ספינינג בחיפה | אימונים בעצימות גבוהה בהולמס פלייס חיפה

אימון ספינינג בחיפה הוא אימון מאתגר שמועבר על ידי מדריך מקצועי ומבוצע על גבי אופני ספינינג נייחות. לרוב האימונים נמצאים תחת חלל סגור ומזגן כך שהאימון עצמו דומה לרכיבה על אופניים בחוץ אבל עם היתרונות של סטודיו פנימי וממוזג, לצד מדריך שמלווה אתכם לאורך כל השיעור.

מהו אימון ספינינג?

ספינינג בחיפה הוא אימון שעובד על סיבולת לב ריאה והוא מוגדר כאימון אירובי לכל דבר. המאמן או המאמנת כושר מדריכים אתכם מתי לדווש מהר יותר ומתי לקחת מנוחות כך שהאימון יוצר אימון מאוזן ולא אימון קיצוני. כמו כן, ספינינג מעבר היותו אימון אירובי מעולה הוא אימון שלא פגוע במפרקים וברצועות שלכם כמו ריצה ובכך קיים צימצום לפגיעות כתוצאה מהאימון.

למי ספינינג בחיפה מיועד?

אימוני ספינינג בחדרי הכושר בחיפה מיועדים לכל חיפאי אשר רוצה לעלות את קצב האימונים,  ורוצה לשרוף כמה שיותר קלוריות בכמה שפחות זמן. לא חייב כוח מקדים על מנת להיות מוצלח באימון אלא התמדה. ככל שתתמידו יותר ככה תוכלו לראות תוצאות והצלחה יותר מירבית באימון. יחד עם זאת, אנו ממליצים לכם כמובן לפעול לפי היכולות שלכם ולהקשיב לגופכם ולסיבולת שלכם.

מהם היתרונות של ספינינג?

1. פציעות מינימליות – משום שאלה אופניים סטטיות ומכוונות תנועה, הגוף שלכם לא יבצע שום תנועה שבה תגרם לכם פציעה מאסיבית. כלל אצבע ככל שיש יותר חופשיות באימון ככה הסיכוי שתפצעו גבוה יותר ולשמחתינו ספינינג בחיפה הוא לא אחד האימונים החופשיים האלה.

2. לדווש גם בפנים – יש לא מעט אנשים שנהנים מתחושת הדיווש אך עקב מזג האוויר נמנע מהם הרכיבה על האופניים בין אם קר מידי או חם מידי. זהו היתרון העצום ביותר של ספינינג המזג האוויר נשאר בטמפרטורה אחידה ונתוני הרכיבה שלכם נמצאים מולכם.

3. אימון אינטימי – להבדיל מאימונים בתוך סטודיו, כמות האופניים הקיימים בחדר מוגבל ולכן ככל הנראה האימון יתבצע בצורה אינטימית כתלות בגודל החדר. לרוב אימוני ספינינג נעים בין 15-20 משתתפים וכך תוכלו להרגיש יחס אישי יותר מהמאמנת או מאמן.

4. שריפת קלוריות מיטבית – ספינינג הוא אימון אירובי מעולה ששריפת הקלוריות שלו גבוה ומספקת.