Live - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

הולמס פלייס LIVE

בחרו את השיעור שברצונכם להירשם אליו, לאחר ההרשמה ועם תחילת השיעור יופיע כפתור Play המאפשר צפיה בשידור החי

הרישום נפתח 24 שעות לפני מועד השיעור, אין הגבלה למספר נרשמים

מערכת שיעורי סטודיו

פילאטיס (ס)
16:30

מדריך: שחר אסרף

לייב ח

להרשמה
מדרגה (ס)
17:00

מדריך: שרון קקון

לייב ח

להרשמה
גמישות ומתיחות (ס)
17:30

מדריך: שחר אסרף

לייב ח

להרשמה
פונקציונאלי (ס)
18:00

מדריך: שרון קקון

לייב ח

להרשמה
טאבטה (א)
18:00

מדריך: מדריך לייב

לייב א

להרשמה
(ס)HIIT
18:30

מדריך: רומי גרינהויז

לייב ש

להרשמה
זומבה (א)
19:00

מדריך: מדריך לייב

לייב א

להרשמה
עיצוב (ס)
19:00

מדריך: לאון נחום

HP_LIVE

להרשמה
פילאטיס (ס)
8:00

מדריך: אן זלדין

לייב ח

להרשמה
בונה עצם (ס)
8:30

מדריך: ליאור פרידמן

לייב ש

להרשמה
עיצוב (ס)
9:00

מדריך: סיגל פלד

לייב ח

להרשמה
מתיחות (ס)
9:30

מדריך: ליאור פרידמן

לייב ש

להרשמה
בודי באלאנס (ס)
10:00

מדריך: סיגל פלד

לייב ח

להרשמה
BOOTCAMP (א)
10:00

מדריך: מדריך לייב

לייב א

להרשמה
עיצוב וחיטוב קל (א)
11:00

מדריך: מדריך לייב

לייב א

להרשמה
טאבטה (ס)
13:00

מדריך: שרון קקון

לייב ח

להרשמה
פלדנקרייז
8:00

מדריך: עמית ביטון

לייב ח

פילאטיס (ס)
9:00

מדריך: סיגל ידיד

לייב ח

עיצוב (ס)
10:00

מדריך: לי שביט

לייב ח

זומבה (ס)
11:00

מדריך: לילך רון

לייב ח

בודי קומבט (ס)
14:00

מדריך: יונתן ענפי

לייב ש

עיצוב (ס )
9:00

מדריך: ליאור פרידמן

לייב ש

מתיחות (ס)
10:00

מדריך: ליאור פרידמן

לייב ש

זומבה (ס)
14:00

מדריך: קורל קרואני

לייב ש

HIIT ( ס)
15:00

מדריך: קורל קרואני

לייב ש

בודי קומבט (ס)
19:00

מדריך: יונתן ענפי

לייב ש

זומבה (ס)
8:00

מדריך: אן זלדין

לייב ח

פילאטיס (ס)
8:30

מדריך: ניקי טויטו

לייב ש

מתיחות (ס)
9:00

מדריך: אן זלדין

לייב ח

בונה עצם (ס)
9:30

מדריך: ניקי טויטו

לייב ש

עיצוב (ס)
10:00

מדריך: שרונה בר

לייב ח

מתיחות (ס)
14:00

מדריך: שירה אייל

לייב ש

פלדנקרייז (ס)
16:00

מדריך: עמית ביטון

לייב ח

עיצוב (ס)
17:00

מדריך: סיגל פלד

לייב ח

פילאטיס (ס)
8:00

מדריך: סיגל פלד

לייב ח

בונה עצם (ס)
8:30

מדריך: שירה אייל

לייב ש

יוגה (ס)
9:00

מדריך: סיגל פלד

לייב ח

התעמלות בריאותית (ס)
9:30

מדריך: שירה אייל

לייב ש

זומבה (ס)
10:00

מדריך: לילך רון

לייב ח

מתיחות
14:00

מדריך: שירה אייל

לייב ש

כושר לילדים (ס)
14:00

מדריך: אנסטסיה קוסקובסק

לייב ח

היפ הופ ילדים (ס)
15:00

מדריך: אנסטסיה קוסקובסק

לייב ח

בודי באלאנס (ס)
8:00

מדריך: שרונה בר

לייב ח

פילאטיס (ס)
8:30

מדריך: ליאור פרידמן

לייב ש

עיצוב (ס)
9:00

מדריך: שרון קקון

לייב ח

BOOTCAMP (א)
9:00

מדריך: מדריך לייב

לייב א

בונה עצם (ס)
9:30

מדריך: ליאור פרידמן

לייב ש

פונקציונאלי (ס)
10:00

מדריך: שרון קקון

לייב ח

עיצוב ומתיחות (א)
10:00

מדריך: מדריך לייב

לייב א

TRIPLE M (א)
11:00

מדריך: מדריך לייב

לייב א

למערכת השיעורים המלאה

לקוחות המשלמים לשירות ה VOD וה-LIVE ומעוניינים לבטל את התשלום יש לשלוח הודעה למייל support@holmesplace.co.il