שיעורי סטודיו - מועדוני כושר הולמס פלייס HOLMES PLACE
שני
24/02/2020
CX WORX
7:30 | 30 דק'

מדריך: בתיה עזריה

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
8:00 | 55 דק'

מדריך: רוזה אטלמן

פילאטיס

שמרטפייה
8:00 | 90 דק'

מדריך: מדריך כללי

ילדים-גו'דו

RPM
8:10 | 55 דק'

מדריך: יואב

ספינינג

BODYBALANCE
8:15 | 55 דק'

מדריך: ענבל אמרן

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: רוזה אטלמן

פילאטיס

RPM CINEMA
9:15 | 59 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

עיצוב דינמי
9:20 | 50 דק'

מדריך: ענבל אמרן

סטודיו לס מילס

התעמלות במים
9:30 | 45 דק'

מדריך: שנטל האוזנר

בריכה מקורה

שמרטפייה
9:30 | 90 דק'

מדריך: מדריך כללי

ילדים-גו'דו

פילאטיס מכשירים
10:00 | 55 דק'

מדריך: רוזה אטלמן

פילאטיס

פילאטיס
10:20 | 45 דק'

מדריך: דניאלה טובים

סטודיו לס מילס

AQUADYNAMIC
10:30 | 55 דק'

מדריך: שנטל האוזנר

בריכה מקורה

שמרטפייה
11:00 | 60 דק'

מדריך: מדריך כללי

ילדים-גו'דו

פילאטיס
11:25 | 45 דק'

מדריך: מיכל סבר

סטודיו לס מילס

התעמלות בונה עצ
12:15 | 45 דק'

מדריך: מיכל סבר

סטודיו לס מילס

פלדנקרייז
13:10 | 55 דק'

מדריך: איתן מנדל

סטודיו לס מילס

BODYCOMBAT CINEMA
14:20 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו לס מילס

CX CINEMA
15:20 | 40 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו לס מילס

קיקבוקס 12-16
16:00 | 45 דק'

מדריך: ליאור אדר

סטודיו לס מילס

טניס שולחן 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: חנוך לנר

לא ידוע

אוריגמי 9-11
16:30 | 45 דק'

מדריך: רינה

חוגים

יוגה אשטנגה
17:00 | 55 דק'

מדריך: נופר לוי

סטודיו לס מילס

TRX ילדים 12-16
17:00 | 45 דק'

מדריך: ליאור אדר

אימונים אישיים

טניס שולחן 9-11
17:15 | 45 דק'

מדריך: חנוך לנר

מדשאות חוץ

קסם האומנות 6-8
17:15 | 45 דק'

מדריך: רינה

חוגים

פילאטיס מכשירים
18:00 | 55 דק'

מדריך: רונית אסקיו פילאטיס

פילאטיס

טניס שולחן 12+
18:00 | 45 דק'

מדריך: חנוך לנר

לא ידוע

עיצוב
18:10 | 60 דק'

מדריך: שנטל האוזנר

סטודיו לס מילס

INDOOR CYCLING
18:45 | 60 דק'

מדריך: יהודה שפיר

ספינינג

פילאטיס מכשירים
19:00 | 55 דק'

מדריך: רונית אסקיו פילאטיס

פילאטיס

GRIT
19:00 | 45 דק'

מדריך: טס נצר

סטודיו לס מילס

BootCamp
19:00 | 45 דק'

מדריך: ליאור אדר

אימונים אישיים

BODYSTEP
19:45 | 55 דק'

מדריך: ענבל אמרן

סטודיו לס מילס

TRX
20:00 | 45 דק'

מדריך: דניאל מרקוביץ'

אימונים אישיים

פילאטיס מכשירים
20:00 | 55 דק'

מדריך: רונית אסקיו פילאטיס

פילאטיס

INDOR CYCLING
20:00 | 45 דק'

מדריך: יהודה שפיר

ספינינג

CX WORK
20:45 | 30 דק'

מדריך: ענבל אמרן

סטודיו לס מילס

BODYBALANCE CINEME
21:30 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו לס מילס

שלישי
25/02/2020
RPM CINEMA
6:00 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

פילאטיס
7:20 | 45 דק'

מדריך: ספיר רבינוביץ

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
8:00 | 55 דק'

מדריך: נאווה אושרי

פילאטיס

שמרטפייה
8:00 | 90 דק'

מדריך: מדריך כללי

ילדים-גו'דו

BODYPUMP
8:10 | 55 דק'

מדריך: אושרת

סטודיו לס מילס

יוגה
8:15 | 60 דק'

מדריך: חגית קרישנר

מחול

TRX
8:30 | 45 דק'

מדריך: מיכל בודינגר

אימונים אישיים

פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: נאווה אושרי

פילאטיס

BODYCOMBAT CINEMA
9:10 | 60 דק'

מדריך: רז עמרם

סטודיו לס מילס

עיצוב
9:20 | 45 דק'

מדריך: ענת פרצ'ק

מחול

שמרטפייה
9:30 | 90 דק'

מדריך: מדריך כללי

ילדים-גו'דו

Gold Member
10:00 | 45 דק'

מדריך: ליאור אדר

ילדים-חדר כושר

פילאטיס מכשירים
10:00 | 55 דק'

מדריך: נאווה אושרי

פילאטיס

מתיחות+בטן
10:15 | 45 דק'

מדריך: רותי קרמר

סטודיו לס מילס

מתיחות+בטן
10:15 | 45 דק'

מדריך: דניאלה טובים

מחול

התעמלות במים
10:30 | 45 דק'

מדריך: שנטל האוזנר

בריכה מקורה

שמרטפייה
11:00 | 60 דק'

מדריך: מדריך כללי

ילדים-גו'דו

פילאטיס
11:10 | 45 דק'

מדריך: דניאלה טובים

סטודיו לס מילס

פלדנקרייז
12:05 | 45 דק'

מדריך: ציפי גרינבויים

סטודיו לס מילס

ברידג
13:00 | 900 דק'

מדריך: אבינועם מנחם

מחול

פלדנקרייז
13:00 | 45 דק'

מדריך: מזי חייקין

סטודיו לס מילס

CX CINEMA
14:25 | 50 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו לס מילס

קיקבוקס 12-16
16:00 | 45 דק'

מדריך: ליאור אדר

סטודיו לס מילס

בצק סוכר 9-11
16:00 | 45 דק'

מדריך: ויטי

חוגים

טניס שולחן 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך: חנוך לנר

לא ידוע

בצק סוכר 6-8
16:45 | 45 דק'

מדריך: ויטי

חוגים

6-8 MMA
17:00 | 45 דק'

מדריך: ירון קוגן

ילדים-גו'דו

טניס שולחן 9-11
17:15 | 45 דק'

מדריך: חנוך לנר

לא ידוע

RPM SPRINT
17:30 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

זומבה
17:45 | 45 דק'

מדריך: שנטל האוזנר

סטודיו לס מילס

9-11 MMA
17:45 | 45 דק'

מדריך: ירון קוגן

ילדים-גו'דו

פילאטיס מכשירים
18:00 | 55 דק'

מדריך: רוזה אטלמן

פילאטיס

12-16 MMA
18:30 | 45 דק'

מדריך: ירון קוגן

ילדים-גו'דו

פילאטיס
18:35 | 45 דק'

מדריך: דניאלה טובים

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
19:00 | 55 דק'

מדריך: רוזה אטלמן

פילאטיס

TRX
19:00 | 45 דק'

מדריך: מיכל בודינגר

אימונים אישיים

BODYBALANCE
19:25 | 55 דק'

מדריך: נופר לוי

סטודיו לס מילס

אשטנגה יוגה
19:40 | 60 דק'

מדריך: חגית קרישנר

מחול

RPM
20:00 | 50 דק'

מדריך: יואב

ספינינג

פילאטיס מכשירים
20:00 | 55 דק'

מדריך: רוזה אטלמן

פילאטיס

BODY ATTACK
20:25 | 55 דק'

מדריך: ענבל אמרן

סטודיו לס מילס

BODYPUMP
21:30 | 55 דק'

מדריך: רון פאר

סטודיו לס מילס

רביעי
26/02/2020
RPM CINEMA
6:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

BODY BALANCE CI
6:00 | 55 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
7:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה פילאטיס

פילאטיס

CX
7:30 | 30 דק'

מדריך: בתיה עזריה

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
8:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה פילאטיס

פילאטיס

שמרטפייה
8:00 | 90 דק'

מדריך: מדריך כללי

ילדים-גו'דו

RPM
8:10 | 50 דק'

מדריך: מעיין יפרח

ספינינג

GRIT
8:10 | 45 דק'

מדריך: טס נצר

סטודיו לס מילס

BootCamp
8:15 | 45 דק'

מדריך: מיכל בודינגר

אימונים אישיים

CX
9:00 | 30 דק'

מדריך: טס נצר

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה פילאטיס

פילאטיס

שמרטפייה
9:30 | 90 דק'

מדריך: מדריך כללי

ילדים-גו'דו

התעמלות במים
9:30 | 45 דק'

מדריך: גלי אהרונוביץ

בריכה מקורה

מתיחות
9:30 | 30 דק'

מדריך: טס נצר

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
10:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה פילאטיס

פילאטיס

Gold Member
10:00 | 45 דק'

מדריך: ליאור אדר

ילדים-חדר כושר

התעמלות במים
10:25 | 45 דק'

מדריך: גלי אהרונוביץ

בריכה מקורה

פילאטיס
10:30 | 45 דק'

מדריך: רן נבון

סטודיו לס מילס

פילאטיס+מתיחות
10:30 | 45 דק'

מדריך: מיכל סבר

מחול

RPM CINEMA
10:30 | 59 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

שמרטפייה
11:00 | 60 דק'

מדריך: מדריך כללי

ילדים-גו'דו

פלדנקרייז
11:30 | 45 דק'

מדריך: איתן מנדל

סטודיו לס מילס

פלדנקרייז
12:30 | 45 דק'

מדריך: איתן מנדל

סטודיו לס מילס

יוגה מתחילים
13:30 | 45 דק'

מדריך: ניצן סהר

סטודיו לס מילס

קפוארה 9-11
16:00 | 45 דק'

מדריך: פרנה

סטודיו לס מילס

חוג בישול 9-11
16:30 | 45 דק'

מדריך: מיטל ויצמן

חוגים

קפוארה 3-5
16:45 | 45 דק'

מדריך: פרנה

סטודיו לס מילס

התעמלות 3-5
17:00 | 45 דק'

מדריך:

ילדים-גו'דו

חוג בישול 6-8
17:15 | 45 דק'

מדריך: מיטל ויצמן

חוגים

קפוארה 6-8
17:30 | 45 דק'

מדריך: פרנה

סטודיו לס מילס

התעמלות ק' 6-8
17:45 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

ילדים-גו'דו

פילאטיס מכשירים
18:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה פילאטיס

פילאטיס

RPM CIMEMA
18:00 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

עיצוב דינאמי
18:15 | 45 דק'

מדריך: נופר לוי

סטודיו לס מילס

התעמלות ק' 9-11
18:30 | 45 דק'

מדריך: אירית גדות

ילדים-גו'דו

חוג בישול
18:35 | 45 דק'

מדריך: מיטל ויצמן

לא ידוע

פילאטיס מכשירים
19:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה פילאטיס

פילאטיס

BootCamp
19:00 | 45 דק'

מדריך: ליאור אדר

אימונים אישיים

BODYPUMP
19:05 | 70 דק'

מדריך: ליאת ענפי

סטודיו לס מילס

INDOOR CYCLING
20:00 | 60 דק'

מדריך: יהודה שפיר

ספינינג

פילאטיס מכשירים
20:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה פילאטיס

פילאטיס

TRX HIIT
20:00 | 45 דק'

מדריך: דניאל מרקוביץ'

אימונים אישיים

BODY COMBAT
20:05 | 55 דק'

מדריך: ליאת ענפי

סטודיו לס מילס

זומבה
20:30 | 45 דק'

מדריך: אושרה צורדקר

ילדים-גו'דו

BODYPUMP CINEMA
21:30 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו לס מילס

חמישי
27/02/2020
CX CINEMA
6:00 | 30 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו לס מילס

RPM CINEMA
6:15 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

פילאטיס מכשירים
7:00 | 55 דק'

מדריך: מורן וסטלר

פילאטיס

עיצוב
7:20 | 45 דק'

מדריך: עינב ישראלי

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
8:00 | 55 דק'

מדריך: מורן וסטלר

פילאטיס

שמרטפייה
8:00 | 90 דק'

מדריך: שני יהודה

ילדים-גו'דו

RPM CINEMA
8:10 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

BODYPUMP
8:10 | 55 דק'

מדריך: מריאני שטוקבנט

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: מורן וסטלר

פילאטיס

RPM CINEMA
9:15 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

עיצוב + מתיחות
9:15 | 45 דק'

מדריך: רותי קרמר

מחול

פילאטיס
9:20 | 45 דק'

מדריך: מריאני שטוקבנט

סטודיו לס מילס

שמרטפייה
9:30 | 90 דק'

מדריך: שני יהודה

ילדים-גו'דו

פילאטיס
10:15 | 45 דק'

מדריך: דניאלה טובים

סטודיו לס מילס

פילאטיס
10:15 | 45 דק'

מדריך: שנטל האוזנר

מחול

שמרטפייה
11:00 | 60 דק'

מדריך:

ילדים-גו'דו

זומבה
11:05 | 45 דק'

מדריך: שנטל האוזנר

סטודיו לס מילס

ברידג'
11:30 | 120 דק'

מדריך: אבינועם מנחם

מחול

התעמלות בונה עצ
12:00 | 45 דק'

מדריך: מיכל סבר

סטודיו לס מילס

פלדנקרייז
13:00 | 45 דק'

מדריך: ציפי גרינבויים

סטודיו לס מילס

TRX נוער
16:00 | 45 דק'

מדריך: ליאור אדר

אימונים אישיים

יוגה 6-8
16:30 | 45 דק'

מדריך:

סטודיו לס מילס

טניס שולחן 9-11
16:30 | 45 דק'

מדריך: חנוך לנר

לא ידוע

חוויות בחיות
16:30 | 45 דק'

מדריך: גלי אהרונוביץ

לא ידוע

ספינינג 12-16
17:00 | 45 דק'

מדריך: ליאור אדר

ספינינג

טניס שולחן6-8
17:15 | 45 דק'

מדריך: חנוך לנר

לא ידוע

יוגה גילאי 3-5
17:15 | 45 דק'

מדריך: ציפי גרינבויים

סטודיו לס מילס

חוויות בחיות 6-8
17:15 | 45 דק'

מדריך: גלי אהרונוביץ

חוגים

פילאטיס מכשירים
18:00 | 55 דק'

מדריך: מורן וסטלר

פילאטיס

טניס שולחן 12-14
18:00 | 45 דק'

מדריך: חנוך לנר

לא ידוע

פילאטיס
18:15 | 45 דק'

מדריך: צדי ענטבי

סטודיו לס מילס

RPM
18:30 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

פילאטיס מכשירים
19:00 | 55 דק'

מדריך: מורן וסטלר

פילאטיס

TRX
19:00 | 45 דק'

מדריך: דניאל מרקוביץ'

אימונים אישיים

זומבה
19:05 | 55 דק'

מדריך: גילי קפיטולניק

סטודיו לס מילס

RPM
19:30 | 50 דק'

מדריך: אלון בלנקשטיין

ספינינג

BODYPUMP
20:30 | 60 דק'

מדריך: אלון בלנקשטיין

סטודיו לס מילס

יוגה
20:30 | 60 דק'

מדריך: לירון

מחול

שישי
28/02/2020
B.BALANCE
6:00 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו לס מילס

RPM וירטואלי
6:30 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

עיצוב
7:20 | 45 דק'

מדריך: רון פאר

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
8:00 | 55 דק'

מדריך: רוזה אטלמן

פילאטיס

התעמלות מים
8:15 | 45 דק'

מדריך: צורית

בריכה מקורה

עיצוב דינמי
8:15 | 45 דק'

מדריך: רון פאר

סטודיו לס מילס

TRX FORCE
8:15 | 45 דק'

מדריך: מיכל בודינגר

אימונים אישיים

RPM
8:15 | 45 דק'

מדריך: אחי קושניר

ספינינג

פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: רוזה אטלמן

פילאטיס

BODY BALANCE
9:15 | 55 דק'

מדריך: נופר לוי

מחול

BODY BALANCE
9:15 | 55 דק'

מדריך: בתיה עזריה

סטודיו לס מילס

TRX FORCE
9:15 | 45 דק'

מדריך: מיכל בודינגר

אימונים אישיים

RPM
9:30 | 60 דק'

מדריך: מעיין יפרח

ספינינג

פילאטיס מכשירים
10:00 | 55 דק'

מדריך: רוזה אטלמן

פילאטיס

TRX FORCE
10:15 | 45 דק'

מדריך: מיכל בודינגר

אימונים אישיים

זומבה
10:20 | 55 דק'

מדריך: אושרה צורדקר

מחול

אשטנגה יוגה
10:30 | 60 דק'

מדריך: מאיה פסט

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
11:00 | 55 דק'

מדריך: רוזה אטלמן

פילאטיס

פילטיס
11:35 | 45 דק'

מדריך: רן נבון

סטודיו לס מילס

12-16 MMA
13:15 | 45 דק'

מדריך: ירון קוגן

ילדים-גו'דו

BODY PUMP
13:30 | 55 דק'

מדריך: רון פאר

סטודיו לס מילס

6-8 MMA
14:00 | 45 דק'

מדריך: ירון קוגן

ילדים-גו'דו

RPM CINEMA
14:30 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

קיקבוקס
14:40 | 60 דק'

מדריך: מירית אלמוג

סטודיו לס מילס

MMA 9-11
14:45 | 45 דק'

מדריך: ירון קוגן

ילדים-גו'דו

BODYCOMBAT
15:50 | 1000 דק'

מדריך: יונתן ענפי

סטודיו לס מילס

שבת
29/02/2020
עיצוב דינאמי
8:00 | 45 דק'

מדריך: מורן וסטלר

סטודיו לס מילס

RPM
8:30 | 60 דק'

מדריך: תומר כהן

ספינינג

פילאטיס
8:30 | 50 דק'

מדריך: דניאלה טובים

מחול

BODY BALANCE
9:00 | 55 דק'

מדריך: נופר לוי

סטודיו לס מילס

מתיחות
9:30 | 45 דק'

מדריך: דניאלה טובים

מחול

RPM
9:30 | 60 דק'

מדריך: תומר כהן

ספינינג

מתיחות
10:15 | 45 דק'

מדריך: אולגה טגייב

סטודיו לס מילס

פילאטיס
10:20 | 45 דק'

מדריך: דניאלה טובים

מחול

פילאטיס
11:15 | 45 דק'

מדריך: אולגה טגייב

סטודיו לס מילס

פילטיס
12:15 | 45 דק'

מדריך: אולגה טגייב

סטודיו לס מילס

BODYPUMP
13:30 | 55 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו לס מילס

RPM וירטואלי
14:00 | 55 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

BODYPUMP
17:10 | 55 דק'

מדריך: הילה ניניו

סטודיו לס מילס

אטאק
18:20 | 50 דק'

מדריך: הילה ניניו

סטודיו לס מילס

CX
19:30 | 30 דק'

מדריך: עמית פילו

סטודיו לס מילס

BODYBALANCE
20:05 | 55 דק'

מדריך: עמית פילו

סטודיו לס מילס

ראשון
01/03/2020
CX WORK
6:00 | 30 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו לס מילס

RPM CINEMA
6:15 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

פילאטיס מכשירים
7:00 | 60 דק'

מדריך: נורית שממה פילאטיס

פילאטיס

פילאטיס
7:20 | 45 דק'

מדריך: ספיר רבינוביץ

סטודיו לס מילס

שמרטפייה
8:00 | 90 דק'

מדריך: מדריך כללי

ילדים-גו'דו

פילאטיס מכשירים
8:00 | 60 דק'

מדריך: נורית שממה פילאטיס

פילאטיס

RPM
8:00 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

עיצוב דינמי
8:15 | 45 דק'

מדריך: יעלה ברק

סטודיו לס מילס

BootCamp
8:30 | 45 דק'

מדריך: תמיר משקל

אימונים אישיים

פילאטיס מכשירים
9:00 | 55 דק'

מדריך: נורית שממה פילאטיס

פילאטיס

פילאטיס
9:15 | 45 דק'

מדריך: צדי ענטבי

סטודיו לס מילס

שמרטפייה
9:30 | 90 דק'

מדריך: מדריך כללי

ילדים-גו'דו

יוגה
10:05 | 60 דק'

מדריך: נטע מור

סטודיו לס מילס

יוגה מתחילים
10:15 | 60 דק'

מדריך: חגית קרישנר

מחול

טניס שולחן
10:30 | 60 דק'

מדריך: חנוך לנר

מדשאות חוץ

Gold Member
10:45 | 45 דק'

מדריך: ליאור אדר

אימונים אישיים

RPM CINEMA
11:00 | 45 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

ספינינג

שמרטפייה
11:00 | 60 דק'

מדריך:

ילדים-גו'דו

פלדנקרייז
11:15 | 45 דק'

מדריך: איתן מנדל

סטודיו לס מילס

ברידג'
12:15 | 60 דק'

מדריך: אבינועם מנחם

מחול

פלדנקרייז
12:15 | 45 דק'

מדריך: איתן מנדל

סטודיו לס מילס

BODYPUMP CINEMA
13:20 | 60 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו לס מילס

CX CINEMA
14:20 | 40 דק'

מדריך: מדריך וירטואלי

סטודיו לס מילס

TRX נוער
16:00 | 45 דק'

מדריך: ליאור אדר

אימונים אישיים

כושר בתחנות9-11
16:00 | 45 דק'

מדריך: מיטל ויצמן

סטודיו לס מילס

כושר בתחנות 6-8
16:45 | 45 דק'

מדריך: מיטל ויצמן

סטודיו לס מילס

פילאטיס מכשירים
17:00 | 55 דק'

מדריך: נאווה אושרי

פילאטיס

עיצוב דינמי
17:35 | 45 דק'

מדריך: יעלה ברק

סטודיו לס מילס

סיפור ויצירה3-5
17:45 | 45 דק'

מדריך: מיטל ויצמן

ילדים-גו'דו

פילאטיס מכשירים
18:00 | 55 דק'

מדריך: נאווה אושרי

פילאטיס

BODY BALANCE
18:30 | 60 דק'

מדריך: רן נבון

סטודיו לס מילס

קסם האומנות 9+
18:30 | 45 דק'

מדריך: מיטל ויצמן

חוגים

ספינינג
18:45 | 60 דק'

מדריך: גדי לוגסי

ספינינג

פילאטיס מכשירים
19:00 | 55 דק'

מדריך: נאווה אושרי

פילאטיס

זומבה
19:30 | 45 דק'

מדריך: אושרה צורדקר

סטודיו לס מילס

TRX
19:30 | 45 דק'

מדריך: דניאל מרקוביץ'

אימונים אישיים

פילאטיס מכשירים
20:00 | 55 דק'

מדריך: נאווה אושרי

פילאטיס

פילאטיס
20:10 | 55 דק'

מדריך: דניאלה טובים

ילדים-גו'דו

RPM
20:15 | 45 דק'

מדריך: אלון בלנקשטיין

ספינינג

BODY PUMP
20:30 | 60 דק'

מדריך: ענבל אמרן

סטודיו לס מילס

BODY COMBAT
21:35 | 60 דק'

מדריך: יונתן ענפי

סטודיו לס מילס

לפנייה בכל נושא

עדכוני הדקה ה-90

RPM

24.02.2020

הוחלף\ה יואב

GRIT

26.02.2020

הוחלף\ה טס...

CX

26.02.2020

הוחלף\ה טס...

מתיחות

26.02.2020

הוחלף\ה טס...

זומבה

26.02.2020

הוחלף\ה או...

RPM

28.02.2020

הוחלף\ה אח...

פילאטיס

29.02.2020

הוחלף\ה דנ...

מתיחות

29.02.2020

הוחלף\ה דנ...

פילאטיס

29.02.2020

הוחלף\ה דנ...

BODY BALANCE

01.03.2020

הוחלף\ה רן...

BODYPUMP

05.03.2020

הוחלף\ה רו...

פילאטיס

05.03.2020

הוחלף\ה קר...

פילאטיס

07.03.2020

הוחלף\ה דנ...

מתיחות

07.03.2020

הוחלף\ה דנ...

פילאטיס

07.03.2020

הוחלף\ה דנ...

RPM

18.03.2020

הוחלף\ה יואב

חברי המועדון שלנו מספרים

סיפורי הצלחה מתקיימים בהולמס פלייס על בסיס יום יומי כבר מעל לשלושים שנה.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

מועדון כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

הודיה ביטון

חברת מועדון הולמס פלייס נתניה 03/04/2018

"בשנייה שאני יוצאת מהמועדון אני כבר לא יכולה לחכות ולחזור לעוד אימון מאומץ, סוחט ומתגמל"

מועדון כושר רמת גן - חדר כושר הולמס פלייס

סיגל בן מרגי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה
03/02/2017

"בזכות שיעורי ההיט שמחזק שרירים ושורף שומנים אני עולה 7 מתח ובשנה הבאה - נינגה!"

מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה - חדר כושר הולמס פלייס

עידית המאירי

חברת מועדון הולמס פלייס מתחם הבורסה 05/08/2018

"מאז שהתחלתי להתאמן בהולמס פלייס עם מישל, אני מרגישה קלה, חיונית ושמחה יותר! 😊"

חדר כושר נתניה - חדר כושר הולמס פלייס

אביב גניש

חבר מועדון הולמס פלייס נתניה
21/10/2005

"חורף, קיץ , עומס בעבודה או סתם לפני חופשה - בסוף ההולמס פלייס זה שגרה!"