קיקבוקסינג בתל אביב | שיעורי קיקבוקס חזקים בהולמס פלייס

בסניף הולמס פלייס פרימיום בתל אביב מתקיימים שיעורי קיקבוקס עוצמתיים!

שיעורי קיקבוקסינג של הולמס פלייס משפרים את הביטחון העצמי, את הכוח המתפרץ בשרירים ואת סיבולת לב הריאה שלכם.

  • תורם לחילוף החומרים
  • משפר את הקואורדינציה
  • עבודה על מגוון שרירים
  • משפר סיבולת לב ריאה

שיעורי קיקבוקסינג - עוצמה, כושר וספורט

בואו הצטרפו למועדון פרימיום תל אביב!

שיעורי קיקבוקס

חוגים בחדר הכושר כבר מזמן הפכו לנחלת הכלל. ככל שעובר הזמן אנו רוצים להפוך את הזמן שלנו בחדר הכושר לזמן מועיל שממוצה ביעילות, אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא על ידי חוגים. במידה ואתם מתל אביב אנו ממליצים לכם להתנסות בקיקבוקסינג בתל אביב.

מהו חוג הקיקבוקסיניג?

קיקבוקסיניג זהו בעצם אימון המשלב כוח, אירובי ואומנות לחימה. שילוב של שלושת האלמנטים האלה גורם לכך שקיקבוקסינג הופך לחוויה כיפית ויחד עם זאת קשה. באימוני קיקבוקסינג המשתתפים עוברים הנחיה צמודה של מאמן המורה למשתתפים לבצע מתודות משיטות אגרוף. למרות שהאימון הוא יחסית סטטי ונשאר במקום, שריפת הקלוריות היא מיטבית.

מהם היתרונות של קיקבוקסינג בתל אביב?

  1. מעבר למשקולות – רבים מאיתנו רוצים למצוא גיוון באימונים שלנו שלא כוללים משקולות או הליכונים וקיקבוקסינג הוא הפיתרון המושלם. סוג האימון מאפשר למשתתפים לשרוף קלוריות בצורה משמעותית ויחד עם זה פיתוח גוף על ידי עקרונות של אומנות הלחימה.
  2. מעט דרישות – אין דרישות קדם לקיקבוקסינג, אתם פשוט יכולים להגיע לאימון ולהתנסות ובכך להחליט האם זה בשבילכם או לא. אין צורך בידע קודם או בכוח ראשוני.
  3. שחרור עצבים- לרוב אימוני קיקבוקס הן דרך מצויינת לשחרר עצבים קיימים על ידי אגרופים ובעיטות ובכך לא רק שהתאמנתם והתחזקתם גם הצלחתם על הדרך לשחרר עצבים ולנסות ליהנות.

למי מיועד קיקבוקסינג?

קיקבוקסינג מיועד לכולם, גם לנשים וגם לגברים ואין הבדל בין השניים. צעירים ומבוגרים יכולים להשתתף ולהיות חלק מאימון זה ללא חשש להבדלי כוח או אי הצלחה. משום שקיקבוקסינג בתל אביב הוא ספורט שמשלב אומנויות, לחימה הידע והכוח שנדרשים לאימון זה נבנים מאימון לאימון.

לסיכום, קיקבוקסינג הוא אימון פונקציונאלי נהדר. הוא משלב סיבולת לב ריאה ובנוסף עקרונות מאימוני לחימה ובכך מאפשר לכם המתאמנים חווית אימון יוצאת דופן. נכון שחדרי כושר הם לרוב מורכבים ממכשירים שונים, אבל חוגים יכולים להיות המקפצה שמה שהייתם צריכים בשביל להפוך אימון פשוט לאימון נהדר ששורף לא מעט קלוריות ומאפשר לכם לצאת עם חיוך.

שיעורי זומבה בתל אביב

זה הזמן להיכנס לקצב ולכושר

לפרטים
אימוני זומבה בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

שיעורי יוגה מהנים בתל אביב

החיבור בין הגוף לנפש

לפרטים
יוגה בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

אימון פונקציונלי בתל אביב

עובדים על כל הגוף

לפרטים
אימון פונקציונלי בראשון לציון - חדר כושר הולמס פלייס

למידע נוסף ולהצטרפות השאירו פרטים

אנא מלאו את הפרטים הבאים ונציג יחזור אליכם בהקדם