אימון פונקציונלי בתל אביב - הולמס פלייס

בשנים האחרונות, ניתן לראות כי יותר ויותר ישראלים זונחים את מכשירי הכושר ועוברים לאימונים ייחודים, כאשר אימון פונקציונלי במועדון כושר בתל אביב עומד בקדמת הבמה. מדובר באימון אפקטיבי ואהוב במיוחד אשר מבוסס על גישה המשלבת מספר מערכות תנועה: שרירים, עצבים ושיווי משקל.

השיטה של אימון פונקציונלי בתל אביב תורמת באופן משמעותי לשיפור סיבולת לב ריאה, הגדלת טווחי תנועה, סיבולת השרירים ועוד. מדובר באימון אשר מורכב ממגוון רחב של תרגילים, כגון הפלאנק והסקוואט, אשר מאפשרים עבודה על חלקי הגוף השונים והפעלת שרירים רבים.

אימון פונקציונלי בתל אביב מתבצע בסטודיו נוח, מאובזר וממוזג, ובדרך כלל בקבוצות קטנות. הגיבוש החברתי תורם למאמן להתמיד, ואף ליהנות מהפעילות. זאת לצד יתרונות פיזיים חשובים כמו: העלאת צפיפות עצם, ירידה במשקל, שיפור יכולת אירובית, שיפור סיבולת לב ריאה ועוד.

קצת על אימון פונקציונלי

אימון פונקציונלי בהגדרתו ״היבשה״ הוא אימון שמנסה לעשות שימוש בכמה שפחות אביזרים חיצוניים ומתבסס בעיקר על פעולות הגוף עצמו, וכמו כן הוא מתאפיין בזמנים קצרים של פעילות. תחת מטריית ההגדרה של אימון פונקציונלי ניתן למצוא אימונים מסוג TRX, פילאטיס, קרוספיט, טיפוס ועוד אימונים שמוכרים לכל אחד ואחת מאיתנו.

אימון פונקציונלי בתל אביב

אימון פונקציונלי בתל אביב

יתרונות אפקטיביים שמעניק אימון פונקציונלי בתל אביב:

ירידה מהירה במשקל ובאחוזי השומן בגוף, לצד חיטוב ועיצוב.

חיזוק ושיפור את היציבות.

שיפור תפקוד מטלות ומשימות יומיומיות.

שיפור מצב הרוח ורמת המוטיבציה הן בזמן האימון והן לאחר סיומו.

כמו כן, חשוב במיוחד לקחת בחשבון כי אימון מסוג זה מצריך מאמן מוסמך, בעל ניסיון וידע מקצועי רחב אשר עבר הכשרה בתחום. כך תוכלו להבטיח אימון אפקטיבי, נכון ובטוח, כזה שיתאים למצב הגופני שלכם, הכושר והמגבלות, במידה וישנן.

הולמס פלייס מציעים לקהל הרחב אימון פונקציונלי בתל אביב ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר על ידי מיטב המאמנים אשר עברו הסמכה והכשרה בתחום. כל אימון נעשה בקבוצה אינטימית, מכבדת ותומכת בסטודיו מאובזר וממוזג.

מדוע קל יותר להתמיד עם  אימון פונקציונלי בתל אביב?

קודם כל, מהסיבה הפשוטה כי קל יותר להתמיד כאשר קיים בתמונה מאמן צמוד. מחקרים רבים אשר נעשו בתחום מראים כי יכולת ההתמדה של המתאמן עולה באופן ניכר הן בעקבות המאמן והן בעקבות העובדה כי האימון מתבצע בקבוצה, מה שתורם להנאה ומוטיבציה.

שנית, תוצאות מהירות ונראות לעין: אימון פונקציונלי  בשונה מאימונים אחרים, יגרום לכם לשרוף קלוריות גם שעות רבות לאחר סיום האימון, זאת בעקבות העלייה המשמעותית בקצב הלב ובהפרשה של הורמוני סטרס כמו אדרנלין.

איך אימון פונקציונלי שונה מאימונים אחרים?

כשמדברים על אימון פונקציונלי מדברים על אימון ששורף המון קלוריות, מותח את השרירים, בונה שיווי משקל מצוין וכן משפר את הקורדינציה של האדם. הפעולות הספורטיביות במהלך האימון מקנות בסיס למגוון ביצוע פעולות יום יומיות של האדם. כך, לדוגמה, אנשים שרגילים ללכת בצורה כפופה יכולים למצוא את עצמם תוך אימונים ספורים בלבד מזדקפים והולכים בצורה תקינה ובריאה לגוף.

בזכות היתרונות הרבים שבאימון פונקציונלי, הוא מומלץ לביצוע גם על ידי צעירים אך גם על ידי אנשי הגיל השלישי שרוצים לשמור על עצמם בריאים ובכושר.

אז קדימה, למה אתם מחכים? היכנסו לעמוד של מועדוני הכושר של הולמס פלייס בתל אביב, והירשמו לאימוני אימון פונקציונלי!