטיס

להרשמה
פילאטיס
7:30 | 60 דק'

מדריך: סער מדרר

סטודיו

להרשמה
ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: חגית רוזנברג

ספין

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: רותם בן עוזרי

פילאטיס

להרשמה
זומבה
8:30 | 60 דק'

מדריך: אסתי רומנו

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: רותם בן עוזרי

פילאטיס

להרשמה
עיצוב דינאמי
9:30 | 60 דק'

מדריך: יעל ליפשיץ

סטודיו

להרשמה
פלדנקרייז
10:30 | 60 דק'

מדריך: רחל זהבי

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
17:00 | 60 דק'

מדריך: סער מדרר

פילאטיס

להרשמה
פונקציונלי
17:30 | 60 דק'

מדריך: חגית רוזנברג

סטודיו

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: סער מדרר

פילאטיס

להרשמה
זומבה
18:30 | 60 דק'

מדריך: קורל קרוואני

סטודיו

להרשמה
ספינינג
18:30 | 60 דק'

מדריך: חגית רוזנברג

ספין

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: סער מדרר

פילאטיס

להרשמה
פילאטיס קור
19:30 | 60 דק'

מדריך: נטלי שטרן

סטודיו

להרשמה
ספינינג
19:30 | 60 דק'

מדריך: חגית רוזנברג

ספין

להרשמה
פילאטיס מכשירים
20:00 | 60 דק'

מדריך: סער מדרר

פילאטיס

להרשמה
מדרגה
20:30 | 60 דק'

מדריך: עידן חברוני

סטודיו

להרשמה

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

יוגה אשטנגה

19.01.2022

הוחלף\ה מחליף

עיצוב דינאמי

20.01.2022

הוחלף\ה אס...

פילאטיס

20.01.2022

הוחלף\ה או...

HIT & PUMP

21.01.2022

הוחלף\ה תכ...

עיצוב דינאמי

21.01.2022

הוחלף\ה תכ...

ספינינג

21.01.2022

הוחלף\ה מחליף

עיצוב

22.01.2022

הוחלף\ה חג...

ספינינג

22.01.2022

הוחלף\ה רמ...

עיצוב דינאמי

22.01.2022

הוחלף\ה חג...

ספינינג

22.01.2022

הוחלף\ה רמ...

יוגה אשטנגה

26.01.2022

הוחלף\ה מחליף

עיצוב

29.01.2022

הוחלף\ה או...

ספינינג

29.01.2022

הוחלף\ה חג...

עיצוב דינאמי

29.01.2022

הוחלף\ה או...

ספינינג

29.01.2022

הוחלף\ה חג...

יוגה אשטנגה

02.02.2022

הוחלף\ה מחליף

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"