פילאטיס מכשירים בפתח תקווה - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

בשנים האחרונות כל העולם מדבר על פילאטיס מכשירים, ויש לכך סיבה מצוינת. לצד כל מיני אימונים ותיקים שנמצאים כבר המון שנים בשוק, פילאטיס מכשירים הביא איתו משב רוח רענן, ששינה בצורה מוחלטת את עולם הכושר והספורט. היום מגוון ערים במדינת ישראל מציעות שיעורי פילאטיס מכשירים לתושביהן, כשאחת מהבולטות ביותר מביניהן היא העיר פתח תקווה. אם גם אתם מתעניינים בתחום, הנה כמה דברים שחשוב שתדעו על שיעורי פילאטיס מכשירים בפתח תקווה, רגע לפני שאתם לוקחים בהם חלק גם בעצמכם.

מה ההבדל בין פילאטיס רגיל לבין פילאטיס מכשירים בפתח תקווה?

רבים מכם בוודאי תוהים עכשיו מדוע פילאטיס מכשירים בפתח תקווה מקבל התייחסות נפרדת מאשר שיעורי פילאטיס רגילים. ובכן, מדובר כאן על אותה שיטת אימון שמתבססת על עולם הפילאטיס, אולם אימוני פילאטיס מכשירים נבדלים באופן העברת האימון. לשיעורי פילאטיס רגילים מצטרפים בדרך כלל אביזרי עזר, כמו גומיות, גלילים, משקולות ועוד, אולם שיעורי פילאטיס מכשירים מתבססים על אימון שמתבצע כל כולו על מיטת פילאטיס מקצועית.

מיטת הפילאטיס המקצועית מאפשרת שימוש במגוון עזרים שמגיעים built in עם המיטה, כאשר הבסיס שלה נתמך במזרון מרופד, משענת, ידיות וקפיצים. כל אלו גם יחד מאפשרים אימון נוח מצד אחד, ומצד שני התנסות בהתנגדות בזמן ביצוע התרגילים הרבים והשונים.

פילאטיס מכשירים בפתח תקווה לפיתוח הגוף

ההתנגדות שעליה אנחנו מדברים יוצרת מצב מעניין, שבו תרגילים שמתבצעים בדרך כלל בצורה רגילה מקבלים טוויסט שהופך אותם להרבה יותר מאתגרים לביצוע. על ידי האתגר הזה יכולים המתאמנים והמתאמנות למצוא את עצמם מפתחים בצורה הרבה יותר משמעותית ונוכחת את השרירים שלהם, ורואים תוצאות בצורה הרבה יותר מהירה.

ניסיון? אל דאגה – אין בו כל צורך

הדבר המעניין באמת שעומד מאחורי שיעורי פילאטיס מכשירים בפתח תקווה הוא עצם העובדה שעל מנת להנות מהם ולהתפתח מהם – אין כל צורך בניסיון קודם! להבדיל מכל מיני שיעורים אחרים, בהם ניסיון קודם הוא אולי לא הכרחי אבל בהחלט נחוץ, אל שיעורי פילאטיס מכשירים בפתח תקווה תוכלו להצטרף בלי שום בעיה, מהרגע שתבחרו לעשות זאת.

את כל הטכניקות של התרגילים המתבצעים בשיעור, כמו גם השימוש במכשירים ואופן ביצועם, תוכלו לרכוש בצורה פשוטה ביותר תוך כמה אימונים בלבד, ומבלי להרגיש שאתם יוצאים מגדרכם על מנת להצליח. נכון, זה אמנם ידרוש מכם לצאת מאיזור הנוחות שלכם, אבל זה בהחלט לא אומר שזה בלתי אפשרי לביצוע.

למי מתאימים שיעורי פילאטיס מכשירים בפתח תקווה?

כל מי שמוכן להקריב מעט מעצמו ולקחת בחשבון שהדבר ידרוש ממנו השקעה – מוזמן לקחת חלק בשיעורי פילאטיס מכשירים בפתח תקווה. אם גם אתם מתעניינים בסוג האימון הזה, דעו לכם שההשתתפות שלכם בו אינה תלויה בגיל, ניסיון קודם, רמה או כל קריטריון אחר.

בנוסף, אם אתם מרגישים שאתם רוצים להתחיל מהשיעור הבסיסי ביותר, תוכלו לבחור במכון שמחלק את שיעורי פילאטיס מכשירים לפי רמות, כך שתוכלו להשתלב תחילה בשיעור המיועד למתחילים, להתקדם לשיעורי הבינוניים, ואולי אפילו למצוא את עצמכם משתלבים בקלות בהמשך בשיעורי המתקדמים.

התוצאות המתקבלות משיעורי פילאטיס מכשירים – אין להן תחליף

יש שיעורים רבים שיוכלו להוביל אתכם אל עבר התפתחות גופנית משמעותית ובעלת נוכחות אדירה, ואין ספק שפילאטיס מכשירים הוא אחד מהם. בעזרת שיטות האימון המיוחדות כל כך, המדריכים בעלי תשומת הלב לפרטים הגדולים והקטנים כאחד, וכן בעזרת שיתוף הפעולה המלא שלכם, תוכלו להגיע לתוצאות נהדרות של ירידה במשקל, חיטוב, עיצוב ועוד.

מעבר לכל זה, מדובר כאן על תחושה נפשית ורגשית מצוינת, שכן ברגע שאתם מתחילים להשקיע בעצמכם – הנפש שלכם מתחילה להתרגל לכך שאתם מטפחים גם אותה, ומעניקים זמן גם להשקעה בה. ידוע שהגוף והנפש הולכים ביחד, ועכשיו זה גם הזמן שלכם לקחת חלק בכל הקסם הזה.

הולמס פלייס – המקום הטוב ביותר לביצוע שיעורי פילאטיס מכשירים בפתח תקווה

רשת הולמס פלייס שמחה להציע גם לכם להצטרף למעגל המנויים שחייהם קיבלו תפנית משמעותית לטובה. עם המנוי שלנו תוכלו להנות ממגוון אדיר של שיעורים, וביניהם פילאטיס מכשירים בפתח תקווה, קיקבוקס, יוגה, ספינינג ועוד. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח להעמיד לרשותכם את כל אפשרויות המנוי השונות הקיימות, עד שתבחרו את זו המתאימה לכם ביותר.

לאימון נסיון בחדר כושר בפתח תקווה לחצו כאן