ספינינג ברעננה - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

אוהבים לרכוב על אופניים ומתבאסים מכמה חם בחוץ? הגשם עומד להגיע בכל רגע ואתם כבר חושבים מה תעשו עם האופניים שלכם? הפארק שמתחת לבית שלכם עובר שיפוצים? כן, כל אלו בהחלט מעידים על כך שחווית הרכיבה שלכם בחוץ עומדת להיפגע. היות ורכיבה בחוץ אינה תלויה רק בכם, אלא גם בעוד לא מעט גורמים אחרים שלא נמצאים בידיים שלכם, אתם צריכים למצוא לעצמכם אלטרנטיבה שתאפשר לכם להמשיך לרכוב בכיף מבלי להיות תלויים באף אחד. עם שיעורי ספינינג ברעננה הדבר הזה בהחלט מתאפשר לכם, אז בואו נבדוק על מה בדיוק מדובר כאן.

שיעורי ספינינג ברעננה – לפדל בלי לחשוב על שום דבר אחר

אחד הדברים הכי בעייתיים ברכיבה על אופניים הוא עצם התלות בעוד אין ספור גורמים שונים. רוכבי האופניים הבינו כבר מזמן שהם חייבים למצוא פתרון לכך שמזג האוויר או תנאי הכביש אינם מאפשרים להם לרכוב מתי שהם רק רוצים, ומכאן בדיוק נולד עולם הספינינג.

שיעורי ספינינג ברעננה מאפשרים לכם לרכוב על אופניים בתוך אולם סגור, מבלי שהאופניים זזים מהמקום שלהם. הפידול נעשה בצורה מבוקרת, ומאפשר לכם לקבל את כל נתוני האימון שלכם גם תוך כדי שהוא קורה וגם בסופו, בצורה מרוכזת. באופן הזה, נהנים עשרות אלפי רוכבי אופניים במדינת ישראל מפתרון שמאפשר להם לא לחשוב פעמיים לפני כל רכיבה, אלא פשוט לצאת לדרך.

איך זה קורה בפועל?

שיעורי ספינינג ברעננה נערכים בליווי מוזיקה קצבית בווליום גבוה שמתנגנת ברקע. המוזיקה הזו מדרבנת לרכיבה הרבה יותר מהירה ומאתגרת, כך שכל רוכב או רוכבת יכולים להעניק לעצמם חווית רכיבה יוצאת דופן שמפתחת את הגוף בצורה דינאמית ומהנה. הודות לטכנולוגיה המתקדמת של מכשירי הכושר השונים, שיעורי ספינינג ברעננה מתבצעים על אופניים שמחוברים לצג דיגיטלי בו מוצגים כל הפרטים החשובים לכם – דופק, מרחק, מהירות, כמות קלוריות שנשרפה ועוד.

אז מה בעצם קורה במסגרת שיעורי ספינינג ברעננה?

שיעורי ספינינג ברעננה מציעים חווית רכיבה שפועלת על מרבית שרירי הגוף במקביל: בזמן שהרגליים מפדלות הדופק מאיץ ואתם משפרים את סיבולת לב הריאה, ובזמן ששרירי הליבה מתאמצים – הקלוריות נשרפות. מדובר כאן על מעין מכונה משומנת שעובדת בצורה המיטבית ביחד, וכל מה שנשאר לכם לעשות זה פשוט להנות מהתוצאות.

האם קיימות רמות שונות לשיעורי ספינינג ברעננה?

התשובה לשאלה הזו היא בהחלט כן! להבדיל מלא מעט שיעורים אחרים, שמאפשרים אופציית אימון אחת בלבד לכל רמות המתאמנים, כאן מדובר על שיעור שמאפשר לכם להצטרף לאיזו רמה שתרצו – מתחילים, בינוניים או מתקדמים.

מעבר לזה, חשוב להבין שגם במועדונים שבהם לא קיימת אפשרות לשיעורים המחולקים לפי רמות, כל מתאמן או מתאמנת רשאים להתאמן באופן עצמאי לפי הוראות המדריך, בהתאם לרמה האישית שלהם. לדוגמה: כשהמדריך מבקש להעלות את השיפוע, ניתן להעלות אותו לדרגה קצת יותר נמוכה מזו שהוא מבקש.

השינוי אולי לא יבוא מהר – אבל הוא בטוח יבוא

שיעורי ספינינג ברעננה מחייבים את המסירות שלכם, ואת היכולת שלכם לקחת על עצמכם משימה שבסופו של דבר תשתלם לכם ובגדול! הרעיון המרכזי מאחורי שיעורי ספינינג ברעננה הוא לעולם לא להרים ידיים ולוותר, ולהביא את עצמכם לקצה. בסופו של דבר, התוצאות יהיו שוות את זה בענק.

רשת הולמס פלייס – לא מתפשרים על איכות

אימוני ספינינג ברעננה צריכים להיעשות רק במקום הטוב ביותר בארץ, והוא סניפיה של רשת הולמס פלייס! אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לרשת ולהפוך למנויים שלנו, ולהנות מכל שיעורי הכושר והספורט שעולים על דעתכם.

למה דווקא הולמס פלייס?

רשת המועדונים שלנו מציעה לכם להנות ממגוון אדיר של אפשרויות אימון, וביניהן: חדר כושר, שיעורי סטודיו, זומבה, ספינינג, קיקבוקס, יוגה, פילאטיס, פילאטיס מכשירים ועוד. הניסיון שלנו בתור רשת מדבר בעד עצמו, ומעגל המנויים שלנו, שמונה עשרות אלפי מנויים בכל רחבי הארץ, רק הולך ומגדיל את עצמו מדי שנה.

נוסף על כך, אנחנו דואגים לצייד את המועדונים שלנו בציוד המתקדם ביותר בעולם, ומקפידים על רמת איכות מיטבית בכל הנוגע לשירות, זמינות ונגישות. מערכת השעות שלנו עשירה ביותר, ומציעה לכם אימונים לאורך מרבית משעות היום, ולאורך כל ימות השבוע. זה הזמן גם שלכם לעשות את הצעד, ולגרום לחיים שלכם להשתנות מן הקצה אל הקצה!

לאימון נסיון בחדר כושר ברעננה לחצו כאן