מחזירים את השליטה עם שיעורי יוגה - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

כולנו מכירים את הקושי ששגרת החיים שלנו כוללת בתוכה. אנחנו רצים מדבר לדבר, מנסים להספיק את הכל, ובסופו של דבר – מפספסים המון דברים בדרך. הדעת שלנו מוסחת לא פעם על ידי דברים שקורים לנו בחיים, וקורה מצב שבו אנחנו מאבדים את הפוקוס שלנו. הרדיפה הזו לא פעם עולה לנו במצבים נפשיים לא פשוטים, בלחצים ובפחדים, ולכן שיעורי יוגה הם דבר שכדאי לכם מאוד להכיר, על מנת שתוכלו להפסיק לרדוף אחרי החיים.

איך זה קשור לשגרת החיים העמוסה שלנו?

שיעורי יוגה מיוחסים, בדרך כלל, לאנשים רוחניים שחזרו מהטיול הגדול להודו, או לאנשים שלוקחים את החיים שלהם בקצב קצת יותר איטי. אז נכון, חלק מהאנשים האלו מהווים בהחלט חלק מאוכלוסיית המתאמנים בשיעורי יוגה, אבל חלק גדול מהמתאמנים מביאים איתם סיפור אחר לחלוטין.

בשביל להנות משיעורי יוגה אין כל צורך לחזור מטיול גדול בהודו, או בחיבור רוחני עמוק. כל מי שמעוניין למצוא לעצמו רגע אחד של שקט ושל שלווה, ולרכוש לעצמו כלים להתמודדות עם שגרת החיים הלחוצה והעמוסה, מוזמן לקחת חלק בשיעורי יוגה, שעוזרים לקבל את האיזון ואת הפוקוס בחזרה.

יוצאים משליטה? שיעורי יוגה כבר ילמדו אתכם איך להחזיר אותה אליכם

השליטה היא אחד הדברים החשובים בחיים שלנו, אבל לפעמים מרוב עומס ולחץ אנחנו פשוט מאבדים אותה. מכאן מתחיל סרבול אחד גדול, שגורם לנו להתפזר. משימות נשכחות, חשבונות לא משולמים, ושיחות עם הילדים שלכם מתפספסות על ימין ועל שמאל.

ברגע שתקחו חלק בשיעורי יוגה, תוכלו לסגל לעצמכם מגוון כלים להתמקדות בהווה, בכאן ובעכשיו, וליישם אותם גם במסגרת השיעורים, אך גם מחוצה להם.

שיעורי יוגה בהולמס פלייס – לעשות את זה כמו שצריך

אם אתם כבר מתחילים עם שיעורי יוגה, כדאי לכם לעשות אותם כמו שצריך. שיעורי יוגה צריכים להביא איתם רמה גבוהה, ולהתאים לכל מתאמן, בכל רמה. אצלנו בהולמס פלייס, אנחנו דואגים לשלב בין שיעורי יוגה למתקדמים לבין שיעורי יוגה למתחילים, כך שכל אחד או אחת מכם יוכלו למצוא את עצמם במסגרת השיעורים. קדימה, תתחילו להנות!