שיעורי זומבה בראשון לציון - הולמס פלייס

רבים מאיתנו נוטים לתרץ את חוסר ביצוע הפעילות הגופנית שלנו בתירוצים כמו "אני לא נהנה" או "זה לא כיף לי". אנחנו לא באים להפריך את הטענה הזו כי ביצוע פעילות גופנית הוא בהחלט פעולה משעממת ולא מלהיבה, במיוחד כאשר כל הגוף שלנו צריך להתגייס למשימה הלא כל כך פשוטה הזו. אבל עם זומבה אין תירוצים! מדובר כאן על אימון גופני מהנה, קופצני, מלא במוזיקה מעולה ואנרגיות גבוהות, ובמאמר הקרוב נדבר קצת על זומבה בראשון לציון.

שיעורי הזומבה של הולמס פלייס מתקיימים במספר מועדונים כולל מכון כושר פרימיום G בראשון לציון , שנתחיל?

  • דרגת קושי משתנה
  • משפר את הקואורדינציה
  • עבודה על מגוון שרירים
  • שורף קלוריות בקצב גבוה

שיעורי זומבה בראשל"צ - שורפים קלוריות בכיף קרוב לבית

בואו הצטרפו למועדון, הכיף וההנאה מובטחים!

שיעורי

מהי זומבה?

זומבה היא שיטת אימון גופני שפותחה אי שם בשנות ה-90. לישראל השיטה הגיעה יותר לקראת שנות ה-2000 המוקדמות, וניתן היה לראות אז מסיבות זומבה המוניות, ימי הולדת בסגנון זומבה וכמובן אימוני זומבה. הזומבה הגיעה לעולם כדי לשנות את היחס כלפי אימונים גופניים וביצוע פעילויות ספורטיביות, ונכון לעכשיו, שנת 2020, נדמה שהיא כאן כדי להישאר, והיא לא מתכוונת ללכת לשום מקום בקרוב.

זומבה בראשון לציון

שיעורי זומבה בראשון לציון כמו זומבה ברחבי הארץ והעולם ניתן למצוא בהמון סטודיואים לריקוד, חדרי כושר שמציעים גם שיעורי סטודיו וכן אימונים פרטיים של שיעורי זומבה בבית או בסטודיו. המון חדרי כושר הבינו את הפוטנציאל הענק הגלום בהכנסת שיעורי זומבה למערכת השיעורים הקבועה, והם מושכים אליהם המון נשים וגברים שעד עכשיו התעצלו לבצע פעילות גופנית, או שלא עשו הרבה ממנה.

מה היתרונות של ריקוד זומבה?

שיעורי זומבה מכילים בתוכם עולם שלם של יתרונות. קודם כל, מדובר כאן על ספורט שכיף לבצע. המוזיקה החזקה עם השירים הלטיניים והעדכניים, צעקות הדירבון של המדריכים השונים והתנועות שכל אחד מאיתנו יכול לבצע בקלות הופכים את הספורט הזה לכיף במיוחד.

בנוסף, שיעורי זומבה, להבדיל משיעורים רבים אחרים שמתמקדים באיזור אחד של הגוף, מפעילים את כל הגוף. בין סקווט לכפיפת בטן, תוכלו למצוא כאן תנועות ריקוד שימתחו את הידיים, הרגליים והגב שלכם, ובקיצור – אם עוד לא הבנתם, מדובר כאן על הספורט האולטימטיבי. אז למה מחכים? רוצו לעשות מנוי והירשמו לשיעור זומבה הראשון שלכם בהולמס פלייס!

לסיכום, שיעורי זומבה בראשון לציון רק בהולמס פלייס!

פילאטיס מכשירים בראשל"צ

להתחטב בכיף בסטודיו שלנו

לפרטים
פילאטיס מכשירים בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

שיעורי יוגה מהנים בראשל"צ

החיבור בין הגוף לנפש

לפרטים
יוגה בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

אימון פונקציונלי בראשל"צ

עובדים על כל הגוף

לפרטים
אימון פונקציונלי בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

למידע נוסף ולהצטרפות השאירו פרטים

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונציג יחזור אליכם בהקדם