איך לבחור מאמן כושר אישי? - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

אימונים אישיים עם מאמן כושר פרטי הם שיטה שלא מעט אנשים שרוצים להיכנס לכושר בוחרים בה, בשל לא מעט יתרונות שהופכים אותה לעדיפה ובעיקר ליעילה יותר על פני אימונים עצמאיים עבור מתאמנים מתחילים או לחלופין מקצועיים מאד. איך בוחרים את מאמן הכושר הנכון שידע לגרד אתכם מהספה ולהוציא אתכם לריצה אפילו בזמן שאתם לא לידו, ומאיזה סוג של מאמנים אישיים כדאי להתחמק כמו מאש? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בדרך לבחירת המאמן (המדריך, זה חשוב) הבא שלכם:

החלטתם להיכנס לעולם הספורט והבריאות? קודם כל, כל הכבוד לכם. מעבר לעובדה שמדובר בהחלטה ש”על הנייר” היא הטובה ביותר לגוף ולנפש שלכם, כולם יודעים שממש לא קל להתחייב ולצלול אל תוך העולם הזה.

אחרי שגמלתם בליבכם שהיעד הבא שלכם הוא חיים בריאים וספורטיביים, נשאר לכם לבחור את הדרך המתאימה ביותר עבורכם להגיע לשם. יש כאלה שפשוט נרשמים למועדון כושר ומתחילים ללכת אליו באופן קבוע, יש כאלה שמתאמנים לבד בבית או עם בן זוג לאימונים, ויש אחרים, כמוכם כנראה, ששוקלים להתחיל אימונים אישיים עם מאמן פרטי.

מה היתרונות במאמן כושר אישי?

החשיבה מאחורי אימונים אישיים עם מאמן, בדיוק כמו שעושים כל העשירים והמפורסמים שרוצים לשמור על עצמם, ממוקדת בשתי נקודות רווח עיקריות שכלולות בשיטה זו: הכנסה של דמות נוספת ומחייבת לתוך מעגל האימונים שלכם, לצד הכנסה של מחויבות כלכלית ומחויבות לו”ז ללב ולראש שלכם. זה לא סתם גימיק אלא שיטה שעובדת ואפילו עובדת מצוין, אם אתם יכולים להרשות אותה לעצמכם.

מלבד המחיר של אימונים אישיים שכמובן בצורה הגיונית הנו גבוה ממחיר של אימונים רגילים במסגרת ציבורית, החיסרון הנוסף בשיטת המאמן הפרטי הוא שאתם באמת ובתמים צריכים למצוא דמות שתיתן לכם דברים שמאד לא קל להשיג בחיים: מוטיבציה, גאווה ואהבה עצמית ונכונות להילחם בקרב ארוך ומתיש עם חיוך לאורך כל הדרך. נשמע מסובך? זה בהחלט מסובך בתיאוריה, ובפועל זה דורש מכם להשקיע קצת בחיפושים.

איך לבחור מאמן כושר אישי? חדר כושר הולמס פלייס

קודם כל, נתחיל מהבסיס. מה אתם מחפשים? הנה מה שכדאי לכם לחפש, לפחות בפעם הראשונה שאתם נכנסים לזה:

אימונים אישיים – מה אתם צריכים לחפש במאמן?

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות עוד לפני שהתחלתם לחפש מאמן אישי, היא להיפטר מהמילה מאמן. אתם אמנם לא מחפשים מורה מומחה, אבל אתם בהחלט תוכלו להיעזר במישהו שיהיה יותר כמו מדריך ולא סתם מאמן. מישהו שייתן לכם השראה ויעזור לכם בהדרכה עצמית, שתישאר איתכם גם מחוץ למסגרת האימון עצמה.

מדריך כושר אישי הוא שם ותואר מתאים יותר למאמן האישי שאתם מחפשים, ולא משנה באיזו מסגרת של אימונים אישיים אתם רוצים לבחור, כדאי לכם לצאת מנקודת ההנחה הזו. אתם רוצים מישהו שידריך אתכם כל הדרך אל היעד שלכם, ולא מישהו שירצוץ אחריכם מדי פעם עם מקל ויוודא שאתם באמת רצים קצת בדרך הזו.

מלבד היכולת לעורר בכם השראה ולתת לכם סביבה נעימה וכיפית להעביר בה את האימון, הדבר הכי חשוב שמדריך הכושר האישי שלכם צריך לעורר בכם הוא מוטיבציה. מוטיבציה לצאת החוצה בעצמכם, ולא להסתפק במסגרת של אימונים אישיים בלבד רק כאשר המדריך נמצא לידכם.

אם תמצאו מדריך כושר שיצליח לעורר בכם השראה באימון עצמו ומוטיבציה בזמנים שבין האימונים בתור דלק לאימון הבא, אתם תמצאו את עצמכם צוללים בקלות אל תוך עולם הבריאות והספורט ומתחילים לראות את עצמכם במקום שונה לגמרי תוך זמן קצר. המדריך הנכון ייקח אתכם בדרך הנכונה, ומשם ההצלחה שלכם מובטחת.