אימוני פילאטיס מכשירים בהרצליה - 100% כוח! | הולמס פלייס

בואו להתאהב

לאימון התנסות ב- 49 ש"ח בלבד!

לפרטים נוספים
 - חדר כושר הולמס פלייס

לרכישה מהירה

אימון התנסות ב- 49 ש"ח

לרכישה
 - חדר כושר הולמס פלייס

מערכת שיעורים

לו"ז שיעורי פיאלטיס מכשירים

למערכת
 - חדר כושר הולמס פלייס

לפנייה בכל נושא

מה זה פילאטיס?

שיטת פילאטיס מתמקדת בייצוב הגוף, איזונו ושיפור היציבה. הפילאטיס מאריך שרירים, מחזק את הגוף ומחטב אותו עד לשריר החבוי והחלש ביותר, עוזר לפיתוח מרכז אנרגיה בגוף, מחבר בין הגוף לנפש וגורם להרגשה צעירה יותר. כמו כן, הוא מעניק למתאמן איזון שרירי, גמישות ומראה זקוף ואצילי. ספורטאים, רופאים ופיזיותרפיסטים מגדירים את השיטה כבעלת כוח ריפוי ושיטת תרגול גופני השומרת על תחזוקה נכונה ובריאה של הגוף.

פילאטיס מכשירים בהרצליה עם הולמס פלייס!

בשנים האחרונות, אנחנו שומעים על עוד ועוד אנשים שמצטרפים למעגל המתאמנים באימוני פילאטיס מכשירים בהרצליה וברחבי הארץ. אימוני הפילאטיס, שהתחילו את דרכם בתור אימונים בסיסיים שעושים שימוש באביזרים כמו כדור, מזרון, משקולות, גומיות או גלילים, עשו דרך ארוכה על מנת לאפשר היום למתאמנים אופציית אימון הרבה יותר מגוונת. אימוני פילאטיס מכשירים בהרצליה עושים שימוש במתקן קבוע, שכולל אפשרויות לביצוע תרגילים שעוזרים ליציבה, לגמישות ולמתיחת הגוף. אז איך אפשר להפוך אימוני פילאטיס מכשירים בהרצליה מחלום למציאות? ובכן, היום זה הרבה יותר פשוט וקל ממה שחשבתם.

היתרונות הגדולים של אימוני פילאטיס מכשירים בהרצליה

אז בראש ובראשונה, חשוב לנו לשים את הדגש ו”למרקר” את היתרונות הגדולים שאימוני פילאטיס מכשירים בהרצליה מביאים איתם, גם לצד אימוני כושר אחרים וגם בפני עצמם. אז היתרון הבולט ביותר מבין כל היתרונות הוא שאימוני פילאטיס מכשירים בהרצליה מביאים איתם אפשרות אימון הרבה יותר מתקדמת מבעבר.

במסגרת אימוני פילאטיס מכשירים בהרצליה, עושים המתאמנים שימוש במעין מיטה שמשלבת בין מספר אלמנטים – מזרון לשכיבה ויציבה נוחה, גומיות, מוט אחיזה ועוד. במהלך האימון, כל מתאמן ומתאמנת עושים שימוש במיטה אישית, ויכולים להתאים את ביצוע התרגיל שלהם להוראות המדריכים. באופן הזה, יכולים המתאמנים להגיע לכדי פיתוח יכולות גופניות חדשות, תוך הכוונה וליווי מצד המדריכים.

אימון התנסות ב- 49 ₪ בלבד!

לרכישה

תקנון פילאטיס מכשירים