לקחת שעה שמוקדשת רק לעצמכם עם שיעור פילאטיס מכשירים ברחובות - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

אתם בוודאי מכירים היטב את הסיטואציה הבאה מחיי היום יום שלכם – אתם קמים בכל בוקר לעבודה, שמים את הילדים בגן או בבית הספר, משקייעם 8-9 שעות ולפעמים אף יותר במקום העבודה שלכם, חוזרים הביתה כדי לקחת את הילדים לחוגים, חוזרים בערב למקלחות וארוחת ערב ופשוט מרגישים מרוסקים בסוף היום מול הספה ותכניות הטלוויזיה. כן, זוהי סיטואציה משותפת למאות אלפי ישראלים שבשלב מסוים מפסיקים לחיות בשביל עצמם אלא מקדישים את כל זמנם לאחרים. היום אנחנו רוצים להזמין אתכם לקחת שעה אחת לעצמכם במסגרת שיעורי פילאטיס מכשירים ברחובות, ולהבין איך בדיוק זה עומד לשפר לכם את החיים משמעותית.

שיעורי פילאטיס מכשירים ברחובות – הרבה יותר מרק שיעור

אנשים רבים נוטים לחשוב ששיעורי ספורט וכושר הם שיעורים ששמים דגש רק על שני דברים – קושי ואתגר. אז נכון, שיעורי ספורט באים במטרה לאתגר ולהקשות על מנת להוביל את הגוף לתוצאות, אך ממש לא כאן מסתיים התפקיד שלהם.

לשיעורי ספורט קיים קשר ישיר גם למצב הנפשי ולהנאה הרגשית שלכם. מעבר להורמונים שמשתחררים בגוף במהלך האימון וגורמים להרגשה טובה יותר גם בנפש, שיעורי ספורט הם המקום שלכם להתמקד אך ורק בעצמכם ובמה שעושה לכם טוב ולהשאיר את כל הדאגות בצד. ברגע שתיכנסו לסטודיו ותסגרו אחריכם את הדלת – כל העולם שלכם עומד להשתנות.

כמה פעמים בשבוע ניתן לקחת שעה כזו לעצמכם?

התשובה לשאלה הזו תלויה במכון הכושר שבו תבחרו להשתלב. קיימים מכונים קטנים יחסית שבהם היצע השיעורים של פילאטיס מכשירים ברחובות יהיה מצומצם, וכך תוכלו לקחת את השעה הזו לעצמכם פעם או פעמיים בשבוע בלבד. לעומת זאת, מכוני כושר גדולים יותר יציעו מערכת שעות הרבה יותר עשירה, שתוכל לאפשר לכם לקחת את השעה לעצמכם לפחות 4-5 פעמים בשבוע, ולעיתים אף יותר.

ואיך זה בהולמס פלייס?

אנחנו ברשת הולמס פלייס מציעים לכם מכון כושר מפואר בעיר, עם שיעורים רבים של פילאטיס מכשירים ברחובות. עם ההיצע הרחב, המדריכים המקצועיים ומסלולי המנוי המשתלמים שלנו – אנחנו בטוחים שתהנו אצלנו מאוד!