קיקבוקס ברעננה - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

אתם אחרי יום עבודה ארוך שבו עבדתם קשה, עברתם מפגישה לפגישה, וצברתם אין ספור פרטי מידע בראש שלכם. עכשיו, כשאתם בדרך הביתה, אתם מחפשים איך לשחרר את כל האנרגיה הזו ולעבור לחלק השני של היום – החלק המשפחתי, הרגוע והנינוח. רגע לפני שאתם מאפשרים לעצמכם לעשות את זה, אנחנו מזמינים אתכם לעלות על בגדי ספורט ולהירשם לשיעור קיקבוקס ברעננה. באופן הזה תוכלו לפרוק מעצמכם את החלק הראשון של היום, ולהגיע אל החלק השני שלו רעננים, עירניים ומלאים באנרגיה חיובית וטובה.

מה זה בכלל קיקבוקס ברעננה?

שיעורי קיקבוקס ברעננה נמנים עם שיעורי הכושר והספורט האהובים ביותר בארץ ובעולם. שיעורי קיקבוקס מביאים איתם אנרגיה סוחפת, מוזיקה קצבית וכיפית, ותרגילים שכל אחד ואחת מכם יכולים לבצע בקלות. לא, זה ממש לא אומר שמדובר כאן על שיעורים קלים, אולם תפיסת התרגילים היא בהחלט אפשרית עבור כולם.

הקונספט של שיעורי קיקבוקס ברעננה – אתם עומדים להתמכר אליו

להבדיל משיעורי כושר אחרים, שאולי עוברים תוך שמירה על אנרגיה רגועה ותרגילי מתיחות, כאן מדובר על שיעור שעומד לטלטל אתכם ולגרום לאדמה שמתחת לרגליים שלכם לרעוד – בקטע הכי חיובי כמובן! בין בעיטה שתישלח אל עבר השק לבין אגרוף שתשחררו לחלל האוויר, תוכלו להרגיש איך האנרגיה עוברת לכם בגוף, וגורמת לכל איבר לעבוד בעוצמה מיטבית.

אם תשקיעו בתרגילים המתבצעים בשיעורי קיקבוקס ברעננה, מהר מאוד תוכלו לראות את השינוי מתרחש בגוף שלכם, ואיך? פשוט מאוד – סיבולת לב הריאה שלכם תשתפר בצורה משמעותית, השרירים שלכם יתחזקו, ותוכלו גם להגיע לתוצאות נהדרות של עיצוב וחיטוב. כמובן שכל אלו יגיעו בעקבות ההתמדה שלכם, כך שההמלצה שלנו אליכם היא להיכנס למסלול הזה בראש פתוח ובמחויבות מלאה.

גם פעולות היום יום שלכם עומדות להשתפר פלאים

מעבר לכך ששיעורי קיקבוקס ברעננה יהפכו אתכם לספורטיביים יותר ומקצועיים יותר, אם אכן תתחייבו אליהם באופן מלא, תוכלו לאפשר לעצמכם לבצע אפילו את הפעולות היום יומיות הפשוטות ביותר בצורה הרבה יותר טובה. היות ושרירי הידיים שלכם יתחזקו, תוכלו להרים דברים יותר כבדים מבדרך כלל, אפילו ברמה של לדחוף מקרר כדי לנקות מאחוריו, או להרים כד של מים מינרלים אל תוך המתקן. אותו הדבר יקרה גם עם שרירי הרגליים ועם סיבולת לב הריאה, שיאפשרו לכם פתאום לרוץ ממקום למקום בלי שום בעיה, או לטפס במדרגות הבניין שלכם במקום לעלות במעלית. לאור כל אלו, מדובר על עולם שלם של יתרונות שממש לא כדאי לכם לפספס.

ומה הכי כיף? שאת כל זה אפשר לעשות גם בבית!

אחרי שתרכשו את הטכניקות הבסיסיות לתרגול של תרגילי קיקבוקס ברעננה, תוכלו לאפשר לעצמכם להתאמן גם במסגרת עצמאית, ולא רק במסגרת השיעור. אז לא, זה לא אומר בהכרח שתצטרכו לרכוש שק אגרוף שיעמוד במרכז הסלון שלכם, אבל בהחלט תוכלו לשים את המוזיקה הקצבית ולבצע את הקומבינציה שתלמדו בשיעורים. תאמינו לנו, באופן הזה כל יום שלכם יוכל להיפתח או להיסגר עם אימון משגע, שיגרום לכם להזיע ולהנות בו זמנית.

קיקבוקס ברעננה – דרגות קושי

כמו כל שיעור ספורט באשר הוא, גם שיעורי קיקבוקס ברעננה מאפשרת לכם להנות ממגוון רחב של דרגות קושי, כך שכל אחד ואחת מכם יוכלו לקחת בהם חלק. ניתן למצוא שיעורים ברמת מתחילים, שיעורים ברמת בינוניים וכן שיעורים ברמת מתקדמים, שכל אחד מהם יאפשר רמת אתגר שונה, תרגילים ששונים מעט האחד מן השני ועוד.

דרגות הקושי האלו מאפשרות למנויים להנות מיתרון נוסף – גם צעירים וגם מבוגרים יכולים להנות משיעורי קיקבוקס מקצועיים! מבוגר שמתאמן כבר זמן רק בקיקבוקס אך כבר אינו מסוגל לקחת חלק בשיעורי המתקדמים יוכל בהחלט להנות משיעורי הבינוניים או המתחילים, ואילו ילדים בעלי כושר גופני גבוה יוכלו להשתלב בשיעורים שמתאימים לרמה האישית שלהם. באופן הזה, כולם נהנים!

הצטרפו לרשת הולמס פלייס לאימוני קיקבוקס ברעננה

רשת הולמס פלייס ידועה בשל המקצועיות, הוותק והניסיון הרב שלה בעולם הכושר והספורט. גם אתם מוזמנים לרכוש לעצמכם מנוי שיקנה לכם אפשרות כניסה לכל שיעור שבו תהיו מעוניינים, בין אם מדובר בקיקבוקס ברעננה, יוגה, ספינינג ועוד. באמצעות המנוי תוכלו לסגל לעצמכם חיי כושר וספורט עשירים במיוחד, ולאפשר לעצמכם אורח חיים הרבה יותר בריא מזה שאותו אתם מנהלים כעת. נתראה!

לאימון נסיון בחדר כושר ברעננה לחצו כאן