חדר כושר בהרצליה - חווית כושר מושלמת בסניף הולמס פלייס

העיר הרצליה היא עיר ייחודית מכל הבחינות: מדובר על עיר עם חופי ים משגעים, עם איזור תעשייה ענף שמושך אליו אלפי עובדים מדי יום, עם מסעדות וברים מהטובים ביותר בארץ, ומיקום מרכזי שמשאיר אותה תמיד רלוונטית. כמו שאתם בטח מדמיינים לעצמכם, בהרצליה קיימת גם אוכלוסיית תושבים לא קטנה בכלל, שמחפשת באופן תמידי אחר אטרקציות רלוונטיות שיאפשרו לה להישאר בתוך העיר, ולהנות מעולם שלם של אפשרויות. חדר כושר בהרצליה, אם כן, הוא אחד הדברים החשובים ביותר לאוכלוסייה ההרצליינית, אז יצאנו לבדוק האם יש חדר כושר בהרצליה שיכול לספק למתאמנים לא רק ארבעה קירות ומכשירים, אלא גם חווית אימון שלמה ומיוחדת. טיזר קטן להמשך: התשובה היא בהחלט כן!


הכירו את רשת הולמס פלייס: חדר כושר בהרצליה וברחבי הארץ

רשת הולמס פלייס היא רשת חדרי כושר, שכבר מזמן הפכה לחלק בלתי נפרד מערים רבות ברחבי מדינת ישראל. ממועדונים בודדים מאיזורים מרכזיים בארץ, הפכה רשת הולמס פלייס לרשת בעלת סניפים רבים שנמצאים באיזור הצפון, איזור הדרום, איזור ירושלים ואיזור המרכז, ככה שכל תושב ותושב במדינת ישראל יכול לרכוש לעצמו מנוי ולהתחיל להתאמן בכיף.

העיר הרצליה גם היא נהנית משני סניפים של הרשת, האחד בקניון שבעת הכוכבים והשני באיזור הרצליה פיתוח. בהתאם, תושבים מכל רחבי העיר יכולים להנות מהיתרונות של חדר הכושר הקרוב, ולהתאים לעצמם אימונים שהולמים בדיוק את הרצונות והצרכים שלהם.


סוגי מנויים בחדר כושר בהרצליה מבית הולמס פלייס

אנחנו בהולמס פלייס מציעים לכם ארבעה סוגי מנויים, שכל אחד מהם עונה על צרכים אחרים וציפיות אחרות:

  • מנוי Premium
  • מנוי energy
  • מנוי family
  • מנוי fitness icon

באופן הזה, בין אם אתם בני נוער, אנשים צעירים או אנשים מבוגרים, רווקים או זוגות, או הורים צעירים עם משפחות – תוכלו להנות ממגוון מסלולים שיתאימו בדיוק למה שאתם מחפשים, כמו כפפה ליד.


למה לבחור בחדר כושר בהרצליה מבית הולמס פלייס ולא בחדר כושר של רשת אחרת?

לאורך השנים, צברנו בהולמס פלייס את כל הידע, הניסיון והמקצועיות שדרושים לנו, על מנת להעמיד בפני קהל לקוחותינו חדרי כושר מאובזרים, מעוצבים ומקצועיים. מאמני הכושר שעובדים אצלנו הם מאמני הכושר הטובים ביותר בארץ, שאחראיים גם על ליווי צמוד של המתאמנים בזמן אימונים חופשיים בחדר הכושר, וגם על העברת שיעורי סטודיו כמו זומבה, פילאטיס, קיקבוקס, יוגה ועוד. באופן הזה, אתם יכולים להנות מעולם שלם של יתרונות, מהרגע שבו אתם מעבירים את הצ’יפ בכניסה למועדון, ועד הרגע שבו אתם מסיימים מקלחת חמה במלתחות היפהפיות והנוחות שנמצאות במתחם.


על נקודות הנאמנות של הולמס פלייס שמעתם?

כחלק מהמנוי בחדר כושר בהרצליה מבית הולמס פלייס, אתם יכולים להנות מצבירת נקודות נאמנות. נקודות הנאמנות הללו הן אישיות לכל מנוי או מנויה, והן מאפשרות לכם להנות ממגוון הטבות משמעותיות תוך שימוש וניצול הנקודות שצברתם. את נקודות הנאמנות תוכלו לצבור באמצעות אחת או יותר מהדרכים הבאות:

  • אימון שבועי ורכישת חבילת אימונים – צבירה של 10 נקודות.
  • חידוש חברות – צבירה של 100 נקודות.
  • צירוף מנוי נוסף למועדון – צבירה של 200 נקודות.


מה חשוב לדעת על חדר כושר בהרצליה מבית הולמס פלייס?

העיר הרצליה כוללת שני מועדונים, כאמור, של רשת הולמס פלייס, כאשר כל אחד מהם מביא איתו שעות פתיחה שונות ומערכת שעות שונה, ככה שכל אחד ואחד מהמנויים יוכל לבחור לעצמו את תנאי המנוי שהכי נוחים לו.

מועדון הולמס פלייס בהרצליה פיתוח מציע שעתיים של חניה חינם בחניון בית אמפא. שעות הפעילות של המועדון הן בראשון עד חמישי בין 6:00-23:00, בשישי בין 7:00-19:00 ובשבת בין 9:00-19:00.

מועדון הולמס פלייס בקניון שבעת הכוכבים מציע שעתיים של חניה חינם בחניון הקניון. שעות הפעילות של המועדון הן בראשון עד חמישי בין 6:00-23:00, בשישי בין 6:00-16:00, ובשבת בין 8:00-13:00.


איך אפשר להירשם לחדר כושר בהרצליה מבית הולמס פלייס?

עם כל היתרונות הברורים הללו, כל מה שנשאר לכם לעשות זה פשוט להצטרף לחוויית הכושר המושלמת בהולמס פלייס הרצליה! את הרישום לחדר הכושר אפשר לבצע באופן טלפוני, דרך מספר הטלפון *9940, אז קדימה – אנחנו מחכים לכם!