קיקבוקסינג בראשון לציון - בהולמס פלייס

בסניף הולמס פלייס פרימיום בראשון לציון מתקיימים שיעורי קיקבוקס עוצמתיים!

שיעורי קיקבוקסינג של הולמס פלייס משפרים את הביטחון העצמי, את הכוח המתפרץ בשרירים ואת סיבולת לב הריאה שלכם.

  • טורם לחילוף החומרים
  • משפר את הקואורדינציה
  • עבודה על מגוון שרירים
  • משפר סיבולת לב ריאה

שיעורי קיקבוקסינג - עוצמה, כושר וספורט

בואו הצטרפו למועדון פרימיום ראשון לציון!

שיעורי קיקבוקס

אי שם בתחילת שנות השבעים נכנסה אל חיינו שיטת לחימה חדשה שהתפתחה עם השנים גם לסגנון ידוע מאוד של אימון גופני. השיטה, שכוללת שימוש בכפפות אגרוף בדרך כלל, הציעה אלטרנטיבה לאימונים סטטיים והיא משמשת בתור אימון דינאמי ותזזיתי ביותר. אז כדי שיהיה ברור יותר על מה אנחנו מדברים, בואו נכיר קצת יותר את שיטת הקיקבוקסינג המעולה, בדגש על שיעורי קיקבוקסינג בראשון לציון.

אימון גופני שמשלב לחימה?

חלק מכם אולי עלולים לחשוב שמדובר כאן על לחימה של ממש, אבל לא על זה מדובר. אימוני קיקבוקינג למעשה משלביםעקרונות של שיטות לחימה כמו בעיטות ואגרופים, אך הם ממש לא באים לידי ביטוי בפועל בין המתאמנים. העיקרון הוא להשתמש בבעיטות והאגרופים כדי להניע את הגוף ולגרום לו לזוז. אימוני קיקבוקסינג מציעים למעשה מגוון קומבינציות קבועות הכוללות בעיטות, צעדים, אגרופים, שינויי כיוון, זריזות תנועה וקורדינציה.

קיקבוקסינג בראשון לציון – למי זה מתאים?

אימוני קיקבוקסינג פונים ממש אל כולם. צעירים ומבוגרים כאחד יכולים להנות מהאימון הדינאמי הזה, שבו התנועות מלוות תמיד במוזיקה חזקה ומדרבנת לעשייה, מדריכים מלאי אנרגיות טובות ואווירה מחשמלת. קיקבוקסינג, בדומה לאימונים כמו ספינינג או זומבה, מתבססים קודם כל על האנרגיות שבחדר, וחדר בלי אנרגיות יוביל לאימון קיקבוקסינג לא מאוד מוצלח. אימוני קיקבוקסינג בראשון לציון מוקפדים עם עקרונות החובה הללו, ובנוסף משלבים חדרים מאווררים וממוזגים, כך שכל מה שנשאר זה פשוט לשים את הכפפות ולהגיע להתאמן.

ולמי שאין כפפות?

הכפפות הן רק בגדר המלצה כדי להיכנס לאווירה, ובמידה ומתקיימים שיעורי קיקבוקסינג עם אלמנטים שמחייבים שימוש בכפפות – המתאמנים בדרך כלל מיודעים על כך מספיק מראש כדי שיוכלו להתארגן בהתאם.

מה היתרונות של קיקבוקסינג על פני סוגי ספורט אחרים?

בגלל שאימוני קיקבוקסינג משלבים כל כך הרבה פעולות בבת אחת, מדובר כאן על ספורט שהמון אנשים מתחברים אליו גם בזכות האופי שלו וגם בזכות הדינאמיות שלו. שיעור קיקבוקסינג אחד לא דומה למשנהו, ויש כאן עולם שלם של כיף, אנרגיה ופיתוח של סיבולת לב ריאה ושרירים.

אז קדימה, היכנסו לעמוד של מועדון כושר פרימיום G בראשון והירשמו עכשיו!

שיעורי זומבה בראשל"צ

זה הזמן להיכנס לקצב ולכושר

לפרטים
אימוני זומבה בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

שיעורי יוגה מהנים בראשל"צ

החיבור בין הגוף לנפש

לפרטים
יוגה בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

אימון פונקציונלי בראשל"צ

עובדים על כל הגוף

לפרטים
אימון פונקציונלי בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

למידע נוסף ולהצטרפות השאירו פרטים

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונציג יחזור אליכם בהקדם