חדרי כושר בתל אביב - כיצד כבשה הולמס פלייס את העיר

עולם הכושר של תל אביב בשנת 2020, מציע מגוון רחב מאוד של מקומות להתאמן בהם. יש כאלה הבוחרים להתאמן בבית, אחרים בוחרים בפארק, וישנם כאלה הבוחרים להתאמן בחדרי הכושר השונים הפזורים ברחבי העיר. עם השנים, קבוצת הולמס פלייס הלכה והתרחבה, רכשה מקומות נוספים, והשקיעה מיליוני שקלים לטובת חברי המועדון שלה, להם הקבוצה מחויבת בעדיפות הראשונה. במאמר זה נספר לכם כיצד קבוצת הולמס פלייס כבשה את עולם חדרי הכושר בתל אביב, ונפרט על המועדונים שלנו בעיר.

מה מייחד את מועדוני הכושר של הולמס פלייס?

קבוצת הולמס פלייס הינה רשת חדרי כושר בינלאומית הפרוסה בכל רחבי הארץ. המועדון הראשון שלנו נפתח בשנת 1999 במגדלי עזריאלי, ומאז אנחנו לא מפסיקים לצמוח ולחפש לוקיישנים נוספים למען המתאמנים שלנו. כיום, עם עשרות מועדונים ברחבי הארץ וביניהם 4 מועדונים בתל אביב, הפכה הולמס פלייס לאימפריית חדרי הכושר הגדולה בישראל.

לא רק מכשירי כושר

אחרי שנים בהם חדרי הכושר השונים הציעו למנויים שלהם אימונים במכשירי כושר בלבד, הגיעה הקבוצה והיא מציעה למתאמניה, מעבר לאימונים אירוביים ואנאירוביים, בעזרת מכשירי הכושר הטובים בעולם, גם שיעורי סטודיו כגון: פילאטיס מכשירים, זומבה, יוגה ואימונים פונקציונלים.

מערכת השעות שלנו ענקית ומגוונת, עם שיעורי סטודיו אשר מתקיימים בשעות הבוקר ובשעות הערב. השיעורים מותאמים לכל הגילאים, כך שגם בני נוער, מבוגרים וגם אנשים בגיל השלישי יכולים למצוא את עצמם שומרים על אורח חיים בריא וספורטיבי באמצעות מנוי למועדונים שלנו. בנוסף תוכלו למצוא אצלנו בריכות שחיה בגדלים שונים, ואף אימונים אישיים עם מאמנים מוסמכים של הקבוצה.

כיצד כבשה הולמס פלייס את חדרי הכושר בתל אביב?

הולמס פלייס מאמינה בקיום וקידום של אורח חיים בריא ומותאם אישית לכל אדם הכולל תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית באופן קבוע, ויצירת שגרה מסודרת לקיום אורח חיים זה. כל אלו מאפשרים למתאמנים שלנו בתל אביב לשלב את שגרת העבודה המפרכת עם שגרת אימונים משחררת. בשנת 2015 מיזגה קבוצת הולמס פלייס את רשת “גו אקטיב” לתוכה וכיום אנו מציעים אפילו יותר אפשרויות בחירה לחברי המועדון שלנו.

מה עוד תמצאו אצלנו

תחת קבוצת הולמס פלייס קיימים גם מכוני ספא המעניקים טיפולים מתקדמים ביותר מעולם הספא והתרפיה ומערך דיאטניות מוסמכות אשר יובילו כל אדם אל עבר יעדי תזונה נכונה.

הולמס פלייס מפעילה בית ספר להכשרת מדריכי כושר “הג’ימנסיה” המאפשר לכל מי שמעוניין לעסוק בספורט, לשמש כמאמן במגוון תחומים, לא פלא שהעיר בעלת הכינוי “עיר ללא הפסקה” מוכנה לעבוד קשה באימונים וגם ליהנות מכך.

בנוסף לכל אלו, מציעה הולמס פלייס מחירים אטרקטיבים גם לחברי המועדון רגילים אך גם למשפחות, זוגות, סטודנטים, חיילים ועוד. עם כל היתרונות הברורים האלו, ברור לגמרי כיצד כבשה הולמס פלייס את חדרי הכושר בתל אביב.

להלן המועדונים של הקבוצה בעיר:

 

הולמס פלייס עזריאלי – חדר כושר במרכז תל אביב

מכון כושר בתל אביב עזריאלי

מועדון הכושר הממוקם בתוך מגדלי עזריאלי במרכז ת”א. מועדון זה היה גם מועדון הפרימיום הראשון של קבוצת הולמס פלייס שנפתח בישראל. המועדון בעזריאלי כולל חדר כושר מאובזר ומודרני, בריכה חצי אולימפית, סטודיו המציע לכם שיעורי ספינינג ומעל ל-100 שיעורי סטודיו וכושר מסוגים שונים בשבוע. ייעוץ מקצועי בנושאי כושר ותזונה, וכן מתחם ספא מהטובים שקיימים בארץ ובתוכו תמצאו בריכת שחייה, ג’קוזי, סאונה יבשה ורטובה ועוד. למגיעים עם רכב קיים הסדר חניה עם מגדלי עזריאלי.

כתובת המועדון – קניון עזריאלי, קומה 3 והטלפון של המועדון 03-6094262.

למידע נוסף – הולמס פלייס עזריאלי

 

הולמס פלייס דיזינגוף – חדר כושר פרימיום במרכז תל אביב

חדר כושר בתל אביב דיזינגוף

אין ספק שהמגיעים להתאמן במועדון דיזינגוף נהנים, מלבד האימון, גם מהאווירה. אז אם חשוב לכם באימון לא רק להשיג תוצאות אלא גם ליהנות, לשמוע מוזיקה ולהכיר חברים חדשים – הולמס פלייס דיזינגוף הולך להיות חלק בלתי נפרד מהשבוע שלכם. במועדון תמצאו כושר מקצועי ופונקציונלי, סטודיו עם מגוון רחב של שיעורים לשריפת שומנים, לחיטוב ולעיצוב. בנוסף תמצאו שיעורים שונים המשלבים גוף ונפש. לסיום נספר לכם שבמועדון תוכלו ליהנות גם מאימוני TRX ו- Boot camp – אימון פונקציונלי בקבוצה קטנה ועוד. ואם כל זה לא מפסיק, על גג הסנטר מחכה לכם בריכה עם מיני GYM בעזרתה תוכלו לשפר את כישורי השחיה וסיבולת לב הראיה שלכם.

כתובת המועדון: רח’ דיזינגוף 50, דיזינגוף סנטר, קומה (1-). טלפון: 03-6217000.

למידע נוסף – הולמס פלייס דיזינגוף

 

גו אקטיב ויצמן – מועדון כושר במרכז תל אביב

חדר כושר בתל אביב ויצמן

חדר הכושר האקטיבי-יוקרתי ממוקם בתוך מרכז ויצמן בת”א, הוא אחת מפנינות הדגל העיקריות של קבוצת הולמס פלייס במרכז הארץ. המועדון מציע לכם את המגוון הרחב ביותר של פעילויות, חוגים ואבזור מתקדם שמתאים לכל הצרכים שלכם בהווה ובעתיד. המועדון במרכז ויצמן מציע לכם חדר כושר מתקדם וכן סטודיו מקצועי לשיעורי ספינינג, אימונים פונקציונליים, TRX, פילאטיס מכשירים ועוד. צוות המועדון עוזר למתאמנים שלנו לשמור על הבריאות, התזונה הנכונה, ואורח החיים הספורטיבי שלהם. לחברי המועדון קיים הסדר חניה עם המרכז.

כתובת המועדון: רח’ ויצמן 14, מרכז ויצמן, תל אביב. טלפון: 03-6099989.

למידע נוסף – גו אקטיב ויצמן

 

גו אקטיב פרו הדר יוסף – מכון כושר בצפון תל אביב

מכון כושר בתל אביב הדר יוסף

מועדון זה הינו מועדון בוטיק באווירה ביתית.  גו אקטיב מקבוצת הולמס פלייס, ממוקם בבית הועד האולימפי במתחם הדר יוסף בת”א ומשמש כבית של מאמני הכושר בישראל. המועדון מציע את מיטב מאמני הכושר לאימונים אישיים, אימונים בקבוצות קטנות ומאפשר כמובן אימון בחדר הכושר המסורתי. במתחם המועדון גם חנות ביגוד וציוד מקצועי במחירים מיוחדים לחברי המועדון. בנוסף, קיימת חניה חינם במקום לחברי המועדון.

כתובת המועדון: הדר יוסף – רח’ שטרית 6, בית הוועד האולימפי, הדר יוסף. טלפון: 077-7764200.

למידע נוסף – גו אקטיב פרו הדר יוסף

 

אייקון ת”א – מכון כושר במרכז תל אביב

אייקון מועדון כושר בתל אביב

אייקון פיטנס היא רשת הלואו קוסט פרימיום של קבוצת הולמס פלייס, המציאה חוויה קצת שונה לחברי המועדון שלה. מודל המנוי של אייקון פיטנס שונה מקבוצת האם, ויש דגש מאוד נרחב על שיעורי סטודיו, אותם ניתן להזמין ישירות דרך האפליקציה הייעודית שלהם. בנוסף תוכלו לבצע אימונים וירטואלים עם המאמנים הטובים בעולם ועוד.
כתובת המועדון: אחד העם 9. טלפון: 6628*

למידע נוסף – אייקון ת”א

 

 

אוקיי, שכנעתם אותי, מה עושים עכשיו?

רשת הולמס פלייס מציעה לכם להצטרף אל מעגל חברי המועדון שלה עוד היום, וליהנות מאווירת אימונים נעימה, אנרגטית וקרובה לבית. אתם מוזמנים להתקשר ישירות לאחד המועדונים עליהם כתבנו, ונציגי השירות שלנו ישמחו לתת לכם פרטים נוספים על ההצטרפות.

בהצלחה!