למצוא את השלווה באמצעות אימוני יוגה בגבעתיים - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

רבים מאיתנו מבקשים להגיע אל איזון פנימי, שלווה כזו המתחילה לא רק בשרירי הגוף אלא גם בנשמה ובמיינד שלנו. חלק מאיתנו יוצאים למסעות על מנת להגיע אל השלווה הזו, חלקנו מבקשים להשיג זאת בעזרת חומרים או יצירות אמנות שונות. אבל אחת הדרכים שהפכה לפופולרית בשנים האחרונות, אלו ללא ספקי תרגילי היוגה המעניקים לא רק שלווה ויכולות ריכוז גבוהות אלא גם חיזוק של שרירי הליבה בכל אזור הגוף. תרגולי יוגה בגבעתיים יכולים לאפשר גם לספורטאים מקצועיים וגם לכאלו המבקשים להזיז את הגוף אחת לשבוע או שבועיים, לקבל כלים מצוינים לפיתוח הגוף וכמובן להגיע גם לשלווה. 

התאמה לזמן ולסגנון

בחירה של סטודיו יוגה בגבעתיים ככל הנראה תעמוד על כמה נקודות, הראשונה מבניהן תהיה כמובן זמני התרגול. חשוב שנוודא באילו שעות מתקיימים השיעורים, בין אם נבקש לבצע תרגול יוגה לפני העבודה ובין אם נבקש לעשות זאת בשעות הערב המאוחרות. מרכיב זה יהיה חשוב והוא ישפיע לא מעט על יכולת ההתמדה שלנו, שכן בחירה של שיעור בזמנים לא כל כך מתאימים לא תאפשר לנו יצירה של רצף תרגול והקניית כלים. נקודה לא פחות קריטית בבחירה של סטודיו יוגה הוא כמובן הסגנון התרגילים שנבקש ללמוד או להטמיע, בין אם אלו יהיו מאשטנגה ועד אל ביקראם, מומלץ שנדע במה נוכל להתנסות ואילו תרגילים ימלאו את היעדים שנבקש להשיג. 

יתרונות היוגה

תרגול יוגה בגבעתיים או בכל מקום אחר, כולל בתוכו מספר גדול של יתרונות שיכולים להיות שימושיים לכל אחד ואחת ובכל גיל. החל מהפחתה של לחץ הדם בעזרת תנועה נכונה ובריאה של השרירים, הקנייה של יכולות תרגול גבוהות במיוחד ועד אל טיפול מונע ואף הפחתה בכאבים שונים בגוף. אך לצד החלק הבריאותי שבתרגילי היוגה, נוכל גם לעבוד על חיטוב הגוף בצורה יעילה ובריאה עם סיכוים נמוכים במיוחד לפציעות. מרבית שיעורי היוגה נלמדים בקבוצות, יחד עם מאמן אישי כאשר מרבית הקבוצות מכילות בין עשרה עד לעשרים מתרגלים נוספים כאשר את התרגילים נוכל לבצע גם בצורה עצמאית ולא רק בקבוצה.