מכשיר InBody – הדרך המושלמת לחיות בריא ולהביא תוצאות - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

אימונים אישיים וכל מסגרת אחרת של כושר שאמורה להביא תוצאות, לעולם לא יכולה להיות אופטימלית בלי מרכיב של מדדים מדויקים ודרך נוחה ומהנה למדוד אותם. מכשיר Inbody מספק לכם, בתור מתאמנים חדשים או ותיקים, את הדרך המושלמת לעקוב אחרי כל המדדים המדויקים שלכם – החל משריפת קלוריות במאמץ ובמנוחה עד לאחוזי שומן והרכבי מלחים ומינרלים חיוניים – ולהפיק את התוצאות המקסימליות והמהירות ביותר מכל האימונים שאתם עושים. תכירו: השותף הספורטיבי החדש שלכם.

אורח חיים ספורטיבי ובריא הוא משהו שכמעט כל אחד היה רוצה ושמח לאמץ לעצמו כהרף עין, אבל אחת הבעיות האמיתיות בתהליך אימוץ זה היא הקושי הגלום בכניסה אליו, בעיקר בתחילת דרכו הספורטיבית של כל מתאמן מתחיל. כמעט כולם יודעים שספורט זה כיף ולהיכנס לכושר זה פחות כיף, אבל מהי בדיוק הסיבה שכל כך קשה להתמיד בדרך החדשה?

לכל מתאמן יש קשיים משלו וסיבה משלו, אבל אחת הסיבות הנפוצות ביותר בקרב מתאמנים חדשים שמתקשים להישאר בשגרת אימון יציבה ויעילה היא חוסר היכולת לראות תוצאות. תוצאות, בעיקר בגוף אבל גם בנפש, הן מטרה שההגעה אליה מקדשת ומגמדת את כל האמצעים, אבל חוסר היכולת למדוד אותן הוא בעיה מרכזית אצל כל מתאמן מתחיל.

ובכן, כמו לכל בעיה אחרת בדרך שלכם להפוך לספורטאים חובבים או מקצועיים שנהנים מהחיים הספורטיביים, גם כאן יש לנו פתרון עבורכם: מכשיר InBody, שיהפוך מהר מאד לחבר החדש הכי טוב שלכם במועדון הכושר.

מכשיר Inbody – תוצאות ביד, ומיד

מכשיר InBody (בשמו המלא Body Composition Analyzer – מנתח הרכב מסת גוף) הוא פיתוח ייחודי בעולם הספורט והרפואה, שמאפשר לכם לדעת ה-כ-ל על הגוף שלכם, בהווה ובעתיד, ולתכנן את הדרך האופטימלית להגעה לתוצאות הרצויות שלכם. זהו מכשיר מתקדם מבית חברת ‘Biospace’ היפנית והיחיד מסוגו בעולם שאושר על ידי ה-FDA האמריקאי לשימוש במסגרות ספורט חובבניות ומקצועיות.
יכולותיו המיוחדות של המכשיר בתחום ניתוח נתוני הגוף הביולוגיים והכימיים מאפשרות לכם לקבל תמונה מלאה ויחידה מסוגה על מספר מדדים מדויקים חשובים מאין כמוהם – בין היתר משקל אמת, מסת גוף, אחוזי שומן (לפי סוגים) ושריר, כמות נוזלים ומדד שריפת אנרגיה במאמץ ובמנוחה – שתהפוך את שגרת האימון שלכם לחוויה הרבה יותר פרודקטיבית, מדוייקת ומפיקת תוצאות אמת.

מכשיר InBody - מועדון כושר הולמס פלייס
המכשיר עושה שימוש במגוון רחב של קולטנים מיוחדים שיודעים לאסוף ולתרגם את כל סוגי המידע החשובים עבור ספורטאי שנמצא בבקרה מדויקת אחרי גופו ושגרת האימון שלו, ונותן לכם את האפשרות לראות תוצאות שלעולם לא יכולתם לראות ברמת המיקרו. בכמה השתפרה השריפה הקלורית שלכם בזמן מנוחה מאז הפעם האחרונה שהגעתם לעצימות גבוהה באימון? מכשיר InBody יוכל לתת לכם תשובה מדויקת לשאלה זו ולעוד שאלות רבות אחרות, ויחסוך לכם את הצורך ב”אמונה בדרך” עד שהתוצאות יגיעו להיראות החוצה.

מלבד העובדה שהוא עוזר לכם לעקוב אחרי תוצאות ומדדים מדויקים ביתר קלות, המידע הרב שמפיק מכשיר InBody יעזור לכם גם לבנות ולהתאים את תוכנית האימונים שלכם לפי סוגי הפרודקטיביות הספציפית שאתם מעוניינים בה, כמו למשל התמדה בפיתוח שרירים או אזורים מסוימים בגוף, שיפור סיבולת לטווח הארוך או לחלופין התמקדות בשיפור חילוף החומרים של הגוף – עם מכשיר InBody תוכלו לגלות ולדעת כל הזמן בדיוק מה הגוף שלכם צריך, ולדעת איך לעשות זאת על הצד הטוב ביותר גם במועדון הכושר וגם בכל אימון או פעילות ספורטיבית אחרת בחיי היום יום שלכם.