מחפשים תוצאות? שיעורי קיקבוקסינג הם בדיוק מה שאתם צריכים - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

לא כולנו אוהבים להזיע, לשרוף קלוריות, להתאמן ולהגיע לתוצאות, אבל מי מאיתנו שכן אוהבים לעשות את זה – בוודאי מחפשים את הדרך שבאמצעותה אפשר לעשות את זה ובגדול. בין שיעורים שונים שמשובצים במערכת השעות של כל מכון כושר, תוכלו למצוא היום לא מעט אפשרויות שיכולות לעשות לכם ממש, אבל ממש טוב בלב, בגוף ובנשמה. אם אתם מחפשים תוצאות, שיעורי קיקבוקסינג הם בדיוק מה שאתם צריכים, אז איך הם יכולים לסייע לכם?

שיעורי קיקבוקסינג – אנרגיות זה כאן

יש אימונים שקטים, יש אימונים על מזרון ויש אימונים עם קצב איטי. לעומת האימונים האלו, יש גם אימונים קצביים ובקצב מסחרר, ושיעורי קיקבוקסינג הם בדיוק כאלו – והם מלאים באנרגיות! שיעורי קיקבוקסינג מיועדים למתאמנים שרוצים להגיע לשיער בשביל לשרוף קלוריות, והרבה מהן, כל זאת תוך כדי מוזיקה מעולה, קפיצות, בעיטות ושחרור של הגוף.

האווירה בשיעורי קיקבוקסינג היא אווירה לא פחות ממחשמלת, והיא יכולה לגרום לגוף שלכם להתנועע בקצב פשוט מדהים.

איך מתקבלות תוצאות משיעורי קיקבוקסינג?

שיעורי קיקבוקסינג שמים את הדגש המרכזי שלהם על שריפת קלוריות ושומנים. הקפיצות, הבעיטות והאגרופים יוצרים לכם 45 או 60 דקות של הוצאת אנרגיה בלתי פוסקת, מה שגורם לגוף שלכם להתמודד עם אתגר גופני לא קטן בכלל. האתגר הזה הוא זה שיכול להוביל לכדי התוצאות, שכן הגוף מתחיל להתרגל לאט לאט לקצב האימון החדש.

אחרי כמה שיעורי קיקבוקסינג כבר תוכלו למצוא את עצמכם משפרים באופן משמעותי את סיבולת לב הריאה שלכם, ופתאום פעולות כמו עלייה במדרגות יראו כמו פעולות קלות ביותר לביצוע, תענוג, לא?

שיעורי קיקבוקסינג עושים רק במקום שאפשר לסמוך עליו – הכירו את הולמס פלייס!

אנחנו בהולמס פלייס מציעים לכם שיעורי קיקבוקסינג מטעם המדריכים הטובים ביותר בשוק. הסטודיו שלנו מצויד במגוון המכשירים הטובים והמקצועיים ביותר לביצוע שיעורי קיקבוקסינג, ככה שכל מה שישאר לכם לעשות זה פשוט להגיע ולהשתלב. מתקדמים? מתחילים? בינוניים? אל דאגה – לכל אחד מכם יש שיעור שמתאים לו מבחינת הרמה, אז קדימה, בואו, אנחנו מחכים לכם!