שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE

הרישום נפתח 24 שעות לפני מועד השיעור, אין הגבלה למספר נרשמים

ראשון
17/10/2021
פילאטיס
7:15 | 60 דק'

מדריך: אביגייל בר מיימון

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
8:15 | 60 דק'

מדריך: אביגייל בר מיימון

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:15 | 60 דק'

מדריך: אושרית רווה

ספינינג

להרשמה
עיצוב דינאמי
9:20 | 60 דק'

מדריך: אושרית רווה

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: טל שמעיה

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פלדנקרייז
10:20 | 50 דק'

מדריך: סנדי קסלר

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:30 | 60 דק'

מדריך: טל שמעיה

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב core
11:15 | 60 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב core
12:15 | 60 דק'

מדריך: עטרה דפני

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב
17:00 | 60 דק'

מדריך: רויטל יחזקאל

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
18:00 | 60 דק'

מדריך: רויטל יחזקאל

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
19:00 | 60 דק'

מדריך: טלי שלמה

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: גל ליאון

ספינינג

להרשמה
זומבה
20:30 | 60 דק'

מדריך: מיכל מתתיהו

סטודיו 1

להרשמה
שני
18/10/2021
יוגה
7:10 | 60 דק'

מדריך: נועה שליטין

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות בונה עצם
8:15 | 60 דק'

מדריך: כרמית יחזקאל

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:00 | 60 דק'

מדריך: טל שמעיה

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
9:15 | 60 דק'

מדריך: כרמית יחזקאל

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:00 | 60 דק'

מדריך: טל שמעיה

סטודיו 2

להרשמה
זומבה
11:15 | 60 דק'

מדריך: דויד נהרי

סטודיו 1

להרשמה
פלדנקרייז
12:15 | 60 דק'

מדריך: מיכל אביב

סטודיו 1

להרשמה
יוגה
17:00 | 60 דק'

מדריך: שיר גורדון

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
17:00 | 60 דק'

מדריך: אתי קירשטיין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: אתי קירשטיין

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פלדנקרייז
18:05 | 55 דק'

מדריך: מיכל אביב

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: צחי קראוס

ספינינג

להרשמה
פילאטיס
19:00 | 60 דק'

מדריך: חן ישראלי פינגרהוט

סטודיו 1

להרשמה
power pump
20:00 | 60 דק'

מדריך: חן ישראלי פינגרהוט

סטודיו 1

להרשמה
שלישי
19/10/2021
ספינינג
8:30 | 60 דק'

מדריך: מרים וייזר

ספינינג

להרשמה
באזז
8:30 | 50 דק'

מדריך: סנדי קסלר

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב דינאמי
9:30 | 60 דק'

מדריך: אושרית רווה

סטודיו 1

להרשמה
התעמלות בונה עצם
10:30 | 60 דק'

מדריך: אושרית רווה

סטודיו 1

להרשמה
ריקודים לטיניים
11:30 | 60 דק'

מדריך: יוני אלבז

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
17:00 | 60 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב
18:00 | 60 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: טל שמעיה

סטודיו 2

להרשמה
יוגילאטיס
19:00 | 60 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: טל שמעיה

סטודיו 2

להרשמה
זומבה
20:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל מתתיהו

סטודיו 1

להרשמה
רביעי
20/10/2021
יוגה
7:30 | 60 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

להרשמה
בונה עצם
8:30 | 60 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
8:30 | 60 דק'

מדריך: אתי קירשטיין

סטודיו 2

להרשמה
פילאטיס
9:30 | 60 דק'

מדריך: אורית לוי

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: אתי קירשטיין

סטודיו 2

להרשמה
זומבה
10:30 | 60 דק'

מדריך: מיכל מתתיהו

סטודיו 1

להרשמה
עיצוב core
11:30 | 60 דק'

מדריך: מיכל מתתיהו

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
17:00 | 60 דק'

מדריך: מיכל מתתיהו

סטודיו 1

להרשמה
power pump
18:00 | 60 דק'

מדריך: טליה סלומון

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: אתי קירשטיין

סטודיו 2

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: מרים וייזר

ספינינג

להרשמה
trx
19:00 | 60 דק'

מדריך: טליה סלומון

סטודיו 1

להרשמה
זומבה
20:30 | 60 דק'

מדריך: יוליה מייזל

סטודיו 1

להרשמה
חמישי
21/10/2021
יוגה
8:00 | 50 דק'

מדריך: נועה שליטין

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:45 | 60 דק'

מדריך: יערה שונה

ספינינג

להרשמה
פלדנקרייז
9:05 | 50 דק'

מדריך: סנדי קסלר

סטודיו 1

להרשמה
ארובי קל+עיצוב
10:00 | 60 דק'

מדריך: יערה שונה

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
11:00 | 60 דק'

מדריך: יערה שונה

סטודיו 1

להרשמה
פלדנקרייז
17:00 | 55 דק'

מדריך: מיכל אביב

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס
18:00 | 55 דק'

מדריך: עדינה פרל

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
18:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל סיטון

פילאטיס מכשירים

להרשמה
עיצוב
19:00 | 60 דק'

מדריך: עדינה פרל

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
19:00 | 60 דק'

מדריך: צחי קראוס

ספינינג

להרשמה
פילאטיס מכשירים
19:00 | 60 דק'

מדריך: ענבל סיטון

פילאטיס מכשירים

להרשמה
שישי
22/10/2021
פיטבול
7:30 | 55 דק'

מדריך: עמית רום

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
8:00 | 55 דק'

מדריך: טניה טיירי

ספינינג

להרשמה
עיצוב
8:30 | 55 דק'

מדריך: איילת עזריאל

סטודיו 1

להרשמה
ספינינג
9:15 | 55 דק'

מדריך: טניה טיירי

ספינינג

להרשמה
עיצוב דינאמי
9:30 | 55 דק'

מדריך: איילת עזריאל

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
9:30 | 60 דק'

מדריך: ענבל סיטון

פילאטיס מכשירים

להרשמה
פילאטיס
10:30 | 55 דק'

מדריך: נתנאלה

סטודיו 1

להרשמה
פילאטיס מכשירים
10:30 | 55 דק'

מדריך: ענבל סיטון

פילאטיס מכשירים

להרשמה
מתיחות
11:30 | 55 דק'

מדריך: נתנאלה

סטודיו 1

להרשמה
זומבה
12:30 | 60 דק'

מדריך: יוליה מייזל

סטודיו 1

להרשמה

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

עיצוב core

20.10.2021

הוחלף\ה מי...

יוגה

25.10.2021

הוחלף\ה טל...

ספינינג

26.10.2021

הוחלף\ה צח...

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"