3 שרירים שמתפתחים באמצעות שיעורי ספינינג בהרצליה - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

עולם הכושר והספורט לא מפסיק להתפתח עם השנים, כשחלק מסוגי האימונים מלווים אותו לאורך שנים וחלק מהם חדשים ומביאים איתם בשורה חדשה. לפני כמה וכמה שנים שיעורי ספינינג בהרצליה שינו את העולם והביאו איתם בשורה ענקית – פידול על אופניים בחלל סגור, מבלי שום תלות במזג האוויר, בסוג המשטח ועוד. אם עדיין לא יצא לכם לקחת חלק בשיעורי ספינינג בהרצליה, היום אנחנו רוצים לספר לכם על היתרונות הגדולים שלהם, וגם על 3 שרירים שמתפתחים גם בלי שתשימו לב בזמן האימון הנפלא הזה.

שרירי הבטן הם חלק בלתי נפרד משיעורי ספינינג בהרצליה

אולי התפישה שלכם היום מתבססת על כך ששרירי הבטן שלכם מתפתחים רק באמצעות תרגילי בטן, אבל תנו לנו לספר לכם – הם עובדים גם בזמן אימונים אחרים לחלוטין. שיעורי ספינינג בהרצליה מפעילים בצורה ברורה את שרירי הבטן, שכן פעולת הפידול תלויה גם במאמץ לא קטן של הבטן.

שרירי הירכיים עובדים קשה בשיעורי ספינינג בהרצליה

בסופו של דבר מי שעובד בצורה ישירה על הפידול באופניים הם שרירי הרגליים השונים, וכחלק מהם גם שרירי הירכיים – הן האחוריים והן הקדמיים. לשרירי הירכיים יש תפקיד מרכזי בשיעורי ספינינג בהרצליה, והם אלו שנותנים את התנופה ומתאמצים כדי להצליח ולפדל בצורה איכותית ומהירה.

שרירי השוקיים כשרירים עיקריים באימון

שיעורי ספינינג בהרצליה לא היו יכולים להתקיים כהלכה לולא שרירי השוקיים היו עובדים בצורה כל כך אינטנסיבית במהלכם. כל רוכב או רוכבת מפעילים גם שלא במודע את שרירי השוקיים, והם אלו שמבצעים את פעולת הפידול בפועל יחד עם כף הרגל.

מדובר כאן על שלוש קבוצות שרירים שמתפתחות בצורה ישירה מהפידול בשיעורי ספינינג בהרצליה, וכעת גם אתם מוזמנים לפתח אותם!

הולמס פלייס – המקום לפתח בו את השרירים שלכם

בין אם תבחרו בשיעורי ספינינג בהרצליה ובין אם בכל אימון אחר – אנחנו בהולמס פלייס מציעים את המקום הטוב ביותר להתאמן בו. בהולמס פלייס תמצאו את הציוד החדש ביותר, המדריכים הטובים ביותר, והשירות הטוב ביותר בארץ, אז קדימה – צרו איתנו קשר והצטרפו אלינו!