פילאטיס מכשירים ראשון לציון - הולמס פלייס

עד לפני כמה שנים פילאטיס היה תחום ספציפי ביותר שמציע סגנון אימון שתפקידו לשפר את תפקוד הגוף בפעולות היום יום השונות וכן את היציבה. את כל אלו עשה אימון הפילאטיס על ידי ביצוע מגוון תרגילים בדרגות קושי משתנות שמטרתם מתיחת שרירי הגוף וחיזוק שלהם. אולם בשנים האחרונות תחום הפילאטיס התפתח לכיוונים נוספים כמו פילאטיס מכשירים, והיום מהווה תחום פילאטיס מכשירים אחד התחומים המבוקשים ביותר בשוק אימוני הכושר. אז בואו נכיר קצת יותר את התחום ונבין גם איפה אפשר לבצע אימוני פילאטיס מכשירים בראשון לציון.

חוג פילאטיס מכשירים של הולמס פלייס מתקיימים במספר מועדונים כולל מועדון כושר פרימיום G בראשון לציון , שנתחיל?

 - חדר כושר הולמס פלייס

דרגת קושי משתנה

 - חדר כושר הולמס פלייס

משפר את הקואורדינציה

תפריט תזונה - חדר כושר הולמס פלייס

עבודה על מגוון שרירים

יוגה - חדר כושר הולמס פלייס

לגוף ולנפש

שיעורי פילאטיס מכשירים בראשל"צ - עובדים על הגוף והנפש קרוב לבית

בואו הצטרפו למועדון, הכיף וההנאה מובטחים!

פילאטיס

פילאטיס מכשירים – לא פשוט כמו שחשבתם

בגלל ששיעורי פילאטיס מכשירים לא מאופיינים בתזוזות רבות ובדינאמיות, רבים נוטים לחשוב שמדובר כאן על אימונים קלים, אולם תנו לנו לנפץ לכם את בועת המחשבה הזאת – פילאטיס מכשירים הוא אחד האימונים היותר אינטנסיביים, שורפי קלוריות ומעוררי זיעה שקיימים.

כן, כן, בשביל להעלות את הדופק ולגרום לכם להזיע אין צורך רק בקפיצות וריצות, וגם פעולות שנראות לכאורה פשוטות כמו הרמת משקולות במגוון תנוחות יכולות להוציא לכם את המיץ, בקטע טוב כמובן.

פילאטיס מכשירים בראשון לציון

מכוני כושר בראשון לציון מקיימים פילאטיס מכשירים במגוון מקומות. ההבנה בארץ בפרט ובעולם בכלל היא ששיעורי פילאטיס מכשירים הם שיעורים מבוקשים ביותר, ולכן מכוני כושר מסויימים אפילו הפכו את פילאטיס מכשירים לשיעור קבוע במערכת, כאשר בחלק מהמקומות ניתן להנות מהשיעור יותר מפעם ביום. בעוד שיעורים אחרים כמו זומבה או קיקבוקס נמצאים פעמיים בשבוע במערכת, פילאטיס מכשירים הוא בעל ביקוש רב כ כך עד שהוא מופיע בכל יום במערכת לפחות פעם אחת.

מה צריך לדעת לקראת הגעה לשיעור פילאטיס מכשירים?

אז קודם כל לפני שאתם בכלל יוצאים לשיעור פילאטיס מכשירים, הכינו את עצמכם מנטאלית – לא מדובר אן באימון קל, אבל הוא לחלוטין בר ביצוע. הצטיידו במגבת, נעלי ספורט ובקבוק מים ובגדול, אתם מוכנים. כל מה שאתם צריכים להשתמש בו במהלך השיעור יחכה לכם בסטודיו, וכעת נשאר לכם זה פשוט להירשם לשיעורים. בהצלחה ותהנו!

שיעורי קיקבוקסינג בראשון לציון

עוצמה, כושר וספורט

לפרטים
קיקבוקס בתל אביב - חדר כושר הולמס פלייס

שיעורי יוגה מהנים בראשון לציון

החיבור בין הגוף לנפש

לפרטים
יוגה בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

שיעורי זומבה בראשון לציון

שורפים קלוריות בכיף

לפרטים
זומבה-בראשון-לציון - חדר כושר הולמס פלייס

למידע נוסף ולהצטרפות השאירו פרטים

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונציג יחזור אליכם בהקדם