קיקבוקס בחיפה | שיעורי קיקבוקס חזקים בהולמס פלייס חיפה

מרגישים צורך לפרוק עצבים ולא יודעים איך לעשות זאת בצורה בריאה ונכונה? פשוט תצטרפו לשיעורי קיקבוקס בחיפה! קיקבוקס הוא אימון משולב של אומנות לחימה ועבודה על סיבולת לב ריאה. בעזרת האימון הזה תוכלו לשחרר את כל הלחצים והעצבים שנצברו לכם במהלך היום ולהוציא את כולם באימון ועל שק האיגרוף. בסניף הולמס פלייס פרימיום בחיפה מתקיימים שיעורי קיקבוקס עוצמתיים!

שיעורי הקיקבוקס של הולמס פלייס מתקיימים במספר מועדונים בסניפי חיפה ,שנתחיל?

  • תורם לחילוף החומרים
  • משפר את הקואורדינציה
  • עבודה על מגוון שרירים
  • משפר סיבולת לב ריאה

שיעורי קיקבוקס בחיפה - עוצמה, כושר וספורט

בואו הצטרפו למועדון פרימיום חיפה!

שיעורי קיקבוקס

למי מיועד קיקבוקס בחיפה?

היתרון הגדול ביותר של קיקבוקס שהוא מיועד לכולם. גם אם אתם צעירים וגם אם אתם מבוגרים תוכלו להשתתף באימון ולהנות מהחוויה של האימון. לקיקבוקס לא צריך להגיע עם רקע מוקדם או בסיס מסויים וזה היופי של חוג זה. כך תוכלו לצבור כוח ולפתח סיבולת לב ריאה גם כשאתם מתחילים מ0 בצורה מהנה ושונה מאימון תחת הברזלים והמכשירים.

מה היתרונות הנוספים של קיקבוקס?

1. שיחרור לחץ ועצבים – ידוע שספורט עוזר לעלות את רמת הסרטונין במוח וכתוצאה מזה אנו נרגיש בסוף האימון תחושה של עילוי וכושר אך בנוסף לאימון כללי שנותן לנו את זה קיקבוקס מאפשר לנו להוציא את כל העצבים שלנו בתצורה של אומנויות לחימה שמאז ומתמיד ידוע לנו שזהו כלי נהדר לעשות זאת.

2. חוג מודרך – להבדיל מללכת לחדר כושר ולעבוד בצורה עצמאית. חוגים ובפרט קיקבוקס מודרכים על ידי מאמן מקצועי שיכול לעזור ולכוונן אתכם.

3. אימון בקבוצה – תמיד יותר כיף ביחד מאשר לבד, משום שזהו חוג קבוצתי תוכלו להתאמן עם אנשים שאתם אוהבים או אנשים שתכירו וכך החוויה של האימון משתפרת מאשר אימון יחידני.

מה צריך להביא לשיעור קיקבוקס?

אין צורך להביא דברים מיוחדים מעבר לבקבוק מים ומגבת. כפפות אגרוף הן בגדר המלצה בלבד ולכן במידה ואתם מעוניינים להשתמש בכפפות כדי לשאול את המאמן או המאמנת להמלצות ועדיפויות.

לסיכום, קיקבוקס הוא חוג נהדר שמשלב את כל האלמנטים הנכונים בין כוח לסיבולת לב ריאה וכיף. חשוב לזכור שמעבר לפיתוח גוף אנו רוצים להנות מהחוויה שלנו בחדר כושר ולכן ההמלצה שלנו להתנסות בשיעור קיקבוקס בחיפה ולראות האם זה מתאים לכם.

שיעורי זומבה אנרגטיים בחיפה

זה הזמן להיכנס לקצב ולכושר

לפרטים
אימוני זומבה בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

שיעורי יוגה מהנים בחיפה

החיבור בין הגוף לנפש

לפרטים
יוגה בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

פילאטיס מכשירים בחיפה

עובדים על כל הגוף

לפרטים
 - חדר כושר הולמס פלייס

למידע נוסף ולהצטרפות השאירו פרטים

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונציג יחזור אליכם בהקדם