פילאטיס מכשירים תל אביב - הולמס פלייס

סוגי הספורט היום שונים ומגוונים, ישנם אנשים שאוהבים ספורט יותר ימי וישנם אנשים שמעדיפים ספורט שנמצא במקום סגור - כמו פילאטיס מכשירים. לשמחתינו הרבה אנו בהולמס פלייס הבנו את הצורך שיש לאוכלוסייה ולכן פתחנו חוג חדש של פילאטיס מכשירים בתל אביב. בסניפים שלנו בתל אביב תוכלו למצוא את המכשירים הטובים ביותר באיכות הטובה ביותר. לטובת אלו שלא מכירים את הקונספט של פילאטיס מכשירים אנו רוצים לעזור טיפה עם מידע מקדים. הנסיון והעבודה הגדולה היא עליכם.

חוג פילאטיס מכשירים של הולמס פלייס מתקיימים במספר מועדונים כולל בסניפי תל אביב , שנתחיל?

 - חדר כושר הולמס פלייס

דרגת קושי משתנה

 - חדר כושר הולמס פלייס

משפר את הקואורדינציה

תפריט תזונה - חדר כושר הולמס פלייס

עבודה על מגוון שרירים

יוגה - חדר כושר הולמס פלייס

לגוף ולנפש

שיעורי פילאטיס מכשירים בתל אביב - עובדים על הגוף והנפש קרוב לבית

בואו הצטרפו למועדון, הכיף וההנאה מובטחים!

פילאטיס

מהו פילאטיס מכשירים?

פילאטיס מכשירים הוא סוג האימון הטוב ביותר עבור אנשים המבקשים להשיג יציבות שמגיעה משרירי הליבה ובנוסף יציבה טובה יותר. פילאטיס מכשירים יכול להיות אימון נהדר עבור כל אחד. באימון זה ניתן לשנות ולהתאים גם את הציוד וגם את התרגילים לכל גוף, מה שהופך אותו למושלם עבור אלה המעוניינים להרים הילוך בכוח וכושר שלהם, להירפא מפציעה, להתאמן בתור תחביב או לאלו המחפשים גוף מלא וחזק.
כדי להכיר את התחום הזה קצת יותר לעומק, הכנו לכם כאן את כל המידע הדרוש לכם כדי שתוכלו להתחיל להתאמן בצורה שתמיד חלמתם עליה. אז מהו פילאטיס מכשירים? בואו נבדוק ביחד ונתחיל להתאמן!

פילאטיס מכשירים בתל אביב

תל אביב העיר האינטנסיבית והצעירה, דוגלת בספורט ואכילה בריאה ולכן גם הטרנד החדש של פילאטיס מכשירים לא פסח על תל אביב. במכוני כושר בתל אביב יש שלל של אימונים וחוגים שאליהם אתם יכולים להיכנס, אך עקב ההבנה שפילאטיס תורם יותר מכל אימון אחר תוכלו לראות שיש לפחות פעם ביום אימון של פילאטיס מכשירים בכל אחד מהמכוני כושר הקיימים בתל אביב.

העניין הזה הוא לא פחות ממדהים עבורכם, שכן אין סיכוי שתרצו להתאמן ולא תוכלו למצוא איפה. אימון פילאטיס מכשירים בתל אביב הוא נפוץ ביותר, ולכן מערכות השעות של מכוני הכושר השונים כל כך מלאות בו.

איך מתכוננים לפעם ראשונה לשיעור של פילאטיס מכשירים?

 לפני שאתם מגיעים לשיעור אתם צריכים להכין את עצמכם נפשית שזהו איננו אימון קל שרק מבוגרים הולכים אליהם, אלא אימון קשה שנועד לעבוד על כל אחד משרירי הליבה הקיימים לכם בגוף, חשוב שתדעו שלמרות הקושי זה אימון שלגמרי אפשרי בכל שכבות הגיל. לאחר מכן חשוב להצטייד במגבת, בקבוק שתייה ונעלי ספורט והנה אתם מוכנים לשיעור כיפי וממריץ של פילאטיס מכשירים.

בנוסף, חשוב שתשמרו על ראש פתוח ועל הבנה שהפעם הראשונה יכולה להיות מאתגרת וקשה, ויכול מאוד להיות שתצאו מהאימון הראשון בתחושה שהאימון הזה לא ממש מתאים לכם. בנקודה הזאת חשוב להבין שהפעם הראשונה היא תמיד שונה, בעיקר ביחס לאימונים אחרים שהייתם רגילים לעשות עד עכשיו, ולכן אל תתייאשו – זה יכול לקחת זמן.

למי אימון פילאטיס פחות מתאים?

אימון פילאטיס מכשירים בתל אביב הוא אמנם אימון נהדר, אבל הוא לא מתאים לכולם. בעוד שקיימות אוכלוסיות מסויימות שהאימון הזה יתאים להן בול, קיימות אוכלוסיות שאימון פילאטיס לא רק שלא מתאים להן, אלא עלול לגרום להן נזק ממשי. בואו נבדוק למי אימון פילאטיס פחות מתאים:

נשים בהריון בשליש השלישי

משום שחלק מהתרגילים הם בשכיבה על הגב במצב ישר, לנשים בהריון מומלץ לא לשכב בצורה ישרה למשך שעות ולכן פילאטיס מכשירים פחות מתאים לאותן נשים.

אנשים עם פציעות או בעיות בעמוד השדרה והצוואר

גם לאנשים עם בעיות אלה רצוי שלא להתאמן בפילאטיס מכשירים בדיוק מהסיבה שציינו לנשים בהריון, במידה ואתם מודעים על מצב רפואי שכזה התייעצו עם הרופא המטפל שלכם על מנת לבדוק אם אתם מסוגלים להתאמן באימון מסוג זה.

בכל מקרה בו קיים חשש לפגיעה ניתן ומומלץ להתייעץ עם מאמן כושר מקצועי ו/או עם הרופא האישי שלכם.

לאילו תוצאות לצפות?

פילאטיס מכשירים מכיל מגוון רחב של תנועה, וזה נהדר להגברת הגמישות תוך בניית חוזק. הדחיפה והמשיכה בידיים וברגליים כנגד התנגדות הקפיצים, הכרכרה ומשקל הגוף הופכים את זה לאימון גוף מלא ייחודי לבניית כוח השונה מתרגילי הפילאטיס הרגילים המבוצעים על המזרן.

באופן ספציפי, כאשר אתם מחזיקים את הכבלים בידיים שלכם או מכניסיסים את כפות הרגליים לכבלים, אתם מאפשרים לשרירים שלך להאריך את עצמם למצב המלא ביותר. ובעוד פילאטיס מזרן כולל כמה תרגילים שעובדים על הרגליים והידיים, הם נעשים בדרך כלל ללא התנגדות אלא אם כן אתם משתמשים במשקולות קלות או טבעת פילאטיס כאביזר. פילאטיס מכשירים מסוגל למקד את הידיים והרגליים תוך שהוא מתמקד בליבה, ומספק אימון מקיף יותר.

מעבר לפיתוח הכוח אחד הדברים היותר טובים שאפשר לקבל מפילאטיס מכשירים הוא פיתוח הגמישות שהאימון הזה מקנה לכם. תוך כמה שיעורים תוכלו להרגיש איך אתם הופכים ליותר ויותר גמישים וזאת תוצאה שאתם תוכלו לראות באופן ישיר על איך אתם מצליחים את התרגילים השונים.

אם ככה, מדובר כאן בעצם על האימון המושלם, נכון?

עם כל היתרונות שסיפרנו לכם עליהם כאן, אין ספק שאימון פילאטיס מכשירים בתל אביב הוא אימון באמת מושלם. הוא מכיל את כל הדברים שחשובים לגוף שלנו, ויכול לפתח אצלנו תוך מספר אימונים בלבד, יכולות שלא היו לנו עד אותו הרגע. אם אתם עוד מתלבטים, כדאי לכם לדעת שעשרות אלפי אנשים ברחבי הארץ כבר גילו את הקסם הטמון באימון פילאטיס מכשירים, וזה הזמן שלכם להצטרף אליהם ולהנות גם בעצמכם!

לסיכום, פילאטיס מכשירים נותן אינספור של דברים חיוביים לגוף בין אם זה פיתוח הכוח והסיבולת לבין הגמישות שאותה אתם דואגים לפתח ובכך לעזור לכם ביציבות ועוד בעיות נוספות שגמישות עוזרת בחיי היום יום. כמה נהדר שגם בתל אביב תוכלו למצוא את סוג האימון הזה בשלל מכוני הכושר, ולמרות שיש חוגים נוספים במערכת השעות של חדרי הכושר תוכלו למצוא מופע של פילאטיס מכשירים כמעט כל יום.

אין לנו ספק שברגע שתנסו אותו, מיד תתאהבו ותוכלו לשלב אותו באופן קבוע במערכת האימונים שלכם, ובסדר היום שלכם בכלל. אימון פילאטיס מכשירים בתל אביב שינה כבר להמוני אנשים את החיים מן הקצה אל הקצה, וזה הזמן גם שלכם להצטרף למהפכה שהוא חולל בעולם הכושר והספורט.

אם אתם חדשים בתל אביב או וותיקים אנו ממליצים לכם לנסות את תחום הכושר הזה ומקווים שתהנו מכל אימון שתעשו.  אז קדימה, החליפו לבגדי אימון, מלאו בקבוק מים וצאו לדרך – אנחנו בטוחים שתהנו בטירוף!

שיעורי עיצוב וחיטוב בתל אביב

להתחטב בכיף בסטודיו שלנו

לפרטים
עיצוב וחיטוב - חדר כושר הולמס פלייס

שיעורי יוגה מהנים בתל אביב

החיבור בין הגוף לנפש

לפרטים
יוגה בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

שיעורי זומבה בתל אביב

שורפים קלוריות בכיף

לפרטים
זומבה-בראשון-לציון - חדר כושר הולמס פלייס

למידע נוסף ולהצטרפות השאירו פרטים

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונציג יחזור אליכם בהקדם