פילאטיס מכשירים בגבעתיים - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

אם הייתם שומעים שקיים אימון שיכול לפתח את כל היכולות הכי חשובות בחיים שלכם, כמו הליכה, ריצה, שיווי משקל, איזון ואפילו ישיבה – הייתם מאמינים? ובכן, פילאטיס מכשירים הוא בהחלט אימון שכזה. אם גם אתם כבר שמעתם על המהפכה הגדולה ששיעורי פילאטיס מכשירים חוללו בעולם בכלל ובארץ בפרט, הגיע הזמן שגם תקחו בהם חלק, ותראו אט אט איך הם משפרים את היציבה שלכם, את הכושר שלכם ואת השרירים שלכם. זה הזמן שלכם לקחת חלק בשיעורי פילאטיס מכשירים בגבעתיים, אז בואו נבדוק מהן הסיבות שיניעו אתכם לעשות את כל זה עוד היום.

פילאטיס מכשירים בגבעתיים – מה כל כך מיוחד בזה?

יכול מאוד להיות שחלק מכם כבר לוקחים חלק בשיעורי פילאטיס מזה זמן רב, אולם שיעורי פילאטיס מכשירים בגבעתיים מביאים איתם בשורה קצת אחרת. בעוד שיעורי פילאטיס מתרכזים בשילוב של אלמנטים חיצוניים, כמו מזרון, משקולות, כדור וגליל, שיעורי פילאטיס מכשירים בגבעתיים מתנהלים בצורה אחרת לגמרי. בזמן שיעורי פילאטיס מכשירים כל אחד ואחת מכם יקבלו מיטת אימונים מיוחדת, שמחוברת לקפיצים, ידיות ומשענות. המיטה הזו מיועדת ליצירת התנגדות, ומאפשרת תרגול של תרגילים מיוחדים ביותר.

מה, אי אפשר לייצר התנגדות בדרך אחרת?

אז נכון, התנגדות לא תלויה אך ורק במיטת האימונים המצטרפת לאימוני פילאטיס מכשירים, אולם כך היא יכולה לקבל את ההתנגדות המקסימלית, מבלי שאדם נוסף יצטרך להתאמץ בשביל להפעיל אותה. אימוני פילאטיס מכשירים בגבעתיים שנתמכים במיטות האימון הם האימונים האפקטיביים ביותר לפיתוח הגוף ולשימור החיטוב והעיצוב שלו, ולכן אלפי מתאמנים בוחרים לקחת בהם חלק מדי יום, במסגרת שיעורי סטודיו וגם במסגרות פרטיות ועצמאיות.

למי מיועדים שיעורי פילאטיס מכשירים בגבעתיים?

האוכלוסיה שמוזמנת לקחת חלק בשיעורי פילאטיס מכשירים בגבעתיים היא כלל האוכלוסיה! אין כאן הבדל בין נשים, גברים, צעירים, מבוגרים, אנשי הייטק, אנשי חינוך או גימלאים. כולם מוזמנים לקחת חלק בשיעורים שממצים את יכולות הגוף בצורה מקסימלית, ויכולים להפיק תוצאות נפלאות תוך כמה אימונים בודדים בלבד.

פילאטיס מכשירים בגבעתיים – כל אחד יכול לבחור את הרמה שלו

שיעורי פילאטיס מכשירים בגבעתיים אינם מיועדים אך ורק לאנשים שכבר לקחו חלק בעבר באימוני פילאטיס כלשהם – עם או בלי מכשירים. להיפך – מדובר כאן על שיעורים שהדלת שלהם בהחלט פתוחה בפני כל מי שרק מעוניין בהם, ולכן תוכלו למצוא מגוון רחב של אנשים שמאפשרים לעצמם להתנסות בסוג האימון הזה.

בנוסף, תוכלו למצוא שיעורי פילאטיס מכשירים בגבעתיים שמיועדים לאנשים שמתחלקים לפי רמות – מתחילים, בינוניים, מתקדמים וכו'. באופן הזה, תוכלו להשתלב בצורה מושלמת בשיעורים, ולהתמזג פנימה באופן כמה שיותר חלק וזורם.

למה דווקא פילאטיס מכשירים בגבעתיים?

ניתן להבחין במערכת השעות של כל סטודיו במגוון רחב של שיעורים, וביניהם זומבה, קיקבוקס, יוגה ועוד. נשאלת השאלה מדוע לבחור דווקא בפילאטיס מכשירים בגבעתיים, והתשובה לכך מתחלקת לכמה חלקים עיקריים:

  1. אין כל צורך לבחור אך ורק בשיעור אחד. לצד פילאטיס מכשירים בגבעתיים, תוכלו לקיים עוד מגוון סוגי אימון שעושים לכם כיף וטוב.

  2. אם אתם צריכים לבחור רק בשיעור אחד, אין ספק שפילאטיס מכשירים בגבעתיים הוא הבחירה המושלמת בשבילכם. מדובר כאן על שיעור ששם אתכם במרכז, ומייצר עבורכם קרקע פוריה להתפתחות, צמיחה, חיטוב וירידה במשקל.

אילו שרירים יפותחו במסגרת שיעורי פילאטיס מכשירים בגבעתיים?

בזמן שתקחו חלק בשיעורי פילאטיס מכשירים בגבעתיים, תמצאו את עצמכם מפתחים המון שרירים במקביל. מדובר כאן גם על שרירי הליבה וגם על שרירי הידיים, הרגליים, הגב והישבן, לדוגמה. היתרון הגדול של פילאטיס מכשירים בגבעתיים הוא שהוא מאפשר עבודה מקבילה ומשותפת על מספר שרירים במקביל, כך שבסוף האימון תמצאו את עצמכם עייפים אך בהחלט מרוצים!

באילו מסגרות ניתן לקחת חלק בשיעורי פילאטיס מכשירים בגבעתיים?

העיר גבעתיים מציעה לא מעט מכוני כושר וסטודיואים שבהם ניתן לקחת חלק בשיעורי פילאטיס מכשירים, אולם אין ספק שהמוביל ביותר מביניהם הוא מועדון ההולמס פלייס. המועדון שלנו הוא אחד מהותיקים ביותר בעולם הכושר והספורט, והמדריכים שמעבירים את השיעורים השונים שלנו הם מהטובים ביותר בתחומם. אנחנו מזמינים גם אתכם להצטרף למעגל המנויים שלנו, שחייהם השתפרו מן הקצה אל הקצה הודות לחברותם במועדון ההולמס פלייס. נתראה!

לאימון נסיון בחדר כושר בגבעתיים לחצו כאן