כל הסיבות להשתלב באימוני באדי פאמפ עוד היום - חדר כושר הולמס פלייס Holmes Place

מחפשים את האימון הבא שיגרום לכם להרגיש טוב עם הגוף שלכם? הכירו את אימוני באדי פאמפ! אם עד היום התרגלתם למגוון אימונים שלא ממש כיף לכם לקחת בהם חלק, עם אימוני באדי פאמפ אתם מוזמנים לחוויה אחרת לגמרי, שמשלבת בין פיתוח הגוף לבין כיף טהור, אנרגיה גבוהה, ומתאמנים נוספים שידרבנו אתכם להצליח. הנה כמה סיבות שיגרמו לכם להירשם לאימונים עוד היום, ותאמינו לנו – אתם ממש לא רוצים לפספס את זה!

באדי פאמפ – מה זה בכלל?

אימוני באדי פאמפ הם אימונים חדשניים במיוחד, שמביאים איתם בשורה ענקית לעולם הכושר והספורט. במסגרת אימוני באדי פאמפ משתלבים מגוון תרגילים שמגיעים הן מעולמות האירובי והן מעולמות הכוח, כך שבעצם אתם מקבלים כאן חבילה שלמה של יתרונות באימון אחד.

גם עבודה חיצונית וגם פנימית – השילוב המושלם של באדי פאמפ

חלק מאימוני הכושר מתמקדים בעיקר בנראות החיצונית, ועוזרת לחיטוב, עיצוב, פיתוח השרירים ועוד. אחד מהדברים היפים והבולטים ביותר באימוני באדי פאמפ הוא שהם משלבים בין הפיתוח החיצוני של הגוף, לבין ההשפעות המצוינות שלו על תפקוד הגוף מבפנים. לצורך הדוגמה, אימוני באדי פאמפ מסייעים גם לעבודה על קבוצות שרירים ושריפת קלוריות, אך במקביל מסייעים גם לחילוף חומרים מוגבר בגוף לאחר האימונים.

מדובר כאן על שילוב מושלם למי מכם שמעוניינים להיכנס לשגרת אימונים שיש לה השפעה ישירה גם על נושא התזונה, העיכול וחילוף החומרים.

איך עושים את זה בפועל?

במסגרת אימוני באדי פאמפ נעשה שימוש באביזרים שונים, וביניהם משקולות. המשקולות מגיעות במגוון משקלים, כך שכל מתאמן או מתאמנת יכולים להתאים לעצמם את דרגת הקושי באימון, ולבצע את התרגילים בצורה קצת אחרת.

כמובן שעל מנת להפיק את המיטב מאימוני באדי פאמפ, מומלץ להשתלב בשיעורים מקצועיים שנערכים בהדרכת מדריך או מדריכת באדי פאמפ בעלי ההכשרה המתאימה.

הולמס פלייס – לעשות באדי פאמפ ולראות תוצאות

אצלנו במגוון מועדוני רשת ההולמס פלייס תוכלו למצוא אימוני באדי פאמפ למתחילים, לבינוניים ולמתקדמים, כך שתוכלו להשתלב ברמה המתאימה לכם. רוצים תוצאות? צרו איתנו קשר ונוביל אתכם אליהן!