שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
חמישי
17/10/2019
יוגה אינטגרטיבי
8:00 | 75 דק'

מדריך:

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: אסתי שליט

סטודיו 2

spining
8:45 | 60 דק'

מדריך: יערה שונה

ספינינג

פלדנקרייז
9:00 | 60 דק'

מדריך: סנדי קסלר

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: אסתי שליט

סטודיו 2

אירובי קל+עיצוב
10:00 | 60 דק'

מדריך: יערה שונה

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
10:30 | 60 דק'

מדריך: אסתי שליט

סטודיו 2

אירובי קל+עיצוב
11:00 | 60 דק'

מדריך: יערה שונה

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
12:00 | 60 דק'

מדריך: אסתי שליט

סטודיו 2

פלדנקרייז
17:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל אביב

סטודיו 1

פילאטיס
18:00 | 60 דק'

מדריך: עדינה פרל

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: אתי קירשטיין

סטודיו 2

עיצוב גוף
19:00 | 60 דק'

מדריך: עדינה פרל

סטודיו 1

spining
19:00 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: אתי קירשטיין

סטודיו 2

body power
20:00 | 60 דק'

מדריך: עדנה פרל

סטודיו 1

שישי
18/10/2019
core fit-ball
7:30 | 60 דק'

מדריך: עמית רום

סטודיו 1

spinning
8:00 | 60 דק'

מדריך: טניה טיירי

ספינינג

פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

CORE עיצוב
8:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 2

spinning
9:15 | 60 דק'

מדריך: טניה טיירי

ספינינג

אימון מחזורי
9:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

פילאטיס
10:30 | 60 דק'

מדריך: אודליה לוי

סטודיו 1

מתיחות
11:30 | 60 דק'

מדריך: אודליה לוי

סטודיו 1

זומבה
12:30 | 60 דק'

מדריך: קרן ששון

סטודיו 1

ראשון
20/10/2019
פילאטיס
7:15 | 60 דק'

מדריך: אביגייל בר מימון

סטודיו 1

פילאטיס
8:15 | 60 דק'

מדריך: אביגייל בר מימון

סטודיו 1

ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך:

ספינינג

פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: טל שמעיה

פילאטיס מכשירים

עיצוב דינאמי
9:20 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: טל שמעיה

פילאטיס מכשירים

פלדנקרייז
10:20 | 60 דק'

מדריך: סנדי קסלר

סטודיו 1

core&more
11:15 | 60 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

core&more
12:15 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

עיצוב גוף
17:00 | 60 דק'

מדריך: רויטל יחזקאל

סטודיו 1

עיצוב דינאמי
18:00 | 60 דק'

מדריך: רויטל יחזקאל

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: אתי קירשטיין

פילאטיס מכשירים

יוגה
19:00 | 60 דק'

מדריך: טלי שלמה

סטודיו 1

spinning
19:00 | 60 דק'

מדריך: גל ליאון

ספינינג

פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: אתי קירשטיין

פילאטיס מכשירים

spinning
20:05 | 60 דק'

מדריך: גל ליאון

ספינינג

זומבה
20:30 | 60 דק'

מדריך: מיכל מתיתיהו

סטודיו 1

שני
21/10/2019
יוגה ויג'נאנה
7:15 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

התעמלות בונהעצם
8:15 | 60 דק'

מדריך: כרמית יחזקאל

סטודיו 1

spining
8:30 | 60 דק'

מדריך: רויטל יחזקאל

ספינינג

פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: אסתי שליט

סטודיו 2

פילאטיס
9:15 | 60 דק'

מדריך: כרמית יחזקאל

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: אסתי שליט

סטודיו 2

זומבה
10:15 | 60 דק'

מדריך: סהר מזרחי

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
10:30 | 60 דק'

מדריך: אסתי שליט

סטודיו 2

פילאטיס מכשירים
11:30 | 60 דק'

מדריך: אסתי שליט

סטודיו 2

פלדנקרייז
11:30 | 60 דק'

מדריך: מיכל אביב

סטודיו 2

יוגה האתה
17:00 | 60 דק'

מדריך: עופרי

סטודיו 1

פלדנקרייז
18:05 | 55 דק'

מדריך: מיכל אביב

סטודיו 1

spining
19:00 | 60 דק'

מדריך: צחי קראוס

ספינינג

פילאטיס
19:00 | 60 דק'

מדריך: טניה טיירי

סטודיו 1

Body Power
20:00 | 60 דק'

מדריך: טניה טיירי

סטודיו 1

שלישי
22/10/2019
יוגה ויניאסה
8:10 | 80 דק'

מדריך: זהר מנצורה

סטודיו 1

spinning
8:30 | 60 דק'

מדריך: ליאור יצחקי

סטודיו 1

אירובי קל+עיצוב
9:30 | 60 דק'

מדריך: אושרית רווה

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: רינת בגלר

סטודיו 2

התעמלות בונהעצם
10:30 | 60 דק'

מדריך: אושרית רווה

סטודיו 1

ריקודים לטיניים
11:30 | 60 דק'

מדריך:

סטודיו 1

פילאטיס
17:00 | 60 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

עיצוב גוף
18:00 | 60 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
18:15 | 60 דק'

מדריך: טל שמעיה

סטודיו 2

פילאטיס
19:00 | 60 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
19:15 | 60 דק'

מדריך: טל שמעיה

סטודיו 2

זומבה
20:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל מתיתיהו

סטודיו 1

רביעי
23/10/2019
יוגה האתה
7:10 | 60 דק'

מדריך: רלי אוד

סטודיו 1

עיצוב פונקציונא
8:15 | 60 דק'

מדריך: אביגייל בר מימון

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
8:15 | 60 דק'

מדריך: יונית אלפרט

סטודיו 2

בונה עצם דינאמי
9:15 | 60 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

פילאטיס מכשירים
9:15 | 60 דק'

מדריך: יונית אלפרט

סטודיו 2

פילאטיס
10:15 | 60 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

זומבה
11:15 | 60 דק'

מדריך: סהר מזרחי

סטודיו 1

פילאטיס ומתיחות
17:00 | 60 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

עיצוב דינאמי
18:00 | 60 דק'

מדריך: גלי בן הרוש

סטודיו 1

טי.אר.אקס
19:00 | 60 דק'

מדריך: גלי בן הרוש

סטודיו 1

spinning
19:00 | 60 דק'

מדריך: לימור צוקר

ספינינג

קיקבוקס
20:00 | 60 דק'

מדריך: תמר ברוך

סטודיו 1

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

יוגה אינטגרטיבי

17.10.2019

בהדרכת עפרי

spining

17.10.2019

בהדרכת מרים

CORE עיצוב

18.10.2019

בהדרכת מירי

אימון מחזורי

18.10.2019

בהדרכת מירי

ספינינג

20.10.2019

בהדרכת צחי

עיצוב דינאמי

20.10.2019

בהדרכת מירי

core&more

20.10.2019

יתקיים זומבה...

ריקודים לטיניים

22.10.2019

השיעור לא ית...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"