מידע נוסף על פילאטיס מכשירים - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

פילאטיס מכשירים היא צורה  של אימון גופני להארכת השרירים – אשר הומצאה עוד במהלך מלחמת העולם הראשונה, בראשיתה של האלף שעבר ובראשית דרכה נועדה לשמש ולעזור לצרכים של שיקום פיזי של נפגעי המלחמה. בחלוף השנים הרבות, דרך תרגול זו יושמה בפועל באמצעות רקדנים שהינם מקצועיים, אשר ביקשו לחזק את גופם על ידי אימונים של דרך זו. דרך של פילאטיס מכשירים הינה מהווה אחת מדרכי התרגול האופטימליות ביותר עבור צרכים של עיצוב ושל חיטוב של שרירים פנימיים והן חיצוניים של הגוף שלכם והיא מבצעת סינרגיה בתוכה של כמה אימונים אשר מטרתם עבור כל מקומות הגוף שלכם.

מה הם היתרונות של פילאטיס מכשירים?

  1. התאמה אישית – השימוש במכשירי הפילאטיס יוצר למעשה התנגדות קפיצית של המכשירים, כך שמצד אחד מקל על המתאמן ומצד שני יכול להעלות את ההתנגדות ולהעלות את רמת הקושי- בהתאמה אישית לכל מתאמן ומתאמן.
  2. התאמה על פי הגבלה– בנוסף, מתאמנים אשר יש להם הגבלות תנועתיות או פציעה, או שעלולים להיפצע בקלות – הרפורמר יהיה אידיאלי עבורם שכן ניתן לשנות את מידת ההתנגדות ולהתאים אותה למתאמן.
  3. יחס אישי– אימון של פילאטיס מכשירים על הרפורמר נעשה במסגרת אימון קטנה ואישית יחסית. ככה המדריך/ה יכול להעניק תשומת לב מירבית למתאמן, לתקן את התנועה אם צריך ולהעלות את ההתנגדות במידה וצריך.

להלן דוגמאות לאפשרויות נוספות לאימון אירובי תוך כדי שימוש מכשירי פילאטיס:

ניתן לשנות את מתח הקפיצים מכיוונים שונים ולאתגר בכל פעם צד אחר בגוף המונע נפילה כנגד הכוח המופעל עליו. זוהי דרך נוספת לקבל מענה אירובי בסטודיו של פילאטיס מכשירים.

 אימוני פילאטיס מכשירים – למי הם מיועדים?

שיעורי פילאטיס מכשירים בראשון לציון הפועלים על אותן העקרונות המוזכרים לעיל, מיועדים לאלו מבניכם המעוניינים לחזק ולחטב את שרירי גופם ולהאריך אותם או במילים אחרות: לכל אחד ואחת מכם המעוניין להשיג גוף חטוב ומעוצב- לא רק במראה החיצוני אלא עיצוב השרירים הפנימיים. פעילות זו טובה גם הן לגברים והן לנשים והיא אף מומלצת לנשים המצויות בשלבי היריון מתקדם.